dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł56 m² 6 176,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie zadbane,ciche,ustawne i przytulne. Okna wychodzą na północny-zachód (kuchnia i sypialnia) i południowy-wschód(salon) W kuchni zabudowa kuchenna, sprzęt agd, glazura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

380 000 zł99 m² 3 838 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! mieszkanie Z dużym ogródkiem I tarasem Na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 23,95m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

245 000 zł51 m² 4 803 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! mieszkanie Z dużym tarasem Na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 16,73m2, aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

330 000 zł74 m² 4 459 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 19,8m2, aneksu kuchennego 6,6m2, sypialni 14,1m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

230 900 zł56 m² 4 093 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Radwanicach. Mieszkanie o powierzchni 56,41 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 26,29m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

182 100 zł43 m² 4 225 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Radwanicach. Mieszkanie o powierzchni 43,10 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 19,82m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

516 000 zł74 m² 6 943 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie Z garażem I tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Przestronne mieszkanie na osiedlu strzeżonym. Mieszkanie w standardzie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

298 600 zł51 m² 5 833 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie składa się 2 pokoi w pełnym rozkładzie, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

157 949 zł25 m² 6 098 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Pokój dzienny ok. 19,54m2 z aneksem kuchennym, łazienka 4,10m2, hol 2,26m2. Lokal jednostronny. Mieszkanie oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

242 191 zł37 m² 6 388 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Pokój dzienny ok. 19,54m2 z aneksem kuchennym, sypialnia ok.12,01m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

366 314 zł66 m² 5 501 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z 4 pokoi: salon z kuchnią ok. 25,40m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

262 243 zł44 m² 5 882 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku z ogródkiem ok 30m2. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rajdowa

Łódź,łódzkie

205 000 zł54 m² 3 796,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedania 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na osiedlu Retkinia. Mieszkanie jest bardzo przestronne jak na ten metraż. Kuchnia, sypialnia, duży pokój po remoncie, łazienka wyłożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szkolna

Kielce,świętokrzyskie

480 000 zł90 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

piękne zadbane mieszkanie o powierzchni 90m2 2 pokoje + salon 27m2, przestronna w pełni wyposażona kuchnia, 2 łazienki, 2 tarasy, ogrzewanie podłogowe, szafy komandor. Z tarasu widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwaszkiewicza

Skierniewice,łódzkie

127 000 zł37 m² 3 432,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie kawalerka 37mkw. Przy ulicy iwaszkiewicza 2 na osiedlu widok. Stan mieszkania dobry do odświeżenia, z piwnicą, czysta I zadbana klatka schodowa, domofon, umeblowane, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Poznań,wielkopolskie

229 000 zł51 m² 4 511,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spóldzielczo - własnościowe , czynsz 407zł. Jasna kuchnia 8m z meblami-wykładzina , pokoje 20,79m i 13,39m- mozaika parkietowa dębowa , wc i łazienka-wykładzina , okna drewniane , brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tkacka

Wrocław,dolnośląskie

200 000 zł33 m² 5 917 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Pilczycach w zacisznej i spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z 1 pokoju o powierzchni 12,78 m2, kuchni (15,47 m2), przedpokoju (3,05 m2) i łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lębork

Lębork,pomorskie

160 000 zł49 m² 3 265,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bardzo spokojna okolica. mieszkanie środkowe, ciepłe ,zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Miechowice

Bytom,śląskie

155 000 zł54 m² 2 870,37 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie! polecamy!~na sprzedaż 3 pokojowe komfortowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie, usytuowane na 8 piętrze w wieżowcu.~Mieszkanie składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Legnica,dolnośląskie

180 000 zł102 m² 1 764,71 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w centrum Legnicy. Idealne dla rodziny z dziećmi, blisko Zamek, szkoła, rynek, galeria Piastów. Niedaleko jest też kąpielisko miejskie, park i plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Osiedle Kalinowe

Kraków,małopolskie

160 000 zł20 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Kalinowym (bieńczyce), usytuowane na pierwszym piętrze dziewięciopiętrowego bloku. W mieszkaniu okna wymienione na pcv, na podłodze w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

338 000 zł50 m² 6 760 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Ładne mieszkanie rozkładowe. Ustawne pokoje, w wiekszym pokoju dwa okna. Duża, widna 12 m kuchnia. Glazury i terakoty 5 letnie. Nowe panele w pokojach i przedpokoju. Okna pcv. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ząbkowska

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł48 m² 6 804,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne mieszkanie w doskonale skomunikowanej części miasta, w obszarze historycznej Pragi. Z racji układu i lokalizacji idealne dla rodziny z jednym lub dwójką dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł50 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwustronne, jasne, duży pokój z wnęką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Łódź,łódzkie

169 000 zł42 m² 3 983,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na parterze w czteropiętrowym bloku w cichym zakątku osiedla Retkinia ( z dala od ruchliwych ulic). Mieszkanie częściowo wyremontowane (w dużym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waleniowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

150 000 zł32 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Pierwsze piętro, po remoncie, oświetlenie Ledowe, blok dwupiętrowy z cegły przy lesie, czynsz 206zł, niski koszt ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Zadbane m. 54 m2, piętro 0/3. pokoje 15 i 13 m2. Kuchnia 12 z oknem, łaz. 5 m z oknem., Przdp. 4 m 2 z szafą, parkiet. Okolica z pełną infrastrukturą. Dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

190 000 zł47 m² 4 042,55 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta nr 4/105/111 Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 47m2 na V piętrze. Kuchnia w aneksie - 6m2 w glazurze ściany oraz podłoga z nowoczesnymi meblami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

246 000 zł30 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka na Mokotowie( czerniakowska/gagarina-Nehru). Pokój dzienny 18m, z widokiem na Kopiec Powstania Warszawskiego i działki, widna kuchnia ok 5m. Łazienka z wanną o pow 4,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł62 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Przestronne wysokie mieszkanie w przedwojennej kamienicy. 2 duże pokoje. Kuchnia oddzielna, widna z wydzieloną częscią jadlnianą. Kamienica z zamykanym podwórzem i parkingiem tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sieradz

Sieradz,łódzkie

100 000 zł39 m² 2 564 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe, dwustronne o pow. 39 m2 w Sieradzu przy ul. Łokietka, usytuowane na parterze. Nowe okna z roletami przeciwsłonecznymi, także nowe, antywłamaniowe drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbożowa

Lublin,lubelskie

171 808 zł33 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie z bardzo niskim czynszem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł74 m² 5 810 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Polecam duże mieszkanie 4 pokojowe, dwupoziomowe o powierzchni 74mkw. Mieszkanie jest jednostronne z oknami wychodzącymi na podwórko, ciche oraz dobrze nasłonecznione. Na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł62 m² 3 691 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! nowe mieszkanie Z ogródkiem na zamkniętym osiedlu W lutynii - 5 km od granic Wrocławia. Pokój dzienny z aneksem kuchennym z wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

344 420 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Pokój dzienny ok. 17m2 z wyjściem na balkon ok.5m2, sypialnia ok.10m2, oddzielna kuchnia ok.9m2. Lokal jednostronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

403 260 zł62 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie z dużym tarasem w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 28m2 z wyjściem na taras ok.20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

392 821 zł58 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w promocyjnej cenie w nowej inwestycji - rezydencja piastowska! Mieszkanie o łącznej powierzchni powyżej 58m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

213 095 zł39 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury o powierzchni ok 39 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

214 567 zł39 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 38 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

210 043 zł38 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 38,54 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym o pow. 19,12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

210 000 zł69 m² 3 021 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Katowicach przy ul. Radockiego. Parter w bloku 5 piętrowym. Mieszkanie składa sie z 4 pokoi i 2 balkonów. Mieszkanie do remontu. Cicha i spokojna okolica. Zapraszam.