dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 189 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rataje

Poznań,wielkopolskie

335 000 zł64 m² 5 234,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji! prowizję pokrywa sprzedający. Poznań/rataje/stare Żegrze Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z loggią o metrażu 63,90m2 oraz z ogródkiem! położone na parterz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bałuty

Łódź,łódzkie

135 000 zł43 m² 3 139,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronna kawalerka o powierzchni 43,43m2 usytułowana na 2 piętrze w zadbanej kamienicy z centralnym ogrzewaniem i wodą miejską.Okna PCV.W pokoju antresola Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiecherta

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

199 000 zł48 m² 4 116,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie w Olsztynie w dzielnicy Jaroty, za 199.000 zł od zaraz. Cena do negocjacji. Przytulne i słoneczne mieszkanie w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Łódź,łódzkie

110 000 zł39 m² 2 820,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1849mieszkanie składające z pokoju, kuchni ubikacji ,łazienki , korytarza w kamienicy na parterze 39 m2.Centralne własne węglowe. Lokalizacja: centrum miasta, okolice dworca kolejowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Ostróda,warmińsko-mazurskie

267 372 zł74 m² 3 613,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa strona sprzedająca! Mieszkanie w stanie developerskim znajdujące się w Ostródzie przy ul. Racławickiej, składające się: (1 poziom) z 2 pokoi kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopiec Tadeusza Kościuszki

Kraków,małopolskie

680 000 zł87 m² 7 762 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 87,6 m2 zlokalizowane na ulicy Kościuszki (salwator), usytuowane na trzecim piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1930 roku. Kamienica po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechanów

Ciechanów,mazowieckie

153 000 zł47 m² 3 232,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie spółdzielcze-własnościowe, M-3, z wpisem do księgi wieczystej, z przeniesiona własnością. Mieszkanie o powierzchni 47.33m2 usytuowane jest na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skoczów

Skoczów,śląskie

101 500 zł38 m² 2 671 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Skoczów tanie mieszkanie do remontu! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku. Mieszkanie znajduje się blisko centrum na ulicy Targowej. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Apartamentowa

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł75 m² 7 186,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Super cena -super cena-super cena-super cena-cuper cena-super- do sprzedania bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe 75 mkw. zlokalizowane na osiedlu Tęczowy park na wysokim parterze, spokojnym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

160 000 zł44 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2, położone na 3 piętrze 4 piętrowego bloku na Żubardziu. Mieszkanie w pełni rozkładowe,po remoncie gotowe do wprowadzenia. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Koziny

Łódź,łódzkie

120 000 zł27 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 27m2 położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Koziny. Mieszkanie spółdzielczo własnościowe z kw, po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łęknice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

130 000 zł49 m² 2 653 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o pow. 48,40 m2 składającego się z 2 niezależnych widnych pokoi obecnie jest wydzielony 3 pokój widny z oknem jako sypialnia, oddzielnej widnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

200 000 zł39 m² 5 128,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Bez prowizji! Kawalerka w Krakowie przy ulicy Obozowej na 3 piętrze w bloku 3 piętrowym z 2000 roku. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, z którego jest wyjście na duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gwarecka

Wrocław,dolnośląskie

219 000 zł46 m² 4 760 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z dużą zabudowaną loggią. Składa się z dużego pokoju o pow. ponad 18 m2 z wyjściem na loggię (na podłodze kafle), sypialni o pow. 10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korfantego

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

150 000 zł52 m² 2 884,62 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam słoneczne mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu piasty wschód. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze posiada duży balkon, wymienione okna, nadaje się do zamieszkania po odświeżeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł56 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta Bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie w bardzo ładnej i spokojnej okolicy, jednocześnie blisko przystankie, szkoły oraz sklepy. Mieszkanie jest po remoncie. Czyste jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Widzew

Łódź,łódzkie

123 000 zł36 m² 3 416,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania rozkładowa kawalerka o powierzchni 36m2 usytułowana na 10 piętrze w 11 piętrowym wieżowcu na Widzewie-Wschodzie. Mieszkanie po remoncie w pokoju na podłodze panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górna

Łódź,łódzkie

118 000 zł35 m² 3 371,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Okazja! Do sprzedania atrakcyjna kawalerka o powierzchni 35,35m2, położona na 1 piętrze bloku z cegły na Górnej. Pokój z aneksem kuchennym. Okna nowe - plasikowe. Wymienino wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

168 000 zł48 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 położone na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły na Bałutach. Mieszkanie w stanie dobrym, rozkładowe, z nowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

172 000 zł44 m² 3 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na 3 piętrze w ocieplonym bloku z cegły.Dogodna komunikacja,punkty handlowo-usługowe,rozległe tereny spacerowe(oś.Niepodległości).Zadbane,słoneczne o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

168 000 zł51 m² 3 294,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

! super oferta! Do sprzedania atrakcyjne, przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2, położone na 4 piętrze bloku z cegły w okolicy Czerwonego Rynku. Mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Złocień

Kraków,małopolskie

165 000 zł36 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 36m2, położone na parterze w II piętrowym bloku z 1999r na Osiedlu Złocień. Mieszkanie w dobrym stanie. Łazienka po generalnym remoncie (płytki, kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

219 000 zł42 m² 5 201,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , ksiega wieczysta , opłaty 480zł. Mieszkanie po remoncie. Jasna kuchnia z meblami-płytki , pokoje 18m i 10m-panele , balkon , wc-płytki , łazienka-płytki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

140 100 zł30 m² 4 670 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe Z balkonem W kamienicy W śródmieściu W cenie 140.100 ZŁ- ŁAP NIEPOWTARZALNĄ OKAZJĘ Z ! Mieszkanie 2 pokojowe na 4 piętrze w czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

200 000 zł98 m² 2 040,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pięknie odnowiona kamienica pocięta boniowaniem, ze smukłymi pilastrami przyozdobionymi rzeźbionymi liśćmi akantu i głowami lwów. Mieszkanie położone w atrakcyjnej części Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

115 000 zł51 m² 2 254,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zarezerwowane umową przedwstępną! Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe w ocieplonym wieżowcu na II piętrze na Osiedlu Staszica. Pokoje ustawne, duży pokój z balkonem, łazienka z wc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Legnica,dolnośląskie

399 000 zł92 m² 4 336,96 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie znajdujące się w nowo wybudowanym budynku na kameralnym osiedlu przy ulicy Rzeczypospolitej.Lokal dwupoziomowy, komfortowy, nowoczesny nie wymaga wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

182 500 zł47 m² 3 882 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 - 47mkw na Szwederowie, i piętro ul Ugory Mieszkanie składa się z 3 pokoi o powierzchni około 16mkw, 10mkw oraz 7mkw, na ścianach tapety, podłogi wyłożone mozaiką parkietową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

210 238 zł39 m² 5 335 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ładne ,sensownie rozplanowane mieszkania 1,2,3 i 4 pokojowe o metrażach od 31 do 87m2 z dodatkowymi powierzchniami, takimi jak balkony, tarasy oraz przeszklone werandy. Do części mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widzew

Łódź,łódzkie

218 425 zł87 m² 2 510,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z ogródkiem I tarasem, w rezydencji W sercu łodzi! Do sprzedania bardzo atrakcyjne, 87 metrowe, dwupoziomowe mieszkanie z 15 metrowym tarasem i 57 metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

391 111 zł64 m² 6 111 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży mieszkanie gotowe do wykończenia, trzypokojowe w nowym budynku. Budynek w większości zamieszkały, wykończony z zewnątrz. Ostatnie wolne mieszkanie! Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

179 914 zł50 m² 3 598,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Do sprzedania piękne, przestronne, 2 pokojowe, mieszkanie o powierzchni 50m2 ( plus 18m2 na antresolach), położone na drugim piętrze w trzypiętrowej, odnowionej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

230 000 zł65 m² 3 538 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z cegły w ścisłym centrum. Mieszkanie przestronne, ustawne, ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janasa

Katowice,śląskie

164 000 zł71 m² 2 309,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania duże, przestronne 4 pokojowe mieszkanie , o pow. 71m2 usytuowane na 10 piętrze w 11 piętrowym bloku w Katowicach Załężu przy ul. Janasa. Doskonały widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

560 000 zł80 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Bardzo ładne, 4-pokojowe mieszkanie (80 m2), na zamkniętym osiedlu w brwinowie. W części dziennej znajdują się: kuchnia (9,9 m2), pokój (16 m2) z balkonem (4 m2) oraz wc (1,6 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurczaba

Kraków,małopolskie

180 000 zł31 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Superkomfortowe! Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 31m2 znajduje się na 10 piętrze w 11-piętrowym bloku mieszkalnym przy ul. Kurczaba. Składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Dęba

Nowa Dęba,podkarpackie

140 000 zł48 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam Mam do sprzedania ladne ,stylowe, gruntownie odremontowane mieszkanie w Nowej Debie przy ulicy Jana Pawla. Kuchnia, lazienka w zabudowie. Mieszkanie na parterze.Balkon i piwnica do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

302 000 zł52 m² 5 807,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie o powierzchni 52m2 znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Dobrego Pasterza. Składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Zielone

Kraków,małopolskie

172 000 zł37 m² 4 648 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe, z osobną, jasną kuchnią w Starej Hucie. W mieszkaniu wymienione okna, łazienka i kuchnia w stanie dobrym. Nowe drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warmijska

Kraków,małopolskie

265 000 zł38 m² 6 973 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 zlokalizowane na ulicy Warmijskiej (krowodrza), usytuowane na trzecim piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 80 - tych. W mieszkaniu okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

373 968 zł66 m² 5 666,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Bezpośredni przedstawiciel developera o% prowizji Japan Garden to eleganckie, zamknięte i kameralne osiedle stworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach. W wyjątkowy.