dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

289 584 zł52 m² 5 568,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pokrywa sprzedający. Polecam, na sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji, na poznańskich Naramowicach. W bliskiej odległości Rezerwatu Żurawiniec, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duńska

Szczecin,zachodniopomorskie

270 000 zł52 m² 5 192,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zadbane ,słoneczne mieszkanie 2 pokojowe w budynku z cegły położonym na Warszewie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze i składa sie z pokojów o metrażach 18, 16mkw, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ratajczaka

Poznań,wielkopolskie

795 000 zł150 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1936

Polecam na sprzedaż zupełnie wyjątkową ofertę. Nieruchomość idealana dla osoby prywatnej jaki firmy. Apartament w samym centrum Poznania przy ul. Ratajczaka o powierzchni 150 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł38 m² 4 129,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe znakomicie zlokalizowane po kapitalnym remoncie.Pokoje 17,5m,8,5m,kuchnia 6,5m,łazienka z wanna w kaflach n.typu.Na podłogach panele,kafle,na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum-Wschód

Gliwice,śląskie

153 000 zł51 m² 2 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja!oferujemy do sprzedaży bardzo interesującą,fajną o ogromnych możliwościach nieruchomość w samym centrum miasta.Mieszkanie to znajduje się na pierwszym piętrze częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zatorze

Gliwice,śląskie

110 000 zł37 m² 2 972 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży dużą rozkładową kawalerkę.Mieszkanie to jest w dobrym stanie technicznym wymaga jedynie odświeżenia.Składa się ono z dużego pokoju,dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Sośnica

Gliwice,śląskie

129 000 zł37 m² 3 486 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży ładne rozkładowe i przytulne mieszkanie na skraju osiedla w Sośnicy.Mieszkanie to składa się z dwóch ustawnych pokoi w tym salon z dużym balkonem,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum-Wschód

Gliwice,śląskie

204 500 zł50 m² 4 090 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży ładne mieszkanie w Centrum, pobliżu Politechniki Śląskiej. Nieruchomość po remoncie, składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni umeblowanej i wyposażonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andrzeja

Pruszków,mazowieckie

300 000 zł48 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania bardzo przytulne trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrzę. Jasne i ustawne. Wspaniała lokalizacja cicho i spokojnie, zielona okolica - blisko piękny park Potulickich. 2 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Wielkopolskich

Łódź,łódzkie

175 000 zł47 m² 3 804,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Proponujemy Państwu mieszkanie typu M-3, położone w bloku czteropiętrowym, na drugim piętrze. Blok położony jest wśród zieleni, na osiedlu Żubardź /bałuty/ - w promieniu 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

236 645 zł44 m² 5 378,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowa niższa cena! *** bezpośredni przedstawiciel dewelopera *** *** *** Osiedle mieszkaniowe Fabryka Giętych Mebli i Parasoli jest zlokalizowane przy ul. Geodetów 23c między ekskluzywnym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Książęca

Poznań,wielkopolskie

220 000 zł37 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na drugim piętrze w niskim dwu piętrowym bloku. Lokal składa się z dwóch pokoi. salon 15,2m, sypialnia 9,4m z wyjściem na balkon, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ćwiklińskiej

Łódź,łódzkie

195 000 zł56 m² 3 482 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w wieżowcu. Metraż ponad 56 m2, w pełni rozkładowe. Blok ocieplony z odnowioną elewacją znajduje się w środku osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Malta

Poznań,wielkopolskie

417 880 zł67 m² 6 237,02 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pokrywa sprzedający!polecam na sprzedaż, mieszkania na nowo powstałym osiedlu przy jeziorze Malta. na sprzedaż mieszkania 2 i 3 - pokojowe. Odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł45 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe 45m, na parterze, 2 pokoje, w bloku 3 piętrowym z cegły. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Gliwice,śląskie

170 000 zł44 m² 3 863,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przytulne mieszkanie położone na I piętrze nikiego boli z lat 60-tych. Mieszkanie składa się z dwóch niezleżnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki równiez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krukowska

Sandomierz,świętokrzyskie

114 000 zł30 m² 3 787,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie bezczynszowe, stan idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukasińskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

199 000 zł84 m² 2 369,05 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam czteropokojowe mieszkanie znajdujące się w bliskiej odległości od Centrum Dąbrowy Górniczej. Mieszkanie mieści się na 6. pietrze w piętnastopiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

300 000 zł98 m² 3 092,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego na Polesiu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym pietrze w 3-piętrowej kamiennicy. Mieszkanie jest przejściowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

294 616 zł52 m² 5 665,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Brodnica,kujawsko-pomorskie

149 000 zł60 m² 2 483 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem niniejszej oferty jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Usytuowane jest w bloku na trzecim piętrze. W pokojach o powierzchniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niepodległości

Słupsk,pomorskie

250 000 zł55 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe ok 55m2 na 11 piętrze w wieżowcu, jest to mieszkanie szczytowe - idealny spokój, nie słychać sąsiadów itp. Mieszkanie zadbane, po kapitalnym remoncie. Wszystkie okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olszyny

