dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

266 747 zł58 m² 4 552 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe osiedle horyzonty przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 58,60 m2, składa się z pokoju dziennego 17,14m2, sypialni 16,70m2, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł49 m² 8 877,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Bliski Muranów, budynek z lat 90' - tych. Kameralna Spółdzielnia, tylko jeden budynek. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne - południe i zachód, przy pokoju dziennym duża loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł46 m² 4 506 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M3 o powierzchni 46,63m2 w ocieplonym wieżowcu, na czwartym piętrze w bardzo pożądanej lokalizacji na osiedlu Bartodzieje. Wnętrze nieruchomości po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pomorskie

Zielona Góra,lubuskie

150 000 zł48 m² 3 105,59 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe w bloku wielorodzinnym. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa i gimnazjum, kościół, skate park, sklepy osiedlowe, przystanek mzk oraz parking strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Jawor,dolnośląskie

110 000 zł36 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, do sprzedania wygodne mieszkanie (38m2) w ścisłym centrum Jawora, przy ul. Szkolnej. Zaraz na przeciwko kościoła p.w. ś.w. Marcina. Pomimo ulokowania w centrum - bardzo spokojna ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Siedlce,mazowieckie

195 000 zł48 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 48m na trzecim piętrze na osiedlu Czackiego. Obok bloku plac zabaw, parking, dużo zieleni. W mieszkaniu wymienione: okna, drzwi wejściowe, instalacja elektryczna, hydrauliczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Poznań,wielkopolskie

300 000 zł64 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie - pełna własność, z kw. Opis mieszkania: zadbane mieszkanie w bloku na Osiedlu Orła Białego na 9 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 63.8 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł36 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

przedam mieszkanie bezpośrednio, o powierzchni 36m2 , 1 piętro/ 4 piętrowy blok, przy stacji metra!, 2 pokoje rozkładowe, widna kuchnia,łazienka z wc, przedpokój, parkiet na podłodze, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

170 000 zł51 m² 3 333 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro house trader nieruchomości posiada w swojej ofercie sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 50,86m2, położone w bloku na iiip. w Brzegu, w ok.ul.Słowackiego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwonego Krzyża

Starachowice,świętokrzyskie

100 000 zł49 m² 2 040,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Brak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dytmara

Kraków,małopolskie

826 000 zł58 m² 14 241 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Sołtysa Dytmara (krowodrza), usytuowane na dziewiątym piętrze szesnastopiętrowego budynku Salwator Tower z 2006 roku. Mieszkanie posiada taras. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzemowa

Gdańsk,pomorskie

409 000 zł63 m² 6 492,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe,nowoczesny design,żadnych nakładów finansowych,wystawa pln/pd-z czego większa częsć mieszkania od str.Pd.Bardzo cieple i słoneczne.Duży balkon od str.Pd[ok 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

224 500 zł61 m² 3 680 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie Oferujemy Państwu rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61 m2, składające się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i wc, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Przytorze

Bełchatów,łódzkie

190 000 zł76 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na oś. Przytorze na 4 piętrze z antresolą 65m+11m(11m nie jest wliczane do czynszu),składające się z 3 pokoi, garderoby, kuchni, łazienki i wc.W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Niemodlin

Niemodlin,opolskie

120 000 zł44 m² 2 727 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 47m .Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze.W pokojach są nowe okna, na podłogach panele, na ścianach gładź.Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

196 740 zł54 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Promocja! Oferta sprzedaży mieszkania 2-pokojowego (parter) o pow. 54,65m2 na osiedlu "villa Park" przy ul. Spacerowej w Brzegu. Mieszkanie w stanie deweloperskim (wykończenie ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poligonowa

Lublin,lubelskie

350 000 zł57 m² 6 122,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie nowe 3 pokojowe położone na osiedlu botanik, 1 piętro, 2 mieszkania na klatce schodowej,piwnica ,balkon,atrakcyjna lokalizacja w pobliżu ogrodu botanicznego,blisko sklep spożywczy ,apteka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nacław

Nacław,wielkopolskie

175 000 zł53 m² 3 301,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

mieszkanie bez czynszowe, antresola, kuchnia umeblowana, mały ogródek z pomieszczeniem gospodarczym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żłobizna

Żłobizna,opolskie

159 000 zł68 m² 2 338 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro house trader posiada w swojej ofercie sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 68m2, z ogródkiem i z garażem położone na wysokim parterze w bloku za cenę 159.000zł do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Kostrzyn nad Odrą,lubuskie

175 000 zł60 m² 2 902,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne i słoneczne mieszkanie z balkonem, usytuowane na parterze w 3 piętrowym bloku, który posiada własną kotłownię gazową. 2 pokoje, kuchnia, łazienka. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wrzeszcz

Gdańsk,pomorskie

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na parterze pow. 41,35 m2 w kameralnym budynku 4- ro lokalowym w Gdańsku Wrzeszczu. Budynek posadowiony na ogrodzonej, pełnej zieleni działce 738 m (23 %.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernika

Bielsko-Biała,śląskie

169 000 zł48 m² 3 520 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bielsko-Biała, os. Kopernika Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku w Bielsku-Białej na Osiedlu Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Namysłowskiego

Zamość,lubelskie

150 000 zł45 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

W cenie lokalu jest garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

37 m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mam do sprzedania mieszkanie w Sulejówku o pow 37 m.Zadbane i zamieszkane od 2009 r.Wykończone w glazurze i terakocie.W pokoju panele.Na korytarzu dwie wnęki na szafy.W łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

139 000 zł38 m² 3 706,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 na Bartodziejach z balkonem. Do remontu. Kuchnia w zabudowie. Cena 139000 do negocjacji. Zapraszam na prezentację. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 1 Maja

Maków Mazowiecki,mazowieckie

290 000 zł116 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 116m w Makowie Maz. ul. 1 maja. Idealne pod działalność gospodarczą (biuro, gabinet).Parter, bez schodów. podłogi terakota i parkiet, okna plastyk, dwie łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł64 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis dodany przez właściciela: grochowska Magdalena   Opis dodany przez właściciela: przestronne mieszkanie w Fordonie gotowe do zamieszkania, idealne dla rodzin z dziećmi blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Hajnówka

Hajnówka,podlaskie

159 000 zł60 m² 2 641,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie w Hajnówce, na skraju puszczy Białowieskiej. Ścisłe centrum, budynek docieplony

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

219 000 zł53 m² 4 132 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Wyżynach w bloku. Doskonała lokalizacja. Lokal nowocześnie zaaranżowany, komfortowy.Pokoje o układzie szczecińskim(16,12,9).Na podłodze mozaika parkietowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

310 000 zł46 m² 6 739 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone w bardzo blisko centrum miasta, w dzielnicy Krzyki- południe, 10 min. spacerkiem do rynku. Mieszkanie w pełni rozkładowe, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokola

Lubin,dolnośląskie

120 000 zł47 m² 2 553,19 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z wyposażeniem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Krzyż Wielkopolski

Krzyż Wielkopolski,wielkopolskie

149 000 zł55 m² 2 728,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe,kuchnia,łazienka,skrytka z wbudowaną szafą,przedpokój.Mieszkanie znajduje sie w HUCIE SZKLANEJ 5 kilometrów od Krzyża Wlkp w bloku mieszkalnym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołaja

Białystok,podlaskie

190 000 zł36 m² 5 277 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Dwupokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku ze starszej cegły, jednostronne. Blok częściowo po remoncie (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiślana

Dęblin,lubelskie

87 000 zł30 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dęblin bardzo zgrabny pokój z kuchnią, łącznie 30 m2 na wysokim parterze, w odnowionym budynku na zadbanym osiedlu Wiślana. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, kompletnie urządzone, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Szprotawa,lubuskie

100 000 zł40 m² 2 489,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w kamienicy składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z wc, przedpokoju oraz dodatkowego osobnego wc. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skarbimierz

Skarbimierz,opolskie

155 000 zł48 m² 3 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie skarbimierz-osiedle 47,6 m2 , 2-pokojowe , 2-balkony po remoncie .Niski czynsz , atrakcyjny wygląd , piwnica , parking. Cena - 155000. Telefon  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł51 m² 7 869,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Sympatyczne mieszkanie, dwustronne, południe-północ. Łazienka i oddzielne wc, glazura terakota, pokoje klepka dębowa, kuchnia, panele, glazura, przedpokój, panele. W kuchni pozostaje zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sczanieckiej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

250 000 zł67 m² 3 731,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie idealnym, 3 pokoje, garderoba, wbudowana szafa, łazienka z wanną i kabiną prysznicową, oddzielna kuchnia oraz taras widokowy, drzwi antywłamaniowe Gerda, rzeczywista.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowowiejska

Tczew,pomorskie

150 000 zł50 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie odświeżone na wysowim parterze 2 pokoje kuchnia łazienka -2 pomieszczenia gospodarcze w piwnicy ,garaż oraz ogródek cena do minimalnej negocjacji gdy tel.milczy prosze o sms.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

150 000 zł54 m² 2 777 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe w centrum Brzegu, niedaleko rynku. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w piętrowym budynku. Składa się z kuchni widnej z jadalnią, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brzeg

Brzeg,opolskie

93 000 zł30 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro House Trader Nieruchomości posiada w swojej ofercie kawalerkę o pow. 30m2 położona w nowszym budownictwie nie daleko Ratusza w Brzegu na wysokim parterze, do której można się.