dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bajeczna

Kraków,małopolskie

179 000 zł25 m² 7 160 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne, blisko Ronda Grzegórzeckiego - jednopokojowe mieszkanie o pow. 25,40m2 położone na parterze w bloku IV piętrowym na Dąbiu. Kuchnia z meblami na wymiar i sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stodolna

Barlinek,zachodniopomorskie

168 000 zł59 m² 2 847,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 4-pokojowe w Barlinku o powierzchni 59m2, w 4-piętrowym bloku, nieszczytowe. Wyremontowane, nie wymaga wkładu finansowego ze strony nabywcy. Zapraszam do oglądania.CENA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zmorskiego

Wrocław,dolnośląskie

315 000 zł58 m² 5 431,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja! wysoki standard! dobra cena! lokalizacja: ul. Zmorskiego, krzyki - Gaj. Cicha, spokojna okolica, blisko terenów zielonyh. Bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta - obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Siedlce,mazowieckie

160 000 zł60 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe na ul. Młynarskiej w Siedlcach. Mieszkanie na parterze w wieżowcu,+ piwnica, w mieszkaniu oddzielnie łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Miechowice

Bytom,śląskie

149 900 zł56 m² 2 686,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w niskim, odnowionym budynku. Dwustronny rozkład mieszkania zapewnia dobre doświetlenie mieszkania przez cały dzień. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Olimpijska

Bytom,śląskie

145 000 zł61 m² 2 365,42 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Szukasz mieszkania idealnego dla Ciebie i Twojej rodziny? Cenisz bezpośredni dostęp do terenów zielonych? Ta oferta jest dla Ciebie Mieszkanie to 61,32 m2 powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duża Góra

Kraków,małopolskie

325 000 zł51 m² 6 341,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,25m2 położone na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Duża Góra. Mieszkanie składa się z sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł48 m² 3 690,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 - Szwederowo ul. Ugory, 48,5mkw Cena podlega dużej negocjacji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na 3 piętrze czteropiętrowego ocieplonego bloku zarządzanego przez wspólnote.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bonin

Bonin,zachodniopomorskie

135 000 zł39 m² 3 450,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Okazja cenowa! Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 39m2, położone na I-piętrze w budynku jednopiętrowym w Boninie. Spokojna okolica, w pobliżu przedszkole, orlik, sklepy, apteka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

288 729 zł53 m² 5 472,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zegrze Południowe

Zegrze Południowe,mazowieckie

159 000 zł46 m² 3 456,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przytulne trzy pokojowe mieszkanie położone w Zegrzu Południowym, jedynie 30km od centrum Warszawy. Mamy do dyspozycji pokoje 16m2;9m2;7m2;, dzięki dużym oknom pomieszczenia są widne. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

560 000 zł90 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe na Krowodrzy! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 90m2 znajdujące się na trzecim piętrze w trzypiętrowej kamienicy przy ulicy Mazowieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śmigielskiego

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

230 000 zł73 m² 3 150,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Ostrowie Wlkp. przy ul. Śmigielskiego pow. 73 m2, składające się z 3 pokoi, kuchni z aneksem jadalnym oraz łazienki. Mieszkanie po remoncie o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotlarska

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Położone w ścisłym centrum mieszkanie rozkładowe. Blisko do wszystkich uczelni, do rynku 3 minuty pieszo, na uniwersytet 5 minut piezszo, bardzo wygodne polaczenei z calym miastem komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Polskich Skrzydeł

Bielsko-Biała,śląskie

114 000 zł34 m² 3 352 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bielsko-Biała. Osiedle Polskich Skrzydeł Na sprzedaż kawalerka 114 000 zł Mieszkanie o powierzchni 34 mkw usytuowane na parterze w niskim, odnowionym, ocieplonym bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

346 243 zł62 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

174 085 zł30 m² 5 857,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

394 716 zł76 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, markowe mieszkanie na osiedlu Cztery Pory Roku! Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 26m2, trzy sypialnie: ok. 10m2, 10m2 i 12,8m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

335 146 zł65 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, markowe mieszkanie na osiedlu Cztery Pory Roku! Pokój dzienny ok. 19,4m2, oddzielna kuchnia ok. 8,6m2, dwie sypialnie ok. 11,9m2 i 11,3m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

307 174 zł59 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, markowe mieszkanie na osiedlu Cztery Pory Roku z ogródkiem! Pokój dzienny ok. 16,4m2, oddzielna kuchnia ok. 7,7m2 (możliwość połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

301 994 zł58 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, markowe mieszkanie na osiedlu Cztery Pory Roku! Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 25,3m2, dwie sypialnie ok. 13,6m2 i 9,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

282 310 zł54 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, markowe mieszkanie na osiedlu Cztery Pory Roku! Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 21,5m2, dwie sypialnie ok. 13,6m2 i 9,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

251 230 zł48 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, markowe mieszkanie na osiedlu Cztery Pory Roku! Pokój dzienny ok. 17,3m2, oddzielna kuchnia ok 7,4m2, sypialnia ok.12,9m2, łazienka 5,6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

234 136 zł45 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, markowe mieszkanie na osiedlu Cztery Pory Roku z tarasem i ogródkiem! Pokój dzienny ok. 16,7m2, oddzielna kuchnia ok 7,6m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

364 900 zł56 m² 6 553,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w rezydencji ogrody hallera! Pokój dzienny z aneksem kuchennym 32,34m2, sypialnia 13,31m2, łazienka 6,23m2, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

299 900 zł39 m² 7 679,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w rezydencji ogrody hallera. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 22,53m2 z wyjściem na balkon 5,53m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

279 900 zł38 m² 7 377,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w rezydencji ogrody hallera. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 23,94m2 z wyjściem na balkon 5,53m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

154 300 zł31 m² 4 959,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach, 2km od Wrocławia, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

199 500 zł42 m² 4 709,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach- 2km od za Wrocławiem, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

202 900 zł51 m² 3 979,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach- 2km od za Wrocławiem, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3299zł/m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

222 100 zł48 m² 4 610,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

199 000 zł51 m² 3 864,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! cena promocyjna! Nowe mieszkanie z tarasem Radwanicach. Mieszkanie o powierzchni 51,49 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mieszczańska

Siechnice,dolnośląskie

316 460 zł57 m² 5 527,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesne, komfortowe dwupoziomowe mieszkanie na eleganckim, ogrodzonym osiedlu w kameralnej części Siechnic, niedaleko Wrocławia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mieszczańska

Siechnice,dolnośląskie

367 692 zł71 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesne, komfortowe dwupoziomowe mieszkanie z dwoma balkonami na eleganckim, ogrodzonym osiedlu w kameralnej części Siechnic, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

217 005 zł39 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, gotowe do odbioru o powierzchni ok 39 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

218 504 zł39 m² 5 550,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 39,37 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 22m2, sypialni 9,42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

281 547 zł52 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury z ogródkiem. Mieszkanie o powierzchni 51,66 m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

288 705 zł51 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający atrakcyjne mieszkanie W nowym budynku Z pozwoleniem na użytkowani E I aktem własności! Pokój dzienny ok. 17m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

310 739 zł59 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! nowe, atrakcyjne mieszkanie W rezydencji piastowskiej Z pozwoleniem na użytkowanie I aktem własności! Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Nysa,opolskie

132 000 zł42 m² 3 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

mieszkanie słoneczne, z balkonem typu loggia. Mieszkanie dobrze utrzymane, remontowane (do zamieszkania). Wszystkie okna wymienione na pcv, w oknach rolety. 2 oddzielne pokoje, łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Idzikowskiego

Kraków,małopolskie

610 000 zł101 m² 6 051,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Przestronne mieszkanie o pow. 100,8m2 położone na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy przy ul. Idzikowskiego. Trzy samodzielne pokoje- ok. 30m2, 20m2,19m2, jasna kuchnia z jadalnią,.