dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

250 000 zł59 m² 4 215 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w bloku z cegły (59,3m2) na Górzyskowie w spokojnym i kameralnym osiedlu bloków z cegły. Pokoje (20m2, 10m2, 7m2) w gładziach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Paderewskiego

Katowice,śląskie

185 000 zł50 m² 3 775,51 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia: oferujemy Państwu, słoneczne mieszkanie na osiedlu Paderewskiego. Mieszkanie składa się z trzech samodzielnych pokoi, kuchni, balkonu, przedpokoju, łazienki i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buska

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł58 m² 5 805,89 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: wrocław, ul. Buska (boczna ul. Sztabowej). Ciche, spokojne miejsce, blisko tereny zielone, w pobliżu przedszkola, szkoły, uczelnie, przychodnie, kościół oraz ch borek. Bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Kraków,małopolskie

234 600 zł39 m² 6 015,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 39,1m2 położone na wysokim parterze, oficynie dwupiętrowej kamienicy przy ulicy Filipa. Składa się z dwóch pomieszczeń. Na podłodze parkiety, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widnichowska

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

139 000 zł48 m² 2 883,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Sprzedam 3-pokojowe własnościowe mieszkanie 48,2 m2 na osiedlu Widnichowska. Akt własności z wpisem do księgi wieczystej. Mieszkanie po remoncie - wymieniona stolarka okienna, duża szafa wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Witkowo,wielkopolskie

75 000 zł37 m² 2 046,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,64 m2, położone w Witkowie przy ul. Wojska Polskiego. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki z wc. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

260 000 zł72 m² 3 586 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży, bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe ( pierwotnie 4 pokoje), w Knurowie. Nieruchomość jest usytuowana na 2 piętrze, w bloku 4 piętrowym. Stan mieszkania jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

395 000 zł70 m² 5 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Proponujemy Państwu luksusowe trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie o metrażu 69,5 m2 składa się z salonu połączonego z kuchnią, dwóch sypialni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielszowice

Ruda Śląska,śląskie

55 000 zł45 m² 1 222 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w Rudzie Śląskiej Bielszowicach. Składa się z 2 pomieszczeń o powierzchniach po 22 mkw powierzchnia mieszkania to 45 mkw. Mieszkanie do kapitalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mała Góra

Kraków,małopolskie

305 000 zł52 m² 5 865,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Miejsce postojowe w cenie mieszkania! Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 52,2 mkw., mieszczące się na 1 piętrze w 2 piętrowym kameralnym bloku (2004.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Ruda Śląska,śląskie

160 000 zł44 m² 3 636 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie położone w rejonie ul. Westerplatte w Rudzie Śląskiej - Wirku. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

154 300 zł31 m² 4 959 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach, 2km od Wrocławia, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 + garaż, ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

161 899 zł27 m² 5 949 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras, przedpokoju oraz łazienki. Wystawa okien od zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

198 900 zł42 m² 4 711 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

202 500 zł50 m² 3 983 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach- 2km od za Wrocławiem, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3299zł/m2 + garaż, ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł39 m² 6 128 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Słoneczne mieszkanie z balkonem na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

217 671 zł39 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Osiedle horyzonty. Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury z balkonem. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kręta

Szczecin,zachodniopomorskie

235 000 zł55 m² 4 304,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Polecam gorąco mieszkanie w znanej i lubianej dzielnicy Szczecina - Gumieńce. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 54,6m2 w pełni rozkładowe na I piętrze z 3. Pokój duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

187 000 zł53 m² 3 508,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta bezpośrednia. Koszty pośrednictwa ponosi deweloper. Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 53,30 m2, położone na 3 piętrze. Nowe osiedle mieszkaniowe w Koszalinie. Bardzo dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

330 000 zł81 m² 4 074,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,3m2 położone na 2 piętrze 3 piętrowego bloku z cegły w okolicach czmp. Mieszkanie składa się z pięknego dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

253 919 zł45 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,57m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

173 000 zł42 m² 4 119,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2, położone na 4 piętrze bloku na Retkini. Mieszkanie rozkładowe, z dużym balkonem typu loggia. Mieszkanie w bardzo bobrym - 2 lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kwadratowa

Józefosław,mazowieckie

480 000 zł82 m² 5 853,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2 poziomowe po obrysie 100 m2 przy ul Kwadratowej 3 w Józefosławiu. Poz. I: 50 m2 ; kuchnia w zabudowie, wyposażona, połączona z pokojem, 2 pokoje: 18 m2 i 16 m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernika

Bielsko-Biała,śląskie

149 000 zł45 m² 3 260 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować do sprzedaży ładne mieszkanie o powierzchni 45,7m2 usytuowane na 3/4 piętrze bloku położonego na Os.Kopernika w Bielsku-Białej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akademicka

Białystok,podlaskie

215 000 zł40 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy Państwu śliczne dwupokojowe mieszkanie w cichym centrum miasta, w sąsiedztwie parku. Ładna i spokojna okolica oraz doskonale położony blok, z dobrze rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Dąbrowa Górnicza,śląskie

169 000 zł61 m² 2 770 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt kasia ************************ lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, ul. Leśna. Mieszkanie na 8-ym piętrze. Mieszkanie - 61m2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka,osobno wc, stan techniczny - dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krauthofera

Poznań,wielkopolskie

299 000 zł48 m² 6 294,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie zweryfikowane przez pośrednika pod względem wizualnym I formalnym. BT - bezpieczna transakcja. Polecam przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone na 2 piętrze w nowszym,niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Keplera

Poznań,wielkopolskie

200 000 zł33 m² 6 097,56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jednopokojowe przerobione na dwupokojowe do zamiany na kawalerkę w Warszawie.Mieszkanie po kapitalnym remoncie,zostają meble.Kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

219 000 zł52 m² 4 211,54 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Do sprzedania atrakcyjne M3 o powierzchni 52m2, położone na trzecim piętrze w wieżowcu w dzielnicy Górna. Mieszkanie spółdzielcze własnosciowe. w bardzo dobrym stanie, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł40 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Ładne, przytulne mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Nowodworskiej na Białołęce o powierzchni 40,4 m2, znajdujące się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku z 1999 roku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narciarska

Kraków,małopolskie

367 500 zł64 m² 5 688 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,60 m2 zlokalizowane na ulicy Narciarskiej (czyżyny), usytuowane na dziesiątym piętrze jedenastopiętrowego bloku z 1991 roku. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Chocianów,dolnośląskie

125 000 zł52 m² 2 403,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Chocianowie, 3 pokoje, rozkładowe z balkonem. Na ścianach gładzie, na podłodze panele, wymieniona instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widzew

Łódź,łódzkie

220 000 zł53 m² 4 150,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku ,z balkonem. Mieszkanie bardzo jasne, przestronne. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Łowienicka

Kraków,małopolskie

480 000 zł87 m² 5 485 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 87,5 m2 zlokalizowane na ulicy Łowienickiej (kurdwanów), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 2001 roku. Mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

219 096 zł39 m² 5 560 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ładne ,sensownie rozplanowane mieszkania 1,2,3 i 4 pokojowe o metrażach od 31 do 87m2 z dodatkowymi powierzchniami, takimi jak balkony, tarasy oraz przeszklone werandy. Do części mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł66 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam nowe, nieużytkowane, trzypokojowe mieszkanie 65,5 m, położone na skarpie ursynowskiej. Wysoki parter w 3-piętrowym budynku - osiedle zamknięte, monitoring, ochrona. Salon 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Szczecińska

Szczecin,zachodniopomorskie

189 000 zł37 m² 5 108,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Kawalerka na pierwszym piętrze o pow. 37 m2, w nowo wybudowanym apartamentowcu na strzeżonym osiedlu garden hause na Warszewie. Budynek wykonany jest w tradycyjnej technologii przy użyciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

215 000 zł53 m² 4 056,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe 53m2 na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku w super lokalizacji na Retkini. Mieszkanie własnościowe z kw. Składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Bytom,śląskie

99 000 zł63 m² 1 571 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, słoneczne mieszkanie, z dwustronną wystawą okien, zapewniającą dobre doświetlenie mieszkania przez cały dzień. Wyjątkowo duża kuchnia. Pokoje niezależne,przestronne i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

188 000 zł48 m² 3 900,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferuję do sprzedaży przestronne i jasne mieszkanie na drugim piętrze w bloku mieszkalnym (rok budowy 1979) w Ciechocinku o powierzchni 48,20 m2 w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filomatów Pomorskich

Toruń,kujawsko-pomorskie

177 000 zł48 m² 3 687,50 zł/m²