dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niepodległości

Czechowice-Dziedzice,śląskie

125 000 zł44 m² 2 840,91 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w centrum Czechowic.Mieszkanie po remoncie: wymienione okna, drzwi, instalacja elektryczna oraz gazowa. Kuchnia zabudowana ze zmywarką w bardzo dobrym stanie. Chętnych proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kaleńska

Warszawa,mazowieckie

174 000 zł21 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym (grochowska). Blisko Park J. Polińskiego. W dobrym stanie. Kuchnia widna. W pokoju na podłodze parkiet. Łazienka z kabiną i wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z oddzielną kuchnią, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

155 000 zł27 m² 5 740,74 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną na Poznańskich Winogradach. Stan lokalu nadaje się do wprowadzenia. Na osiedlu znajduje się pełna infrastruktura mieszkalna: szkoły, przedszkola, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

498 000 zł91 m² 5 460,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

apartament dwupoziomowy 91,2 Górczewska Vp (2 windy ) osiedle zamknięte monitorowane z ochroną 24h piękny rozkład, super lokalizacja mieszkanie dla rodziny z małymi dziećmi lub mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brzozowa

Wysoka,dolnośląskie

530 000 zł72 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się na nowym osiedlu w podwrocławskiej miejscowości Wysoka. Powierzchnia całkowita mieszkania to 72m 2 natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolskiego

Chorzów,śląskie

189 000 zł55 m² 3 436,36 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Opolskiego w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

192 000 zł39 m² 4 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem. Położone na bardzo kameralnym i eleganckim osiedlu w otoczeniu pięknych zielonych terenów. Osiedle z ochroną. pełną infrastrukturą i własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Błażeja

Poznań,wielkopolskie

249 999 zł49 m² 5 070,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie sprzedane - zapraszam do zapoznania się Z aktualnymi ofertami Oferuje bardzo ładne mieszkanie w układzie niezależnym na poznańskich Naramowicach - 5min od rezerwatu przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

336 000 zł52 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie na zamkniętym strzeżonym osiedlu. W bardzo dobrym stanie. Kuchnia widna, zabudowana. Łazienka z wanną i wc. Do mieszkania przynależy przestrzeń pod dachem, która może zostać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

347 289 zł54 m² 6 411 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. kuchnia widna w aneksie połączona z salonikiem Spokojna, bezpieczna okolica, osiedle monitorowane i strzeżone. Place zabaw dla dzieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bykowina

Ruda Śląska,śląskie

130 000 zł53 m² 2 452,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na 4 piętrze. Nadaje się od razu do zamieszkania , na podłogach panele, ściany świeżo wytapetowane, łazienka wykafelkowana. Okna wymienione w salonie i kuchni, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wirek

Ruda Śląska,śląskie

66 000 zł29 m² 2 275,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w Rudzie Śląskiej Wirek na osiedlu Westerplatte na IV piętrze w niskim bloku. Składa się z 1 pokoju, kuchni otwartej na pokój, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

235 000 zł46 m² 5 075,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 46,30 m2, w centrum Ożarowa przy ulicy Poznańskiej 290. Na powierzchnię mieszkania składają się 3 ustawne pokoje o powierzchni 14,88 m2, 9,01 m2, 9,05 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podjazdowa

Sosnowiec,śląskie

130 000 zł43 m² 3 007,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Info - wiola   ~-po remoncie-~przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy podjazdowej w sosnowcu. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł46 m² 5 833,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

| polecam W pełni rozkładowe mieszkanie W centrum miasta! Mieszkanie o pow. 46,11 m2., zlokalizowane jest na IIIp. w bloku o niskiej zabudowie, zbudowanym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białostocka

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł76 m² 5 855,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Ładne przestronne , słoneczne mieszkanie. 4 ustawne ,ładne pokoje. Możliwość połączenia kuchni z salonem Mieszkanie w dobrym stanie do zamieszkania. Zapraszam do obejrzenia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nenckiego

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł73 m² 6 164,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 3 pokojowe, komfortowe mieszkanie znajdujące się na cichym, nowym osiedlu na Ołtaszynie. Mieszkanie składa się z osobnej kuchni, salonu, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pod Lipą

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł100 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Duże jasne mieszkanie z klimatem w spokojnej zielonej okolicy na Kabatach. Blisko stacja metra,pełna infrastruktura,tesco, przedszkola, szkoła, gabinety lekarskie, tereny rekreacyjne, basen itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hynka

Wrocław,dolnośląskie

242 000 zł64 m² 3 805,03 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie w bardzo okazyjnej cenie! Bez pośredników i zbędnych prowizji. Mieszkanie jest położone w zachodniej części Wrocławia w dzielnicy Fabryczna, a konkretnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jagiellońska

Sosnowiec,śląskie

72 000 zł26 m² 2 769,23 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę Michał Sosnowiec Centrum - ul. Jagiellońska. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 26 m2 składające się z przedpokoju, 1 pokoju, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

447 628 zł95 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Pod Przyjaznym Adresem to niezwykłe osiedle liczące 140 mieszkań o zróżnicowanych rozkładach mieszkań i powierzchni od 48,21mkw do 108,66mkw. Do mieszkań przynależą balkony oraz tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

724 570 zł101 m² 7 116 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Proponowane mieszkanie znajdujące się w kompleksie "Odra House" ma powierzchnię 101,81 mkw, posiada balkon o powierzchni 5,06 m. Znajduje się na trzeciej kondygnacji budynku A.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Przybyszewskiego

Warszawa,mazowieckie

170 000 zł20 m² 8 572,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 19,84m2 na Bielanach. Okolice ul. Żeromskiego. Mieszkanie znajduje się na 2 pietrze w 2 piętrowym bloku z lat 50-tych w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fulmana

Lublin,lubelskie

252 000 zł50 m² 4 990,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Piękne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Słonecznym na Wrotkowie. Nie wymaga od nowego nabywcy dodatkowych nakładów finansowych. Świetna lokalizacja, blisko zalewu oraz ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowa

Wisła,śląskie

170 000 zł34 m² 56 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania przepięknie położone mieszkanie, mieszczące się w spółdzielczym domu wypoczynkowym Drzymałówka / /, położonym na stoku Bukowej Góry w Beskidzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ruczaj

Kraków,małopolskie

412 248 zł61 m² 6 723,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Willa skalica - nowa kameralna inwestycja W pychowicach lokale mieszkalne na sprzedaż lokalizacja Willa Skalica to nowy, prestiżowy adres na mapie Krakowa. Zaprojektowany z dużym smakiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Majakowskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

288 000 zł73 m² 3 956,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: dąbrowa Górnicza, aleje~opis mieszkania: do sprzedania mieszkanie o powierzchni 72,8 m2 usytuowane na 1 piętrze w bolku 4piętrowym. Składa się z:~- kuchni- na ścianach płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasińskiego

Chorzów,śląskie

108 000 zł49 m² 2 204,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- bardzo korzystna cena!-~przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ul. Jasińskiego w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 48,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

145 200 zł33 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Siechnicach. Atrakcyjna cena 4400zł./m2 w programie "Oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

210 000 zł38 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie jednostronne, wschodnie. Ciche. Do remontu. Kuchnia ciemna, wejście do kuchni z większego pokoju. Okna nowe pcv. Drzwi wejściowe antywłamaniowe typu gerda. Budynek ocieplony, po wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Beliny-Prażmowskiego

Kraków,małopolskie

760 000 zł94 m² 8 046,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Atrakcyjny, wykończony w wysokim standardzie apartament położony na pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy (1939 r.) przy al. Beliny Prażmowskiego (śródmieście- grzegórzki). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

825 947 zł84 m² 9 832,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Niesamowita przestrzeń (od 2,8M do 6M wysokości) Z ogromnym potencjałem! dla pasjonatów niebanalnych rozwiązań- koneserów! niski czynsz! Nowoczesne mieszkania/ loft o pow. 84m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

125 000 zł51 m² 2 436,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Do sprzedania 2-pokojowe bardzo słoneczne mieszkanie. Mieszkanie po częściowym remoncie. Mili i spokojni sąsiedzi. Zapraszam na prezentację! :dodatkowe informacje Rodzaj budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Reden

Dąbrowa Górnicza,śląskie

108 000 zł51 m² 2 117,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Info: agnieszka   ;;;~oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,60m2 w Dąbrowie Górniczej na ul. 11 Listopada: mieszkanie usytuowane jest na 2p/3p bloku, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Katowice,śląskie

298 000 zł70 m² 4 257,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: katowice, panewniki, zielona~~dwa niezależne pokoje, widna kuchnia, otwarta na pokój, łazienka z wc na 3-piętrze w 3-piętrowym apartamentowcu w Panewnikach na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chwałowice

Rybnik,śląskie

99 900 zł37 m² 2 723,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chwałowice. M3 położone na 2 piętrze. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni z oknem i łazienki. Wymieniono okna i drzwi. Blok zadbany i ocieplony. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Bohaterów Września

Warszawa,mazowieckie

366 662 zł41 m² 8 942,98 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dwupokojowe mieszkanie o pow. ok 41m2 w nowej inwestycji na Ochocie (szczęśliwice). Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (ok. 23,70m2), sypialni (ok. 11,20m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z oddzielną kuchnią, Świętokrzyskie

Kielce,świętokrzyskie

88 000 zł25 m² 3 492,06 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Przytulna kawalerka do remontu z widną kuchnia.Usytuowana na 11 pietrze z 11 w wieżowcu na osiedlu Świętokrzyskim. Całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janowska

Mysłowice,śląskie

145 000 zł51 m² 2 843,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe znajduje się na pierwszym piętrze w domu wielorodzinnym jednopiętrowym z użytkowym poddaszem oraz niezależną klatką schodową, który usytuowany jest na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogoń

Sosnowiec,śląskie

153 000 zł47 m² 3 247,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż! Posiadamy do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w Sosnowcu, w dzielnicy Pogoń.Jest to spokojna i bardzo dobra lokalizacja charakteryzująca się bliskością centrum miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

183 000 zł36 m² 5 083,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Kontakt: mieszkanie typu M3 w bloku o pow. 36m2 po kapitalnym remoncie zlokalizowane na parterze. Dwa oddzielne pokoje- na podłodze panele, ściany gładzie, nowe tynki. Kuchnia- kafle na podłodze.