dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 141 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

179 000 zł33 m² 5 424,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

:dodatkowy opis obejrzyj mieszkanie bezpłatnie, oceń stan faktyczny I poznaj okolicę. Na sprzedaż ciepła i słoneczna kawalerka, o powierzchni 33 mkw zlokalizowana na Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzego

Cieszyn,śląskie

125 000 zł37 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam m3 z balkonem, widok na gore zamkową i park.Spokojna okolica, dużo zieleni.Do centrum 5min.Obok sklep i przedszkole.Cena do negocjacji. Bez pośredników! Więcej informacji 600 401.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipowa

Wysoka,dolnośląskie

430 000 zł84 m² 5 119,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ładne , funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe ( 84m2) z balkonem , mieszczące się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2008 roku. Mieszkanie rozkładowe, składa się z 3 osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł54 m² 5 185,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

:dodatkowy opis! Super mieszkanie! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Rybnik,śląskie

115 000 zł38 m² 3 062,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

115.000!OKAZYJNA CENA M3 CENTRUM RYBNIK! Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo ładne i słoneczne mieszkanie dwupokojowe w centrum Rybnika. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

264 000 zł48 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pow. mieszkania: 48,60 m2 Mieszkanie mieści się na 4/10 p Powierzchnia pokoi: 20,41m2, 10,15m2 Kuchnia jasna: 9,60m2 Przedpokój: 6,24m2 Łazienka: 3,90 m2, ściany + podłoga kafelki Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kniaziewicza

Wrocław,dolnośląskie

218 000 zł57 m² 3 824,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis! okazja! Mieszkanie praktycznie w samym centrum Wrocławia, 2-pokojowe, 57 m2, w okolicy ul. Gen. Karola Kniaziewicza Mieszkanie składa się z: * 2 pokoi (24 m2, 6 m2) * kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

155 000 zł49 m² 3 163,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** W trakcie sprzedaży *** okazja! Atrakcyjne mieszkanie blisko centrum. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, blisko centrum, w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 18 Sierpnia

Katowice,śląskie

122 000 zł34 m² 3 562,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa Oferta. Przytulne, ustawne mieszkanie na parterze w bloku mieszkalnym w Katowicach przy ul. 18 Sierpnia.Mieszkanie znajduję się w trzypiętrowym budynku po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Przy Arce

Kraków,małopolskie

195 000 zł43 m² 4 534,88 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

:dodatkowy opis | Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 zlokalizowane na osiedlu Przy Arce (bieńczyce), usytuowane na drugim piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 70 - tych. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Rataje

Poznań,wielkopolskie

239 000 zł53 m² 4 509,43 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

:dodatkowy opis Polecam uwadze mieszkanie na Ratajach, trzy niezależne pokoje. Dobrze rozplanowane duży salon 16 mkw, dwa mniejsze pokoje po 8 i 10 mkw. Ze wszystkich okien piękny widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł80 m² 3 914,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W kamienicy W kapitalnej lokalizacji W centrum Do sprzedaży mieszkanie w bardzo zadbanej kamienicy zarządzanej przez wspólnotę położonej w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

341 937 zł55 m² 6 249,99 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie z dwoma balkonami na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 54,71m2, składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

285 000 zł84 m² 3 405,02 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie z balkonem w centrum miasta. Dwie sypialnie, przestronny salon, widna kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Okna plastikowe, na podłodze w kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

320 087 zł78 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zamknięte i kameralne osiedle stworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach. W wyjątkowy sposób łączy komfort cichej okolicy (budynki są ponadto oddalone od ulicy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuromińska

Warszawa,mazowieckie

228 000 zł38 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Agent prowadzący anna żytowicz Mieszkanie rozkładowe, w dobrym stanie. Kuchnia osobna z oknem, wyposażona, umeblowana. Łazienka z wc w glazurze i terakocie. Okna pcv od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

213 356 zł48 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkania szwederowo bielicka 14 Oferujemy nowe mieszkania w standardzie deweloperskim w pięcioklatkowym, trzypiętrowym budynku w centrum osiedla Szwederowo przy ul. Bielickiej 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

205 160 zł51 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedane! uwaga! nowa niższa cena! wynagrodzenie pośrednika pokrywa strona sprzedająca! Mieszkanie w stanie developerskim, znajdujące się na 2 piętrze kamienicy. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 928 zł42 m² 5 611,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowe apartamenty glinki, duże tarasy Na sprzedaż apartament zlokalizowany na 5. piętrze Rezydencji Metropolis na osiedlu Glinki. Budynek 5-piętrowy z windą, standard deweloperski, wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

273 000 zł66 m² 4 137,62 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 65,98 m2, zlokalizowane na 5. piętrze 6-kondygnacyjnego budynku z 2011 r., składające się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym (24,71 m2), 2 sypialni (14,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Wałbrzych,dolnośląskie

179 000 zł86 m² 2 091,12 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Sprzedam przestronne mieszkanie na Podzamczu na ulicy Hetmańskiej. Pierwotnie 4 pokoje, obecnie jadalnia połączona z kuchnią. W mieszkaniu został przeprowadzony gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bytomska

Siemianowice Śląskie,śląskie

78 000 zł64 m² 1 220,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie w kamienicy o pow. 63,93 m2, wysoki parter,stan do remontu. Kamienica 1-piętrowa z zaadaptowanym poddaszem, budynek w stanie b. dobrym, dach odnowiony 4 lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Zamkowy

Oława,dolnośląskie

90 000 zł25 m² 3 543,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 25,4 m2, ścisłe centrum Oławy (na osi Rynek-Pl.Zamkowy), 5min. do dworca pks, IV kondygnacja, księga Wieczysta, czynsz 200zł mies., ciepłe, suche, jasne, nowe okna, nowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza

Szczecin,zachodniopomorskie

175 000 zł35 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w spokojnym i zielonym miejscu na Niebuszewie. Mieszkanie 2 pokojowe rozkładowe o powierzchni 35 m kw położone na 1 piętrze w budynku 10 piętrowym.Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

323 868 zł57 m² 5 665 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku z ogródkiem. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

189 000 zł36 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Kozanowie. Mieszkanie ma powierzchnię 35,7m2 i składa się z przedpokoju, pokoju z którego wchodzi się do kuchni, pokoju z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tańskiego

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł62 m² 5 306,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Opis: gorąco polecam na sprzedaż ciepłe, słoneczne i w pełni rozkładowe 3- pokojowe mieszkanie znajdujące na wrocławskich Kuźnikach. Mieszkanie o łącznej powierzchni 62m2 i w jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strumskiego

Dębica,podkarpackie

129 000 zł40 m² 3 214,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 40,13m2 jeden duży pokój dzielony na dwa,mieszkanie bardzo jasne,okna nowe ,drzwi zewnetrzne i wewnetrzne nowe, rury wodnokanalizacyjne wymienione, mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana

Opole,opolskie

199 000 zł48 m² 4 158,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej ok. 47,85 m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc, położone na VII/X piętrze wysokiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokola

Wrocław,dolnośląskie

233 000 zł45 m² 5 212,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

:dodatkowy opis | Słoneczne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w idealnie cichej okolicy na Krzykach, niedaleko ch Borek. Mieszkanie usytuowane w bloku z 1966 r., wśród domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

128 000 zł48 m² 2 639,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra cena Polecamy Państwu do kupna mieszkanie położone w centrum Gryfic, w bloku na trzecim piętrze. Mieszkanie to składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki razem z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Końskie,świętokrzyskie

205 000 zł64 m² 3 178,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe na 1-piętrze w bloku przy ulicy Warszawskiej. Powierzchnia 64,5m2. 3 pokoje + duża kuchnia w zabudowie, stan bardzo dobry. Podłogi w korku. Okna nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 27 Stycznia

Gniew,pomorskie

299 850 zł161 m² 1 858,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne, wygodne mieszkanie własnościowe w Gniewie woj. pomorskie. Wysoki parter w kamienicy dwupiętrowej, z sześcioma osobnymi, własnościowymi lokalami mieszkalnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

155 000 zł34 m² 4 585,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie po remoncie,wyposażone w nowe meble i agd, 33,8m2, kuchnia duża i jasna z oknem, pokój bardzo duzy i ustawny, przedpokój z zabudowanym pawlaczem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

299 000 zł68 m² 4 377,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Ładne, słoneczne mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, gotowe do zamieszkania w bardzo dobrym stanie. Salon od południa z wyjściem na duży balkon, oddzielna kuchnia, duża łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

182 000 zł43 m² 4 232,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie dwupokojowe w bloku wybudowanym w 2007 roku. Składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki oraz balkonu. W pomieszczeniach na ścianach gładź gipsowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wachowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

313 000 zł72 m² 4 347,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym na Osiedlu Jaroty. Jest to mieszkanie w pełni rozkładowe - 4 oddzielne, słoneczne i ustawne pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cementowa

Wrocław,dolnośląskie

264 900 zł54 m² 4 932,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie na osiedlu Olimpia Port na styku Sępolna i Swojczyc. Promocyjna cena! Pokój dzienny ok.22,4m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

445 000 zł75 m² 5 933,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Okazja! Oferujemy do sprzedania wyremontowane, bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie własnościowe, zlokalizowane na 2 piętrze zadbanej 2 piętrowej kamienicy z roku 1936, w Starym Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górników

Polkowice,dolnośląskie

125 000 zł40 m² 3 156,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania oferujemy mieszkanie 2-pokojowe o pow. 39,6m2 usytuowane na parterze 4-piętrowego bloku. Mieszkanie zadbane, w dobrym stanie technicznym. Kuchnia ustawna, meble w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

554 590 zł89 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

:dodatkowy opis | Do sprzedania mieszkanie w nowej inwestycji (zakup od developera bez prowizji oraz bez podatku pcc) znajdujące się na 1 pietrze 5 piętrowego apartamentowca. Mieszkanie składa się.