dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Dąbrowszczaków

Swarzędz,wielkopolskie

255 000 zł70 m² 3 627,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Oferta Bezpośrednia. Cena do negocjacji. Mieszkanie czteropokojowe na osiedlu Dąbrowszczaków w Swarzędzu. Nieruchomość na III piętrze w czteropiętrowym budynku o powierzchni 70,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

176 800 zł66 m² 2 678,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Statre budownictwo.Wysokość pomieszczeń 3 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jawornicka

Poznań,wielkopolskie

226 100 zł38 m² 5 903,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Uwaga! promocja! Oglądaj mieszkania z naszym biurem, a my zaproponujemy Ci niższą prowizję! Mamy dostęp do większości ofert znajdujących się na rynku! Zadzwoń i spytaj o to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostocka

Sosnowiec,śląskie

125 000 zł51 m² 2 450,98 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sosnowiec Zagórze ul. Białostocka. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 51m2 składające się z przedpokoju, 2 oddzielnych pokoi (jeden z wyjściem na duży balkon), oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dębowa Góra

Dębowa Góra,śląskie

99 000 zł38 m² 2 605,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Centrum Ludwik ul. Struga. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 38 m2 składające się z przedpokoju, 2 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Śródmieście

Lublin,lubelskie

845 000 zł106 m² 7 971,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w nowym apartamentowcu w centrum Lublina, w budynku winda oraz portier, 2 łazienki, umeblowane, gotowe do zamieszkania. Dodatkowo pod budynkiem dwa miejsca garażowe - w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Miłkowskiego

Kraków,małopolskie

695 000 zł99 m² 7 020,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bez prowizji od kupującego Do sprzedania apartament 90,05m na ul Miłkowskiego/ Ruczaj. Apartament składa się z poszczególnych pomieszczeń: korytarz wejściowy + przedpokój - 5 m2 Szafa wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Poznań,wielkopolskie

184 000 zł38 m² 4 842,11 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

123 000 zł36 m² 3 416 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

123 000zł okazja! za 2 pokoje Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 mkw położone na 4 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki razem z wc. dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jadwigi

Słupsk,pomorskie

200 000 zł57 m² 3 508,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Sprzedam mieszkanie do remontu lub odświeżenia na osiedlu Sobieskiego. Możliwość zamiany na mieszkanie dwupokojowe. W okolicy szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna. Niedaleko sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

200 000 zł32 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Grójec,mazowieckie

249 000 zł59 m² 4 220,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na Os. Ilona w spokojnej części Grójca. Duży pokój z balkonem, 2 sypialnie, kuchnia, łazienka. W pokojach na podłogach parkiet, okna plastikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stojałowskiego

Kraków,małopolskie

280 000 zł63 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Piękne, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,5m2 zlokalizowane na III-piętrze w IV-piętrowym bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fenikowskiego

Wejherowo,pomorskie

160 000 zł32 m² 4 938,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2-pokojowe z dużą zabudowaną kuchnią w anksie (mieszkanie nie było robione na wynajem, kuchnia ma dużą zabudowę, przemyślaną, robioną na zamówienie). Balkon kafle, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyczółkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

119 000 zł53 m² 2 257,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 52.72 m.kw. położone na czwartym piętrze w bloku 10-piętrowym na os. Staszica. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chociszewskiego

Poznań,wielkopolskie

164 615 zł30 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boremlowska

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie położone w cichej okolicy. Blisko pętla autobusowa, pkp Olszynka Grochowska. Podwórko ogrodzone. Piwnica, balkon ok 5-6m2. Mieszkanie w stanie dobrym, odnowione. Zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promenada

Warszawa,mazowieckie

458 000 zł48 m² 9 541,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie na granicy Mokotowa i Centrum przy samym parku Morskie Oko, od pięknego dużego parku z mnóstwem alejek, stawami, fontanną i kawiarnią dom dzieli jedynie szerokość ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sztukowskiego

Lubin,dolnośląskie

185 000 zł61 m² 3 032,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe, 3-pokojowe o powierzchni ok. 61m2. położone na wysokim parterze w bloku 4-piętrowym. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe (do każdego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Poznań,wielkopolskie

380 000 zł60 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

185 000 zł51 m² 3 604,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecam na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Plewiska w okolicach Osiedla Zielarskiego. Mieszkanie w stanie deweloperskim, na parterze w budynku dwupiętrowym. Pow. 51,3 m2. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

80 000 zł46 m² 1 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Jasne, sympatyczne mieszkanie w centrum Nowego Miasta.wymienione okna,ogrzewanie gazowe w miedzi, piec dwufunkcyjny, wymienione drzwi wejściowe, ładna, duża kuchnia. :dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hirszfelda

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

139 000 zł48 m² 2 907,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***okazja***- ta oferta jest dla ciebie :) W ofercie mieszkanie o powierzchni 48m2, które mieści się na II piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała,śląskie

247 467 zł63 m² 3 949,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis Do sprzedania mieszkanie składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 62,65m². Powierzchnie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katarzyny

Siechnice,dolnośląskie

302 900 zł56 m² 5 408,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oraz podatku pcc! - prowizję biuro ponosi sprzedający lokalizacja: siechnice, ok. ul. Św. Katarzyny. Osiedle w kameralnej części Siechnic, oddalane od głównej drogi, w sąsiedztwie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Siedlce

Siedlce,mazowieckie

64 000 zł22 m² 2 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

kawalerka, 1 pokój, kuchnia wnęka oraz łazienka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

261 184 zł49 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne, rozkładowe mieszkanie w wyremontowanej kamienicy mieszczącej się w centrum miasta. Wysokość pomieszczeń 3m. Kuchnia z oknem. Media miejskie. Wymienione okna (pcv).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Poznań,wielkopolskie

385 000 zł72 m² 5 347,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł67 m² 4 164,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Lokalizacja: okolice ul. Jedności Narodowej (śródmieście), w bocznej spokojnej ulicy. Pieszo 10min do Ogrodu Botanicznego i Ostrowa Tumskiego, 20min do Rynku. Bardzo dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

370 000 zł62 m² 5 950,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie polożone w cichej okolicy w bliskiej odległości od Centrum Handlowego Stara Papiernia oraz nowo powstającego Centrum Bielawska. dwie szkoły podstawowe, gimnazjum i przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stojałowskiego

Kraków,małopolskie

289 000 zł62 m² 4 624 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Dobra cena! Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie własnościowe, zlokalizowane na 1 piętrze 4 piętrowego bloku przy ulicy Stojałowskiego (kraków/podgórze Duchackie). Lokal ma 62,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Keplera

Poznań,wielkopolskie

365 000 zł85 m² 4 294,12 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

455 000 zł90 m² 5 054,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Przestronne, jasne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 90 m2 (98m2 po podłodze), zlokalizowane blisko lasu, na granicy Białołęki i Jabłonny. Okolica spokojna, zielona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

219 000 zł47 m² 4 659,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

:dodatkowy opis | Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,74 m2 zlokalizowane na osiedlu Piastów (mistrzejowice), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z 1977 roku. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Poznań,wielkopolskie

250 000 zł42 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczyńska

Poznań,wielkopolskie

192 000 zł38 m² 5 052,63 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

350 000 zł52 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

:dodatkowy opis | Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m2 zlokalizowane na ulicy Pachońskiego (prądnik Biały), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z lat 80 - tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czuby

Lublin,lubelskie

300 000 zł71 m² 4 204,04 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Duże mieszkanie na os. Ruta. Mieszkanie jest 3 pokojowe, ale jest w nim jeszcze wydzielona powierzchnia w postaci zabudowanego do mieszkania korytarzyka/przedsionka o powierzchni ok.8 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Żytnia

Wrocław,dolnośląskie

169 000 zł27 m² 6 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Polecam przytulną kawalerkę położoną w doskonałej lokalizacji na wrocławskim Starym Mieście przy ul. Żytniej, boczna ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowiec

Legionowo,mazowieckie

270 000 zł54 m² 4 954,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania nowocześnie wykończone mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,5 m2. Lokalizacja - Legionowo, nowy Bukowiec, blok Prezydencki Nowe budownictwo, osiedle ogrodzone, brama na pilota. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chałupnika

Kraków,małopolskie

399 000 zł46 m² 8 604,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,37m2 usytuowane na 4. piętrze w 5-piętrowym bloku przy ul. Chałupnika.