dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Choszczno,zachodniopomorskie

175 000 zł53 m² 3,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni 53 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku położonym na ulicy Staszica w Choszcznie. Blok wybudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaczarowane Koło

Kraków,małopolskie

585 000 zł65 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Właściciel sprzeda komfortowo urządzone 3pokojowe mieszkanie, 65m2 w spokojnej i zielonej okolicy, przy ul. Zaczarowane Koło. Blok 4piętrowy, z cegły z 1995 roku. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szkolna

Jasło,podkarpackie

210 000 zł74 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Jasle w dobrym miejscu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marysieńki

Legionowo,mazowieckie

180 000 zł31 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

mieszkanie po remoncie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strońska

Warszawa,mazowieckie

273 000 zł40 m² 6 825 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopokojowe w budynku z 1994 roku, odnowione w 2007 roku. Wysoki parter z loggią. Położone na cichym, spokojnym osiedlu w pobliżu ch Wola Park. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

207 000 zł31 m² 6 677,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy, przed kamienicą park z fontanną, alejkami, placami zabaw, za budynkiem Park Skaryszewski i Park Kamionkowski. Szybki dojazd do Centrum tramwajem, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Lasku

Warszawa,mazowieckie

242 000 zł31 m² 7 934,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 rozkładowe pokoje, kuchnia z oknem prześwitowym. Bezpośrednie sąsiedztwo Lasku. Szybki dojazd do Centrum, do Metra. Budynek po ociepleniu, media po remoncie. Mieszkanie w stanie do remontu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korsaka

Warszawa,mazowieckie

288 000 zł48 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na Pradze. Stan do remontu. Stara glazura i terakota, na podłodze panele, okna stare, now ainstalacja elektryczna w mieszkaniu. Pokoje: 15, 9 i 6 m2, widna 7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł36 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w wyśmienitej lokalizacji. Blisko Metro Ratusz, po sąsiedzku Park Krasińskich, kilka ktoków do Nowego Miasta i Starówki. Otoczenie zieleni, kameralny rejon. mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł41 m² 7 292,68 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na Kamionku. Z okien piękny widok na Jeziorko Kamionkowskie, park Skaryszewski i panoramę Centrum z Pałacem Kultury, biurowcami i hotelami. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Gdynia,pomorskie

368 000 zł50 m² 7 360 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serce Gdyni, okna z pcv na dwie strony swiata, balkon, 2 pokoje + salon z aneksem kuchennym, szafka wbudowana, lazienka z wc prysznicem umywalka i miejscem na normalna pralke, I/IV pietro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Lublin,lubelskie

300 000 zł48 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciepłe, słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie (okna pcv, gładź, panele, glazura, terakota). W kuchni nowe meble i sprzęt agd. Łazienka i wc - nowe. Duży balkon. Piwnica. Gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sromowce Wyżne

Sromowce Wyżne,małopolskie

200 000 zł46 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zabezpieczenia: domofon Udogodnienia:, plac zabaw mieszkanie W pieninach!sromowce wyżne.Własnościowe. Na piętrze w 4rodzinnym bloku mieszkalnym.3pokoje,kuchnia,przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

130 000 zł44 m² 2 954,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie 44M, 2 pokoje przy ul. NM panny 14D cena 129000zł tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wiejska

Żagań,lubuskie

160 000 zł68 m² 2 352,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne wyremontowane mieszkanie w domu dwu rodzinnym plus garaż ,komórki ,działka ogrodowa. centralne ogrzewanie gazowe plus piecyk wolnostojący widoczny na zdjeciu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Piastów,mazowieckie

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam bądź zamienię na mniejsze (2 pokojowe lub kawalerkę) przestronne mieszkanie na piątym piętrze (winda) w bloku mieszkalnym w miejscowości Piastów. Trzy pokoje, w tym salon (25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Białystok,podlaskie

216 000 zł54 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowe informacje Rodzaj budynku: blok Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe Piwnica: tak Stan lokalu: do remontu Okna: nowe pcv Balkon: loggia Ilość pokoi: 2 Podłogi pokoi: parkiet Typ kuchni: oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radziwiłłowska

Biała Podlaska,lubelskie

215 000 zł64 m² 3 359,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie po remoncie, połozona gładź, panele podłogowe, generalnie po remoncie wc i łazienka. Serdecznie polecam, spokojni sąsiedzi, okilica bardzo spokojna i cicha. Wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gołdap

Gołdap,warmińsko-mazurskie

190 000 zł67 m² 2 835,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w budynku 4-rodzinnym usytuowanym przy drodze Gołdap- węgorzewo, 1800m od centrum Gołdapi. Łącznie z mieszkaniem sprzedaję 2 garaże i działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więźniów Oświęcimia

Oświęcim,małopolskie

130 000 zł40 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe w Oświęcimiu na osiedlu Zasole. Mieszkanie własnościowe 40 m2 po kapitalnym remoncie. Łazienka w kafelkach, na podłogach płytki oraz panele. Cena 130.000 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławomira

Szczecin,zachodniopomorskie

287 188 zł49 m² 5 860,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowe mieszkania w centrum Szczecina przy ul. Sławomira. Oferujemy do sprzedaży lokale mieszkalne w nowowybudowanym, komfortowym budynku mieszkalno-usługowym położonym przy ul. Sławomira.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wawer

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł60 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Super okazja! Pilnie do sprzedania lub wynajęcia bardzo ładne mieszkanie na strzeżonym osiedlu Borki w Wawrze. 60 m2 przestrzenny, jasny salon z umeblowanym aneksem kuchennym, jasna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszka Czarnego

Radomsko,łódzkie

94 000 zł33 m² 2 848,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie II p, zadbane, okna pcv

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

95 000 zł29 m² 3 275,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

w 2006 roku byl remont co zostało wymienione: -stolarka okienna -drzwi wejściowe typu ,gerda, -instalacja elektryczna i sanitarna -wstawiona wnęka w przed pokoju typu komandor -zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zakopane

Zakopane,małopolskie

400 000 zł49 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 49m2 w Zakopanem. Odnowione, 2 pokojowe, ciche. tel

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

145 000 zł48 m² 3 020,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie. Po remoncie, częściowo umeblowane. Blisko centrum. Aktualne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

50 m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Witam, chętnie pomogę Państwu w otrzymnaniu kredytu hipotecznego. Sam wlasnie jestem po takiej transakcji. Musze powiedziec ze dlugie starania sie o jak najmniejszy kredyt oplacaly sie. Chetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Tarnobrzeg,podkarpackie

120 000 zł40 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z jasną kuchnią o powierzchni 40m2. 3 piętro. Mieszkanie jest po remoncie, wymienione zostały m.in. rury wod.-kan. i okna na białe plastikowe. Ściany - gładź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Umińskiego

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł95 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły oferty: kuchnia: opis: kuchnia połączona z pokojem ok.17m2, funkcjonuje jako jadalnia.; Rodzaj kuchni: widna; Podłoga: terakota; Strona Świata: płn-wsch; Powierzchnia: 9 m2; Glazura:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kluczbork

Kluczbork,opolskie

220 000 zł63 m² 3 492,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie 62,5m2 na drugim piętrze osiedla północ. Kuchnia połączona z jadalnią , trzy pokoje, osobno łazienka i wc Mieszkanie po remoncie, na podłogach kafle i panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Kluczbork

Kluczbork,opolskie

98 000 zł27 m² 3 629,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

sprzedam kawalerkę na parterze na osiedlu północ. Kuchnia widna, wejście do kuchni z pokoju, pokój duży, ustawny, na podłodze panele mieszkanie posiada założoną księgę wieczystą

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

263 000 zł48 m² 5 479,17 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Grodzisk Mazowiecki. Do sprzedania mieszkanie 48 m2 w Grodzisku Mazowieckim na osiedlu Kopernika. Mieszkanie mieści się na 6 piętrze w wieżowcu 8 piętrowym. Lokal składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernika

Legnica,dolnośląskie

162 000 zł54 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienię na mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wodociągowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

265 000 zł75 m² 3 533,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe przy ulicy Wodociągowej o powierzchni 74,9 m2 lub zamienie na mniejsze 1 - 2 pokojowe w Szczecinku. Mieszkanie przestronne, słoneczne, z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zakopane

Zakopane,małopolskie

380 000 zł40 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Apartament 40m2, położony na cichym , spokojnym osiedlu deweloperskim , na obrzeżach Zakopanego. Apartament składa się z sypialni, salonu z kominkiem, otwartej kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zimowa

Nowa Iwiczna,mazowieckie

510 000 zł72 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w Nowej Iwicznej 72,2 m2, 4 pokoje, 3 sypialnie, salon z kuchnią, łazienka, garderoba, taras 36 m2. Do mieszkania należy miejsce garażowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pelplińska

Starogard Gdański,pomorskie

199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

panele, glazura i terakota, kuchnia z zabudową, okna pcv, gotowe do zamieszkania, tel.   , po 15:30

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

228 000 zł35 m² 6 514,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kiełczowskiej we Wrocławiu, powierzchnia 35,6 m2, 7 piętro (z 10-ciu), słoneczne, z jasna kuchnia (możliwość otwarcia na duży pokój), świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Krasnystaw,lubelskie

150 000 zł47 m² 3 191,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mozliwosc kupna garazu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Lubin,dolnośląskie

103 000 zł35 m² 2 942,86 zł/m²