dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gierdziejewskiego

Warszawa,mazowieckie

965 826 zł63 m² 15 229 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentuje Państwu unikalną ofertę sprzedaży mieszkaniazlokalizowanego w nowoczesnej dzielnicy. To wyjątkowe mieszkanie dajenieograniczone możliwości aranżacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zachodnia

Wola Mrokowska,mazowieckie

825 000 zł107 m² 7 710,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie w systemie bezczynszowym na kameralnym osiedlu. Segment narożny 5-pokojowy | 4 miejsca parkingowe | Wola Mrokowska | Cicha Okolica |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Legionowo,mazowieckie

548 000 zł53 m² 10 359,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie. Wokół niska zabudowa i dużo zieleni. W pobliżu: przedszkole 250m, szkoła i basen 400m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

377 223 zł40 m² 9 372 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Probostwo

Lublin,lubelskie

340 000 zł41 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Lublinie. Lokalizacja: ul. Probostwo, lublin Powierzchnia: 40,8 m Piętro: 4 (w kameralnym bloku) Opis nieruchomości: oferujemy atrakcyjne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarnowiejska

Kraków,małopolskie

1 561 000 zł40 m² 39 025 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament inwestycyjny 2-pokojowy | Ścisłe Centrum | Harmonogram 20/80 | Bez pcc i prowizji Na sprzedaż nowoczesny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 39,24 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zaczernie,podkarpackie

569 000 zł67 m² 8 482,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu nową Inwestycję mieszkań w Zaczerniu. To doskonale skomunikowane osiedle, zapewniające szybki dostęp do kluczowych miejsc, takich jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Włościańska

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł28 m² 16 456,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka 28,5 m | Sady Żoliborskie | Metro Marymont 7 min | widok na zieleń + schowek Jasna, cicha kawalerka na Sadach Żoliborskich z oknami na całej długości ściany i pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

747 000 zł58 m² 12 897,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferuję mieszkanie o powierzchni 57,92 m , położone na 3. piętrze nowego budynku z 2023 roku. Lokal został funkcjonalnie zaaranżowany na 4 pokoje z oddzielną kuchnią, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daliowa

Lublin,lubelskie

413 070 zł39 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 42,59 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku z wystawą okien na zachód. Na nieruchomość składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Sanok,podkarpackie

289 000 zł56 m² 5 160,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Sanoku na osiedlu Błonie przy ulicy J. Kochanowskiego o powierzchni 53,00 m . Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

283 000 zł52 m² 5 495,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości prezentuje: mieszkanie na sprzedaż - świebodzice osiedle sudeckie - 51,5m2 Podstawowe informacje Rodzaj nieruchomości: mieszkanie Cena: 283 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 51,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strażacka

Lidzbark,warmińsko-mazurskie

260 000 zł79 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w sercu Welskiego Parku Krajobrazowego, lidzbark Welski, ul. Strażacka 4 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

910 000 zł125 m² 7 280 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie w kamienicy 125 m2, ul. Matejki, 4 pokoje, łazarz/grunwald Są wnętrza, które od razu zapadają w pamięć i to mieszkanie zdecydowanie do nich należy. Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Halicka

Kraków,małopolskie

958 000 zł46 m² 20 744,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Serdecznie zaprasza do zakupu wyjątkowego mieszkania, które znajduje się na najwyższym (VI) piętrze nowoczesnego apartamentowca w spokojnej części Kazimierza, przy ul. Halickiej Lokalizacja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prystora

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł46 m² 14 130,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedaż pilna, tylko dla klientów gotówkowych. Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą. Do mieszkania nie przynależy miejsce parkingowe. Bardzo funkcjonalnie urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

647 853 zł39 m² 16 611,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Specyfikacja i standard mieszkania Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m ( + 2 m piwnica ), zlokalizowane przy ul. Doryckkiej na Warszawskich Bielanach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł48 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone 2km od Wrocławskiego rynku, w południowej części Wrocławia, przy ul. Powstańców Śląskich (na przeciwko Sky Tower). Mieszkanie mierzące 48m2, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Wołomin,mazowieckie

