dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 168 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 253 835 zł81,95 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy apartament na sprzedaż w nowo powstającej inwestycji Paderewskiego 29, zlokalizowanej w centrum Katowic! *zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Oferta dostępna jedynie w naszym biurze! Nie szukaj dalej! Na sprzedaż: kamienica w ścisłym centrum Jeleniej Góry - idealny do zamieszkania lub jako inwestycja. Szukasz domu z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł105 m² 28 561,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 105 m , położony w prestiżowej inwestycji rivus - Invest Komfort w Gdyni Orłowo. To miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja! Na sprzedaż: nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie w nowej kameralnej inwestycji składającej się z czterech budynków usytuowanych w Wieliczce przy ul Dębowej. Oferta kierowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 4 usytuowany jest na I piętrze budynku mieszkalnego i składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, spiżarni oraz łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł52,60 m² 9 220,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 52,6 m przy ul. Armii Krajowej w Białymstoku. Mieszkanie: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż 3 pokojowe ustawne mieszkanie o powierzchni 87 m2 , I piętro w kamienicy przy ul, ks. Bogusława. Pokoje o powierzchniach 18, 24 i 29 m2, obszerny przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1907

Mieszkanie w centrum Olsztyna, dające wiele możliwości zagospodarowania jak i kierunków wykorzystania. 5 pokoi, 140 m2 w wyremontowanej kamienicy przy ul. Warmińskiej w Olsztynie, to.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł74 m² 10 743,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 73,69 m , zlokalizowane w Straszynie przy ul. prof. Zdzisława Pidka,.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł30,02 m² 22 918,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Nowocześnie urządzone mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów! Wysoki standard! Bez prowizji! Mieszkanie położone jest na 3. piętrze apartamentowca zlokalizowanego na rogu ul. Kieślowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł78 m² 2 935,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie trzypokojowe O pow. 78 M2, z balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy położonej W pobliżu ośrodka sportowego, szkoły oraz osiedla W strzegomiu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż kompaktowy Apartament Miętowy położony w nadmorskiej części spokojnego Darłówka Wschodniego, w odległości około 300 metrów od plaży oraz promenady. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 930 zł61,70 m² 11 797,89 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dla rodziny w centrum Wrocławia. Propozycja dla tych, którzy na co dzień chcą mieć wszystko pod ręką - bliskość szkół, przedszkoli, pracy, usług, kultury i miejsc spotkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 342 621 zł69,90 m² 19 207,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu mieszkanie w nowoczesnym, kameralnym osiedlu, położonym w otoczeniu zielonych wzgórz Oliwy i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja zapewnia unikalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 395 zł42,66 m² 18 504,34 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Podgórze, okolice bonarki, 2 pokoje, 6 piętro, pow: 42,66 M2 od dewelopera, bez podatku pcc I prowizji termin oddania: koniec 2025 r. Zapraszam do zakupu, wygodnego, dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

958 333 zł63,09 m² 15 189,94 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa niższa cena! rabat wynoszący aż 62 170,20 zł! Cena Katalogowa: 1 019 502,86 zł. Cena promocyjna: 958 332,66 zł. Nowa inwestycja na zabłociu Bez prowizji i podatku pcc 2% - bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł102,83 m² 6 321,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Solida nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie w centrum miasta Jelenia Góra. Mieszkanie posadowione na 2 piętrze w bardzo ładnej wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 305 zł80,97 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, dwupoziomowe, 5 pokojowe mieszkanie o pow. 80,97 m sprzedawane w pełnym stanie deweloperskim. Mieszkanie znajduję się w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

214 900 zł57,10 m² 3 763,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż - Radlin, dzielnica Marcel Lokalizacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w Radlinie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Marcel.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł104 m² 13 451,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Szukasz idealnej na wynajem inwestycji pod najem krótko bądź długo terminowy? A może potrzebujesz dużego mieszkania dla siebie I swojej rodziny? atuty: - fantastyczna lokalizacja, nieopodal.