dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gnieźnieńska

Kraków,małopolskie

165 000 zł24 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

| jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 24 m2 zlokalizowane na ulicy Gnieźnieńskiej (azory), usytuowane na siódmym piętrze jedenastopiętrowego bloku z lat 70 - tych. Kuchnia - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

117 000 zł24 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 1-pokojowe po kapitalnym remoncie położone w znakomitej lokalizacji.Znajduje się na 2 piętrze w wieżowcu ocieplonym i odnowionym.Kuchnia oddzielna z oknem,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rybnicka Kuźnia

Rybnik,śląskie

166 000 zł53 m² 3 132,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najtańsze M4 Elektrownia - do wprowadzenia! Przedstawiam Państwu do sprzedania niezwykle przyjemne i zadbane mieszkanie trzypokojowe na Elektrowni Rybnik. Mieszkanie bardzo słoneczne, bez większych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

120 000 zł41 m² 2 907,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w atrakcyjnej części Boguszowa-Gorc. W mieszkaniu wymienione zostały wszystkie instalacje. Na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

284 000 zł44 m² 6 454,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe mieszkanie w Centrum Pruszkowa. Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon, sypialnia, łazienka z wc. Okna wychodzą na południowy zachód. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rzeczypospolitej

Poznań,wielkopolskie

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 430zł. Mieszkanie po remoncie. Jasna kuchnia z meblami- płytki , pokoje 16m , 11m , 7,5m-panele , wc i łazienka- płytki , nowa armatura , nowe piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

180 000 zł56 m² 3 214,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - tychy os H Z możliwością prowadzenia działalności Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze w niskiej zabudowie osiedla "h" w Tychach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ruska

Szczecin,zachodniopomorskie

139 000 zł27 m² 5 148,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecam kawalerkę połozoną w niskim budynku na Pomorzanach. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Okna pcv, nowe ościeżnice i drzwi wewnętrze oraz wejściowe Gerda. Łazienka w galzurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

155 000 zł92 m² 1 684,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena! Oferujemy przestronne, 91-metrowe mieszkanie położone na parterze kamienicy. Mieszkanie znakomicie nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej z uwagi na dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzielna

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł63 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

| ****okazja****polecam na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni rozkładowe, przestronne mieszkanie. Oprócz wspomnianych 3 pokoi w skład mieszkania wchodzi kuchnia, łazienka, wc, duży przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

282 282 zł43 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja realizowana u zbiegu ulic Dubois i Pomorskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie nabrzeża Odry, tuż przy Mostach Mieszczańskich. Położona w bardzo bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

297 800 zł52 m² 5 726,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedam nowe mieszkanie 52 m2, dwa pokoje z dwoma balkonami, łazienka, kuchnia, hol, oranżeria. Do mieszkania przynależna jest komórka lokatorska i obok w drugim budynku miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubińska

Wrocław,dolnośląskie

210 000 zł40 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania na start? Chcesz dobrze ulokować pieniądze? mieszkanie na starym mieście jest właśnie dla ciebie! Zlokalizowane zaledwie 2 km od Wrocławskiego Rynku, w okolicy ul. Zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

175 000 zł61 m² 2 868,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane w cichej i zielonej okolicy,dogodnym punkcie komunikacyjnym.Ładne otoczenie,kulturalne sąsiedztwo.Przestronne ,słoneczne do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Barskie

Nowy Sącz,małopolskie

104 500 zł38 m² 2 779,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 37,60 m2 położone na II piętrze w bloku IV piętrowym na osiedlu Barskie w Nowym Sączu.Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, przedpokoju, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zaciszna

Karpacz,dolnośląskie

510 232 zł60 m² 8 526,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartamenty nad Strumieniem - Karpacz. 4-kondygnacyjny komples hotelowo-apartamentowy położony w zacisznym i malowniczym miejscu nad strumieniem Płomnica w Dolinie Łomnicy. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czuby

Lublin,lubelskie

260 000 zł71 m² 3 641,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Przestronne mieszkanie na czubach-os.PORĘBA. Położone na parterze w niskim budownictwie. Blok zadbany, po termomodernizacji. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń: cztery pokoje, kuchnia oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zaciszna

Karpacz,dolnośląskie

414 911 zł45 m² 9 246,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Pruszków,mazowieckie

200 000 zł38 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie w Centrum Pruszkowa. Mieszkanie w amfiladzie, widna kuchnia, dwa pokoje, łazienka z wanna i wc. Mieszkanie do odświeżenia lub remontu wg. uznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Wejherowo,pomorskie

147 000 zł30 m² 4 966,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zadbane mieszkanie w nowym budownictwie, w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, dobrze zlokalizowane, w pobliżu szkoła podstawowa, przedszkole. Do dworca skm ok. 10-15 min. Kameralne osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Niemodlin

Niemodlin,opolskie

155 000 zł53 m² 2 935,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie sprzedaż Niemodlin Proponujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 52,8 m2, położone na parterze w niskim budynku. Lokal składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janowskiego

Oława,dolnośląskie

195 000 zł65 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: oława, ul. Janowskiego. Atrakcyjna lokalizacja, budynek ustułowany jest w pobliżu centrum rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

287 680 zł45 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

515 000 zł86 m² 5 988,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedania atrakcyjne, dwupoziomowe, 5 pokojowe mieszkanie własnościowe, zlokalizowane na 3 i 4 piętrze 4 piętrowego bloku (2000 rok, pustak), przy ulicy Kordiana (kraków/podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

159 000 zł49 m² 3 235,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Górny Taras w Gryfinie. Mieszkanie słoneczne, bardzo ciepłe zlokalizowane w atrakcyjnej części osiedla. W marcu br.mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszarowa

Katowice,śląskie

185 000 zł50 m² 3 714,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Przedmiotem oferty jest ładne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze. W skład mieszkania dodatkowo wchodzi oddzielna, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Wrocław,dolnośląskie

570 420 zł90 m² 6 349,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Unruga to kameralne, nowoczesne osiedle , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej z centrum miasta dzielnicy Ołtaszyn. W sąsiedztwie znajdują się liczne tereny zielone, skwery,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł46 m² 7 282,61 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Odkrytej 48, na 1. piętrze, pow. 46,5 m2. Mieszkanie środkowe odnowione na osiedlu strzeżonym. Kuchnia w zabudowie - otwarta na salon. Łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szałwiowa

Plewiska,wielkopolskie

315 000 zł52 m² 6 057,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękna drewniania kuchnia W cenie mieszkania! Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem (o powierzchni ok. 56m2) na zamkniętym, ogrodzonym terenie - osiedle Zielarskie - dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

286 832 zł51 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko sprzedający płaci prowizję! Ciekawe dwupokojowe mieszkanie położone w cichej, zielonej okolicy o bogatej infrastrukturze. W okolicy Jeziorko Czerniakowskie, galeria Handlowa Best.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

405 000 zł65 m² 6 230,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 zlokalizowane przy ulicy Lubostroń (ruczaj), usytuowane na piątym piętrze pięciopiętrowego budynku z 2008 roku. Teren ogrodzony. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

279 300 zł49 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

| przytulne mieszkanie położone w spokojnej, zielonej dzielnicy we wrocławskim Śródmieściu. Idealnie nadaje się dla osób ceniących spokój i kameralną zabudowę lub - ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Śrutowa

Wrocław,dolnośląskie

330 444 zł49 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Royal Apartaments jest doskonale zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku przy ul.Śrutowej 8. W pobliżu tereny spacerowe, ostrów Tumski, do teatru, kina czy restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Wrocław,dolnośląskie

212 000 zł37 m² 5 729,73 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w centrum! Mieszkanie o układzie: - 2 pokoje - łazienka z wc - przedpokój - kuchnia Opis:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legionowo

Legionowo,mazowieckie

259 000 zł53 m² 4 886,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe dwustronne mieszkanie niedaleko centrum Legionowa. Wyremontowana łazienka, toaleta i kuchnia. Wymienione okna i drzwi zewnętrzne. Na podłogach klepka do cyklinowania. Oddzielna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

499 900 zł65 m² 7 678,96 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 65,1 mkw z przynależnym balkonem o pow. 9,7 mkw usytuowane na trzeciej kondygnacji. Rezydencja Ogrody Hallera położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

177 000 zł64 m² 2 757,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,20 m2 znajdujące się w Gryficach w bloku na pierwszym piętrze w spokojnej okolicy. Na mieszkanie składają się trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Malinka

Opole,opolskie

227 000 zł47 m² 4 829,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie Sprzedaż Malinka Mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni użytkowej ok.47m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

438 432 zł91 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pod Przyjaznym Adresem to niezwykłe osiedle liczące 140 mieszkań o zróżnicowanych rozkładach mieszkań i powierzchni od 48,21mkw do 108,66mkw. Do mieszkań przynależą balkony oraz tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, 1 Maja

Wodzisław Śląski,śląskie

92 000 zł41 m² 2 243,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu do sprzedaży M-3 na oś 1 Maja. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni z oknem, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Jest świeżo po remoncie. Wszystkie okna wymienione na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij