dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 156 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 156 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

420 000 zł68 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupoziomowe. Na piętrze trzecim salon z aneksem kuchennym łącznie ok34m2, balkon zadaszony. Na piętrze czwartym pokój ok 18m2, drugi pokój ok10m2, łazienka razem z wc ok5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stalowe

Kraków,małopolskie

275 000 zł44 m² 6 221,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie na os.Stalowym z jasnym przedpokojem! (okna),o pow.44.2 m.kw.,wys.2.75, jasna kuchnia, parkiet, okna PCV, drzwi antywłamaniowe, ogrzewanie miejskie, ciepła woda z bojlera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bojowników Getta Warszawskiego

Łódź,łódzkie

185 000 zł46 m² 4 021,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokoje o powierzchni 46m2 na parterzew 4-piętrowym bloku z cegły na Bałutach. Mieszkanie rozkładowe, do odnowienia i własnej aranżacji. Kuchnia w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Lublin,lubelskie

229 000 zł51 m² 4 490 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na Bronowicach os.Maki, o powierzchni 51 m2, 2 pokoje, widna kuchnia, balkon, piwnica, strych, I piętro. Mieszkanie wymaga wykończenia, położenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

200 000 zł64 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   Przestronne mieszkanie w Fordonie gotowe do zamieszkania, idealne dla rodzin z dziećmi blisko szkoła przedszkole. Kuchnia zabudowana plus prawie nowa kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów

Dąbrowa Górnicza,śląskie

199 000 zł58 m² 3 431 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M4 o powierzchni 58,1 m2 usytuowane na 4-tym piętrze w bloku 10-cio piętrowym przy ul. Kosmonautów. Blok jest w bardzo dobrym stanie, został ocieplony i otynkowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczepana

Poznań,wielkopolskie

245 000 zł49 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 430zł. Ciemna kuchnia otwarta na pokój-płytki , pokoje 19m i17m- panele , wc i łazienka-płytki , przedpokój-płytki , nowa instalacja wodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asnyka

Gryfino,zachodniopomorskie

240 000 zł64 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W naszej ofercie trzypokojowe mieszkanie O podwyższonym standardzie na osiedlu górny taras. Pierwotnie było to mieszkanie czteropokojowe - oryginalnie zaprojektowane przez właścicieli stało się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Hel,pomorskie

404 200 zł47 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta deweloperska. Komfortowy dwupokojowy (47 m2) apartament w Helu położony przy ulicy Dworcowej. Apartament położony jest w dwukondygnacyjnym budynku z poddaszem, gdzie mieszczą się 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sowia

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł67 m² 10 298 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament z garażem w prestiżowym niskim budynku na zamkniętym kameralnym osiedlu. Pokój dzienny 19m2 z wyjściem na taras. 2 sypialnie13m2 i 14m2. Oddzielna kuchnia z oknem-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

145 000 zł37 m² 3 866 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w ocieplonym wieżowcu na siódmym piętrze, na osiedlu Bartodzieje. Mieszkanie posiada dwa oddzielne pokoje o wymiarach 16m2, 9m2, kuchnię 6m2, oraz 3,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tczew

Tczew,pomorskie

195 000 zł42 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w centrum Tczewa. Składa się z 2 pokoi, łazienki oraz kuchni,mieszkanie po remoncie. Blok położony w cichej okolicy, blisko przedszkole, dworzec pkp, pks, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembowskiego

Zgierz,łódzkie

120 000 zł37 m² 3 269,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

okna wymienione pcv, parkiet na podłogach

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nuszkiewicza

Kraków,małopolskie

220 000 zł29 m² 7 345 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Nuszkiewicza (prądnik Czerwony) usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z 1998 roku. Mieszkanie do remontu. Kuchnia częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uniwersytecka

Warszawa,mazowieckie

622 000 zł70 m² 8 885,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

W klimatycznej dzielnicy Starej Ochoty, na kolonii Lubeckiego, w centrum Warszawy - a cisza jak na wsi, w kamienicy wybudowanej przed wojna, jest nasze 70 metrowe mieszkanie. 3 ustawne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Łódź,łódzkie

268 000 zł64 m² 4 187 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie rozkładowe, z balkonem oraz w drugim pokoju z oknem balkonowym z barierką , okna wszystkie wymienione na pcv. Do mieszkania przynależne (w cenie mieszkania) wyznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Grójec

Grójec,mazowieckie

460 000 zł140 m² 3 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Witam mam do sprzedania duże mieszkanie na kameralnym osiedlu w Grójcu 115m2 całkowicie wykończone(glazura,terakota,panele)na pierwszym poziomie 72 salon z kominkiem z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawła

Ruda Śląska,śląskie

72 000 zł72 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe o pow.70 m2, łazienka, kuchnia, pokój i salon 30 m2. Mieszkanie jest po częściowym remoncie: nowa łazienka w kafelkach, wszystkie okna nowe pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

535 000 zł75 m² 7 133,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2007

Mam do sprzedania mieszkanie w pobliżu Dworku Białoprądnickiego, przy ul.Kuźnicy Kołłątajowskiej. Położone z dala od głównej drogi, w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

387 000 zł44 m² 8 716,22 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

mieszkanie rozkładowe,pokoje i korytarz parkiet,łazienka i kuchnia glazura i terakota,elewacja i klatka schodowa nowe,wsystkie instalacje po wymianie,dach pokryty papą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Legnica,dolnośląskie

140 000 zł72 m² 1 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania (remontowane, malowane, umeblowane), z wanna w duzej kuchni i ubikacja na polpietrze. Dla podwyzszenia standardu, nalezy wygospodarowac miejsce na pelna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sławkowska

Kraków,małopolskie

500 000 zł34 m² 14 705 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Sławkowskiej (stare Miasto), usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowej wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie po remoncie. Składa się z bardzo dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hieronima

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł46 m² 6 593,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Dom kameralny, nieduża liczba lokatorów, jedna klatka. Domofon. Spokojna okolica. Wokół dużo zieleni. W bliskiej odległości przedszkole, szkoła podstawowa, supermarket, bank, bankomat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Paderewskiego

Katowice,śląskie

183 500 zł49 m² 3 744,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na 1 piętrze w bloku na oś. Paderewskiego w Katowicach. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych pokoi, widnej kuchni, łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Kraków,małopolskie

460 000 zł58 m² 7 823 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Nowowiejskiej (krowodrza), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z 1993 roku. Mieszkanie posiada balkon. Pokoje 21 m2, 11 m2, 11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł41 m² 8 222,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja!mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,35m2,dwustronne,słoneczne w pobliżu samego Rynku,obok Uniwersytetu Wrocławskiego. Pokoje o powierzchni:17m2 i 9m2.Kuchnia 8,5m2.Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chwarznieńska

Gdynia,pomorskie

199 440 zł33 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Oferta dewelopera - Atrakcyjne mieszkanie o pow. 33,24 m2 zlokalizowane w Gdyni ( Witomino ). Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze składające się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Juszczaka

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł53 m² 5 283,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania urocze mieszkanie ze skosami o powierzchni zabudowy ok. 53,3 mkw, powierzchnia użytkowa 43,1 mkw w budynku 3,5 piętrowym, w atrakcyjnej lokalizacji na Stabłowicach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Litewska

Kraków,małopolskie

228 000 zł26 m² 8 769 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Litewskiej (krowodrza), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70 - tych. Blok ocieplony. Mieszkanie po remoncie, okna wymienione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

258 000 zł48 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkania Grodzisk Mazowiecki. Dwupokojowe , rozkładowe mieszkanie w centrum Grodziska Mazowieckiego. Lokalizacja mieszkania jest naprawdę znakomita. Do przystanku kolejki wkd jest stąd niecałe 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Błonie

Błonie,mazowieckie

199 000 zł48 m² 4 130,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w Radzikowie pod Błoniem. Na sprzedaż mieszkanie położone w Radzikowie 4 km od centrum Błonia. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,18 m, środkowe, rozkładowe położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Błonie

Błonie,mazowieckie

199 000 zł49 m² 4 086,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkania błonie. Na sprzedaż mieszkanie w Błoniu w bardzo atrakcyjnej wręcz okazyjnej cenie! Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,7 m, środkowe położone na drugim piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krzywda

Kraków,małopolskie

365 737 zł58 m² 6 262 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Krzywda (płaszów), usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z 2001 roku. Mieszkanie dwupoziomowe. Składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

213 840 zł48 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, zamknięte osiedle zielona enklawa - w samym centrum Obornik Śląskich (ok. 30 min do Wrocławia). Funkcjonalny układ pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

222 600 zł41 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku znajdujące się w samym Centrum Bydgoszczy. Nowy blok ciekawie położony. Wysoki standard wykończenia budynku. Lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Mieszkanie typu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krzywda

Kraków,małopolskie

380 000 zł80 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Krzywda (płaszów), usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z 1999 roku. Mieszkanie dwupoziomowe. Powierzchnia całkowita 80m2, użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

225 000 zł69 m² 3 245 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Mieszkanie trzypokojowe , o powierzchni użytkowej 69,33 m2, do mieszkania przynależy piwnica (6,11 m2) i stryszek (7,02 m2). Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Mickiewicza

Kraków,małopolskie

799 000 zł94 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Al. Mickiewicza (stare Miasto), usytuowane na parterze czteropiętrowej kamienicy. W mieszkaniu okna drewniane starego typu w dobrym stanie. Dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 na Bartodziejach w wieżowcu na parterze bez balkonu. Mieszkanie do remontu. Możliwość ciekawej aranżancji wnętrza ze względu na gipsowo-kartonowe ściany dzielące pokoje. Cena 169000 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana

Łódź,łódzkie

330 000 zł75 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Typ budownictwa: wieżowiec z 1993r piętro: 1 liczba pięter: 10 układ mieszkania: rozkładowe balkon: tak okna: nowe drewniane Piękne, komfortowo urządzone mieszkanie. Aranżacja zaproponowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

209 000 zł37 m² 5 597 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-