dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 307 ogłoszeń

683 000 zł62,50 m² 10 928 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w zadbanym, ośmiopiętrowym budynku z windą, który przeszedł termomodernizację. Dzięki temu mieszkańcy mogą cieszyć się komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł76,34 m² 23 565,63 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w centrum gdańskiej Zaspy, blisko morza, z widokiem, świeżo po remoncie! Budynek: prestiżowy budynek Aviator - posiada recepcję oraz ochronę - wyposażony w cztery windy -.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł53 m² 8 660 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, dwupoziomowe na osiedlu Ilona w Grójcu. Na pierwszym poziomie pokój dzienny z otwartą kuchnią oraz łazienka z wanną. Na drugim poziomie 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentację! Na sprzedaż przytulne, jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 8. piętrze budynku przy ul. Komuny Paryskiej w Szczecinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje miejsce w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Przedstawiam ofertę komfortowych mieszkań położonych w jednej z najbardziej praktycznych lokalizacji w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

312 270 zł36 m² 8 674,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Policach przy ul Rycerskiej 7c o powierzchni 36,36 m , usytuowane na parterze budynku, z prywatnym ogrodem o powierzchni 22 m . Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 690 000 zł107 m² 34 485,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy apartament z tarasem i ogrodem o powierzchni 107 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni Orłowie Inwestycja Premium powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie Z ogródkiem - drawsko pomorskie Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Drawsko Pomorskie, ul. Staszica 21 Lokalizacja: tuż naprzeciwko Parku Chopina.

Szczegóły ogłoszenia

349 990 zł74,76 m² 4 681,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75m2 w Piechowicach powierzchnia użytkowa 48m2 pokój dzienny, duża sypialnia kuchnia z oknem, łazienka z kabiną prysznicową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

930 600 zł77,54 m² 12 001,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe pięciopokojowe mieszkanie z dwoma osobnymi ogrodami w nowej inwestycji przy ulicy Gustawa Morcinka. I pcc! Nowe, kameralne osiedle zlokalizowane przy ul. Gustawa Morcinka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 014 zł43,22 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne apartamenty na ulicy Mazowieckiej juz w sprzedaży! Mieszaknie oznaczone nr 3. 4-piętrowy blok w nowoczesnym stylu: przeszklony, w neutralnej kolorystyce, otoczony zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł41,84 m² 14 220,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyobraź sobie poranek, w którym pierwsze promienie słońca tańczą na ośnieżonych szczytach. W dłoni trzymasz filiżankę aromatycznej kawy, a z panoramicznych okien Twojego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zamieszkaj bez stresu - wszystko gotowe! Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m , położone w świetnej lokalizacji w Śremie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36 m² 15 805,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo, gratulujemy doskonałego gustu. Oferta, z którą się zaraz zapoznacie niewątpliwie zaostrzy Wasz apetyt na zakup mieszkania w jednej z najpiękniejszych miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł60 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania Niedomice, gmina Żabno Na sprzedaż mieszkanie położone w miejscowości Niedomice, w gminie Żabno, w spokojnej okolicy z bardzo dobrą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł55 m² 11 636 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym:   Liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku z balkonem, zlokalizowane w sercu dzielnicy Gdańsk Przymorze - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 900 zł54,31 m² 24 855,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kup i zarabiaj od pierwszego dnia! Największe atuty - rewelacyjna lokalizacja - tylko 7 minut spacerem od Fontanny Neptuna - aktualnie wynajmowane w trybie hybrydowym: najemca długoterminowy +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 990 zł42,09 m² 16 630,79 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie gotowe do odbioru - wykończone pod klucz! Oferuję do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,09 m2 plus ogródek w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji mieszczącej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe, 2-poziomowe, o powierzchni 87,59 mkw , z miejscem garażowym , z przynależna piwnicą 13,92 mkw , położone na 1. piętrze i poddaszu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł79,42 m² 8 297,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w ścisłym centrum Skierniewic, tuż przy rynku. Zamieszkaj komfortowo lub zainwestuj w doskonalą lokalizację! Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł32 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przytulne mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu w Bolszewie, przy ul. Polnej. Budynek z 2023 roku, wyposażony w windę, stanowi idealne miejsce zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 736 zł80,10 m² 13 717,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: sebastian Święcicki   Mieszkanie wykończone, bez mebli kuchennych i agd. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do bezpiecznego i komfortowego zakupu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 500 zł56,85 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, świetnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 56,85 m , które łączy komfort, przestrzeń i nowoczesny układ pomieszczeń. Mieszkanie ma ekspozycję zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł49,70 m² 4 225,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,7m 2 w super cenie! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł75,02 m² 6 131,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Jeśli szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji, które zapewni Ci wygodę, spokój oraz szybki dostęp do wszystkich udogodnień, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł48 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie. Mieszkanie jest dwupokojowe z balkonem o powierzchni niecałej 48m2, znajduje się na 3 piętrze w bloku z cegły. Centralne ogrzewanie i woda miejska.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w Świdniku- gotowe do zamieszkania od zaraz! Mieszkanie 50 m2 - 2. piętro - po remoncie - z pełnym wyposażeniem Cena: 499 000 zł Kluczowe informacje: - powierzchnia: 50.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji. Więcej informacje pod numerem   . Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,04 m2 położone na 1 Piętrze przy ulicy Placu 1 Sierpnia w Dobrym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł46,70 m² 6 423,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dane szczegółowe: typ transakcji: sprzedaż Typ nieruchomości: mieszkanie Lokalizacja: kutno, ul. Braci Śniadeckich Powierzchnia: 46,70 m2 Liczba pokoi: 2 Rok budowy: lata 70-te XX wieku Piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł60 m² 8 333,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m Wejherowo Śmiechowo. Oferta skierowana do osób poszukujących gotowego do zamieszkania lokalu w spokojnej, rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł60,50 m² 12 809,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m (plus dodatkowa przestrzeń w skosach). Poniżej link do prezentacji: Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

359 550 zł47,94 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Już W sprzedaży nowe mieszkania na ul. Spalskiej 58 W tomaszowie maz. Zapraszamy. Prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe (jako przykładowe) w stanie deweloperskim o pow. 47,94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 344 zł63,01 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 38m2 - 82m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 960 zł52,70 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję w pasie nadmorskim w miejscowości Sarbinowo! Sarbinove to nowoczesne osiedle apartamentowe zlokalizowane jedynie 190m od plaży polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł28,01 m² 14 959 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Atuty: * mieszkanie po remoncie - gotowe do wprowadzenia * budynek z 1945 roku - solidna konstrukcja i kameralna zabudowa * niskie koszty utrzymania * świetna lokalizacja blisko centrum * dobra.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł57,40 m² 19 163,76 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu Woli i Śródmieścia przy ul. Chmielnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1968.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł64,11 m² 5 287,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 64 m centrum Nowogardu, 150 m od jeziora Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 64,11 m , usytuowane na parterze odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum.