dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Fredry

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

290 000 zł39 m² 7 435,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjny apartament w Dzielnicy Uzdrowiskowej Kołobrzegu,na Osiedlu apartamentowców Zielone Tarasy idealnie usytuowany,komfortowo wyposażony (dodatkowo własny feetnes, siłownia ),parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Seledynowa

Szczecin,zachodniopomorskie

220 000 zł49 m² 4 489,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

jteiydskydk

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klasztorna

Złotoryja,dolnośląskie

180 000 zł64 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie słoneczne,przestronne,kamienica po remoncie elewacji (koszt remontu całkowicie spłacony), czynsz 75 zł, spokojna okolica, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł45 m² 8 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie o powierzchni 45 m kw składa sie z salonu 15 m kw z wyjściem na balkon 3,50 m kw i sypialni 10 m kw , przedpokój 6 m kw , w tych pomieszczeniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Kraśnik,lubelskie

166 400 zł52 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie umeblowane, płytki, terakota, panele podłogowe. Kuchnia zabudowana, duży balkon, drzwi antywłamaniowe. Niskie opłaty czynszowe. Blok posiada własny piec grzewczy. Sprzedam pilnie i tanio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Ozorków,łódzkie

219 000 zł73 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie po całkowitym remoncie ( okna, sciany zewnętrzne i wewnętrzne, drzwi z ościeżnicami podłogi ,łazienka. Kuchnia z wyposażeniem 3 letnim. Ostatnie odnowienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

265 000 zł65 m² 4 076,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z cegły blisko centrum. Pokoje o powierzchniach 19m2, 14,5m2, 11m2, kuchnia 10,5m2, łazienka 4m2, wc 1,5m2, garderoba 1,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśna

Jabłonna,mazowieckie

219 000 zł36 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Sprzedam lub wynajmę mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 36,09 m2 przy ul.Leśnej w 2 piętrowym budynku. Cena wynajmu 1.000 zł. + czynsz dla Wspólnoty Mieszkaniowej 101 zł + woda zimna + gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miłosza

Namysłów,opolskie

155 000 zł50 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

bardzo ładna okolica blisko park 5min samochodem do szkół i przedszkoli plac zabaw na terenie osiedla osiedle całkowicie ogrodzone,osiedle składa sie z 16 mieszkań zapraszam do oglądania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Iława,warmińsko-mazurskie

90 000 zł27 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Iława 27M- 2 pokojowe własnościowe pięknie położone na starym mieście (nie ma ruchu ulicznego), na parterze W bloku sklepy, apteka, nieopodal ośrodek zdrowia, kościół, teatr, aquapark (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sczanieckiej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

430 000 zł110 m² 3 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie własnościowe o pow. 110m2 na pierwszym piętrze. W cenie meble kuchenne ze sprzętem w zabudowie. Całość powierzchni na jednym poziomie bez skosów! Trzy balkony.Kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zazamcze

Włocławek,kujawsko-pomorskie

135 000 zł49 m² 2 755,10 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 49m2 na osiedlu Zazamcze. Jeden z pokoi został połaczony z kuchnią i tworzy aneks jadalny.Na podłogach parkiet oraz panele, natomiast w kuchni i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Polecam do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 50m2 w domu wielorodzinnym z 2008 na Grunwaldzie. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, jasna kuchnia. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

220 000 zł61 m² 3 618,42 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pierwotnie trzypokojowe, a obecnie poprzez przedzielenie jednego z pokoi ścianką rygipsową czteropokojowe mieszkanie w bloku. Mieszkanie częściowo odświeżone. Okna pcv, w dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

178 000 zł50 m² 3 560 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż trzypokojowe, bardzo ładne, mieszkanie o powierzchni 50m2 usytuowane na parterze w kamienicy w Śródmieściu. W mieszkaniu w 2006r był remont. Okna pcv, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

480 000 zł99 m² 4 848,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mieszkania w domu czterorodzinnym, na parterze, osobne wejście. Mieszkanie atrakcyjne, z sypialni wyjście na taras połączony z ogrodem. W cenie możliwość pozostawienia mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

276 000 zł62 m² 4 451,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie na parterze w bloku z cegły na osiedlu Wrzosy II. Przestronne z dużą kuchnią i łazienką (połączoną z wc). Mozaika parkietowa, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

335 000 zł67 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na przedmieściu bydgoskim, jasne, dobrze zaaranżowane, dwustronne, blisko targowisko, sklepy oraz komunikacja, 3 pokojowe, w którym wydzielona została dodatkowo mała jadalnia. Jest też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zakopane

Zakopane,małopolskie

395 000 zł39 m² 10 128,20 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki. Od strony południowej jest balkon długości 6 m i 1,5 m szerokości. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sidorska

Biała Podlaska,lubelskie

200 000 zł60 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Sprzedam mieszkanie 60m2 ul. Sidorska, spółdzielnia Terebelska II, IV piętro, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wc, duży balkon. W przedpokoju i dużym pokoju wbudowane duże szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

169 000 zł46 m² 3 673,91 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane mieszkanie w bardzo cichej oraz spokojnej okolicy. Blok z cegły, ocieplony. Wygodny rozkład pomieszczeń. Atrakcyjna cena! Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 8921

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karpacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 60m2 na ul.Karpackiej Powierzchnia: 60m2 Piętro: 8 Liczba pięter w bloku: 11 Wykonanie: wielka płyta; wieżowiec ocieplony i odnowiony Ilość pokoi: 3 Podłogi pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Toruń,kujawsko-pomorskie

295 000 zł42 m² 7 023,81 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w samym centrum starówki. Dobra cena jak na mieszkanie na starówce. Warte obejrzenia Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 8921

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepodległości

Nowa Ruda,dolnośląskie

200 000 zł82 m² 2 439,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Nowej Rudzie. Powierzchnia mieszkania to 82 m2. Składa się z trzech pokoi, garderoby, osobnej kuchni, łazienki, oszklona weranda. Mieszkanie własnościowe, co, plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodków

Grodków,opolskie

115 000 zł55 m² 2 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w spokojnym miejscu jest bardzo przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grębocin nad Strugą

Toruń,kujawsko-pomorskie

295 000 zł63 m² 4 682,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Rozkładowe mieszkanie w bloku z cegły z 2008r z widokiem na zieloną okolicę. Salon z aneksem kuchennym, w aneksie glazura i terakota, w salonie gładź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Strzemięcin

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

86 000 zł32 m² 2 687,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 32,30 m2 na osiedlu Strzemięcin położone na 1 piętrze. Mieszkanie złożone z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni i łazienki z wc. W pokojach i przedpokoju na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Róż

Piaseczno,mazowieckie

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Witam mam do sprzedania mieszkanie W piasecznie 3pokojowe o pow.50mkw. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie W 2008r.wpelni umeblowane i wyposazone w agd. stan oceniam na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Cedyńska

Lubin,dolnośląskie

80 000 zł26 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerke przy ul. Cedynskiej - blisko deptaku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Szczecin,zachodniopomorskie

169 000 zł45 m² 3 755,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

standard podstawowy, wolne od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozielska

Głubczyce,opolskie

160 000 zł50 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po całkowitym remoncie - 2 lata temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starowiejska

Radomsko,łódzkie

225 000 zł75 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mogę sprzedać dodatkowo garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł43 m² 8 139,53 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie hipoteczne, przy ul. Grójeckiej. 3 pokoje o powierzchni 16m2, 9m2 i 5m2. Kuchnia widna o powierzchni 9m2 i łazienka 4m2 + loggia. Nowe okna, ale wnętrze raczej do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rusznikarska

Kraków,małopolskie

312 000 zł48 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Rusznikarskiej (krowodrza Górka), usytuowane na dziewiątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z 1974 roku. Na piętrze trzy mieszkania, oddzielone od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miernicza

Szczecin,zachodniopomorskie

175 000 zł33 m² 5 303,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Sprzedam kawalerkę w centrum Dąbia (blisko Netto). Nowe budownictwo, standard podwyższony: plastikowe okna, panele, glazura i terakota w kuchni i łazience. Kawalerka słoneczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wtelno

Wtelno,kujawsko-pomorskie

125 000 zł65 m² 1 923 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie w gminie Koronowo, położone na pierwszym piętrze, w budynku trzykondygnacyjnym , dwu klatkowym. Zlokalizowany na małym osiedlu mieszkaniowym obejmującym dwa bloki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Siedlce,mazowieckie

175 000 zł60 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 60m2 w Siedlcach: 3pokoje, kuchnia, łazienka, wc, nowe okna i nowe drzwi wejściowe. Proszę o kontakt po godz. 15. Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Jasło,podkarpackie

145 000 zł47 m² 3 085,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Duży park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

153 000 zł49 m² 3 112 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone w centrum miasta w kamienicy. Wnętrze mieszkania po kapitalnym remoncie, wszystkie instalacje elektryczne, oraz wodno-kanalizacyjne wymieniono na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Siedlce,mazowieckie

160 000 zł48 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładny widok od strony balkonu na las i zalew a od strony ulicy na panoramę miasta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

160 000 zł51 m² 3 137,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na poddaszu 2 pokoje, duża kuchnia, łazienka po remoncie, własne ogrzewanie gazowe, okna wymienione