dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romera

Lublin,lubelskie

299 000 zł29 m² 10 149,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Komfortowe, funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie w okolicy Zalewu Zemborzyckiego. Usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego bloku. Na nieruchomość składa się z przestronny pokój około 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kielce,świętokrzyskie

635 835 zł55 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży 3- pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,29 m2 zlokalizowane przy ul. Jerzego Bogumiła Puscha w dzielnicy Ślichowice. Usytuowane na I piętrze w II piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Częstochowa

Częstochowa,śląskie

169 000 zł27 m² 6 167,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest kawalerka położona w samym centrum tysiąclecia , w bloku niskim na czwartym piętrze przeznaczona do własnej aranżacji. Mieszkanie wymaga kapitalnego remontu , ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrzetuskiego

Lublin,lubelskie

425 000 zł38 m² 11 039 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Gotowa inwestycja! Dwustronne, ustawne, w pełni wyposażone mieszkanie położone w atrakcyjnej dzielnicy lsm ulica Skrzetuskiego. W skład mieszkanie wchodzą przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

299 000 zł46 m² 6 430,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie dwupokojowe w Centrum. Mieszkanie położone jest na 3. piętrze w niskim bloku. Posiada dwa duże pokoje, osobną kuchnię oraz łazienkę. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

359 000 zł31 m² 11 603,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka 30,94 m | Śródmieście-Północ | Gotowa do zamieszkania | Winda | Balkon francuski Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 30,94 m , położona na 1. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tucholska

Piła,wielkopolskie

299 000 zł64 m² 4 686,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 63,80m2 I piętro, tylko dwa mieszkania na piętrze parking dla mieszkańców przy budynku Piła, ul. Tucholska. Nowa Cena - Dobra Cena tylko 4.700,-/ m2 Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Na Okrzeszyńcu

Rybnik,śląskie

599 000 zł78 m² 7 649,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Parterowe mieszkanie 78 m z tarasem i ogródkiem Kaskada Kompleks IX, okrzeszyniec Wyjątkowe, przestronne mieszkanie z własnym ogródkiem idealne dla rodziny, pary lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głubczyce

Głubczyce,opolskie

230 000 zł46 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż - dwupokojowe mieszkanie w Głubczycach przy ul. Krakowskiej Oferujemy funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

579 259 zł55 m² 10 582 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nowoczesne 3 pokoje po generalnym remoncie Osiedle Świętokrzyskie Na sprzedaż w pełni wyposażone, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane na popularnym i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

355 000 zł58 m² 6 152,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

**** R E Z E R W A C J A **** oferta wyłącznie w naszym biurze Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem położone na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

407 392 zł44 m² 9 240 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

502 584 zł39 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy naramowice/winogrady w Poznaniu. Ostatnie dostępne mieszkania - inwestycja na końcowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

585 000 zł31 m² 18 792,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Idealne mieszkanie na wynajem za bardzo dobrą cenę. Nie czekaj - umów się już dziś na prezentację - serdecznie zapraszam. Cena mieszkania: 585 000 zł Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Myślenice,małopolskie

599 064 zł52 m² 11 445,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie Z balkonem | zawada, 18 km od krakowa 0% prowizji | bez pcc 2% | pod klucz | gotowe do odbioru Prezentuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,32 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowa

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł38 m² 18 395 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż piękne, 2 pokojowe mieszkanie po remoncie, w doskonałej lokalizacji Gdańsk Oliwa, tuż przy awfis! Mieszkanie idealnie nadaje się dla singla, pary, studenta, a także do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białystok,podlaskie

949 000 zł54 m² 17 574,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam państwu, wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie klasy premium o powierzchni 54 m2 w całości zaprojektowane przez architekta, zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Gdańsk,pomorskie

778 200 zł59 m² 13 189,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Gdańsk Brzeźno - 300 metrów od morza Broniewskiego 3-pokojowe mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z nadmorskich dzielnic Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Madalińskiego

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł28 m² 15 929,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Topowa lokalizacja - centrum Wrocławia - okolice Dworca pkp Na sprzedaż nowa, atrakcyjna, umeblowana i wyposażona kawalerka powierzchni 28 m , zlokalizowana na nowo wybudowanym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

539 000 zł34 m² 15 852,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe, dobrze ustawne i przytulne mieszkanie o podwyższonym standardzie bezpośrednio przy Czerwonych Makach. Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

538 878 zł41 m² 13 153 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1 pokojowego mieszkania w nowej inwestycji na Jeżycach. Mieszkanie o powierzchni 40,97m2, usytuowane na 6 piętrze. Mieszkanie spełnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mieszka I

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

269 000 zł57 m² 4 747,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy Państwu mieszkanie z potencjałem dla kreatywnego inwestora. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze kamienicy przy ulicy Mieszka I, vis-a-vis Sądu Okręgowego. Nieruchomość o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewiecka

Wałbrzych,dolnośląskie

310 000 zł70 m² 4 460,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania 3 pokojowego w zielonej okolicy? Mam w swojej ofercie mieszkanie w dzielnicy gaj które może cię zainteresować. Nie zwlekaj i dzwoń! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

439 289 zł50 m² 8 756 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł113 m² 7 955,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Rezerwacja! Gdańsk Nowy Port | 113 m | Historyczna kamienica z posągiem Minerwy | Balkon | ul. Rybołowców 9 Jeśli szukasz mieszkania z historią, klimatem i niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

377 232 zł42 m² 8 954 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

383 100 zł38 m² 10 028,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Makler Nieruchomości zapraszają do zakupu świeżo wyremontowanego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 37 m , zlokalizowanego na parterze na bydgoskich Wyżynach- dostępne od listopada! Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klasztorna

Świecie,kujawsko-pomorskie

365 000 zł70 m² 5 214,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1947

W ofercie naszego biura mieszkanie w kameralnej kamienicy w centrum miasta - na sprzedaż. W pełni wykończone i umeblowane mieszkanie położone na 2. (ostatnim) piętrze kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

290 125 zł27 m² 10 604 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Myślenice,małopolskie

518 192 zł45 m² 11 618,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie Z osobną kuchnią I ogrodem | zawada K. Myślenic, 18 km od krakowa 0% prowizji | bez pcc 2% | pod klucz | gotowe do odbioru Z przyjemnością prezentuję komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obywatelska

Tychy,śląskie

545 000 zł57 m² 9 541,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie położone na parterze nowoczesnej inwestycji. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, bliskość zieleni oraz wysoki standard nowego budownictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

326 629 zł34 m² 9 724 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczytno,warmińsko-mazurskie

259 000 zł47 m² 5 479 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Sprzedane Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy 1 Maja 19 w Szczytnie. Mieszkanie świetnie sprawdzi się jako inwestycja pod wynajem lub mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dadleza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

519 000 zł48 m² 10 723,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze bloku z 2010 roku przy ul. Juliana Dadleza 3. Lokalizacja Nieruchomość położona jest na osiedlu Jaroty. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

341 699 zł33 m² 10 252 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł102 m² 19 607,80 zł/m²

 

Piętro:17/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Złota 44 - pilna sprzedaż! Potrzebuje natychmiast sprzedać apartament w Złotej 44 ponieważ potrzebuje szybko gotówki! Zezwalam na kopiowanie oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

505 000 zł43 m² 11 711,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, komfortowego mieszkania zlokalizowanego na Osiedlu Avia w bydgoskiej dzielnicy Szwederowo. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wadowicka

Kraków,małopolskie

729 900 zł43 m² 16 974,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najtańsze 2 pokoje W inwestycji! oddane do użytku! Mieszkanie ma ok 43m2, oferuję świetną przestrzeń! Idealne dla pary lub rodziny! Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim. 1. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pułaskiego

Wieliczka,małopolskie

690 726 zł63 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkania na parterze (64 m2) z dużymi ogrodami i miejscami postojowymi! Nowoczesne osiedle inspirowane harmonią natury i komfortem życia. N20 Nieruchomości oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

189 000 zł42 m² 4 447,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 42,50m2 usytuowane na 3 piętrze przy ulicy Śląskiej. W skład mieszkania wchodzi: salon, 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka, balkon i przynależna.