dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Surowieckiego

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł85 m² 7 764,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie ciche, ciepłe i wygodne, położone w zamkniętym, kameralnym osiedlu z ochroną,doskonała lokalizacja, blisko metro. 5 pokoi; salon 22 mkw , cztery sypialnie ; dwie duże (po 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Kielce,świętokrzyskie

210 000 zł46 m² 4 565,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

stolarka okienna wymieniona, część mieszkania do remontu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

90 000 zł38 m² 2 368,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mam do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie -38m2. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Leśna przy ul. Zielonej na trzecim piętrze. Mieszkanie jest środkowe, ciepłe, kuchnia jasna, duży balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł48 m² 6 988 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Klient - koszty prowizji ponosi wyłącznie developer. Ceny oferowanych nieruchomości są do negocjacji. Powstający budynek jest sześciokondygnacyjny (vp) , na każdej kondygnacji zlokalizowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

135 000 zł68 m² 1 987,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Sprzedam M4 po remoncie w centrum Zdroju! Trzy nieprzejsciowe pokoje,osobna kuchnia z oknem.W pokojach na podlogach panele,na scianach tapety natryskowe;w kuchni na podlodze gres,na scianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł86 m² 6 616 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Bardzo ładne i przestronne mieszkanie o ciekawym rozkładzie. Mieszkanie składa się z salonu(20m2), trzech sypialni ( 12m2,12m2,8m2), osobnej kuchni, łazienki, toalety, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stokrotek

Mysłowice,śląskie

238 400 zł74 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania przestronne mieszkanie o powierzchni 74.5 m na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku na osiedlu Ćmok w Mysłowicach. Nieruchomość zadbana i gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

150 000 zł51 m² 2 941,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mam do sprzedania ładne i widne mieszkanie w cichej dzielnicy w pobliżu sklepy spożywcze przedszkole. Niedaleko jezioro i mnóstwo otwartej przestrzeni. W mieszkaniu zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dwernickiego

Warszawa,mazowieckie

343 000 zł45 m² 7 622,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie rozkładowe, ciche, ciepłe i słoneczne, gotowe do wprowadzenia, gładzie na ścianach, nowe okna pcv i kaloryfery, w małym pokoju kratka balkonowa, budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

310 000 zł34 m² 9 117 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Stańczyka (krowodrza), usytuowane na dziesiątym piętrze dziesięciopiętrowego apartamentowca w inwestycji Salwator City. Kuchnia - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Chruściela Montera

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł50 m² 7 380 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie rozkładowe. 2 ustawne pokoje. Kuchnia oddzielna, widna. Zabudowa kuchni w cenie mieszkania. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe na terenie osiedla. Osiedle zamknięte, strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nad Wisłą

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł59 m² 3 644,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt   M-3 fordon, bardzo ładne i komfortowe mieszkanie w bloku z cegły o powierzchni 59m2 większy pokój 24m2 , mniejszy 12m2 bardzo duża kuchnia ok 10m2 , komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Warszawa

Warszawa,mazowieckie

214 000 zł26 m² 8 230,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie w kameralnym budynku. Pokój z wyjściem na spory balkon. Kuchnia oddzielna, widna. Mieszkanie wymaga remontu. Klatka i budynek w dobrym stanie. Bardzo dobry punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Kraków,małopolskie

500 000 zł54 m² 9 259 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Nowowiejskiej (krowodrza), usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy. W mieszkaniu okna pcv. Kuchnia otwarta na pokój. W łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Witnica,lubuskie

135 000 zł56 m² 2 432,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecamy Państwu przestronne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 55,5 m.kw, położone w zielonej i spokojnej części Witnicy, na II piętrze w ocieplanym bloku 2-piętrowym wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kijowska

Kraków,małopolskie

370 000 zł59 m² 6 271 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na al. Kijowskiej (krowodrza), usytuowane na dziesiątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z 1988 roku. W mieszkaniu okna wymienione na pcv. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

311 800 zł39 m² 7 897 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hirszfelda

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

260 000 zł78 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie na osiedlu Hirszfelda w Jelczu-Laskowicach. Mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni, osobno łazienki i Wc oraz 4 pokoi (z czego jeden to tzw. "trójkąt".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hirszfelda

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

220 000 zł62 m² 3 577,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! kontakt: bardzo ładne mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Hirszfelda- wyposażone!. Mieszkanie jasne ciepłe i przestronne. Mieszkanie po częściowym remoncie- gładzie, panele, nowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Grójec,mazowieckie

209 000 zł40 m² 5 225 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 2 pokojowe, dwupoziomowe na osiedlu zamkniętym w Grójcu. Kameralny blok 16 lokali mieszkalnych. Zgodnie z dokumentacją powierzchnia 40,49 m2, licząc po podłodze około 50 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł49 m² 12 653,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie prawie 50m2 w budynku z lat 50-tych na muranowie. Cisza i spokój w samym sercu miasta. Rozbudowana infrastruktura, w sąsiedztwie, szkoły, sklepy, punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Frycza-Modrzewskiego

Kraków,małopolskie

459 000 zł57 m² 8 052 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Modrzewskiego os. Żabiniec/ Krowodrza), usytuowane na trzecim piętrze pięciopiętrowego budynku z 2000 roku. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

167 900 zł39 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Radwanicach. Mieszkanie o powierzchni 39,50 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 23,20m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle XX-lecia II RP

Węgierska Górka,śląskie

125 000 zł48 m² 2 604,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 000 zł70 m² 3 285 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borsucza

Kraków,małopolskie

319 000 zł61 m² 5 229,51 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy Ul. Borsuczej , dzielnica Cegielniana, pow.: 60,50 m2. Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 6 piętrze w bloku przy ul. Borsuczej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi (od 12m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Majdańska

Warszawa,mazowieckie

282 000 zł33 m² 8 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania mieszkanie w kameralnym budynku na Grochowie, w spokojnej i zielonej okolicy. Blisko komunikacja miejska (rondo Wiatraczna, rawar), centra handlowe (king Cross, promenada), klub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł48 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie rozkładowe, ciche, ciepłe i słoneczne, w pobliżu sklepy, bazarek osiedlowy, bank/bankomat, szkoły, przedszkola, ogródki działkowe, podwórka pięknie zagospodarowane, mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopickiego

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł51 m² 6 372,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

W budynku rzeprowadzone remonty: docieplenie , remont elewacji i dachu, remont klatki schodowej, wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej,wymiana kaloryferów,nowy domofon, płyty chodnikowe przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Warszawa,mazowieckie

316 000 zł38 m² 8 315,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie do wprowadzenia, po remoncie, kuchnia widna, otwarta na duży pokój, z dużego pokoju wejście do małego przedpokoju i z niego do sypialni, czyli pokoje w amfiladzie, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Namysłowska

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł69 m² 6 277,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie rozkładowe, ciepłe i słoneczne, pokoje w kwadracie, w przedpokoju boazeria, ładny balkon od strony płd, w okolicy dużo zieleni, w pobliżu sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majdańska

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł43 m² 7 558,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie rozkładowe, do lekkiego remontu, bardzo ciepłe i słoneczne, nowe okna pcv, drzwi wejściowe antywłamaniowe "Gerda", budynek ocieplony, z nową elewacją, po wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolińska

Warszawa,mazowieckie

393 000 zł47 m² 8 361,70 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Budynek odnowiony, klatki schodowe, winda, domofon. Mieszkanie 47 m, po niedawnym remoncie, położone na ścianach gładzie, na podłogach parkiet, okna plastikowe wychodzące na stronę południową, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipska

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł75 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie zlokalizowane na Saskiej Kępiej. Mieści się w ogrodzonej przedwojennej kamienicy, usytuowanej w kameralnej i zacisznej uliczce starej części Saskiej Kępy. Okolica bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Sosnowiec,śląskie

150 000 zł51 m² 2 906 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy ładne M3 w dzielnicy Sosnowca - Niwka. Dwa niezależne , ustawne pokoje , duża , widna kuchnia , łazienka z wc , dodatkowo balkon. Mieszkanie w stanie bardzo dobrym , wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ok. 49,5 mkw 2 pokojowe na 1 piętrze ,w budynku z cegły ,3 piętrowym ,w pełni rozkładowe. Składa się z pokoju 18 mkw oraz sypialnia ok.18 mkw z dużą szafą typu Komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałtycka

Hel,pomorskie

250 000 zł48 m² 5 175,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48,3m2 z balkonem. Dwie sypialnie i salon. Do natychmiastowego zamieszkania. Piwnica 1,9 m2. Blisko morze ok. 1 km, do centrum 500m. Plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzeszowska

Dębica,podkarpackie

160 000 zł45 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 45,46m2 ustułowane na 3 pietrze w 3 piętrowym bloku. Mieszkanie skałada się z 2-óch pokoj , kuchni łazienki i przedpokoju. Jest nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Toruń,kujawsko-pomorskie

180 000 zł39 m² 60 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na parterze czteropiętrowego bloku na Rubinkowie I. Budynek został wybudowany w latach osiemdziesiatych, jest docieplony, ma nową elewację, klatka schodowa czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł56 m² 6 176,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie zadbane,ciche,ustawne i przytulne. Okna wychodzą na północny-zachód (kuchnia i sypialnia) i południowy-wschód(salon) W kuchni zabudowa kuchenna, sprzęt agd, glazura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

380 000 zł99 m² 3 838 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! mieszkanie Z dużym ogródkiem I tarasem Na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 23,95m2,.