dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 069 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

505 500 zł34 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Uwaga: do sprzedaży Apartamenty z przynależnymi ogródkami i lokale mieszkalne 0 % prowizji - ana real estate przedstawiciel developera sprzedaży lokali: mieszkalnych, użytkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ułańska

Świnoujście,zachodniopomorskie

599 000 zł34 m² 17 453,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W kurorcie Świnoujście do sprzedaży 2 pokojowy apartament o pow. 34,32 m2: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. Wysoki parter z dużym balkonem (8 m2). Dodatkowo za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Legnica,dolnośląskie

330 000 zł34 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, ustawne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane na wysokim parterze (praktycznie pierwsze piętro) w spokojnej, centralnej dzielnicy miasta. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł50 m² 16 858,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,36 m , zlokalizowane przy ul. Kowalczyka 11 na warszawskim Żeraniu. To idealna propozycja dla pary, singla lub jako bezpieczna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł64 m² 9 812,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 64,10 m2 położone na wysokim parterze czteropiętrowej kamienicy z początku XX w. Cena - 635 000 pln (do negocjacji) gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widawska

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł57 m² 15 007 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bemowo | ul. Widawska 27 | 57 m | 2 pokoje | 2 łazienki | Taras | Miejsce garażowe Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone przy ul. Widawskiej 27 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

525 000 zł52 m² 10 096,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mierzyn. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 52 m2 na wysokim parterze, z dwoma balkonami w niskim dwupiętrowym budynku z cegły z roku 2005. Jeden duży balkon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

675 000 zł40 m² 17 045,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowy apartament w kompleksie z basenami Przedmiotem sprzedaży jest gotowy, niespełna 40 metrowy apartament w kompleksie Green Park Resort. Lokal położony na trzecim piętrze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliwiaka

Kraków,małopolskie

740 037 zł65 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc i prowizji! 3 pokoje z balkonem - Kraków ul. Bukowa/śliwiaka Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,49 m , położone na 1. piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

782 181 zł48 m² 16 319,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej - 0% prowizji Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na parterze w nowej inwestycji na Kępie Mieszczańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł54 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 4. piętrze z 12. W budynku znajdują się dwie windy, co zapewnia wygodę codziennego użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osowska

Warszawa,mazowieckie

702 400 zł44 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Pośrednikom dziękuję Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie w cichej, spokojnej części Grochowa. Mieszkanie po odświeżeniu lub małym remoncie (w zależności od potrzeb) jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Kraków,małopolskie

559 000 zł44 m² 12 561,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z osobną, ciemną kuchnią o powierzchni 44,50 m2 znajdujące się w dzielnicy Olsza, przy ul. Młyńskiej w Krakowie. * blisko komunikacja miejska *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klubu Sportowego Goplania

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

440 000 zł64 m² 6 848,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Anna Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesne apartamenty w zabudowie szeregowej do własnej aranżacji charakteryzujące się nowoczesnym rozkładem pomieszczeń w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wawrzyńca

Poznań,wielkopolskie

419 715 zł31 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Wyobraź sobie mieszkanie, do którego możesz wejść i od razu poczuć się jak u siebie. Bez remontów i dodatkowych kosztów wszystko jest gotowe na Twój nowy rozdział. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dekerta

Katowice,śląskie

662 050 zł71 m² 9 350,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujesz pierwsze mieszkanie od dewelopera w Katowicach lub okolicy? Zanim podejmiesz decyzję, warto wiedzieć: - na co zwrócić uwagę w umowie deweloperskiej, - jak nie przepłacić, - jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

589 000 zł45 m² 13 144,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Emmerson prezentuje Do sprzedania odświeżone mieszkanie 3 pokojowe, na Czerwonym Prądniku. Podpisana umowa najmu do 31 sierpnia 2026 roku! mieszkanie Położone na 10tym (ostatnim piętrze) bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

705 564 zł65 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa i okolic Tutaj dostępne również inne mieszkania od 2 do 4 pokoi zadzwoń, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ustka,pomorskie

689 000 zł61 m² 11 380,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zakupu nieprzeciętnego mieszkania w Ustce zaledwie 400 m od plaży! Jeśli kochasz szum morza i śpiew nadmorskich ptaków to ta nieruchomość na pewno spełni Twoje oczekiwana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

353 976 zł41 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Lokal usytuowany na 1 piętrze w nowoczesnym - 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Bytom,śląskie

295 000 zł54 m² 5 433 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Wisto Nieruchomości oferuje na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepszych lokalizacji Bytomia Stroszku. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