549 000 zł54 m² 10 185,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Poznaj mieszkanie, które łączy funkcjonalny układ, świetną lokalizację i świeże wnętrze po remoncie. To propozycja dla osób, które chcą zamieszkać od razu bez dużych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Amałowicza Tatara

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł136 m² 8 455,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Wprowadzenie Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 140 m , znajdujące się w budynku wielorodzinnym przy ul. Tatara 18 w Rembertowie. Do nieruchomości przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

928 344 zł66 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Górce Narodowej Termin realizacji: IV kwartał 2025 Przestronne 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

440 213 zł32 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Węglinek! Mieszkanie idealne dla singla bądź młodego małżeństwa, duży balkon. Nieruchomość wykończona w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

312 500 zł42 m² 7 497,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze nowego bloku, w Fordonie os. Przylesie. Mieszkanie znajduje się w centralnej części Fordonu, tuż przy ciągu komunikacyjnym i niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

640 000 zł45 m² 14 159,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje po remoncie! Z piwnicą I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Na Stoku, dzielnica Wzgórza Krzesławickie. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fieldorfa

Otwock,mazowieckie

513 000 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy 2-pokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 38m2, zlokalizowane w Otwocku przy ul. Fieldorfa 6. To nowoczesne mieszkanie, w pełni wyposażone znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

499 000 zł39 m² 12 927,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kompaktowe, niewiarygodnie ustane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 położone na II piętrze czteropiętrowego budynku z 2000 roku. Dogodne położenie w sercu miasta pozwała szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przerwana

Warszawa,mazowieckie

1 259 000 zł72 m² 17 583,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje | 71,60 m | Balkon | Klimatyzacja | 2 Garaże | Warszawa Włochy Poznaj Włoską Perłę w Warszawie - wyjątkowe, jasne i ciche mieszkanie 3-pokojowe w dzielnicy Włochy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł53 m² 7 457,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,97 m2 położone na II piętrze czteropiętrowego bloku w Bydgoskim Fordonie na osiedlu Bohaterów. Oferta wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Góreckiego

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł68 m² 9 110 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Do not hesitate to write or call us.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Poznań,wielkopolskie

442 000 zł44 m² 10 114,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 43,7 m - os. Powstań Narodowych 36, poznań (rataje) Ciche mieszkanie o powierzchni 43,7 m , usytuowane na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

981 538 zł64 m² 15 337 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

410 000 zł54 m² 7 592,59 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oś. Świerczewskiego. Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 7 piętrze w bloku z windą. Powierzchnia użytkowa 53,90 m.kw na którą skład się: widna, kwadratowa kuchnia, 3 pokoje, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł27 m² 22 185,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż kawalerka inwestycyjna o powierzchni 27 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Wałowej- w samym sercu Starego Miasta! Do podanej ceny należy doliczyć 23% vat. Zakup bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

498 616 zł39 m² 12 681 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

567 700 zł44 m² 12 902,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem. Miejsce postojowe w cenie. Zakup od Dewelopera, bez pcc i prowizji. Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chopina

Sopot,pomorskie

1 590 000 zł88 m² 18 068,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: mieszkanie z potencjałem - ul. Chopina, sopot Lokalizacja - serce Sopotu: zaledwie 250 metrów od plaży Tylko 300 metrów do Monte Cassino (monciaka) Cicha, klimatyczna ulica Chopina -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 349 000 zł62 m² 21 842,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Trzypokojowe mieszkanie z klimatem, w zabytkowej kamienicy na Starym Mokotowie. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61,76 m , położone na 4. piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł63 m² 15 113,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: wrocław, różanka ul. Obornicka opis: na sprzedaż komfortowe, mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62,79 m usytuowane na piątym piętrze w prestiżowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

377 000 zł36 m² 10 501,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo klimatycznego i kompaktowego mieszkania o powierzchni 35,9 m , położonego na pierwszym piętrze niskiego, ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

399 000 zł53 m² 7 532,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m z dużą loggią, położone na I piętrze w niskim bloku, co daje komfort użytkowania i łatwy dostęp bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

464 990 zł55 m² 8 500,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.7 m2 przy ulicy Skierki na osiedlu LSM. Funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie położone na drugim piętrze czteropiętrowego bloku.