dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 136 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 136 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

319 000 zł40 m² 7 975 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Bez prowizji od kupującego Mieszkanie 2 pokojowe ( 40 m2 ) - ul. Mogilska. B. sensowna oferta nieruchomości w centrum miasta. Mieszkanie b. ciche i spokojne. Okna skierowane na podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

165 000 zł59 m² 2 796,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż M-5 znajdujące się na osiedlu 1000-lecia. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowe okna pcv, wymienione instalacje wodne oraz elektryczne, nowe drzwi wejściowe antywłamaniowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Legionowo,mazowieckie

190 000 zł37 m² 5 135,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie położone w dobrym punkcie komunikacyjnym. Blisko przystanki autobusowe, pkp Legionowo, szkoła, przedszkole, sklepy, błękitne Centrum. Balkon. Mieszkanie po częściowym remoncie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołowska

Katowice,śląskie

156 000 zł37 m² 4 211,66 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Przedmiotem oferty jest mieszkanie położone w bliskiej odległości od centrum miasta. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Kielce,świętokrzyskie

729 000 zł162 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny położony w bardzo atrakcyjnym miejscu, w ścisłym centrum Kielc przy ulicy Śniadeckich. Budynek przeszedł gruntowny remont w 2001 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Wrocław,dolnośląskie

178 000 zł29 m² 6 114,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania mieszkanie w okolicy pl. Legionów o pow. 27,5 m2. Do mieszkania należy piwnica i grunt pod budynkiem. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe z jasną kuchnią, ustawnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł44 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. W dobrym stanie. Kuchnia widna, zabudowana kuchenna w cenie mieszkania. Na podłogach w pokojach panele. Łazienka z wanną i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

185 000 zł52 m² 3 550,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta bezpośrednia. Koszty pośrednictwa ponosi deweloper. Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 52,10 m2, położone na 3 piętrze. Nowe osiedle mieszkaniowe w Koszalinie. Bardzo dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Cukrowa

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł100 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Polecam do sprzedaży duże dwupoziomowe ,komfortowe 4-pokojowe mieszkanie na ulicy Cukrowej we Wrocławiu. Mieszkanie jest słoneczne, z dwoma balkonami, wykończone z dużą starannością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł56 m² 5 821,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na strzeżonym osiedlu. W bardzo dobrym stanie. Kuchnia umeblowana wyposażona w lodówkę, piecyk kuchenny z piekarnikiem, stolik i 2 krzesła. W sypialni możliwośc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

86 000 zł30 m² 2 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jasne, słoneczne mieszkanie na parterze w bloku 4 kondygnacyjnym. W skład mieszkania wchodzą: przestronny pokój, kuchnia, łazienka i przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Paca

Warszawa,mazowieckie

210 000 zł26 m² 7 954,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w okolicy Ronda Wiatraczna. W dobrym stanie. Widna kuchnia, pozostaje zabudowa. W kuchni i przedpokoju terakota, w pokoju ładny parkiet jesionowy w łazience wanna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wiejska

Wrocław,dolnośląskie

199 000 zł27 m² 7 370,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

| zadbana, nowocześnie wykończona kawalerka z balkonem! Mieszkanie położone na strzeżonym osiedlu, w nowym budownictwie, w budynku z roku 2004. Mieszkanie gustownie zaaranżowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

194 000 zł31 m² 6 258,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie jednostronne, południowe, w budynku przedwojennym z cegły. Do generalnego remontu. Kuchnia osobna z oknem. Na podłodze w pokoju oryginalny inkrustowany parkiet, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

293 316 zł61 m² 4 841 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 60,59m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

296 000 zł74 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 19,8m2, aneksu kuchennego 6,6m2, sypialni 14,1m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieniarska

Kraków,małopolskie

365 000 zł73 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie własnościowe , zlokalizowane na 1 piętrze 1 piętrowego kameralnego budynku mieszkalnego (2000 rok, cegła) przy ulicy Kamieniarskiej (kraków/dębniki). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania fajny, dwupokojowy apartament na Woli. 35m2, salon z aneksem kuchennym i sypialnia. Łazienka, holl i balkon. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bema

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł72 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Chcesz zamieszkać z rodziną w centrum Wrocławia? Szukasz mieszkania pod inwestycję? rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie to oferta dla ciebie Cztery ustawne, osobne pokoje pozwolą na zachowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

198 000 zł30 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Świetna lokalizacja, blisko centrum, cena do negocjacji! Do sprzedaży kawalerka po remoncie generalnym o powierzchni 30m 2 w okolicach ul. Reja i ul. Sienkiewicza. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

393 000 zł65 m² 6 046,15 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. W dobrym stanie. Kuchnia widna, zabudowana. Salon z dużym balkonem (klimatyzacja naścienna). Dwa przedpokoje w jednym wbudowana szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dolinki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

119 000 zł54 m² 2 203,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie składające się z 3ch osobnych pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki z wc. Mieszkanie znajduje się na os.Widok w blokach 4ro piętrowych na parterze. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zofiówka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

136 500 zł60 m² 2 273,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta Z wyłącznością dla biura! mamy przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie typu M-4 w układzie szwedzkim zlokalizowane W jastrzębiu na ul. Ruchu oporu. Oferta godna polecenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mściwoja II

Kartuzy,pomorskie

199 000 zł40 m² 5 037,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Kartuzach, ul. Mściwoja II - 1 pokoje. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Kartuzach przy ul. Mściwoja II o powierzchni użytkowej 39,46 mkw., znajdujące się na 1 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

129 000 zł31 m² 4 147,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta bezpośrednia. Koszty pośrednictwa ponosi deweloper. Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 31,10 m2, położone na 3 piętrze. Nowe osiedle mieszkaniowe w Koszalinie. Bardzo dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chojny

Łódź,łódzkie

170 000 zł43 m² 3 953,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Chojny 197000 złotych - 43 m2 3 piętro, blok 4-piętrowy z płyty. Blok zadbany, spokojna okolica, świetna komunikacja z centrum miasta. W pobliżu sklepy oraz punkty handlowo-usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

312 000 zł67 m² 4 656,72 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Polecam ładne, przestronne mieszkanie o powierzchni 67 mkw, położne na IV piętrzew VII piętrowymbudynku z1988 roku. Mieszkanie składa się z salonu (ok 25 mkw),z którego prowadzi wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żurawskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

189 000 zł60 m² 3 176,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie, położone na parterze czteropiętrowego budynku. Lokal składa się z trzech pokoi (o pow. 22,29 m2, 11,95 m2, 8,67 m2), kuchni 9 (o pow. 6,83 m2), łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotarbińskiego

Zabrze,śląskie

147 000 zł52 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, rozkładowe i ustawne mieszkanie dwupokojowe o pow. 52,5 m2 na czwartym piętrze niskiego ocieplonego bloku w Zabrzu na zielonym osiedlu Tadeusza Kotarbińskiego. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł63 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Studiujesz lub pracujesz i nie chcesz wynajmować? Chcesz przeprowadzić się do większego mieszkania? rozkładowe ustawne mieszkanie blisko centru M Miejsce idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kickiego

Warszawa,mazowieckie

316 000 zł44 m² 7 264,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie rozkładowe, po remoncie, narożne. Kuchnia osobna z oknem, wyposażona, umeblowana. Łazienka z wc w glazurze i terakocie. Na podłodze w pokojach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szybowcowa

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł60 m² 5 438,02 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie na Gądowie Małym, usytuowane na drugim piętrze w budynku dziesięciopiętrowym, oddane do użytku w roku 1985. Mieszkanie jest rozkładowe. Składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

350 000 zł110 m² 3 170,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie dwupoziomowe, z dwoma balkonami, w stanie deweloperskim, o pow. 110,4m2 (dół 86,2m2 plus góra 24,2m2), położone na pierwszym piętrze i poddaszu w domu 12 - rodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowa

Zabrze,śląskie

124 000 zł45 m² 2 761,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,91m2 zlokalizowane na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Zabrzy przy ulicy Szybowej 1. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

129 000 zł32 m² 4 031,25 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Pilne! Wyremontowane mieszkanie 1 pokojowe z balkonem na 1p. w bloku 10p. w Centrum miasta. Mieszkanie środkowe, blok ocieplony. Wszystkie media od spółdzielni. Lokal spółdzielczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Wrocław,dolnośląskie

205 000 zł42 m² 4 880,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, duży pokój z nyżą o pow. 42m2 w okolicy Parku Staszica Mieszkanie znajduje się na parterze cztero piętrowej kamienicy Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dąbrówki

Wodzisław Śląski,śląskie

148 000 zł63 m² 2 349,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne M-4 na os. Dąbrówki! Kupujący nie płaci prowizji, która pokrywa jedynie strona sprzedająca! Przedstawiamy Państwu zadbane M-4 na os. Dąbrówki w Wodzisławiu Śląskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

129 000 zł56 m² 2 303,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas!**super oferta na wyłączność ** mieszkanie M4 żory - niski blok. Poszukiwana lokalizacja! Os. Sikorskiego! *nieruchomość o powierzchni użytkowej 56 m2 umiejscowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

344 000 zł57 m² 6 035,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Okazja .SUPER LOKALIZACJIA.DO ZAMIESZKANIA I JAKO INWESTYCJA.!Bardzo atrakcyjne miejsce w samym centrum miasta ale w bocznej CICHEJ I ZIELONEJ , małej uliczce , w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Władysława Łokietka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł49 m² 4 294,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż w centrum Bydgoszczy. Lokal w nowym budynku z 2005 roku położonego na terenie ogrodzonym blisko Brdy. Wnętrze nowocześnie zaaranżowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Białystok

Białystok,podlaskie

165 000 zł33 m² 5 061,35 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Sprzedam kawalerkę o pow. 32,6 m2 w Białymstoku przy ul. Boboli. Rok oddania do użytku 2010. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze(winda). Ma ładny, duży balkon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij