dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siwonia

Racibórz,śląskie

140 000 zł64 m² 2 187,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, po świeżym remoncie mieszkanie. W dwóch pokojach i w przedpokoju nowe szafy w zabudowie oraz nowa kuchnia które zostają w mieszkaniu. Bardzo duży balkon zabezpieczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

85 000 zł50 m² 1 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie na Białym Kamieniu.Mieszkanie do odświeżenia, nowe okna, drzwi. Mieszkanie z ogródkiem. Budynek ocieplony :dodatkowe informacje Rodzaj budynku: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

314 999 zł80 m² 3 923,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Nowa atrakcyjna inwestycja kompaktowych mieszkań szeregowych W plewiskach. Polecam domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane w cichej i spokojnej częsci Plewisk, 150 metrów od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

155 000 zł49 m² 3 163,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow.49m2 na pierwszym piętrze w bloku na Oś.Millenium. Kuchnia duża połączona z pokojem tworząca nowoczesny aneks kuchenny, dwa pokoje (pierwotnie 3) przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zofiówka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

130 000 zł46 m² 2 795,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w niskim bloku na 1 piętrze o powierzchni 46,50m2. W pokojach :okna pcv, ściany-tapety oraz gładź, podłogi-wykładzina dywanowa. W kuchni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Dąbrowa Górnicza,śląskie

159 000 zł77 m² 2 059,59 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: dąbrowa Górnicza, centrum ul. Chopina ;~opis mieszkania: ~- 1 duży pokój z balkonem, podłoga panele, ściany gładź gipsowa, pomalowane ~- 2 pokoje: podłoga panele, ściany gładź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczytnicka

Poznań,wielkopolskie

650 000 zł74 m² 8 807,59 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe mieszkanie o pow. wewnętrznej 73,8 m2 usytuowany w apartamentowcu Pelikan Court na os. Piastowskim , sąsiadującym z malowniczym zaciszem terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipińskiego

Kraków,małopolskie

190 000 zł34 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

DO negocjacji! Oferujemy do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie własnościowe, zlokalizowane na 3 piętrze 4 piętrowego bloku (lata 80., płyta), przy ulicy Lipińskiego (Kraków/Dębniki). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

159 000 zł44 m² 3 613,64 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 pokoi (25m/10), aneksu kuchnnego, łazienki z wc, przedpokoju, oraz balkonu. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Radkowska

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł64 m² 5 564,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

:dodatkowy opis | *********** Mieszkanie po generalnym remoncie******w cenie mieszkania miejsce parkingowe w garażu podziemnym przynależne do mieszkania******* Idealne dla rodziny ceniącej spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Orzesze

Orzesze,śląskie

153 000 zł60 m² 2 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

*** piękne, zielone osiedle *** szczególnie polecam tą ofertę ponieważ posiada : - świetną cenę! - piękny układ ( 3 niezależne pokoje +duża kuchnia, duży przedpokój, łazienka, osobno wc ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radlin

Radlin,śląskie

81 000 zł36 m² 2 269,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 w centrum Radlina. Mieszkanie składa się z 2 nieprzechodnich pokoi, kuchni z oknem, przedpokoju oraz łazienki.W mieszkaniu wymieniono wszystkie okna, drzwi wejściowe oraz instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czempiela

Chorzów,śląskie

130 000 zł46 m² 2 819,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! okazyjna cena!~przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Czempiela w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Środula

Sosnowiec,śląskie

105 000 zł37 m² 2 837,84 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osoba odpowiedzialna za ofertę Michał Sosnowiec Środula. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 37m2 składające się z przedpokoju, 2 pokoi z czego jeden w aneksie kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzyżowa

Chorzów,śląskie

179 000 zł68 m² 2 651,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Krzyżowej w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 67,5 m2. ~położenie: budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Irysowa

Warszawa,mazowieckie

365 000 zł44 m² 8 295,45 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Super okazja! mieszkanie W pełni wyposażone I umeblowane! do wprowadzenia się! idealne dla rodziny Z dzieckiem! pary, singla, singli albo jako inwestycja! jest tu wszystko co potrzeba na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

655 000 zł84 m² 7 797 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Cena do negocjacji! Atrakcyjna, niepowtarzalna i klimatyczna dwupoziomowa nieruchomość o powierzchni 84m2 (po podłodze) na poddaszu w kamienicy z lat 50tych w sercu Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

DO remontu możliwość swobodnej aranżacji Mieszkanie położone tuż przy Pl. Wilsona, cicha i spokojna okolica na zamkniętym podwórku dużo zieleni i ścieżek spacerowych, wewnątrz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Lublin,lubelskie

