dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

295 000 zł43 m² 6 860 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Jerzmanowskiego (prokocim), usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2010 roku. Teren ogrodzony. Mieszkanie posiada balkon 4 m2. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

220 000 zł67 m² 3 283 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy Polecamy Państwu do kupna mieszkanie 4 pokojowe położone na osiedlu XXX lecia w Gryficach o powierzchni 67 m 2. W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje, duża kuchnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zwierzyniecka

Białystok,podlaskie

130 000 zł29 m² 4 529,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie słoneczne, ciepłe, niskie koszty eksploatacji, doskonałe dla studentów lub pod wynajem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

192 300 zł47 m² 4 082 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe (47,10m2) mieszkanie z balkonem na czwartym piętrze w bloku na Błoniu. Niezależne pokoje (16m2, 11m2, 7m2), na podłogach parkiet, na ścianach tapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

299 000 zł75 m² 3 986 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania bardzo ładne w pełni rozkładowe mieszkanie w Oleśnicy o pow. 75m2 (okolice ul. Krzywoustego). Składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

330 000 zł68 m² 4 817 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Łużyckiej (piaski), usytuowane na pierwszym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Mieszkanie do remontu. Mieszkanie posiada dwa balkony. Kuchnia oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Strzelce Opolskie

Strzelce Opolskie,opolskie

69 000 zł36 m² 1 888 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedaż Mieszkanie Strzelce Opolskie Na sprzedaż mieszkanie w niskim budynku o powierzchni około 37m2 składające się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni i łazienki z wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

329 000 zł40 m² 8 225 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w budynku z cegły na Muranowie. Doskonała lokalizacja w centrum zielonego Muranowa. Budynek po remontach instalacji i z odnowionymi klatkami schodowymi. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Masarska

Kraków,małopolskie

408 000 zł44 m² 9 147 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Masarskiej (grzegórzki), usytuowane na pierwszym piętrze pięciopiętrowego apartamentowca z 2010 roku. Przestronny pokój o pow. 27,5m2; na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

157 000 zł38 m² 4 131,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna, bardzo komfortowa kawalerka. Kuchnia w zabudowie, przedpokój w zabudowie typu komandor, pokój stół, 4 krzesła, sofa + 2 fotele.Okna nowe PCV z roletami wewnętrznymi. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

361 050 zł41 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjny apartament w standardzie "pod klucz" zaledwie 200m od morza i plaży. Pokój z aneksem kuchennym ok. 23,0m2, pokój 13,3m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakątek

Kraków,małopolskie

325 000 zł40 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Zakątek (krowodrza), usytuowane na parterze dziesięciopiętrowego bloku z 1992 roku. Mieszkanie po remoncie, okna wymienione na pcv. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lotnisko

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

126 500 zł48 m² 2 635,42 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Bardzo dobrze usytuowane mieszkanie na osiedlu Lotnisko w bloku 4piętrowym. Mieszkanie 2 pokojowe; 48,5m2, własnościowe, po remoncie. Pokój dzienny 25m2: balkon, na podłodze panele. Drugi pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

sprzedaż , Mieszkanie 2-pokojowe-jk, ruczaj - Zaborze, ul. Piltza pow.: 47,30 m2, Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w budynku z 2011 roku. Mieszkanie sprzedawane jest jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gliniana

Kraków,małopolskie

275 000 zł35 m² 7 705 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Glinianej (płaszów), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z 2000 roku. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia oddzielna. W łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńska

Kraków,małopolskie

599 000 zł80 m² 7 487 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Cieszyńskiej (krowodrza), usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowej kamienicy. W mieszkaniu okna drewniane starego typu. Dwa oddzielne pokoje, hall,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

348 000 zł73 m² 4 799,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesność I przestrzeń;~~jesteś zmęczony ciasnymi 'klitkami' w mieszkaniach z wielkiej płyty?~~potrzebujesz przestrzeni?~~chcesz by twoje nowe mieszkanie było przestronne. ~~planujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

230 000 zł73 m² 3 146 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! nowe mieszknie na zamkniętym osiedlu W lutyni - 5 km od granic Wrocławia. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (ok.25m2) z wyjściem na taras, 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

230 000 zł62 m² 3 691 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! nowe mieszkanie Z ogródkiem na zamkniętym osiedlu W lutynii - 5 km od granic Wrocławia. Pokój dzienny z aneksem kuchennym z wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

250 000 zł62 m² 4 012 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! nowe mieszkanie narożne Z dużym ogródkiem na zamkniętym osiedlu W lutynii - 5 km od granic Wrocławia. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok 25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

497 000 zł94 m² 5 287 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą i tarasem - okolice ul. Buforowej naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą oraz dużym tarasem w stanie deweloperskim. Osiedle ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

359 832 zł62 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie z dużym tarasem w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 28m2 z wyjściem na taras ok.20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

315 810 zł57 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej w promocyjnej cenie! Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 19,02m2 z wyjściem na duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

202 694 zł37 m² 5 349 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Osiedle horyzonty. Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 38 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

210 611 zł39 m² 5 349 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 38 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Neseberska

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł35 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Rozkładowe mieszkanie na wysokim parterze na Stegnach z balkonem około 3 m2 i dużą piwnicą około 4 m2. Kuchnia 9 m2, jasna. Pokój 20 m2, ustawny. Panele na podłodze, okna skierowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata

Bytom,śląskie

145 000 zł48 m² 3 005,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Bytomia (ul. Fałata) 48,25m2, 2 pokoje, duża widna kuchnia, łazienka, wysoki parter, po kapitalnym remoncie (nowe: wylewki, kafle, gładzie,sufity, wszystkie instalacje, okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krukowska

Sandomierz,świętokrzyskie

150 000 zł43 m² 3 488,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

cicha spokojna okolica, blisko przystanek komunikacji miejskiej szpital kościół sklepy stacja paliw bp

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zawiercie

Zawiercie,śląskie

155 000 zł77 m² 2 012,99 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam M5 iip 77m2 Zawiercie-Niedziałkowskiego Mob.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tczew

Tczew,pomorskie

119 000 zł30 m² 3 941,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie - pokój z kuchnią i łazienką na osiedlu Suchostrzygi (w pobliżu Manhattanu). W kuchni pozostaje zabudowa na wymiar, piecyk elektryczny. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orla

Legionowo,mazowieckie

355 000 zł53 m² 6 698,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie 53 m2. Lokal znajduje się w kameralnym 14 mieszkaniowym bloku. Budynek położone jest na skraju os. Sobieskiego i domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maratońska

Łódź,łódzkie

185 000 zł42 m² 4 361,15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

mieszkanie po remoncie z eurokuchnia z zabudowana szafa wymienione okna i dzwi wejsciowe lazienka z wanna z hydromasarzem wc typu geberit

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Darwina

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł45 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią w prześwicie, w budynku z ramy H na Pradze, w poblizu placu Hallera. Są 2 windy,dobry rozkład mieszkania ,widne i ciepłe z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Markowskiego

Kraków,małopolskie

416 000 zł46 m² 9 043,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

sprzedaż , Mieszkanie 2-pokojowe-ćk, grzegórzki, pow.: 45,57 m2, Oferujemy do sprzedaży mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie w okolicy Parku Lotników, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Centrum

Piekary Śląskie,śląskie

220 000 zł70 m² 3 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! Cena do negocjacji!~możliwość wynajęcia garażu!~oferujemy na sprzedaż 4 pokojowe duże,ustawne mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w bloku o niskiej zabudowie.~W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kościelna

Przęsocin,zachodniopomorskie

207 000 zł64 m² 3 234,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Uroczo położona nieruchomość, z dala od miejskiego zgiełku, usytuowana w Przęsocinie w drodze pomiędzy Szczecinem a Policami. Przedmiotem sprzedaży jest udział do 1/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Malinka

Opole,opolskie

215 000 zł60 m² 3 547 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie sprzedaż Malinka Mieszkanie 3 pokojowe na Malince o powierzchni 60,60m2 zlokalizowane na IV piętrze w niskim budynku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Zabrze,śląskie

110 000 zł34 m² 3 235 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie(kawalerka) środkowe, bardzo jasne i słoneczne o powierzchni 34 m2 na 1 piętrze.Podłogi panele, ściany gładzie. Łazienka z oknem razem z wc w kafelkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zawiercie

Zawiercie,śląskie

115 000 zł47 m² 2 446,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra lokalizacja.W poblizu sklepy, szkola ,gimnazjum, pawilony handlowe ,przychodnia ,apteka, dworzec PKP, PKS. Mieszkanie M-3 z balkonem ,przynalezna piwnica ,bez posrednikow

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

105 000 zł49 m² 2 142,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jastrzębie Z. Mieszkanie typu M-3 na turystycznej 9 pietro w cenie 105 000zł która jest do negocjacji dla zdecydowanego klienta. Wiecej info  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Muranów

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł27 m² 9 963,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka na 7piętrze w 10piętrowym budynku na Muranowie. Blok z ramy H, ocieplony, stan dobry, 2 nowe windy. Mieszkanie wyremontowane w wysokim standardzie, odmalowane w 11.2010.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij