dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

599 944 zł79 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta bez prowizji oraz podatku pcc. Mieszkanie 4 pokojowe dwupoziomowe we Wrocławiu w dzielnicy Fabryczna. Powierzchnia lokalu wynosi 78,94 mkw na którą składają się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

483 500 zł59 m² 8 185,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska - brak prowizji - 0 zł Brak podatku pcc 2%! Chcesz zamieszkać w 3 pokojowym mieszkaniu na wrocławskich Krzykach z tarasem? Teraz nowa - niższa cena - tylko 483500 zł brutto!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Tadeusza Kościuszki

Dąbrowa Górnicza,śląskie

195 000 zł29 m² 6 632,65 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 29,4 m 2 , na którą składają się salon, kuchnia, oddzielny pokój, przedpokój, oraz łazienka z wc. Łazienka wykafelkowana, z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hieronima

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł46 m² 10 195,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46m2, usytuowane na 2 pietrze 4 piętrowego,kameralnego, jednoklatkowego budynku z końca lat60-tych na Targówku. Bardzo dobry rozkład- 3 pokoje , oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

422 000 zł74 m² 5 696,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

NA sprzedaż atrakcyje 4 pokojowe mieszkanie Z dwoma balkonami na os. Górczyn W gorzowie wielkopolskim. Dodatkowo możliwość zakupu garażu. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74,08 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ostatni Grosz

Częstochowa,śląskie

175 000 zł34 m² 5 147,06 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie mieszczące się na II piętrze w wieżowcu, w dzielnicy Ostatni Grosz. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki oraz przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

649 000 zł44 m² 14 584,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 44 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Podgórzu. Lokal nie stanowi oferty dewelopera. Ul. Rzemieślnicza/kobierzyńska. Inwestycja znanego dewelopera Lokum: lokum Siesta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

385 000 zł75 m² 5 140,19 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe spółdzielnia mieszkaniowa sielanka cena:385 000 zł cena 5133zł/m powierzchnia: 74,90m2 wszystkie media Z miasta balkon parking dla mieszkańców Mieszkanie położone bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

479 000 zł41 m² 11 743,10 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 40,79 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Bronowicach w Krakowie. Ul. Stańczyka. Cena: 479 000 pln Mieszkanie o metrażu 40,79 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł43 m² 12 259,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze. Do mieszkania przynależy taras o powierzchni 6,44m2 termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł29 m² 13 936 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż bez prowizji! oraz podatku pcc Zainwestuj w lokal który będzie zarządzany przez światowego operatora Hoteli gwarantujący całkowicie bezobsługowy dla właściciela zysk 7% w skali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł45 m² 10 486 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty: tel. Should you need more information in English please do not hesitate to get in touch. Mieszkanie blisko centrum idealne pod inwestycje. Gorąco polecam! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

414 838 zł43 m² 9 625,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze. Termin realizacji inwestycji planowany jest na III kwartał 2022 roku. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szeroka

Kobyłka,mazowieckie

454 000 zł64 m² 7 093,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Posesja zlokalizowana jest w cichej okolicy, niedaleko centrum Kobyłki Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lompy

Mysłowice,śląskie

65 000 zł35 m² 1 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Sprzedam mieszkanie w kamienicy o pow 35,m kwadratowych w Centrum Mysłowic Mieszkanie miałem robić dla siebie ale kupiłem okazyjnie większe więc to sprzedaję , w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł34 m² 7 971,01 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się na ósmym piętrze w wieżowcu na osiedlu Błonie. - kapitalny remont 2021 r Pomieszczenia: 34,5m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

589 000 zł77 m² 7 614,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż - Parzniew (okolice Pruszkowa) Atrakcyjne mieszkanie, wykończone w nowoczesnym stylu to propozycja idealna dla rodziny z dziećmi. Przestrzeń zaaranżowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Erazma z Zakroczymia

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł64 m² 8 645,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Poszukujesz mieszkania na zielonym osiedlu, w dobrej cenie i z bezpośrednim dojazdem do centrum? Chcesz sam urządzić swoje wnętrze i wcielić w życie swoje pomysły? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł47 m² 9 979 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Trzypokojowe mieszkanie na Bródnie, blisko metra, idealne do zamieszkania lub pod wynajem. Mieszkanie na wysokim parterze, gotowe do wprowadzenia bez nakładów finansowych, świeżo po remoncie. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

377 580 zł52 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjna cena! 7 250,00 pln/m2 nowa inwestycja! osiedle smart Data oddania budynku - koniec 2021 Na sprzedaż nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52.08 m2. Nowa inwestycja! Osiedle smart! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

561 342 zł73 m² 7 667,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta bez prowizji oraz podatku pcc. Mieszkanie 4 pokojowe z ogródkiem we Wrocławiu w dzielnicy Fabryczna. Na powierzchnię lokalu składają się: - salon z aneksem kuchennym: 24,56 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawiszy

Warszawa,mazowieckie

922 590 zł60 m² 15 249,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Młynowie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z 2008 roku (osiedle zamknięte, strzeżone). W skład nieruchomości wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Lublin,lubelskie

260 000 zł29 m² 9 094,09 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Atrakcyjna oferta! Przytulne a zarazem dwupokojowe mieszkanie położone na parterze bloku z windą. Na jego powierzchnie składają się dwa pokoje w tym jeden przechodni o powierzchniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

709 520 zł72 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż przestronne czteropokojowe mieszkanie z balkonem. Lokalizacja: krzyki to od lat, jeden z najbardziej popularnych rejonów położonych na południu Wrocławia. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł44 m² 13 068,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze. Do mieszkania przynależy taras o powierzchni 6,44m2 termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Dąbrowa Górnicza,śląskie

319 000 zł64 m² 4 984,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 64m 2 , na którą składają duża kuchnia, trzy pokoje, przedpokój, oraz łazienka. Łazienka wykafelkowana, z wanną. Zabudowa kuchenna oraz całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potockiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł45 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Potockiego w Bydgoszczy 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Klimatyczny mały blok z zaledwie siedmioma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł53 m² 5 808,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości poleca Mieszkanie trzypokojowe w poszukiwanej lokalizacji na osiedlu wyżyny w Bydgoszczy. W skład mieszkania wchodzi: -kuchnia -łazienka -wc -3 pokoje -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł59 m² 11 249,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze. Do mieszkania przynależy taras o powierzchni 9,69m2 termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Sępolno

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł68 m² 10 279 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mam na sprzedaż piękne, dwustronne, słoneczne mieszkanie na Sępolnie wraz z: - ogrodem ok. 120m2 - piwnicą ok. 30m2 cena za całość to 699.000zł. Prezentację nieruchomości przeprowadzamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł29 m² 13 599,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjna kawalerka o powierzchni 29,34m2 usytuowana na 4 piętrze w bloku pięciopiętrowym z 2009roku zlokalizowana na warszawskiej Woli przy ul. Górczewskiej. Osiedle ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł33 m² 14 205 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 33,44 M2, 2 pokoje, praga-południe, ul.ŻUPNICZA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Pradze Południe na ulicy Żupniczej. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sasina

Wołomin,mazowieckie

344 688 zł40 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Podstawowe informacje Mam do zaoferowania widne, 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,08 mkw w stanie deweloperskim, oddalone o 30 km od Warszawy (25 minut koleją miejską). Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mackiewicza

Łódź,łódzkie

320 000 zł37 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na ul. Mackiewicza w Łodzi, sprzedam mieszkanie 37m2 po kapitalnym remoncie, urządzone, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze ( 4 piętrowy budynek), na zamykanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, stacja metra Wawrzyszew

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł55 m² 11 254,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 55m2 na Bielanach, mieszkanie składa się z: salonu z pół otwartą kuchnią, dwóch sypialni, oraz łazienki i oddzielnego wc. Mieszkanie jest w pełni umeblowane (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł57 m² 11 384 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 57,10M2, 3 pokoje, mokotów, ul.ALEJA NIEPODLEGŁOŚCI (Warszawa, Mokotów, Al. Niepodległości) Na sprzedaż: mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

499 990 zł51 m² 9 803,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle przestronne mieszkanie zlokalizowana na os. Piastów w Krakowie! Mieszkanie jest położone na parterze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł49 m² 6 062,47 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania, położonego w świetnie skomunikowanym punkcie osiedla Szwederowo. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Sosnowiec,śląskie

253 000 zł40 m² 6 325 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze mieszkanie jest W trakcie remontu. Zdjęcia przedstawiają realizację poprzednich remontów. Zarezerwuj już dziś. Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

210 000 zł20 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 20 mkw usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku w Śródmieściu. W skład mieszkania wchodzą: -przestronny pokój.