220 000 zł47 m² 4 680,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Sprzedam mieszkanie 47 m2 na ul. Nowy Świat. Dwupokojowe, na I piętrze, po remoncie (gładzie, malowanie) - do zamieszkania. Duża łazienka i wc osobno - gres, glazura. Drzwi antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł82 m² 8 242,42 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przestrzenne, jasne i rozkładowe mieszkanie nieopodal centrum miasta. Salon z wyjściem na taras, dwie sypialnie w tym jedna z garderobą, przestronny hol i widna kuchnia. Pokoje 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 37m2 na Żoliborzu. 1 piętro. Jeden duży pokój ( 24m2) i oddzielna kuchnia. Możliwość zrobienia w salonie aneksu, wtedy zyskujemy oddzielne pomieszczenie np. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł62 m² 6 209,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Partyzantów, zielona, cicha, spokojna okolica. W bezpośrednim sąsiedztwie ogródki działkowe, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

107 000 zł40 m² 2 675 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja ceny do końca sierpnia 2013 roku! mieszkanie po kapitalnym remoncie, salon połączony z kuchnią, sypialnia, łazienka, przedpokój, na podłogach panele, okna pcv, na ścianach gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbińskiego

Warszawa,mazowieckie

266 000 zł37 m² 7 208,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone w cichej okolicy. Blisko Park im. Sowińskiego,Moczydło, C.H Wola Park. Punkt komunikacyjny z ul. Elekcyjnej, redutowej, górczewskiej. W mieszkaniu została wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

570 240 zł89 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogrody grabiszyńskie - twój własny styl Apartament w Ogrodach Grabiszyńskich to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i naturę lecz nie wyobrażają sobie życia poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balkonowa

Warszawa,mazowieckie

387 000 zł64 m² 6 094,49 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w spokojnej okolicy. W dobrym stanie. Kuchnia widna. W pokojach na podłodze parkiet. Łazienka z kabiną, wc osobno. Budynek i klatka w dobrym stanie. W każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

537 000 zł76 m² 7 084,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe mieszkanie w stanie developerskim, na Ołtaszynie, boczna Parafialnej. Trzy pokoje /75,80m2/, duży balkon. Osiedle zamknięte z całodobową ochroną. Okolca bardzo cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

280 000 zł58 m² 4 786,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie W stanie deweloperskim na skalnej! Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe atrakcyjnie położone - w nowym budynku z windą. Mieszkanie o powierzchni 58,5m2 położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kantora

Kraków,małopolskie

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bez prowizji od kupującego! Doskonała Lokalizacja - ul. T. Kantora ( Śródmieście) - okolice ul. Meissnera/ślicznej. Wymarzone miejsce dla osób pragnących połączyć komfort mieszkania w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Warszawa,mazowieckie

465 400 zł69 m² 6 732,24 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne, przytulne, funkjonalne trzy pokojowe mieszkanie 69m2 na warszawskiej Woli. Salon 18m2, sypialni 13m2 i 11m2. Kuchnia w aneksie o powierzhcni około 6m2. Nowoczesna bryła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Uznańskiego

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł47 m² 6 965,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

| 2 pokoje - Gaj w nowym budownictwie z 2007roku. Niska zabudowa 3-piętrowa. Pięknie wykończone i dobrze zaaranżowane wnętrze,daje nam komfort

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Niemodlin

Niemodlin,opolskie

155 000 zł60 m² 2 585,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

! sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Niemodlin Proponujemy Państwu mieszkanie 3- pokojowe o pow. uż. 59,95 m2, usytuowane w niskim bloku w Niemodlinie. Lokal składa się z 3 pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

298 000 zł38 m² 7 815,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie w stanie do zamieszkania, jednostronne, południowe. Kuchnia w aneksie z większym pokojem, łazienka z wc w glazurze i terakocie. Na podłodze w sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szewska

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł37 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w okolicy rynku. Mieszkanie ma powierzchnię 37m2, na którą składa się 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł60 m² 4 776,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis: do sprzedaży posiadam 3 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie w pełnym rozkładzie, 3 ustawne pokoje, oddzielna kuchnia oraz łazienka z wanną, osobne wc. Mieszkanie po częściowym odnowieniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Wrocław,dolnośląskie

306 000 zł56 m² 5 464,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania słoneczne, przytulne 2-pokojowe mieszkanie o pow.56m2 w okolicach ul. świętego Wincentego. Mieszkanie zlokalizowane jest na i/vp w odrestaurowanej kamienicy. Klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostocka

Sosnowiec,śląskie

175 000 zł61 m² 2 868,85 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Info - wiola   ~przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy białostockiej w sosnowcu. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

180 000 zł34 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowa, przestrona kawalerka o powierzchni 34m2 zlokalizowana w nowym budwonictwie z 2000 roku w dzielnicy Wrocław-Fabryczna. Mieszkanie mieści się na zadbanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł63 m² 4 509,49 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

| ************* Świetna lokalizacja *************** Centrum Wrocławia ************** Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu ronda Powstańców Śląskich. Idealnie nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radlin

Radlin,śląskie

100 000 zł53 m² 1 886,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże M-3 W radlinie W dobrej cenie! Przedstawiamy Państwu duże, dwupokojowe mieszkanie w Radlinie. Powierzchnia mieszkania to 53m2. Mieszkanie składa się z dwóch nieprzechodnich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolskiego

Chorzów,śląskie

179 000 zł58 m² 3 075,60 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Opolskiego w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego.