dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 069 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

309 406 zł56 m² 5 454 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Prowizję biura pokrywa sprzedający! bezpieczny I atrakcyjny sposób płatności! tylko 10% przy podpisaniu umowy, 90% przed odbiorem kluczy! Atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bojary

Bojary,podlaskie

279 000 zł67 m² 4 164 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 67m2, usytuowane na jednym z prestiżowych osiedli, na Os. Bojary. Trzy oddzielne pokoje, w tym pokój dzienny z wyjściem na balkon typu loggia, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

287 071 zł59 m² 4 849 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowe mieszkanie deweloperskie położone w pięknej, cichej i malowniczej okolicy. Teren - ogrodzony, możliwość wykupienia miejsca garażowego pod budynkiem. Mieszkanie jest przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Brzeszcze,małopolskie

75 000 zł31 m² 2 388,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Brzeszczach ul.Słowackiego: -przedpokój, pokój, kuchnia z oknem, łazienka. Mieszkanie do zamieszkania, wymienione okna, kuchnia i przedpokój w zabudowie. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solna

Łódź,łódzkie

170 000 zł53 m² 3 207,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, położone na 1 piętrze 3 piętrowej kamienicy w Śródmieściu. Mieszkanie w pełni rozkładowe, po remoncie ( jedynie łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

235 000 zł49 m² 4 795,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Całą prowizję płaci sprzedający! Mieszkanie do szybkiej sprzedaży, do remontu, cichy kameralny budynek w głębi osiedla przy Bolesława Prusa. Trzy niezależne pokoje, na podłodze parkiet do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

115 000 zł38 m² 3 026,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w bloku III piętro, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc. Mieszkanie w stanie dobrym, meble kuchene, kuchenka gazowa oraz lodowka z zamrazarka zostaja w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

217 560 zł39 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury, częściowo wykończone. Mieszkanie o powierzchni 39,2 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

81 200 zł29 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkania bez czynszowe z udziałami w gruncie. Cena mieszkań od 2700zł z metr do 2950zł za metr. mieszkania od 22-59m2. Tel   więcej informacji. Przykładowy układ mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tarninów

Legnica,dolnośląskie

537 600 zł128 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Sprzedam, nowoczesne mieszkanie o pow.128m2. Budynek pokoszarowy oddany do użytku w 2009 roku, nowo wyremontowany znajduje się w spokojnej dzielnicy. Blisko do centrum miasta ok.15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł44 m² 7 613,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Super okazja na inwestycję pod wynajem!mieszkanie własnościowe o powierzchni ok.44mkw rozkładowe z balkonem,po kapitalnym remoncie.Pokoje o powierzchni ok.13 i 11mkw,na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Lubań

Lubań,dolnośląskie

67 500 zł27 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie na osiedlu ,piast"

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łokietka

Świdwin,zachodniopomorskie

116 000 zł58 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe w starym budownictwie. Dwie piwnice pod mieszkaniem. Murowany garaż na podwórku i przydomowy ogród z drzewami owocowymi, oraz ogródek kwiatowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Szczecin,zachodniopomorskie

248 000 zł82 m² 3 024,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, słoneczne mieszkanie z ukrytym potencjałem, tylko 3000zł za m.kw. Duże 3 pokoje o wymiarach 22/17/11 m.kw. (najmniejszy jest przejściowy). Kuchnia ustawna o powierzchni ok. 9 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 1 Maja

Łódź,łódzkie

159 000 zł55 m² 2 890,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne 2- pokojowe mieszkanie po remoncie na 1 piętrze o powierzchni 55m2 w odrestaurowanej kamienicy na Polesiu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi 23,7m2 oraz 23,8m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

398 000 zł48 m² 8 291,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Rozkładowe, dwustronne mieszkanie na wysokim parterze. Okna sypialni wychodzą na cieche podwórze, okna salonu na Aleję Waszyngtona. Wymienione pionywodno-kanalizacyjne. Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

316 562 zł50 m² 6 249 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Pokój dzienny ok. 17m2 z wyjściem na balkon ok.5m2, sypialnia ok.10m2, oddzielna kuchnia ok.9m2. Lokal jednostronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Homera

Bieruń,śląskie

128 000 zł36 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe z kw o powierzchni 36 m2 położone w Bieruniu na wysokim parterze w niskim budownictwie. Mieszkanie po częściowym remoncie ( remont został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Eskulapa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

373 592 zł91 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Klient - wynagrodzenie za czynności pośrednictwa pokrywa sprzedający! Mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 90,93m2, położone na parterze w nowym bloku z cegły w Fordonie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Solec

Warszawa,mazowieckie

321 000 zł33 m² 9 727,27 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie jednopokojowe, pierwotnie jako dwupokojowe. Kuchnia otwarta. W kuchni i łazience glazura oraz terakota. W pokoju parkiet, przedpokoju terakota. Kuchnia zabudowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żurawia

Poznań,wielkopolskie

399 280 zł71 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Szczegóły techniczne fundamenty: żelbetowe, płyta fundamentowa, izolacja posadzki kondygnacji piwnicznej: hydrostop, izolacja sufitu w piwnicy: płyta wielowarstwowa z wełny drzewnej, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żurawia

Poznań,wielkopolskie

398 160 zł71 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żurawia

Poznań,wielkopolskie

327 600 zł63 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żurawia

Poznań,wielkopolskie

399 280 zł71 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Częstochowa,śląskie

150 000 zł59 m² 2 525 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane mieszkanie typu M-4, położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Trzy ustawne, przestronne i widne pokoje, kuchnia w kwadracie. Na podłogach w pokojach panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żurawia

Poznań,wielkopolskie

324 240 zł58 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakopiańska

Poznań,wielkopolskie

450 000 zł75 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Poznań, podolany, zakopiańska 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze, 62m2 użytkowych, 75,2m2 po podłodze wysoki standard wykończenia - możliwość zamontowania kominka (jest przeznaczony do tego komin).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żurawia

Poznań,wielkopolskie

355 040 zł63 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żurawia

Poznań,wielkopolskie

342 900 zł64 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żurawia

Poznań,wielkopolskie

316 980 zł59 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Księże Małe

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł54 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe 54 mkw w domu dwurodzinnym z ogrodem (500 mkw).Mieszkanie dwustronne, jasne, słoneczne i w pełni rozkładowe.Składa się z salonu ok. 20 mkw oraz dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Łódź,łódzkie

210 000 zł53 m² 3 962,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania rozkładowe, 3-pokojowe środkowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym. Blok odmalowany i oceiplony, mieszkanie zadbane o wystawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Niepodległości

Końskie,świętokrzyskie

168 000 zł48 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie w środku bloku- dwustronne: wschód-zachód, zadbane i cieplutkie, w cichej - zielonej okolicy, z daleka od głównych dróg, a bardzo blisko centrum, targowiska. Płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

213 840 zł48 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, zamknięte osiedle zielona enklawa - w samym centrum Obornik Śląskich (ok. 30 min do Wrocławia). Funkcjonalny układ pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

166 491 zł28 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie narożne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pajdaka

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł65 m² 7 615,38 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 65m,trzypokojowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barbary

Kraków,małopolskie

330 000 zł63 m² 5 238 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 zlokalizowane na ulicy Barbary (bieżanów), usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku z lat 80 - tych. W mieszkaniu okna wymienione na pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Eskulapa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

151 946 zł37 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Klient - wynagrodzenie za czynności pośrednictwa pokrywa sprzedający! Mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 37,06m2, położone na parterze w nowym bloku z cegły w Fordonie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kosmonautów Polskich

Głogów,dolnośląskie

175 000 zł67 m² 2 611 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! o K A Z J A! O K A Z J A! O K A Z J A! O K A Z J A! O K A Z J A! Polecam do oglądania zadbane mieszkanie w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Mysłowice,śląskie

165 000 zł50 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zarezerwowane - oferta wstrzymana. Mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie W 2006r na osiedlu W centrum mysłowic. Bardzo funkcjonalnie rozplanowane 3 pokojowe mieszkanie idealne dla 3-4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Armii Krajowej

Opole,opolskie

250 000 zł63 m² 3 922 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie Sprzedaż Mieszkanie trzypokojowe , w Opolu zlokalizowane na osiedlu Armii Krajowej (stary zwm ) niedaleko Politechniki Opolskiej, o powierzchni użytkowej 63,73 m2. Do mieszkania.