dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

285 544 zł50 m² 5 710,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

* * * oferta W cenie dewelopera * * * Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Dodatkowo miejsce garażowe za 15 tys. * * *dostępne inne metraże* * * * * * kontakt: dariusz Musiałkowski * *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

220 000 zł41 m² 5 365,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam piękne i w pełni wyposażone mieszkanie w Markach. Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia się. W kuchni- zmywarka, lodówka, kuchenka (wszystko w zabudowie),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

200 000 zł33 m² 5 988 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow. 33,4m2 położone na IV piętrze w 10-piętrowym budynku z lat 80. Jasna oddzielna umeblowana i wyposażona kuchnia, przedpokój, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Roskosz

Siedlce,mazowieckie

230 000 zł54 m² 4 280,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Knc Nieruchomości Siedlce oferuje do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe na os. Rozkosz o pow. 53,73m2. Blok 2011 rok budowy. Mieszkanie środkowe z balkonem położone na 1 piętrze budynku. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 3 Maja

Zabrze,śląskie

220 000 zł90 m² 2 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 4 pokojowe W centrum Ok. ul. Sienkiewicza. Oferujemy mieszkanie składające się z 4 pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki z wc. Mieszkanie na 1 pietrze niewielkiej 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Garncarska

Milicz,dolnośląskie

62 000 zł30 m² 2 066,67 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

[bez prowizji] Mieszkanie w centrum, bardzo blisko rynku - ul. Garncarska. Pełna własność (kamienica). Posiada balkon i kominek! Okna pcw. Wyremontowana łazienka, założony piec gazowy. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

89 900 zł35 m² 2 568,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, stan idealny, 35m2. 2 pokoje, kuchnia w aneksie. W pokojach panele podłogowe, kuchnia, przedpokój i łazienka płytki podłogowe (łazienka+kuchnia również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Przemysłowa

Kraków,małopolskie

285 000 zł32 m² 8 878 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32,1 m2 zlokalizowane na ulicy Przemysłowej (zabłocie), usytuowane na czwartym piętrze siedmiopiętrowego budynku z 2011 roku. Budynek częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

90 000 zł60 m² 1 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamienię lub odstąpię 2-pokojowe mieszkanie w ktbs. Odstąpię mieszkanie 2 pokojowe, lub zamienię na większe. Mieszkanie składa się z: dół - salon, kuchnia, łazienka i przedpokój -40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Kraków,małopolskie

365 000 zł64 m² 5 703,13 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, mam do sprzedania mieszkanie 3-pok. w Krakowie w Nowej Hucie, os. Na Skarpie o powierzchni użytkowej 64m. Mieszkanie znajduje się na poddaszu, co czyni je ciekawym i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Kraków,małopolskie

285 000 zł32 m² 8 878,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Nowoczesne i funkcjonalne studio o powierzchni 32,1m2 położoną na 4 piętrze apartamentowca z 2011roku. Budynek częściowo ogrodzony, monitoring, ochrona, parking przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Namysłów

Namysłów,opolskie

175 000 zł53 m² 3 301,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 2 piętrze, o powierzchni 53m2 w ładnej i spokojnej części namysłowa/okolice za elektrownią/ Do mieszkania należy piwnica, garaż oraz ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

115 000 zł39 m² 2 948 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 39 m2 składające się z balkonu, 2 niezależnych widnych pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki razem z wc. Mieszkanie zlokalizowane jest na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bałuty

Łódź,łódzkie

89 000 zł26 m² 3 423,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania rozkładowa kawalerka o powierzchni 26m2 na 4 piętrze w 4- piętrowym bloku na Bałutach. Mieszkanie jest do odnowienia i własnej aranżacji. W pokoju na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czechów

Lublin,lubelskie

243 000 zł50 m² 4 860 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

2-pokojowe mieszkanie w niskim bloku na Bliskim Czechowie (ok. ul. Północnej, kosmowskiej). Parter, okna wychodzą na teren zielony, cicho i spokojnie. Na podłogach panele i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Zamość,lubelskie

175 000 zł71 m² 2 464,79 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe, funkcjonalne mieszkanie w Zamościu przy ulicy Stefana Wyszyńskiego. Mieszkanie jest przestronne, widne, kuchnia i salon oddzielnie, wc i łazienkę również oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

172 000 zł31 m² 5 548,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę 31 m po remoncie w odnowionej kamienicy. Kamienica i mieszkanie bezczynszowe- niskie koszty utrzymania mieszkania. Mieszkanie posiada kw bez jakichkolwiek obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mały Płaszów

Kraków,małopolskie

248 000 zł38 m² 6 526,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Sprzedam ładne mieszkanie 38 m (dwa pokoje z aneksem kuchennym) na 1 piętrze z balkonem i dużą piwnicą. Widok z mieszkania na tereny zielone, a drugiej strony skwer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Krzywda

Kraków,małopolskie

247 000 zł36 m² 6 861 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przytulne, słoneczne, rozkładowe mieszkanie, 1-pokojowe, o pow. 36 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły przy ul. Krzywda (podgórze) w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

266 000 zł47 m² 5 659 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwustronne 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 47 m2. Do mieszkania przynależy piwnica. Nieruchomość położona na 3 piętrze w bloku 10 piętrowym. Wszystkie media miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rynek

Złotoryja,dolnośląskie

105 000 zł39 m² 2 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka w rynku w Złotoryi. Duży, jasny pokój z balkonem, duża kuchnia, przedpokój i łazienka. Łazienka i kuchnia po kapitalnym remoncie (gładzie, kafle na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierzowska

Warszawa,mazowieckie

578 463 zł53 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Promocja wakacyjna! ostatnie mieszkanie W I etapie za jedyne 578463,00 zł Art D eco House - Rezydencja w najbardziej zielonej części Starego Mokotowa, stworzona z designem w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pionierów

Karsko,zachodniopomorskie

150 000 zł78 m² 1 928,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe 4-pokojowe w Karsku o pow. 77,80 m2. mieści się na 1 piętrze dwu piętrowego bloku (nieszczytowe). Kuchnia, 3 pokoje, łazienka, wc, słoneczny balkon, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Kraków,małopolskie

195 000 zł40 m² 4 814 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 m2 zlokalizowane na ulicy Witosa (kurdwanów), usytuowane na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 80 - tych. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Włościańska

Wrocław,dolnośląskie

189 000 zł28 m² 6 823,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Budynek zlokalizowany na zamkniętym osiedlu. Bezpośrednio przy wyjściu z osiedla przystanek autobusowy, sklepy, ośrodek zdrowia. Mieszkanie typu studio, w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 23 Stycznia

Żmigród,dolnośląskie

210 000 zł60 m² 3 488,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie w bloku po generalnym remoncie, częściowo umeblowane. Wysoki parter. Możliwość dokupienia garażu z kanałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reduty Ordona

Szczecin,zachodniopomorskie

159 000 zł34 m² 4 676,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne, odremontowane mieszkanie na spokojnej dzielnicy Pogodno. Metraż to 34m2 w skład czego wchodzą: 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz piwnica. Mieszkanie znajduję się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gwiezdna

Sosnowiec,śląskie

102 000 zł33 m² 3 090 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam! Do sprzedaży przestronna i funkcjonalna kawalerka po remoncie. Na pow. 33m2 znajduje się duży pokój z wnęką, oddzielna widna kuchnia, łazienka razem z ubikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Radom,mazowieckie

210 000 zł46 m² 4 565,22 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

mieszkanie jest po remoncie w pelni umeblowane, glazura terakota, kompletny sprzet agd.mieszkanie nie wymaga wkladu finansowego. cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Częstochowa,śląskie

100 000 zł29 m² 3 448,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

atrakcyjne, klimatyczne m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Karłowice

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł68 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 3-pokojowe, słoneczne, dwupoziomowe na nowym zamkniętym osiedlu w ok.Pl.Kromera. Na pierwszym poziomie znajduje się kuchnia wraz z salonem, wc oraz przedpokój wraz z schodami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Świdwin,zachodniopomorskie

120 000 zł46 m² 2 597,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Mieszkanie na parterze tanie w utrzymaniu! Bezczynszowe, słoneczne po generalnym remoncie. Ocieplone z nową instalacją elektryczną, ogrzewanie gazowe - nowy piec wielofunkcyjny. Nowe podłogi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Reda

Reda,pomorskie

215 000 zł53 m² 4 075,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Funkcjonalne mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Redy, zlokalizowane blisko centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła podstawowa, gimnazjum oraz liceum, przedszkole, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Tarnobrzeg,podkarpackie

150 000 zł55 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m kw w centrum miasta, ul. Kardynała Wyszyńskiego 20. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, duża kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z oddzielną kuchnią, Śródmieście

Rybnik,śląskie

113 000 zł28 m² 4 028 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Elegancka kawalerka Sławików do wprowadzenia!cena do negocjacji! Przedstawiam Państwu do sprzedania rewelacyjną kawalerkę w centrum Rybnika. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze, posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chwałowice

Rybnik,śląskie

127 000 zł39 m² 3 256 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe M3 Chwałowice! Przedstawiam Państwu do sprzedania śliczne, przestronne i wyremontowane mieszkanie dwupokojowe w Chwałowicach. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Rybnik,śląskie

103 000 zł37 m² 2 783 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Sprawdź koniecznie! Przedstawiam Państwu do sprzedania ładne i słoneczne mieszkanie dwupokojowe w centrum Rybnika w niskim bloku. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Armii Krajowej

Opole,opolskie

205 000 zł58 m² 3 484 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 58,83m2 położone na VII piętrze w budynku wielokondygnacyjnym w nowej części osiedla zwm (armi Krajowej). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolbuszowska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł85 m² 7 047 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Atrkcyjne, willowe Z tarasem I dużym ogrodem Polecam bardzo ładne mieszkanie willowe położone w urokliwym miejscu, blisko centrum przy ul. Kolbuszowskiej, osiedle Borek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostatnia

Kraków,małopolskie

375 000 zł51 m² 7 225 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne, piękne mieszkanie dwu-pokojowe o powierzchni 51,9m usytuowane na drugim piętrze cztero-piętrowego bloku przy ul. Ostatniej (grzegórzki) w Krakowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł36 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Bez prowizji - bezpośrednio od właściciela! 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w czteropiętrowym solidnym budynku z lat 50-tych. Szaserów przy ul. Garwolińskiej. Wszystkie media miejskie,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij