dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł73 m² 3 146 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! nowe mieszknie na zamkniętym osiedlu W lutyni - 5 km od granic Wrocławia. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (ok.25m2) z wyjściem na taras, 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

314 030 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Pokój dzienny ok. 17m2 z wyjściem na balkon ok.5m2, sypialnia ok.10m2, oddzielna kuchnia ok.9m2. Lokal jednostronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

329 220 zł53 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny [ok. 22m2] z wyjściem na balkon [6m2], sypialnia [10m2] z wyjściem na balkon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

222 982 zł45 m² 4 895 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 44,55 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

208 953 zł39 m² 5 349 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury o powierzchni ok 39 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

176 865 zł27 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie narożne. Wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

244 326 zł49 m² 4 895 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe osiedle horyzonty przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 49,9 m2, składa się z pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

179 000 zł62 m² 2 901,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie 61,7M2 na trzecim piętrze.MIESZKANIE DWUSTRONNE Z DOGODNYM ROZKŁADEM.TRZY POKOJE,ŁAZIENKA ORAZ WC.OKNA PCV,DODATKOWE DRZWI ZEWNĘTRZNE.MIESZKANIE Z BARDZO DOBRĄ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Broniewskiego

Włoszczowa,świętokrzyskie

100 000 zł27 m² 3 703,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe, zadbane, po częsciowym remoncie: - okna oraz drzwi wejściowe po wymianie, łazienka po generalnym remoncie. Lokalizacja bardzo dobra, przy bloku znjaduje się plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Maki

Lublin,lubelskie

310 000 zł62 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Widne mieszkanie w uroczym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Świdnica,dolnośląskie

170 000 zł44 m² 3 820,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie mieści się w punktowcu (jedna brama). Znajduje się w bardzo spokojnym miejscu otoczonym zielenią. Blisko przedszkole, szkoła, sklepy. Pokoje są obszerne, jasne i ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

233 000 zł56 m² 4 160 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Mieszkanie na Bartodziejach przy ul.Głowackiego Powierzchnia: 56m2 Piętro: 2 Liczba pięter w bloku: 2 Wykonanie: cegła Ilość pokoi: 3 Powierzchnie pokoi: 15m2, 12m2, 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

219 000 zł65 m² 3 364 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w ocieplonym bloku na czwartym piętrze. Mieszkanie o powierzchni 65,10m2 posiada trzy oddzielne pokoje o wymiarach 18m2, 11m2, 11m2, kuchnię9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

89 000 zł50 m² 1 764,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy Państwu ciekawie zlokalizowane mieszkanie na poddaszu budynku 3-kondygnacyjnego w Śródmieściu. Lokal o pow. 50,43 m.kw składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z w.c oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Strzelin

Strzelin,dolnośląskie

220 000 zł72 m² 3 055 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania komfortowe mieszkanie w miejscowości Pławna, 7 km od Strzelina. Mieszkanie położona w dwupiętrowym domu w zacisznym miejscu, w otoczeniu parku, z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Gliwice,śląskie

193 000 zł44 m² 4 386 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum Gliwic .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

212 000 zł55 m² 3 826,71 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe położone na 6 piętrze w ocieplonym bloku.Dogodna komunikacja.Spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Pokoje 16m,11m, 9m, kuchnia 7m. Na podłogach parkiet,kafle,na ścianach tapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oświęcimska

Bieruń,śląskie

130 000 zł44 m² 2 954,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilne! Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Tarnów,małopolskie

140 000 zł39 m² 3 589,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w centrum-Lwowska 59-okolice Urzędu Skarbowego,mieszkanie w bardzo dobrym stanie, do zamieszkania, 2 pokoje , jasna kuchnia, balkon, na czwartym piętrze, okna plast.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

190 000 zł60 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 60m2 w Bielsku Podlaskim, niedaleko od centrum miasta, ul.Ogrodowa, 4 pokoje, IV p.,duży balkon. Mieszkanie przytulne, nowe okna pcv, duża łazienka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kozietulskiego

Gdańsk,pomorskie

900 000 zł115 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w centrum Gdańska, bardzo zadbane i komfortowe, dwukondygnacyjne, podzielone na cześć mieszkalną (7 pokoi, balkon, 2 łazienki, kuchnia, przedpokój) oraz pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

140 000 zł56 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 56 m2 blisko centrum Brzegu, przy ul. Powstańców Śl. Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną obszerną kuchnią, z której wydzielono 3-ci pokój oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Julianowska

Łódź,łódzkie

135 000 zł34 m² 3 924,42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Witam państwa! Mam do zaoferowania ładne jednopokojowe mieszkanie o pow. 34,40m kw., składające się z salonu połączonego z kuchnią oraz łazienki razem z WC. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł38 m² 7 827 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania mieszkanie jednopokojowe na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym z 2003roku, w dzielnicy Śródmieście. Dzięki trzem metrom wysokości mieszkanie jest bardzo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kielecka

