dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 103 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

312 000 zł67 m² 4 656,72 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Polecam ładne, przestronne mieszkanie o powierzchni 67 mkw, położne na IV piętrzew VII piętrowymbudynku z1988 roku. Mieszkanie składa się z salonu (ok 25 mkw),z którego prowadzi wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żurawskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

189 000 zł60 m² 3 176,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie, położone na parterze czteropiętrowego budynku. Lokal składa się z trzech pokoi (o pow. 22,29 m2, 11,95 m2, 8,67 m2), kuchni 9 (o pow. 6,83 m2), łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotarbińskiego

Zabrze,śląskie

147 000 zł52 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, rozkładowe i ustawne mieszkanie dwupokojowe o pow. 52,5 m2 na czwartym piętrze niskiego ocieplonego bloku w Zabrzu na zielonym osiedlu Tadeusza Kotarbińskiego. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł63 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Studiujesz lub pracujesz i nie chcesz wynajmować? Chcesz przeprowadzić się do większego mieszkania? rozkładowe ustawne mieszkanie blisko centru M Miejsce idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kickiego

Warszawa,mazowieckie

316 000 zł44 m² 7 264,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie rozkładowe, po remoncie, narożne. Kuchnia osobna z oknem, wyposażona, umeblowana. Łazienka z wc w glazurze i terakocie. Na podłodze w pokojach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szybowcowa

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł60 m² 5 438,02 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie na Gądowie Małym, usytuowane na drugim piętrze w budynku dziesięciopiętrowym, oddane do użytku w roku 1985. Mieszkanie jest rozkładowe. Składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

350 000 zł110 m² 3 170,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie dwupoziomowe, z dwoma balkonami, w stanie deweloperskim, o pow. 110,4m2 (dół 86,2m2 plus góra 24,2m2), położone na pierwszym piętrze i poddaszu w domu 12 - rodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowa

Zabrze,śląskie

124 000 zł45 m² 2 761,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,91m2 zlokalizowane na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Zabrzy przy ulicy Szybowej 1. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

129 000 zł32 m² 4 031,25 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Pilne! Wyremontowane mieszkanie 1 pokojowe z balkonem na 1p. w bloku 10p. w Centrum miasta. Mieszkanie środkowe, blok ocieplony. Wszystkie media od spółdzielni. Lokal spółdzielczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Wrocław,dolnośląskie

205 000 zł42 m² 4 880,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, duży pokój z nyżą o pow. 42m2 w okolicy Parku Staszica Mieszkanie znajduje się na parterze cztero piętrowej kamienicy Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dąbrówki

Wodzisław Śląski,śląskie

148 000 zł63 m² 2 349,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne M-4 na os. Dąbrówki! Kupujący nie płaci prowizji, która pokrywa jedynie strona sprzedająca! Przedstawiamy Państwu zadbane M-4 na os. Dąbrówki w Wodzisławiu Śląskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

129 000 zł56 m² 2 303,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas!**super oferta na wyłączność ** mieszkanie M4 żory - niski blok. Poszukiwana lokalizacja! Os. Sikorskiego! *nieruchomość o powierzchni użytkowej 56 m2 umiejscowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

344 000 zł57 m² 6 035,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Okazja .SUPER LOKALIZACJIA.DO ZAMIESZKANIA I JAKO INWESTYCJA.!Bardzo atrakcyjne miejsce w samym centrum miasta ale w bocznej CICHEJ I ZIELONEJ , małej uliczce , w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Władysława Łokietka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł49 m² 4 294,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż w centrum Bydgoszczy. Lokal w nowym budynku z 2005 roku położonego na terenie ogrodzonym blisko Brdy. Wnętrze nowocześnie zaaranżowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Białystok

Białystok,podlaskie

165 000 zł33 m² 5 061,35 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Sprzedam kawalerkę o pow. 32,6 m2 w Białymstoku przy ul. Boboli. Rok oddania do użytku 2010. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze(winda). Ma ładny, duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

201 600 zł48 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie w Siechnicach, 11 km od centrum Wrocławia. Lokal z balkonem , w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób płacących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

185 000 zł42 m² 4 404,76 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Jasne, przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 mkw usytuowane na ósmym piętrze w 8-piętrowym bloku na os. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole Lubelskie

Opole Lubelskie,lubelskie

175 000 zł61 m² 2 868,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Duże widne mieszkanie w centrum miasta trzy pokoje , kuchni, łazienka , ubikacja osobno na czwartym pientrze mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

254 000 zł50 m² 5 080 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 50 m² w okolicy Parku Zachodniego. Mieszkanie znajduje się na 6/8 piętrze w bloku. Lokal po remoncie. Zabudowa w kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Wrocław,dolnośląskie

260 000 zł56 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis! Atrakcyjna oferta dla rodziny jak i pod wynajem! obejrzyj mieszkanie bezpłatnie, oceń stan faktyczny I poznaj okolicę. Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł63 m² 5 079,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Poszukujesz mieszkania na wynajem? to czego szukają najemcy znajdziesz W tym mieszkaniu Szybki dojazd na uczelnię i do pkp, sklepy w pobliżu mieszkania. Bezpośredni dojazd do Rynku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaprezentować Państwu zadbane dwupokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 55 m2 na Krzykach w spokojnej okolicy z dala od codziennego zgiełku centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dąbrowszczaków

Warszawa,mazowieckie

153 000 zł17 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Przytulna kawalerka w doskonałej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Hallera. Blisko Dworzec Wileński, niebawem stacja metra. Budynek z cegły, instalacje po wymianie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czerska

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 2 pokojowe, 46m2, świetny punkt komunikacyjny, spokojna okolica, nowa niska cena. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46m2 usytuowane na trzecim piętrze. Budynek z 2005 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Klimeckiego

Łuków,lubelskie

110 000 zł31 m² 3 548,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Bezpośrednio sprzedam w Łukowie na Oś.Klimeckiego kawalerkę 31 mkw na parterze. Nowe okna , domofon, blok ocieplony, piwnica. Własnościowe z kw. Czynsz 150 zł Cena 110 000zł do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witoszyńskiego

Warszawa,mazowieckie

404 000 zł72 m² 5 611,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie ciche, dwustronne. Amfilada między mniejszymi pokojami. Okna starszego typu. Loggia 6 m2 - zabudowana. W przedpokoju szafa wnękowa. Czynsz z f. rem./1 os. 2 lokale na piętrze. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam na prezentację! Mieszkanie położone na Powiślu. Najbliższa przecznica Rozbrat. Rozkładowe, ciche, słoneczne dwa pokoje położone na wysokim parterze, na wysokości półpiętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł38 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - ul. Batorego 5min do Metra Pole Mokotowskie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania - 2 lata po remoncie. Pokoje 10 i 8m2 - podłoga parkiet dębowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Polna

Szczecinek,zachodniopomorskie

255 000 zł72 m² 3 541,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie mieści się w bloku 3 piętrowym oddanym pod zamieszkanie w 2008 roku. Ilość pokoi: 3. Opis mieszkania: lokal na 3p., przedpokój 3,7m2, kuchnia -7,5m2, pokój (sypialnia) 13,8m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Białystok,podlaskie

163 000 zł39 m² 4 179,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zaproponuj swoją cenę! Dwa niezależne pokoje usytuowane na I pietrze w niskim bloku po termoizolacji. Świetna lokalizacja os. Piasta.Powierzchnia mieszkania ok. 39m2. Składa się na nią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerska

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł42 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Zapraszam na prezentację! Bardzo ładne, ciche, ciepłe i słoneczne mieszkanie po kapitalnym remoncie położone na terenie ogrodzonym i monitorowanym. Sąsiedztwo Łazienek Królewskich, widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

245 142 zł48 m² 5 058,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem o pow. 48,46m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Częstochowska

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł46 m² 9 695,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwa pokoje po remoncie na bliskiej Ochocie. Prezentowane mieszkanie to świetna inwestycja dla osób, które nie chcą remontować mieszkania, oczekując nieruchomości gotowej do zamieszkania. Materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwone Maki

Kraków,małopolskie

224 000 zł30 m² 7 466,67 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

DO negocjacji! Oferujemy do sprzedania urocze 1 pokojowe mieszkanie własnościowe, zlokalizowane na wysokim parterze 7 piętrowego bloku (2006 rok, cegła) przy ulicy Czerwone Maki (kraków/dębniki). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyścigowa

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł78 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne 3 pokojowe mieszkanie 78 m2 w apartamentowcu na Górnym Mokotowie w bezpośrednim sąsiedztwie Toru Wyścigów Konnych, 6/8p. Kuchnia widna, otwarta na salon o powierzchni 25m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

215 000 zł55 m² 3 891,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze w 3-piętrowym bloku z 2003 r. na Osiedlu Górczyn 3 ustane pokoje, w tym salon z dużym balkonem z kuchnia za ścianą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bagno

Warszawa,mazowieckie

1 319 000 zł71 m² 18 577,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta bez prowizji ze strony Kupującego Cena sprzedaży 1'319'000 pln + miejsce parkingowe 71'000 pln 70 metrowy apartament, zlokalizowany w doskonałej lokalizacji Warszawy, wykończony z wysoko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

130 000 zł59 m² 2 203,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny 0 19 000 tysięcy złotych Polecamy Państwu do kupna mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 59 m2 z piwnicą, ogródek warzywny i garaż do wykupienia. Mieszkanie mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł54 m² 6 092,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - W pełni rozkładowe, słoneczne, ciepłe mieszkanie blisko centrum miasta. W pobliżu parki, punkty handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Partynicka

Wrocław,dolnośląskie

338 000 zł55 m² 6 152,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe, jasne mieszkanie znajdujące się na cichym, nowym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie składa się z kuchni otwartej na salon, pokoju, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

182 000 zł47 m² 3 864,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta bezpośrednia. Koszty pośrednictwa ponosi deweloper. Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 47,10 m2, położone na 2 piętrze. Nowe osiedle mieszkaniowe w Koszalinie. Bardzo dobry dostęp do.