dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Lublin,lubelskie

420 000 zł82 m² 5 121 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Bardzo atrakcyjna lokalizacja! Rogatka Warszawska! Mieszkanie przestronne, rozkładowe z oknami wychodzącymi na trzy strony świata. Posiada dwa balkony z czego jeden, bardzo duży zabudowany może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozielska

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

150 000 zł65 m² 2 307,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ostatnie mieszkanie! mozliwosc kupna mieszkania bezczynszowego! oszczedzaj miesięcznie 500zł! Oferowane mieszkanie mieści się w budynku sześciorodzinnym w Leśnicy (ok. Kędzierzyna-Koźla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trzcinowa

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł48 m² 5 876,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Sprzedam mieszkanie-studio 48,5 m2 na Starych Włochach w pięknej zielonej cichej okolicy, wokół domy jednorodzinne. Mieszkanie słoneczne na 1 piętrze, duży balkon, widok z okien na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

109 000 zł31 m² 3 516 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż kawalerka W wieżowcu na szwederowie Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka o powierzchni 31m2 usytuowana na 9 piętrze wieżowca z pięknym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Serbinowska

Kalisz,wielkopolskie

115 000 zł40 m² 2 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie po generalnym remoncie. W każdym pokoju panele, tapety. Kuchnia, łazienka, przedpokój w płytkach. Podwieszane sufity. Nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Szczerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

160 000 zł42 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 2 rozkładowe pokoje o powierzchni 42m2 na 4 piętrze w bloku w cichej i spokojnej okolicy na Retkini. Mieszkanie z balkonem, w dobrym stanie i do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Gdynia,pomorskie

210 000 zł37 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Pilna sprzedaż! Dwupokojowe mieszkanie w centrum Gdyni o powierzchni 37 m2. Lokal znajduje się na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego bloku. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Gdańsk,pomorskie

315 000 zł42 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle Focha prestiżowa zaciszna dzielnica w centrum miasta Gdańska , mieszkanie 43 m2- usytuowane wśród terenów zielonych. Doskonała komunikacja z pozostałymi dzielnicami miasta- autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Gdynia,pomorskie

190 000 zł43 m² 4 418,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Nowa niższa cena! Ładne mieszkanie w czteropiętrowym budynku, dwustronne, składające się z 2 ustawnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki ( kabina prysznicowa ) oraz korytarza. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lendziona

Gdańsk,pomorskie

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Nowa, atrakcyjna cena! Mieszkanie dwupokojowe w centrum Gdańska Wrzeszcza oddalone 100m od dworca skm, galerii Bałtyckiej i 150 m od przystanku tramwajowego. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miarki

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

98 000 zł38 m² 2 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja - Zdrój. Sprzedam mieszkanie o powierzchni 38 m2 składające się z dwóch pokoi, kuchni z oknem, łazienki, przedpokoju. Stan techniczny mieszkania do wprowadzenia się bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwa

Poznań,wielkopolskie

290 080 zł52 m² 5 578,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam do kupna mieszkanie 2 pokojowe w budynku 4 piętrowym z windą o powierzchni 51.8 m2 na parterze w stanie deweloperskim na Ratajach ul. Lwa. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chełmińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

350 000 zł74 m² 4 729,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Zadbane mieszkanie w Toruniu na Przedmieściu Chełmińskim w bloku (osiedle zamknięte) wybudowanym z cegły w 1995 roku. Mieszkanie jest usytuowane w bardzo dobrej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szamotulska

Poznań,wielkopolskie

460 000 zł100 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie, bezczynszowe, w skład mieszkania wchodzą 4 pokoje : pierwszy o wymiarach 28,30m2 z kominkiem i balkonem ( pow.4,80m2 ),drugi 22,30m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słoneczna

Tuczno,lubuskie

80 000 zł53 m² 1 509,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena 80000 tyś zł bez mebli lub do uzgodnienia. Podwórko własne, działka zagospodarowana. Centralne ogrzewanie własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mieszczańska

Siechnice,dolnośląskie

222 636 zł43 m² 5 177 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesne, komfortowe mieszkanie z ogródkiem na eleganckim, ogrodzonym osiedlu w kameralnej części Siechnic, niedaleko Wrocławia. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mieszczańska

Siechnice,dolnośląskie

361 450 zł72 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesne, komfortowe dwupoziomowe mieszkanie z dwoma balkonami na eleganckim, ogrodzonym osiedlu w kameralnej części Siechnic, niedaleko Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! mieszkanie Z dużym ogródkiem I tarasem Na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 33m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

330 000 zł74 m² 4 459 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 19,8m2, aneksu kuchennego 6,6m2, sypialni 14,1m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