Rumia,pomorskie

313 500 zł57 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie C 0.1. _______ Firma ogo jest na rynku od 1980 roku! nie jestesmy agencją nieruchomości ani posrednikiem! mieszkanie jest usytuowane od strony południowej! niskie koszty utrzymania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kielecka

Rumia,pomorskie

291 200 zł52 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie C 2.7 _______ Firma OGO jest na rynku od 1980 roku! NIE JESTESMY AGENCJĄ NIERUCHOMOŚCI ANI POSREDNIKIEM! MIESZKANIE JEST USYTUOWANE OD STRONY POŁUDNIOWEJ! NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Stargard,zachodniopomorskie

280 000 zł89 m² 3 149,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 88,90 m2; składające się z 5 pokoi, w tym: 3 sypialni, salonu z garderobą, jadalni połączonej z kuchnią oraz 2 łazienek (w jednej kabina prysznicowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Adwokacka

Łódź,łódzkie

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania 75 metrowe, 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie położone na 3/4 piętrze bloku z cegły na Bałutach. Na pierwszym poziomie znajduje się kuchnia (w pełni wyposażona - z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elsnera

Łódź,łódzkie

195 000 zł51 m² 3 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 o powierzchni 51,12m2 na Widzewie Wschodzie położone na II piętrze w zielonej okolicy. Mieszkanie rozkładowe, niezwykle przestronne i widne. Okna zostały wymienone. Reszta mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

125 000 zł70 m² 1 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do niewielkiej negocjacji- okazja! polecamy!~mieszkanie 3 pokojowe na parterze w kamienicy w ścisłym centrum. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie o podwyższonym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Głogów,dolnośląskie

120 000 zł29 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

mieszkanie 1 pokojowe z ciemną kuchnią, łazienka. Odnowione, i piętro w centrum miasta. Blisko przychodnie, apteka, dworzez pkp, starostwo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

180 000 zł54 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe umeblowane wraz z nowym sprzętem agd.Kuchnia osobno łazienka i wc osobno.Do mieszkania przynależy piwnica oraz komórka na półpiętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tęczowa

Rybnik,śląskie

140 000 zł57 m² 2 456,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bez pośredników! Cena do negocjacji. Mieszkanie w centrum Rybnika przy ul. Tęczowej na 1 piętrze. Łazienka po remoncie wymieniona instalacja elektryczna i wodna. Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Otwocka

Warszawa,mazowieckie

195 000 zł52 m² 3 715,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Odstąpię partycypację w atrakcyjnym mieszkaniu tbs Warszawa Praga Płn do zamieszkania - rok budowy: 2007, cegła, okna: drewniane, 2 pokoje (bardzo ustawne), oddzielna umeblowana kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tagore

Łódź,łódzkie

224 000 zł50 m² 4 511,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie w okolicy Ronda Lotników Lwowskich, gruntownie wyremontowane 4 lata temu (ściany, podłogi, instalacje, grzejniki, zabudowy) aczkolwiek stan zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. de Gaulle'a

Zabrze,śląskie

151 905 zł53 m² 2 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Budynek położony jest w cichej dzielnicy.W tym roku został ocieplony.W promieniu dwustu metrów szkoły dwa markety ośrodek zdrowia przedszkole przystanki autobusowe,sklepiki osiedlowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

220 000 zł63 m² 3 492 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Brzegu, 3 pokojowe o pow. 63 m2, blisko centrum. Lokal w pełnej własności, z wykupionym gruntem. Pokoje 18, 15, 10 m2. Kuchnia 12 m2 i łazienka 4 m2 oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Brzeg

Brzeg,opolskie

300 000 zł130 m² 2 299 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro House Trader oferuje do sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego w takiej samej cenie jak developerzy. Klient - koszty obsługi biura ponosi wyłącznie developer. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie 50m2, 2 pokojowe na osiedlu Kosmonautów. W pobliżu wiele sklepów, restauracji, pubów, dh Astra, hala Tęcza oraz Magnolia. Bardzo dobry dojazd do centrum ok. 20 min (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Brzeg,opolskie

295 000 zł125 m² 2 360 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro house trader posiada W swojej ofercie do sprzedaży 5 pokojowe mieszkanie O pow. 125M2, położone W brzegu na wysokim parterze W ok.UL.WYSZYŃSKIEGO. Mieszkanie jest jasne, duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

250 000 zł74 m² 3 378 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 74 m2 położone w Brzegu w ok. ul. Mickiewicza, w kamienicy na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni.