dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legionowo

Legionowo,mazowieckie

259 000 zł53 m² 4 886,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe dwustronne mieszkanie niedaleko centrum Legionowa. Wyremontowana łazienka, toaleta i kuchnia. Wymienione okna i drzwi zewnętrzne. Na podłogach klepka do cyklinowania. Oddzielna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

499 900 zł65 m² 7 678,96 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 65,1 mkw z przynależnym balkonem o pow. 9,7 mkw usytuowane na trzeciej kondygnacji. Rezydencja Ogrody Hallera położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

177 000 zł64 m² 2 757,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,20 m2 znajdujące się w Gryficach w bloku na pierwszym piętrze w spokojnej okolicy. Na mieszkanie składają się trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Malinka

Opole,opolskie

227 000 zł47 m² 4 829,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie Sprzedaż Malinka Mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni użytkowej ok.47m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

438 432 zł91 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pod Przyjaznym Adresem to niezwykłe osiedle liczące 140 mieszkań o zróżnicowanych rozkładach mieszkań i powierzchni od 48,21mkw do 108,66mkw. Do mieszkań przynależą balkony oraz tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, 1 Maja

Wodzisław Śląski,śląskie

92 000 zł41 m² 2 243,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu do sprzedaży M-3 na oś 1 Maja. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni z oknem, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Jest świeżo po remoncie. Wszystkie okna wymienione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł96 m² 5 439,33 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie ciche, położone w drugim rzędzie budynków od ul. Czerniakowskiej na trzecim piętrze w piętnastopietrowym bloku mieszkalnym rama H z 1978 roku. Cztery pokoje rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kęty

Kęty,małopolskie

142 860 zł48 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży nowe mieszkanie o pow. 47,62 m2 w Kętach. Mieszkanie składa się z sypialni, kuchni otwarej na salon, łazienki z wc oraz balkonu. Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Katowice,śląskie

165 000 zł43 m² 3 837,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Osoba prowadząca ofertę: klaudia Birlet Tel: przedmiotem oferty jest mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku na osiedlu Paderewskiego. Składa się ona z 2 niezależnych pokoi, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zaciszna

Karpacz,dolnośląskie

495 793 zł52 m² 9 597,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty nad Strumieniem - Karpacz. 4-kondygnacyjny kompleks hotelowo-apartamentowy położony w zacisznym i malowniczym miejscu nad strumieniem Płomnica w Dolinie Łomnicy. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

179 000 zł32 m² 5 507,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! 0% prowizji od kupującego! Gwarancja bezpiecznego zakupu! Przytulne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 32,5 m2, usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

118 000 zł36 m² 3 304,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciekawa propozycja dla poszukujących indywidualnych rozwiązań Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35,71 M2 w bloku dziesięciopiętrowym położonym na osiedlu Odrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Rybnik,śląskie

145 000 zł46 m² 3 159,04 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***super oferta***przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo słoneczne i ustawne mieszkanie trzypokojowe w centrum Rybnika - Dworek. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze, posiada trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Opole,opolskie

159 000 zł37 m² 4 306,61 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - Mieszkanie - Centrum! Proponujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej ok. 37 m2, położone na 4 piętrze w wysokim budynku w okolicy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Średnia

Gliwice,śląskie

159 000 zł40 m² 3 975 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio.Mieszkanie M2 ze skwerkiem. Inwestycyjne ,idealnie nadające się pod wynajem lub pod działalność gospodarczą : biuro , gastronomia,gabinet Usytuowane 100m od rynku na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Śrutowa

Wrocław,dolnośląskie

222 075 zł32 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Royal Apartaments jest doskonale zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku przy ul.Śrutowej 8. W pobliżu tereny spacerowe, ostrów Tumski, do teatru, kina czy restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

149 000 zł23 m² 6 478,26 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

| jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 23 m2 zlokalizowane na ulicy Dobrego Pasterza (prądnik Czerwony), usytuowane na jedenastym piętrze jedenastopiętrowego budynku z lat 80-tych. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waszczyka

Zielona Góra,lubuskie

420 000 zł91 m² 4 618,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy do sprzedaży wyjątkowy apartament o pow. 90,93 m2 położony na III piętrze w 4-piętrowym budynku z windą przy ul. Waszczyka. Apartament składa się z dwóch części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

175 000 zł116 m² 1 508,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy do sprzedaży trzy pokojowe mieszkanie bezczynszowe po remoncie , w kamiennicy, usytuowane na 2 piętrze. Kuchnia z oknem pozostają meble pod zabudowę. Łazienka z wc wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzezińska

Bytom,śląskie

55 000 zł46 m² 1 198,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku dwu piętrowym ( blok z cegły ). Posiada dwa niezależne pokoje, ustawną kuchnię, łazienka z wc. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śrutowa

Wrocław,dolnośląskie

259 560 zł36 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Golden House to wysokiej klasy budynek apartamentowo-usłygowy zaprojektowany z myślą o prestiżu i komforcie jego mieszkańców. Nowoczesny 4-kondygnacyjny budynek, w którym znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

270 000 zł63 m² 4 277,57 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone na os Na Stoku o powierzchni 63,12m2. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w wieżowcu. W skład lokalu wchodzą 3 pokoje, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

152 000 zł48 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kontakt: mieszkanie w ocieplonym bloku na iiip typu M4 o pow. 48m2 do odświeżenia. Pokój dzienny otwarty z aneksem kuchennym oraz korytarzem- na podłodze kafle, ściany gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blankowa

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł49 m² 2 346,94 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na ulicy Blankowej. I piętro! Dobra lokalizacja: szkoła, przychodnia, sklepy, duży parking pod domem. Mieszkanie słoneczne i zadbane. Osobne wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Zaciszna

Karpacz,dolnośląskie

283 576 zł34 m² 8 306,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartamenty nad Strumieniem - Karpacz. 4-kondygnacyjny komples hotelowo-apartamentowy położony w zacisznym i malowniczym miejscu nad strumieniem Płomnica w Dolinie Łomnicy. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

226 400 zł28 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja realizowana u zbiegu ulic Dubois i Pomorskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie nabrzeża Odry, tuż przy Mostach Mieszczańskich. Położona w bardzo bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gigant

Jaworzno,śląskie

156 000 zł51 m² 3 058,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie prywatne, bez pośredników, bez prowizji. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko placówki oświatowe, banki, apteki, przychodnie, sklepy i targowisko. Blisko trasa śródmiejska (szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

189 000 zł66 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% Uwaga oferta 0% - koszty biura pokrywa sprzedający! Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,15 m2 znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Żyrardów,mazowieckie

145 000 zł48 m² 3 020,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe,rozkładowe :duży pokój z loggią,widna kuchnia,łazienka z wc.Dobra lokalizacja, tuż obok Biedronka, park miejski,sklepy,w pobliżu centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzancka

Pabianice,łódzkie

146 000 zł78 m² 1 871,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, mam do sprzedania mieszkanie w Pabianicach przy ul.Partyzanckiej. Mieszkanie zadbane, dobry dojazd, przystanek busów do Lodzi, blisko szkola, przedszkole, latwy dojazd do S14. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Boguszowice

Rybnik,śląskie

169 000 zł75 m² 2 253,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w miejscowości Boguszowice. Nieruchomość usytuowana na parterze trzypiętrowego bloku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki o łącznej powierzchni 75m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

222 600 zł53 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,28m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,04m2 z wyjściem na balkon ok 6,5m2, dwóch sypialni: 8,05m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

374 385 zł68 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czuby

Lublin,lubelskie

290 000 zł80 m² 3 625 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Pilna sprzedaż - bardzo atrakcyjna cena - 3625zł/m2!. Mieszkanie w niskim budownictwie składające się z 3 dużych pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz 2 przestronnych przedpokoi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cichockiego

Puławy,lubelskie

200 000 zł49 m² 4 051,04 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam 3-pokojowe zadbane mieszkanie przy ul. Cichockiego o pow. 49,37m2, piętro 3/5. Okolica cicha i spokojna, bardzo dobra komunikacja z centrum, blisko przedszkole, szkoła, apteka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Międzyrzec Podlaski

Międzyrzec Podlaski,lubelskie

87 000 zł35 m² 2 511,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

blok mieszkalny w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

205 000 zł53 m² 3 897,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie o pow. 52,60 m2 położone na 3. piętrze budynku z cegły z lat 90-tych zlokalizowanym na pograniczu centrum i Pogodna (w pobliżu uczelni i ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Szparagowa

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł88 m² 3 738,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

| cena do negocjacji! nowe budownictwo! garaż! Dwupoziomowe mieszkanie na trzecim piętrze w nowym budownictwie, położone na wrocławskich Krzykach, osiedle Klecina. Pierwszy poziom składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Roweckiego

Braniewo,warmińsko-mazurskie

185 000 zł72 m² 0,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie czteropokojowe na Grota Roweckiego II piętro. Łazienka i toaleta osobno, mieszkanie przestronne, ustawne i słoneczne, duży balkon,blok ocieplony.Centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woźniaka

Bytom,śląskie

299 000 zł76 m² 3 934,21 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie położone na trzecim piętrze w zadbanej kamienicy zamykanej na domofon. Pokoje niezależne, duża z oknem i balkonem samodzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Bytom,śląskie

130 000 zł56 m² 2 321,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania lokal na pierwszym piętrze w niskim bloku o powierzchni łącznej 56 m2. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki.