dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 168 ogłoszeń

Rynek pierwotny

967 840 zł105,20 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne Apartamenty z Prywatnymi Ogrodami i Tarasami Najlepsza Lokalizacja w Wadowicach! Tylko w przedsprzedaży masz możliwość wyboru najatrakcyjniejszych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł69,51 m² 17 120 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament 69,51 m | widok na drzewa | taras ~10 m i ogródek ~26 m | 3 pokoje| wysoki standard| namiastka domu/segmentu| umeblowanie W cenie mieszkania Opiekun oferty: rafał.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 59.97 m na 1 piętrze z dużym balkonem typu loggia. Nowe, kameralne osiedle w zabudowie szeregowej dwulokalowej, zlokalizowane jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

592 245 zł55,35 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie w klimatycznej kamienicy - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m , usytuowane na parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł82,55 m² 8 358,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prawdziwa okazja! pilna sprzedaż! cena do negocjacji! Zapraszam na prezentacje 3 pokojowego mieszkania. Kamienica po remoncie. Nowa elewacja budynku, nowe rynny, oraz pokrycie dachu (papa), oraz .została.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 823 zł57,55 m² 7 760 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

"apartamenty starobrzeska" - nowa inwestycja w Brzegu mieszkania już do rezerwacji - realizacja inwestycji W trakcie. Kupujący nie płaci 2% pcc (podatek od osób fizycznych) oraz wynagrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie oława ulica chabrów 7 / 21 W budynku winda wysoki standard deweloperski mieszkanie nr 21 sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie 3 pokoje Oława ul. Chabrów - winda - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 860 zł74,99 m² 11 733,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,20m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł37 m² 15 405,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż Mieszkanie 37m2 - Salon wyjściem na duży taras, sypialnia z pięknym widokiem na rzekę, osobna kuchnia, łazienka i przedpokój. Zobacz wirtualny spacer:

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł69 m² 10 855,07 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 68,7 m | Loggia | 9 piętro | Idealne dla rodziny Są mieszkania, które kupuje się na chwilę. I są takie, w których naprawdę buduje się codzienne życie. To mieszkanie należy.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48,63 m² 11 494,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, nowoczesne dwu-pokojowe mieszkanie o pow. 48.60 m2 przy ulicy Głowackiego. Nieruchomość w bardzo bliskiej okolicy miasteczka akademickiego. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** Mieszkanie 50 m2 ** 2 pokoje ** Grochowa ** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Białymstoku na osiedlu centrum przy ul. Grochowa.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł53 m² 8 679,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień Dobry, posiadam do sprzedania mieszkanie spółdzielcze własnościowe w bloku z 1980 (wielka płyta) 53m2. Lokal znajduje się na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł55,70 m² 6 445,24 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu mieszkanie M-4 o powierzchni 55 m2 przy ulicy Opolskiej po generalnym remoncie. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze i składa się z dużego salonu z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł70 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,98m zlokalizowane na Mokotowie / Sielce. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze w sześciopiętrowym budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł45,80 m² 4 585,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy na prezentację i do zakupu mieszkania. Dwa pokoje na 1 piętrze z balkonem. Lokalizacja Krąpiel - 10 km od Stargardu. Dojazd busem - przystanek przy budynku. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł43,57 m² 21 115,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje - na sprzedaż komfortowy apartament 2-pokojowy , 100 m od plaży. W pełni wyposażony i umeblowany apartament o pow. 43,57m2 , zlokalizowany tuż przy zejściu na plażę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle z widokiem na panoramę miasta. W sprzedaży mieszkania na parterze z ogrodem o powierzchni 54,36 m oraz mieszkania na 1 piętrze o powierzchni 62,69 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł96,71 m² 5 780,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Tylko W studio! nowe apartamenty W czechowicach-dziedzicach - gotowe do przejęcia! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni ok. 97 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł49,30 m² 6 876,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przytulnego i gotowego do zamieszkania mieszkania na drugim piętrze przy ulicy Wolności 5 w Chełmie. To wygodne, słoneczne i zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł75,93 m² 28 974,06 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż wyjątkowy 3 pokojowy apartament z 20 metrowym tarasem i widokiem na Bałtyk - ul. Promenada Gwiazd w Międzyzdrojach. W ofercie sprzedaży nowoczesny, komfortowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

236 000 zł34,20 m² 6 900,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o pow. 34,20 m2, zlokalizowanego na 7-piętrze, w Bytomiu ul. Wojska Polskiego. Mieszkania składa się.