Andrychów,małopolskie

220 000 zł73 m² 3 021,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne , przestronne , do zamieszkania od zaraz. Aneks kuchenny z salonem , 3 pokoje , łazienka , dwa balkony. CO miejskie , zimna woda , gaz , piwnica. Stolarka okienna plastikowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

173 000 zł49 m² 3 530,61 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie na pierwszej piętrze w bloku z windą.Składa się z trzech pokoi, w tym jeden przechodni. W małym pokoju zabudowana szafa typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakątek

Kraków,małopolskie

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 zlokalizowane na ulicy Zakątek (krowodrza), usytuowane na drugim piętrze dziesięciopiętrowego bloku z 1979 roku. Blok odnowiony. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Karolew

Łódź,łódzkie

210 000 zł51 m² 4 117,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania M4 położonego na drugim piętrze bloku na Karolewie. Bardzo dogodne połączenie z centrum. Mieszkanie do drobnego remontu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Będzin

Będzin,śląskie

35 m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Odstąpię lub zamienię w cichej, zielonej i spokojnej okolicy Będzina -1 pokojowe mieszkanie na parterze w pełni umeblowane(zostaje wszystko jak na zdjęciach), nowe okna, stały meldunek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł110 m² 3 454 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż M5 W bloku na osiedlu szwederowo Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne komfortowe mieszkanie o powierzchni 110 m2. Mieszkanie usytuowane jest na Szwederowie na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Magazynowa

Ełk,warmińsko-mazurskie

175 500 zł40 m² 4 387,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszanie o powierzchni 40m, dwupoziomowe, położone na 3 piętrze w nowym bloku z 2012r. mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolberga

Sopot,pomorskie

275 000 zł43 m² 6 395,35 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Mieszkanie o powierzchni 43mkw. w cichej i spokojnej dzielnicy Sopotu. Mieszkanie do remontu lub do zamieszkania. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poczty Gdańskiej

Malbork,pomorskie

120 000 zł36 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Mieszkanie w Centrum Malborka, 36 mkw, do indywidualnej aranżacji, idealne również na kancelarię adwokacką ( obok budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Kowary,dolnośląskie

139 000 zł49 m² 2 818,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie po wykonanym remoncie, na podłogach nowe panele gr 7 mm, ściany pomalowane, nowe okna, nowe kafle w łazience i sanitarjaty, nowa instalacja wod-kan, widok na Snieżkę, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wschodnia

Łódź,łódzkie

220 000 zł59 m² 3 728,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przedstawiamy Państwu mieszkanie typu M3 w odremontowanej kamiennicy i zamkniętym osiedlu. W mieszkaniu znajduję się: - kuchnia o pow. 7,50m kw podłoga pcv, na ścianach tapeta, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turmoncka

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł61 m² 6 260,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Słoneczne mieszkanie z widokiem na zieloną murawę. W budynku domofon, dodatkowo zamknięta klatka. Widna kuchnia, przedpokój z wnęką do wykorzystania jako garderoba. Meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

166 000 zł61 m² 2 721,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,36m2, położone na 1 piętrze kamienicy w centrum Łodzi. Mieszkanie do całkowitego remontu. Wystawa okien: północ. Wysokość mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

380 000 zł79 m² 4 810,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przedstawiamy Państwu M4 o pow. 79m kw, położone na piętrach 3/4, w bardzo ładnym bloku. Mieszkanie dwu poziomowe, na pierwszym poziomie znajduje się kuchnia o powierzchni około 8m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Radomsko,łódzkie

192 000 zł64 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

po remoncie łazienka,ubikacja,kuchnia ,dwa przedpokoje.Wymienione okna oraz drzwi wejściowe i wewnętrzne. Możliwość zamiany na M3 parter lub 1/2 piętro

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Pińczów,świętokrzyskie

140 000 zł66 m² 2 137,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

sprzedam mieszkanie własnościowe, 3 pokoje, kuchnia widna przestronna zabudowana ze spiżarką, osobno łazienka i wc, okna drewniane po wymianie, podłogi drewno-parkiet,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brojce

Brojce,zachodniopomorskie

120 000 zł79 m² 1 509 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy Polecamy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni 79,50 m2 położone w bloku w miejscowości brojce, położonej w odległości 12 kilometrów od gryfic. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Strzelno,kujawsko-pomorskie

195 000 zł64 m² 3 046,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie M-4 , z nowoczesnym umeblowaniem,łazienka z kabiną prysznicową na ścianach i podłodze płytki,osobno wc wyłożone płytkami, w calym domu wymienione okna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Akacjowa

Tczew,pomorskie

123 000 zł31 m² 3 967,74 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Tczew, kawalerka na Suchostrzygach, 31 mkw, bardzo dobra lokalizacja. Blisko komunikacja miejska, bazarek, sklepy,m.in. Biedronka,.