dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Miodowa

Warszawa,mazowieckie

321 000 zł25 m² 12 840 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Nieduże, ciche mieszkanie tuż przy Ogrodzie Krasińskich. Mieszkanie jest słoneczne, przytulne, po remoncie w 2009 r. Składa się z jednego pokoju, aneksu kuchennego, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Police

Police,zachodniopomorskie

195 900 zł62 m² 3 134,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe W policach W centrum za jedyne 3.134,40 ZŁ/M2- ŁAP OKAZJĘ Z ! 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w spokojnej części Polic zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

295 000 zł60 m² 4 908,49 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferujemy do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe, o powierzchni 60,1 zlokalizowane na 3 piętrze 10 piętrowego bloku (płyta ocieplona, 1987.), przy ulicy Wysłouchów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

357 000 zł39 m² 9 153,85 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie komunikacjnym. W dobrym stanie. Kuchnia wyposażona. Kratka balkonowa. Wszystkie instalacje w budynku wymienione. W każdy dzień tygodnia dyżur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Umińskiego

Poznań,wielkopolskie

360 000 zł93 m² 3 870,97 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Poznań Wilda ul Umińskiego .Mieszkanie w przedwojennej kamienicy.cena 360000zł. Mieszkanie posiada 3 działające piece kaflowe ,dobra instalację elektryczną i gazową możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Starogard Gdański,pomorskie

135 000 zł52 m² 2 596,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie o pow. 52 m2 w Starogardzie Gdańskim przy Alei Wojska Polskiego na 3 piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (ok. 20 i 12 m2), kuchni (ok. 12 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomiechowska

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł135 m² 5 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Możliwość zamiany na mniejsze z dopłatą w tej samej dzielnicy! Bardzo ładny apartamentowiec, 3 pokoje, część dzienna otwarta przestrzeń 50m z 3 oknami i drzwiami balkonowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Platynowa

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł35 m² 9 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie dwupokojowe, pomimo niewielkiego metrażu, w pełni rozkładowe. Kuchnia oddzielna, widna. Pokoje 15 m i 7 m - na podłodze parkiet. Nowe okna. Mieszkanie jest zadbane, wymaga jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł37 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na Starym Żoliborzu o powierzchni 37m2. Dwa oddzielne, widne( duże okna). pokoje (13m2 i 17m2) z ekspozycją na wschód. Kuchnia oddzielna z prześwitem. Na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poborzańska

Warszawa,mazowieckie

357 000 zł54 m² 6 672,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po remoncie. Kuchnia w aneksie z wyposażeniem. Łazienka z wc. Zostala wymieniona instalacja elektryczna. Balkon ma zabudowę szklaną. Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

281 220 zł65 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, 3- pokoje z balkonem 6,7m, kuchnia 6,7m2, łazienka4,5m2, bardzo przestronne o bardzo funkcjonalnym układzie. Dodatkowym atutem jest to że nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Jarosław,podkarpackie

165 000 zł50 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszaknie w centrum Jarosławia ul. Gen. Sikorskiego , w dobrym stanie, umeblowane (pralka, lodówka, telewizor) Kontakt:   Aleksander e-mail:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turmoncka

Warszawa,mazowieckie

357 000 zł52 m² 6 932,04 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie rozkładowe, jednostronne. Mieszkanie jedynie do odświeżenia. Kuchnia duża osobna z oknem, umeblowana, wyposażona. Balkon 11m. Garderoba. Łazienka i wc osobno. Pod budynkiem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koźmiana

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł35 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w okolicy pl.Wilsona z pięknym panoramicznym widokiem na miasto. Gotowe do wprowadzenia. Wolne od zaraz. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł61 m² 4 180,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z kolejną ofertą mieszkaniową naszego Biura. Super atrakcyjnie położone,duże 3 pokojowe mieszkanie, na Szwederowie,w bloku , M-4 , 61m2 , na IV piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sielecka

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł48 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 48m2 - 3 pokoje, położone 5 minut spacerem od Łazienek Królewskich, na Dolnym Mokotowie. Ustawne, trzy pokoje z balkonem na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Biała Podlaska,lubelskie

155 000 zł58 m² 2 695,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

M-4 na 4 piętrze przy ul. Kopernika w Białej Podlaskiej. Blok wybudowany w 1980 r., czteropiętrowy. Powierzchnia mieszkania - 57,7 m2 + 4 m2 piwnicy, 3 pokoje oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raszyńska

Piaseczno,mazowieckie

485 000 zł69 m² 7 018,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w Piasecznie na osiedlu Raszyńska , wykończone w podwyższonym standardzie.Mieszkanie 3- pokojowe ( 22,8m2 , 10,66m2, 11,83m2).Kuchnia ( 7,94m2 ) otwarta na salon.Z salonu ( 22,8m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

167 000 zł42 m² 3 976,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjnie i kameralnie położone mieszkanie 2 pokojowe powierzchni 42 m2 , Bydgoszcz, wyżyny, w bloku V pietrowy, na V piętrze,z balkonem, winda. Lokal do odświeżenia. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wronia

Warszawa,mazowieckie

988 078 zł123 m² 8 032,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Luksusowy budynek apartamentowy zaprojektowany został w odpowiedzi na oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Projektanci z renomowanego biura Rafaela de La - Hoz Castanys zadbali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melomanów

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł79 m² 8 848,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne , przestronne, trzypokojowe mieszkanie na Czerniakowie , osiedle Sielce. Okna wychodzą na dwie strony świata : wschód i zachód. Rozkładowe, wejścia do wszystkich pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

106 980 zł53 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w centrum Sosnowca. Rewelacyjna cena 2000zł/m2. Mieszkanie znajduje się na parterze 4 piętrowej kamienicy. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czuby

Lublin,lubelskie

210 000 zł36 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Śliczne, małe i stosunkowo niedrogie mieszkanie na popularnej dzielnicy Czuby, os. Poręba. Nowe budownictwo, ogrodzony i monitorowany teren wokół bloku. Do mieszkania przynależy mała piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

145 000 zł38 m² 3 815,79 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie, kawalerka , 38m2 ,oś. Leśne, w VI piętrowym bloku z cegły ,na IV piętrze, z windą. Blok ocieplony, nowa elewacja. Mieszkanie do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł63 m² 3 412,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Więcej zdjęć na Mieszkanie M4 położone na pierwszym piętrze w wieżowcu w Fordonie. Lokal składa się z trzech oddzielnych pokoi o powierzchni: 21, 10,5 oraz 11m2. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

163 000 zł47 m² 3 468,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Więcej zdjęć na Mieszkanie trzypokojowe położone na parterze w ocieplonym i odnowionym bloku na oś. Wyżyny. Salon o powierzchni 16m2. z oknem balkonowym częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

139 000 zł31 m² 4 483,87 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne i ładnie zaaranżowane jednopokojowe mieszkanie położone w kamienicy na drugim piętrze. Lokal składa się z przestronnego pokoju o powierzchni ok. 20m2. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

248 900 zł53 m² 4 696,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie Bydgoszcz Wyżyny Glinki, M-4 , 3 pokoje, blok Zapraszam Państwa do zapoznania się z kolejną ofertą mieszkaniową naszego Biura. Ciekawie i atrakcyjnie położone, 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

520 000 zł95 m² 5 473,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam i zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą. Oferujemy państwu do sprzedaży 3-pokojowy niezwykle reprezentacyjny apartament (95m ) z wydzieloną kuchnią i łazienką oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

197 000 zł56 m² 3 517,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Więcej na Czteropokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku na oś. Kapuściska. Salon o powierzchni 16m2 z wyjściem na balkon. Na podłodze panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

160 000 zł38 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Więcej mieszkań na Mieszkanie, 2 pokoje, położone na oś. Bartodzieje na dziewiątym piętrze w wieżowcu. Salon o powierzchni 16m2 z wyjściem na balkon. Na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł63 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Więcej zdjęć na Komfortowe mieszkanie, 3 pokoje na drugim piętrze w Fordonie Przylesie. Salon o powierzchni 22m2 z wyjściem na duży balkon. Pokój częściowo otwarty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

201 000 zł49 m² 4 102,04 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciekawie położone mieszkanie- górzyskowo , Szwederowo, 2 pokoje, M3, 48m2, na VII piętrze , w wieżowcu, z loggią. Wieżowiec ocieplony, klatka schodowa odnowiona. Mieszkanie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

195 000 zł58 m² 3 362,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzy pokojowe, położone na parterze na oś. Kapuściska. Salon o powierzchni 18m2 z wyjściem na dużą loggię. Na ścianach tapeta, na podłodze wykładzina pcw. Okna plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

147 900 zł38 m² 3 892,11 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z kolejną nową ofertą naszego Biura. Atrakcyjnie położone Kapuściska ,2 pokojowe mieszkanie , w wieżowcu , M-3 , 38m2 ,na IX pietrze, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

117 900 zł28 m² 4 210,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjnie położone mieszkanie Kapuściska , kawalerka, M2, 28m2, blok , wys. parter. W skład mieszkania wchodzą -pokój z aneksem kuchennym - (kafle , zabudowa kuchenna) - łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

566 000 zł144 m² 3 930,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do obejrzenia kolejnej ciekawej oferty bardzo dużego mieszkania w super atrakcyjnej lokalizacji. Położone w atrakcyjnej części Bydgoszczy mieszkanie w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

178 000 zł51 m² 3 490,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja nowa cena! Zapraszam Państwa do obejrzenia kolejnej ciekawej oferty mieszkania centrum Śródmieście Atrakcyjnie położone mieszkanie blisko Starego Miasta, z cegły, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Czerwonego Krzyża

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

110 000 zł47 m² 2 340,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w kamienicy na Jarach. Lokal znajduje się w suterenie kamienicy przy ulicy Czerwonego Krzyża. Pokój o powierzchni 20m2. Na podłodze zamontowano panele, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł48 m² 3 937,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, 3 pokoje położone na siódmym piętrze w wieżowcu z balkonem. Duży pokój z wyjściem na balkon o powierzchni 16m2. Na podłodze wykładzina pcv, na ścianach tapeta.