Szczegóły ogłoszenia

599 777 zł49,74 m² 12 058,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w dzielnicy Sławin. Bliskość komunikacji miejskiej, ścieżki rowerowej, lasu a także ciche i spokojne sąsiedztwo to nie jedyne atuty tego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 235 zł44,64 m² 7 912,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 44,64 m z balkonem o powierzchni 6,75 m . Idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł111,70 m² 9 847,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze Do zakupu proponujemy lokal biurowy z funkcją mieszkalną, czteropokojowy z balkonem o pow. 111,70 m2 zlokalizowany w Centrum (blisko galerii Solaris).

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł19 m² 20 789,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne Przymorze vat 23% do odliczenia Brak pcc, 0% prowizji Opis nieruchomości Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe ul. Birmańska 9, wrocław (brochów) Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 61,8 m , położone na 2. piętrze w budynku przy ul. Birmańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 720 zł40,96 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja mieszkaniowa | Pruszków Nowoczesność. Komfort. Prywatność. Bezpieczna inwestycja. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 i 3 pokojowych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł50,73 m² 8 653,66 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkanie w poszukiwanej części miasta. Lokal znajduje się na 1 piętrze wieżowca na osiedlu Zabobrze III. Powierzchnia mieszkalna wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł38,84 m² 10 169,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż świeżo wyremontowane i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38,84 m , położone w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Cylejskiej. Lokal nie wymaga opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł66 m² 9 530,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie - Lublin, czuby, ul. Szczytowa Powierzchnia: 66 m Lokalizacja: lublin, czuby, ul. Szczytowa Liczba pokoi: 3 niezależne Kuchnia: oddzielna, duża, jasna Ekspozycja: wschód -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł38,63 m² 12 684 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

IV kwartał 2024 Bezpośrednio od dewelopera Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Metraż 38,63 m2 Liczba pokoi 2 Piętro 4 Cena 490.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł68,83 m² 14 499,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy atrakcyjny lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 68,83 m2, położony w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Kołobrzegu - przy ul. Maczka, zaledwie 800 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł92 m² 8 967,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę komfortowego mieszkania na sprzedaż. Dzielnica Mokre to super lokalizacja-blisko centrum, blisko wszelkich udogodnień. Prezentowane mieszkanie jest duże, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 51,5 m2, położone w samym centrum Szklarskiej Poręby, tuż przy Urzędzie Miasta. Lokal mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł29,14 m² 10 912,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

***rezerwacja*** *kawalerka W wasilkowie na I piętrze*blok Z 2017 roku*młode osiedle blisko lasu*dobra inwestycja* Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł46 m² 23 043,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, położonej w prestiżowej inwestycji Royal Residence. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz przyjemnym widokiem na zielone patio,.

Szczegóły ogłoszenia

629 900 zł39,90 m² 15 787 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zapraszam na Mokotów, mieszkanie prawie 40 metrowe aktualnie 2 pokojowe z możliwością własnej aranżacji, czyli po prostu #doremontu :) Świetna lokalizacja - Sobieskiego, belwederska, dolna,.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł38,75 m² 15 974,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w pełni urządzone, wyposażone o powierzchni użytkowej 38,75m2 (całkowita powierzchnia około 52m2) usytuowane na IV piętrze w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł30,96 m² 13 533,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam kawalerkę w gotowym budynku z 2025r. w doskonałej lokalizacji, przy ul. Studniarskiego w sąsiedztwie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij