dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

219 000 zł27 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w samym centrum Warszawy po wolskiej stronie. Pokój dzienny ok.12 m2, sypialenka 6 m2, Kuchnia ok.4 m2,łazienka 3 m2 z miejscem na pralkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dubois

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł31 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Zgrabne mieszkanie jednopokojowe z widną kuchnią i dużym balkonem. Jest możliwość zrobienia 2 pokoi. Budynek z cegły, mieszkanie wysokiena 270. W pokoju duże okno trzyskrzydłowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bartla

Kraków,małopolskie

445 000 zł87 m² 5 114,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Piękne, przestronne, słoneczne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 87m (ze skosami to 98m ) usytuowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bykowina

Ruda Śląska,śląskie

110 000 zł43 m² 2 558,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne wyremontowane mieszkanie. W lokalu wymieniono okna na nowe , drzwi wyjściowe, podłogi wykończono w panelach, wykafelkowano łazienkę, zabudowano kuchnię. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł48 m² 2 371,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność: do sprzedania mieszkanie o powierzchni 48,5m2 w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Zaciszna

Karpacz,dolnośląskie

280 858 zł34 m² 8 361,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartamenty nad Strumieniem - Karpacz. 4-kondygnacyjny komples hotelowo-apartamentowy położony w zacisznym i malowniczym miejscu nad strumieniem Płomnica w Dolinie Łomnicy. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krasickiego

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

158 000 zł50 m² 3 160 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% Prezentujemy Państwu bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50 m2 znajdujące się na wysokim parterze budynku, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

239 000 zł30 m² 7 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Doskonała lokalizacja,dogodna komunikacja, w pobliżu bloku szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia, bazarek, plac zabaw dla dzieci. Wokół liczne tereny rekreacyjne i spacerowe. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

238 788 zł36 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja realizowana u zbiegu ulic Dubois i Pomorskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie nabrzeża Odry, tuż przy Mostach Mieszczańskich. Położona w bardzo bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

190 000 zł24 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie o metrażu 24m2, na który składa się pokój /18m/, mała kuchnia, łazienka /3 m/, balkon. Okna balkonowe wychodzą na Grójecką. Mieszkanie do kapitalnego remontu. W bloku wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

210 000 zł32 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Bardzo ładne, wysokie mieszkanie na warszawskiej Bliskiej Woli. Mieszkanie rozkładowe: kuchnia widna, duży pokój z balkonem, łazienka oddzielnie od wc, przedpokój. Stan dobry, mieszkanie odnowione,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

333 000 zł40 m² 8 366,83 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Budynek zlokalizowany w podwórzu między Andersa a Lewartowskiego. Klatka po remoncie,wymienione piony wodno - kanalizacyjne , likwidacja piecyków w planach. Mieszkanie na parterze ale ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

379 360 zł47 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,42mkw, w nowo realizowanej Inwestycji z widokiem na Odrę. Powierzchnia mieszkania zagospodarowana została na przestronny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł61 m² 5 901,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne, 2-pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy przy ul. Słowiańskiej. Całkowity rozkład pomieszczeń, pokoje o pow. 19 i 12 mkw, kuchnia o pow.9,47, łazienka o pow. 5,95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zaciszna

Karpacz,dolnośląskie

633 984 zł67 m² 9 413,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartamenty nad Strumieniem - Karpacz. 4-kondygnacyjny kompleks hotelowo-apartamentowy położony w zacisznym i malowniczym miejscu nad strumieniem Płomnica w Dolinie Łomnicy. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

300 000 zł63 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 zlokalizowane na osiedlu Dywizjonu 303 (czyżyny), usytuowane na ósmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. W mieszkaniu okna wymienione na pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Zaciszna

Karpacz,dolnośląskie

912 584 zł84 m² 10 870,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Apartament, ul. Dytmara

Kraków,małopolskie

240 000 zł33 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

| jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 zlokalizowane na ulicy Sołtysa Dytmara (bronowice), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku 2000 roku. Możliwość wydzielenia aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

169 000 zł31 m² 5 451,61 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31 m2 w dzielnicy Krzyki, okolice Placu Powstańców Śląskich. Mieszkanie składa się z: * salonu z aneksem kuchennym * przedpokoju * łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grójec

Grójec,mazowieckie

160 000 zł42 m² 3 855,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe na obrzeżach Grójca. Klika lat temu przeprowadzony generalny remont. Okna plastikowe, ściany gładź gipsowa, nowe drzwi, na podłogach panele, terakota, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Białystok,podlaskie

215 000 zł54 m² 3 981,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Polecamy Państwu mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w budynku 4 piętrowym z cegły po termomodernizacji. Trzy oddzielne pokoje,kuchnia zamknięta łazienka i wc oddzielnie, balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małej Łąki

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł53 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na zielonym Ursynowie, tuż przy stacji metra Natolin. Mieszkanie mieści się w 3 piętrowym bloku na wysokim parterze, w bardzo cichej okolicy. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Polesie

Łódź,łódzkie

139 000 zł43 m² 3 232,56 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 karolew 139000 złotych - 43 m2 2 piętro, wieżowiec z płyty, jedenastopiętrowy, do remontu Wieżowiec zadbany, spokojna okolica, świetna komunikacja z centrum miasta (okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zaciszna

Karpacz,dolnośląskie

561 140 zł54 m² 10 355 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bończyka

Prudnik,opolskie

144 000 zł60 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Witam.Mam do sprzedania mieszkanie własnościowe o powierzchni 60 m2 na parterze z balkonem.Cena do negocjacji. Wiecej informacji pod nr.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

221 625 zł49 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Brak prowizji od Kupującego! Nowe mieszkanie o pow. 49,25 m kw, usytuowane na I piętrze w III piętrowym budynku przy ulicy Warszawskiej. W skład nieruchomości wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bałuty

Łódź,łódzkie

139 000 zł64 m² 2 171,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ( kamienica komunalna)własnościowe z księgą wieczystą.Do remontu. Pilna sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zaciszna

Karpacz,dolnośląskie

573 767 zł54 m² 10 651 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Boguszowice Stare

Rybnik,śląskie

137 000 zł50 m² 2 740 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- rybnickie Biuro Nieruchomości prezentuje : - Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na w Rybniku-Boguszowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

215 000 zł110 m² 1 954,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam. Mam do sprzedania duże, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w Kowarach, znajdujące się na II piętrze. Znajduje się na Starym Mieście. Mieszkanie jest bardzo przestronne, z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

99 000 zł48 m² 2 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku o wysokiej zabudowie.~W cenie meble kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

145 000 zł43 m² 3 354,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekskluzywne mieszkanie trzypokojowe na pierwszym piętrze niskiego bloku w Bytomiu. Lokal składa się z przedpokoju, kuchni z oknem, łazienki, sypialni, saloniku z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł28 m² 9 464,29 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1974

Polecam Ładna kawalerka po kapitalnym remoncie, spokojna okolica, doskonale skomunikowana z centrum miasta, pobliże Łazienek, w okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

165 000 zł41 m² 4 024,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w bloku z cegły ocieplonym i odnowionym.Cicha,zielona okolica,spokojne,kulturalne sąsiedztwo,bdb punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

180 000 zł42 m² 4 267,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel., Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku. Mieszkanie jest po remoncie. Łazienka, kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Derdowskiego

Władysławowo,pomorskie

546 821 zł51 m² 10 701 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

W jastrzębiej Górze najbardziej wysuniętym na północ miejscu Polski, gdzie złocisty kolor piasku łączy się z błękitem Morza Bałtyckiego powstaje Villa 4 pory roku - kompleks, składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

109 000 zł31 m² 3 516,13 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo ładna kawalerka W centrum! Lokalizacja: niedaleko tereny rekreacyjne i zieleń, las, w pobliżu punkty usługowe, apteka, bank, centrum handlowe, fryzjer, salon kosmetyczny, pralnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

301 806 zł66 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zielone Stabłowice to wyjątkowe osiedle wielorodzinnych budynków usytuowanych w zachodniej części Wrocławia. To osiedle położone w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz niezwykle urokliwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dziwnowska

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

150 000 zł37 m² 4 054,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0 % - - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający! Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

205 000 zł31 m² 6 612,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania kawalerka w okazyjnej cenie. Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 31m2. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w siedmiopiętrowym budynku na strzeżonym osiedlu. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

450 452 zł59 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,27mkw, w nowo realizowanej Inwestycji z widokiem na Odrę. Powierzchnia mieszkania zagospodarowana została na przestronny salon połączony.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij