dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 014 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kazimierzowska

Warszawa,mazowieckie

175 000 zł15 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Prowizję płaci sprzedający! pilne! Kawalerka 15m2 do sprzedania na Mokotowie, blisko metro - stacja pole mokotowskie, uczelnie sgh, sggw. Cena do negocjacji. Zapraszam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł128 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przestronny, elegancki apartament O powierzchni 128M2 Z tarasem I zejściem do ogrodu. W apartmanecie wnętrze zostało starannie zaplanowane. Składa się z przestronnego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Rybnik

Rybnik,śląskie

165 000 zł64 m² 2 592,30 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta M-4 ul. Dąbrówki - godne uwagi! Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo ustawne i przestronne mieszkanie trzypokojowe na Nowinach o pow.63,65m2. Dużą zaletą mieszkania kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

87 460 zł30 m² 2 915,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Chyba taniej już nie można? mieszkanie 30 M2 Z potencjałem za jedyne 91.460 ZŁ! ŁAP WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ Z ! Jeżeli szukasz mieszkania położonego w świetnej lokalizacji, ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

189 000 zł58 m² 3 258,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro ever Nieruchomości ma do zaoferowania dla Państwa duże i przestronne mieszkanie na os. Nasz Dom, na Północy, usytuowane na IV piętrze w bloku. Na nieruchomość składają się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z oddzielną kuchnią, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

95 000 zł28 m² 3 442,03 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Polecam kawalerkę na osiedlu Błonie. Mieszkanie usytuowane na 7 piętrze. Nieruchomość do generalnego remontu. Polecam ze względu na dobrą lokalizację. W bliskiej odległości wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lanciego

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł68 m² 7 338,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Bardzo ładne mieszkanie z ogródkiem na Ursynowie blisko stacji metra. Mieszkanie po generalnym remocie ( nowe podłogi, tynki, instalacje, drzwi wewnętrze i zewnętrze). Nie wymaga dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Świerkowa

Białystok,podlaskie

153 000 zł29 m² 5 189,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecamy Państwu mieszkanie w standardzie deweloperskim do samodzielnego wykończenia. Budynek o podwyższonym standardzie, wybudowany i wykończony za pomocą materiałów wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Elbląg,warmińsko-mazurskie

245 000 zł75 m² 3 266,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 75m2 na parterze.Składa się z 3 pokoi,jasnej kuchni łazienki i przedpokoju.Ogrzewanie co. Okna pcv,panele podłogowe,glazura,terrakota. Nadaje się na cele mieszkaniowe jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

236 000 zł35 m² 6 742,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Oferujemy na sprzedaż jasną, przestronną, wykończoną kawalerkę typu studio na nowym osiedlu Gaj w dzielnicy Krzyki. Okna wychodzą na południe, mieszkanie jest dobrze doświetlone i ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sośnica

Gliwice,śląskie

160 000 zł49 m² 3 285,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam zadbane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,70 m2 usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku w pobliżu przychodni w Gliwicach Sośnicy. Pokoje i kuchnia są duże oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł56 m² 6 946,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Trzypokojowe, jasne mieszkanie w z widną kuchnią po częściowym remoncie. Niski budynek tuż przed remontem elewacji ( w styczniu ). Mieszkanie jest usytuowane na wysokim parterze. Duża, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

123 000 zł51 m² 2 401,41 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 w Wodzisławiu Sl. Świetna oferta dla osób starszych oraz posiadających dzieci ze względu na niską kondygnację. Proponuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie w Wodzisławiu Śl. przy ul. 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

293 316 zł61 m² 4 841 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 60,59m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

245 142 zł48 m² 5 058,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem o pow. 48,46m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

250 757 zł53 m² 4 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,68m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Mędłów

Mędłów,dolnośląskie

299 000 zł112 m² 2 659,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie na nowym osiedlu tylko 4 km za Ołtaszynem w kierunku Żórawiny! Kameralna zabudowa, ogrodzony teren, kontrola dostępu, indywidualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

288 729 zł53 m² 5 472,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 24,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

341 188 zł61 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,74m2, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastów

Katowice,śląskie

222 000 zł62 m² 3 574,88 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~idealna lokazlizacja pod wynajem.!~Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie z balkonem, na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

168 000 zł24 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe, o pow. 24m2 w okolicach ul. Borowskiej Mieszkanie znajduje się na piętrze 5 piętrze w budynku z 1975r. i nadaje się do natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

169 000 zł57 m² 2 964,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 57m2 na osiedlu Odrodzenie w Katowicach - Piotrowicach. Kuchnia widna umeblowana, pokoje przestronne, ustawne żaden nie jest przechodni. Z salonu wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pszczelna

Kraków,małopolskie

370 000 zł57 m² 6 523,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Piękne, nowoczesne mieszkanie trzy-pokojowe o powierzchni 54,17m usytuowane na parterze cztero-piętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Kraków,małopolskie

306 270 zł55 m² 5 539,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Secesja nieruchomości z nami znajdziesz każde mieszkanie. Obsługa na najwyższym poziomie!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malborska

Kraków,małopolskie

221 700 zł34 m² 6 490,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

79 000 zł29 m² 2 708,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę usytuowaną na wygodnym pierwszym piętrze w czterokondygnacyjnym budynku w samym centrum Gryfina. Powierzchnia nieruchomości wynosi 29,17m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielszowice

Ruda Śląska,śląskie

123 000 zł43 m² 2 860,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

** ustawne 2 pokoje - na 1 piętrze ** Do sprzedaży lokal mieszkalny położony na 1 piętrze w wyremontowanym bloku na Bielszowicach. Mieszkanie ma bardzo ładny układ -wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Białogard,zachodniopomorskie

99 000 zł37 m² 2 675,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 37 m2 usytuowane na 3 piętrze bloku mieszkalnego, składa się: z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju i piwnicy oraz wózkownia i suszarnia ogólnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łagiewniki

Bytom,śląskie

155 000 zł62 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie po generalnym remoncie który odbył się rok temu. W ramach prac remontowych wymieniono całą instalację elektryczną , wodociągową .Wszystkie pokoje są wyremontowane także balkon .W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrągła

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł105 m² 5 228,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

A. Lokal biurowo- usługowy (plany nr 1,2,3) powierzchnia - 376 m2 1 piętro w 2-kondygnacyjnym budynku - ? całego piętra niezależne wejście z zewnętrznych schodów duży taras (nie wliczany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełbasiewicza

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

73 m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Sprzedam lub zamienie( za doplatą)-na mniejsze w Inowroclawiu ,nie Piastowskie i nie oś Torunskie.Zapraszam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nickla

Bytom,śląskie

105 000 zł39 m² 2 664,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na czwartym piętrze w niskim bloku. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, supermarket, hipermarket, szkoła, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł62 m² 4 919,35 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

W pełni rozkładowe, przytulne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow.62m2 w okolicach ul. Bardzkiej. Idealny, dwustronny rozkład mieszkania sprawia, że lokalizacja stanowi świetną lokatę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rostworowskiego

Kraków,małopolskie

335 000 zł38 m² 8 701,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

| do sprzedania piękne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w luksusowym apartamentowcu z 2011 roku znajdującego się na osiedlu Ruczaj. Mieszkanie posiada powierzchnię 38,5 m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Płock

Płock,mazowieckie

63 000 zł20 m² 3 150 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pasja Nieruchomości poleca do sprzedaży kawalerkę 20m2. W skład lokalu wchodzi jeden pokój z aneksem kuchennym i łazienka z wc. Wymienione okna. Ulica Miodowa Tel. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zakrzowiecka

Kraków,małopolskie

349 000 zł70 m² 4 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej ok. 70 m2, użytkowej 52 m2 zlokalizowane na ulicy Zakrzowieckiej (pychowice), usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego budynku z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

125 000 zł44 m² 2 840,91 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie na podzamczu bez posrednikow:)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Lębork,pomorskie

135 000 zł47 m² 2 858,35 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Lęborku przy ul. Legionów Polskich o metrażu 47,23m2. Nie wymagające dużego wkładu finansowego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzywe Koło

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł30 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie z widokiem na Barbakan w kamienicy położonej na Starym Mieście w odległości 100m od Rynku Staromiejskiego, 300m od pl. Zamkowego oraz Traktu Królewskiego. Bardzo ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gniewskie Młyny

Gniew,pomorskie

227 000 zł76 m² 2 986,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Domek w Gniewie w zabudowie szeregowej ,dwupoziomowy(parter i poddasze).Mieszkanie bezczynszowe 76,30 m2 z wykupionym gruntem składające się z położonych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Buk

Buk,wielkopolskie

278 000 zł114 m² 2 438,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1975

Witam serdecznie. Mam do sprzedania mieszkanie na parterze, w domu dwurodzinnym w Buku. Dane podstawowe: - powierzchnia 114,5 m2, - oddzielne! wejście do mieszkania, - garaż, ogród (200 m2).