353 000 zł34 m² 10 474,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1882

Prezentujemy Państwu wyjątkową kawalerkę do wykończenia, zlokalizowaną w odrestaurowanej kamienicy z 1882 roku w samym sercu Kielc. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

1 065 000 zł61 m² 17 554 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam na prezentację mieszkania 3 pokojowego do własnej aranżacji, w nowo wybudowanym kompleksie o nazwie Bulwary Praskie z pięknym widokiem. Zdjęcia lokalu pokazowego informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skiby

Gdańsk,pomorskie

516 900 zł32 m² 15 924,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe z ogrodem! Atuty Nieruchomości: cicha i spokojna okolica pełna baza handlowo - usługowa mieszkanie do własnej aranżacji szybkie wydanie taras i ogród przepiękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

456 000 zł43 m² 10 604,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj w zielonej dzielnicy poznania.DO CENTRUM MIASTA 15 MINUT AUTEM ? +OPOWIEM CI O WSZYSTKICH MIESZKANIACH W INWESTYCJI+ Mieszkania bezpośrednio od dewelopera Nie płacisz PCC Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

1 236 000 zł58 m² 21 384,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne, narożne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na 2. piętrze nowego budynku na kameralnym osiedlu Kolej na 19 przy ul. Kolejowej - jednej z bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł64 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy z 1930 roku przy znanej ulicy Artura Grottgera na Mokotowie. Pokoje o powierzchni 19 i 15 m2 kierunek zachodni. Kuchnia o powierzchni 19 m2 kierunek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

950 000 zł126 m² 7 539,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w topowej lokalizacji Szczecina! Jeśli cenisz sobie: - dobrze doświetlone, słoneczne pomieszczenia - Mieszkanie w topowej, doskonale skomunikowanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Prusa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

85 000 zł16 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż zadbany garaż murowany położony w doskonałej lokalizacji- w ciągu garaży przy ulicy Prusa, na popularnym osiedlu Południe we Włocławku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

528 201 zł54 m² 9 749 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowoczesnym osiedlu! - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

245 000 zł45 m² 5 420,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia! mieszkanie W atrakcyjnej cenie! M4 W centrum czerwionki! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania typu M4 , które znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Henryka I Brodatego

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł51 m² 15 440,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem - Ursus Gołąbki, nowoczesne osiedle w Warszawie Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania w obrębie Warszawy, z dobrym dojazdem do centrum? Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł69 m² 18 696 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Apartament znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

548 700 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament W stanie deweloperskim kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji do biura! Szukasz wspaniałej nieruchomości z rynku pierwotnego? Chcesz zaprojektować własną przestrzeń? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bielska

Rybarzowice,śląskie

419 400 zł52 m² 8 127,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To nie jest zwykłe mieszkanie. To Twój azyl w górach. Sprzedajemy bezpośrednio nowoczesne apartamenty w Rybarzowicach 10 minut od Szczyrku, 1 minuta do S1, bez prowizji, bez pośredników. Co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

319 000 zł46 m² 6 934,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż - przytulne mieszkanie po generalnym remoncie w centrum Świdnicy. Oferta na wyłączność!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makowa

Kiełczów,dolnośląskie

399 999 zł30 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Polecam na sprzedaż piękną kawalerkę z ogródkiem, o łącznej powierzchni 29,31m2, która jest usytuowana na parterze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym z 2016r w Kiełczowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł38 m² 18 947,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Luksusowe mieszkanie 2 pokoje *zmywarka *płyta indukcyjna 4 palniki *lodówka z zamrażalnikiem *okap podłączony do pionu *schowek/garderoba *pojemne szafy * wygodne łóżko *pralka *duża kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, al. Śliwowa

Wrocław,dolnośląskie

1 295 000 zł94 m² 13 832,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dwupoziomowy apartament z antresolą, 2 łazienkami i balkonem - dobra lokalizacja na wrocławskich Maślicach Oferuję na sprzedaż przestronny, starannie zaprojektowany apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

329 000 zł45 m² 7 246,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Numer oferty w biurze 91-101 Mieszkanie wymaga remontu! Polecam do sprzedania mieszkanie dwupokojowe typu M-3 z balkonem o powierzchni 45,40 m2 znajdujące się na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Heweliusza

Zabrze,śląskie

330 000 zł32 m² 10 410,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe z antresolą, która obecnie pełni rolę sypialni Mieszkanie w Zabrzu na osiedlu Wiśniowa Aleja, znajduję się w budynku z 2022 roku.