264 082 zł44 m² 5 882 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku z ogródkiem 25m2. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Perkusyjna

Wrocław,dolnośląskie

159 336 zł25 m² 6 151 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Pokój dzienny ok. 19,54m2 z aneksem kuchennym, łazienka 4,10m2, hol 2,26m2. Lokal jednostronny. Mieszkanie oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

303 900 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Pokój dzienny ok. 17m2 z wyjściem na balkon ok.5m2, sypialnia ok.10m2, oddzielna kuchnia ok.9m2. Lokal jednostronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

344 520 zł57 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający Nowe, atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 19,02m2 z wyjściem na duży taras 22m2, dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

375 929 zł70 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny ok. 18m2 z wyjściem na duży balkon ok.19m2, sypialnia ok.13,58m2, sypialnia ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

229 600 zł56 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem 75m2 w programie "oszczędni na swoim" 3999złm2 (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt w banku pko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni 70m2, składa się z dużej powierzchni do zagospodarowania o pow. ok 60m2 z wyjściem na duży balkon ok 23m2, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

151 700 zł37 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w południowo-wschodniej części Wrocławia. Atrakcyjna cena 3999/m2 w programie "Oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

159 700 zł32 m² 4 971 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach - 2km od Wrocławia, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

150 000 zł46 m² 3 248 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania śliczne 3-pokojowe mieszkanie na Starym Zdroju. Mieszkanie położne w cichej i spokojnej okolicy, po generalnym remoncie. W cenie mieszkania zostaje: szafa zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tomaszowska

Nowe Miasto nad Pilicą,mazowieckie

180 000 zł65 m² 2 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam atratkcyjne mieszkanie 3 pokojowe (64 metry) po generalnym remoncie w Nowym Mieście nad Pilicą na terenie osiedla jw. Nowa kuchnia i przedpokój. Nowa instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstańców Warszawy

Poznań,wielkopolskie

350 000 zł74 m² 4 729,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam bardzo ładne mieszkanie w nowoocieplonym, wyremontowanym budynku na osiedlu Powstańców Warszawy (dzielnica Stare Miasto). Pokoje niezależne: 25, 14, 12 i 10m2. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum B

Kraków,małopolskie

259 000 zł48 m² 5 395 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 48 m2 na os. Centrum B w Nowej Hucie. Lokal mieści się na trzecim piętrze i składa się z dwóch pokoi (oba pokoje mają balkon), łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

179 000 zł68 m² 2 632,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie - śródmieście lokalizacja: atrakcyjne otoczenie w pobliżu Park Tołpy, ok. ul. Wyszyńskiego/nowowiejskiej. Bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta (20minut piechotą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

195 000 zł37 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie, położone na ostatnim piętrze czteropiętrowego bloku. Budynek ocieplony, usytuowany w centrum miasta, jednocześnie wewnątrz osiedla. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

195 000 zł57 m² 3 421,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 57m2 usytułowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły na osiedlu Żubardź.Mieszkanie nie wymaga nakładów finasowych,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 900 zł33 m² 4 528 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe w ocieplonym wieżowcu na piątym piętrze o pow 33.10m2. Lokal po kapitalnym remoncie tzn: wymieniono instalacje elektryczne, wodno kanalizacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

195 000 zł25 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W-wa Wola, ul. Sowińskiego. 25 m kw. 10 p. Ściany po wygładzeniu, kafelki. 195 tyś. tel: sześćset trzy trzydzieści czterdzieści pięćdziesiąt jeden. Parę minut do tramwaju. Dziesięć minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sielec

Sosnowiec,śląskie

125 000 zł67 m² 1 865,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadam w sprzedaży odrębny lokal mieszkalny z udziałem w gruncie i częściach wspólnych budynku, zlokalizowany na parterze w 3 piętrowym budynku. Lokal nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Halemba

Ruda Śląska,śląskie

145 000 zł52 m² 2 788 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*** nowa oferta *** dobra lokalizacja *** 1km od A4 *** *** blok ocieplony, wymieniony dach *** balkon polecam - do sprzedaży mieszkanie - pełna własność w zasobach mpgm, lokal składa się

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jarzębinowa

Rotmanka,pomorskie

415 000 zł130 m² 3 192,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokojowe samodzielne dwupoziomowe mieszkanie z garażem i ogródkiem będące częścią domu szeregowego. Mieszkanie na wysokim parterze (nad garażem i pomieszczeniami gospodarczymi).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nidzica

Nidzica,warmińsko-mazurskie

125 000 zł40 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezczynszowe, przytulne mieszkanie (40m2), po generalnym remoncie (nowe meble kuchenne pod wymiar), z widokiem na park, z własną częścią strychu, własną piwnicą (23m2),.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij