dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 148 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Bytom,śląskie

133 000 zł54 m² 2 462,96 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe słoneczne mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w bloku o wysokiej zabudowie. Mieszkanie po remoncie nie wymagające nakładów remontowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Dworcowa

Biały Bór,zachodniopomorskie

139 000 zł82 m² 1 695,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ciche i ciepłe. Biały Bór jest miejscowością położoną wśród pięknych jezior i lasów. Jest to wymarzony teren dla wędkarzy i grzybiarzy. Oczywiście istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Warszawa,mazowieckie

2 350 000 zł127 m² 18 503,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jedna z najładniejszych lokalizacji w Warszawie, praktycznie w centrum miasta i przy parku w osiedlu ekopark. Bezpośrednia bliskość centrum i dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

387 000 zł58 m² 6 730,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2-pokojowe położone w cichej okolicy, blisko lasu. W okolicy sklepy, szkoła, kościół, autobus 199, prywatne linie. W skład mieszkania wchodzą: salon 18m2, sypiania 13m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

406 000 zł84 m² 4 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   Mieszkanie M-4 w kamienicy.Komfortowo urządzone,3 duże pokoje,łazienka,kuchnia,przedpokój.Loggiaoszklona.Opłaty 300zł+media.Ogrzewanie gazowe,widok z loggi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dąbrówka Mała

Katowice,śląskie

130 000 zł31 m² 4 193,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z kompletnym wyposażeniem i umeblowaniem. Do sprzedania mieszkanie na Burowcu. Mieści się na 1 z 4 pięter bloku zbudowanego z płyty w latach 80, miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

219 000 zł70 m² 3 128,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na 3 piętrze w bloku położonym na oś. Odrodzenia w Katowicach - Piotrowicach. Mieszkanie składa się z czterech osobnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartoka

Łódź,łódzkie

255 000 zł63 m² 4 047,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie środkowe z balkonem,rozkładowe, 3-pokojowe na 3 piętrze w 4-pietrowym bloku na Widzewie Wschodzie ul. Bartoka. Mieszkanie 62,2m2 z dużą piwnicą. Stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bogucice

Katowice,śląskie

258 000 zł60 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie, w dzielnicy Bogucice. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki wraz z toaletą oraz przedpokoju. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

245 000 zł73 m² 3 351 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! nowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu W lutyni - 5 km od granic Wrocławia. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (ok.25m2) z wyjściem na taras, 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sanocka

Łódź,łódzkie

129 000 zł40 m² 3 225 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania M-3 o pow. 40m2 położone na parterze 4 piętrowego bloku z cegły na Górnej. Mieszkanie w amfiladzie wejście z dużego pokoju do mniejszego i kuchni (aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Przybyszewskiego

Łódź,łódzkie

98 000 zł26 m² 3 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka z balkonem, położona na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły ,o powierzchni 26m2 ,oddzielna kuchnia bez okna. Wpokoju na podłodze parkiet na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydla

Łódź,łódzkie

169 999 zł38 m² 4 473,66 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 na 5 piętrze we wieżowcu. Blok niedawno ocieplony, nowe windy, klatka po remoncie. Mieszkanie posiada oddzielną, jasną kuchnią po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Łódź,łódzkie

145 000 zł38 m² 3 815,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe, 38 metrowe mieszkanie połozone na 1 piętrze 4 piętrowego bloku na Dąbrowie. Pokoje rozkładowe, wejscie do kuchni z większego pokoju. Okna nowe pcv z roletkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ofiarna

Łódź,łódzkie

212 000 zł51 m² 4 156,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 51m kw po remoncie na szóstym piętrze w wieżowcu na Chojnach (zatorze).Mieszkanie bardzo słoneczne, wystawa wschód-południe, zachód. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Retkinia

Łódź,łódzkie

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania w okazyjnej cenie mieszkanie trzypokojowe z balkonem na osiedlu Retkinia- południe w zielonej i cichej okolicy. W cenie mieszkania własnościowa wiata na parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Łódź,łódzkie

189 000 zł47 m² 4 021,28 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o pow. 47,45m2 na Bałutach usytuowane w wieżowcu na 8 piętrze z pięknym widokiem na park Szarych Szeregów. M4 niezwykle ustawne ( jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lermontowa

Łódź,łódzkie

280 000 zł68 m² 4 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania M 5 na Widzewie - wschodziepowierzchnia : 68 m2, pierwsze pietro.Mieszkanie: środkowe, rozkładowe,Umeblowanie: trzy szafy w zabudowie typu COMANDOR (dwie w przedpokoju + jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Łódź,łódzkie

173 000 zł48 m² 3 604,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokoje o powierzchni 48m2 na 3 piętrze w 5 -piętrowym bloku z cegły na Śródmieściu. Mieszkanie jest rozkładowe z balkonem, tylko do odnowienia i własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 10 Lutego

Łódź,łódzkie

230 000 zł55 m² 4 181,82 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 3 pokoje o powierzchni 55m2 na 7 piętrze w wieżowcu na Śródmieściu. Mieszkanie rozkładowe, do odnowienia i własnej aranżacji. Blok ocieplony, odnowiony i ogrodzony (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tatrzańska

Łódź,łódzkie

95 000 zł29 m² 3 275,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do spzredania kawalerka o powierzchni 29m2 na parterze w bloku 4- piętrowym na Dąbrowie. Mieszkanie jest do remontu i własnej aranżacji, bez balkonu, na podłodze parkiet dębowy. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Adwentowicza

Łódź,łódzkie

320 000 zł62 m² 5 161,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania przestronne 3-pokojowe mieszkanie 62m2 na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku na Widzewie. Mieszkanie własnościowe, rozkładowe, w bardzo dobrym stanie, po generalnym remocie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przełajowa

Łódź,łódzkie

132 000 zł31 m² 4 258,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o pow 31 m2 usytuowana na dziewiątym piętrze w wieżowcu na Retkini. W łazience i kuchni glazura i terakota. Łazienka razem z wc. Okna nowe pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szukalice

Szukalice,dolnośląskie

200 000 zł59 m² 3 389,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe 59 mkw na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym.Składa się z dwóch mieszkań ( na osobnych kw)połączonych razem w jedno duże , po remoncie. Drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

212 925 zł41 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Klient - koszty prowizji ponosi wyłącznie developer. Ceny oferowanych nieruchomości są do negocjacji. W ramach prowadzonej już inwestycji ( w I etapie powstał budynek w którym zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Witosa

Katowice,śląskie

140 000 zł40 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie z balkonem, w dzielnicy Witosa. Mieszkanie składa się z dwóch, samodzielnych pokoi, balkonu, kuchni, łazienki wraz z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pszczyna

Pszczyna,śląskie

145 000 zł48 m² 3 020 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł28 m² 10 178,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Witam mam do sprzedania kawalerkę - zrobione są 2 pokoje idealnie na sypialnie z dużą szafą i pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz przestronny przedpokój z dużą szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wieczorka

Piekary Śląskie,śląskie

165 000 zł57 m² 2 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po remoncie!~gorąco polecamy!~oferujemy do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku o niskiej zabudowie, ~składające się z 3 niezależnych pokoi,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł57 m² 3 274,34 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze w bloku otoczonym zielenią. Ładna okolica,dogodna komunikacja.Pokoje 16m,11m,9m, kuchnia 7m.Na podłogach panele,kafle,na ścianach gładzie.Okna PCV,loggia.Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galileusza

Poznań,wielkopolskie

250 000 zł42 m² 5 924,17 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spóldzielczo - własnościowe , czynsz 380zł. Mieszkanie przeszło kapitalny remont w 2003/2004 roku. Jasna kuchnia z meblami i sprzętem agd-płytki , pokoje 18m i 10m-panele ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Poznań,wielkopolskie

206 000 zł38 m² 5 421,05 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą [pełna własność] , opłaty 310zł.[4osoby] Ciemna kuchnia-wykładzina , pokoje 16m i 10m-wykładzina, wc i łazienka-lentex , okna PCV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

640 000 zł82 m² 7 804,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szczegóły oferty: kuchnia: powierzchnia: 10.6 m2; Rodzaj kuchni: widna, otwarta na pokój; Strona Świata: wsch; Podłoga: terakota; Łazienka: Podłoga: terakota; Glazura: jest Przedpokój: Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mierosławskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

468 000 zł78 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ostatni wolny apartament w awangardowym budynku w doskonałej lokalizacji na Bielawach. Ta unikalna inwestycja zlokalizowana jest u zbiegu ulic Mierosławskiego i Cichej i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Siemianowice Śląskie,śląskie

188 000 zł47 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 znajdujące się w Siemianowicach Śląskich w ścisłym centrum, usytuowane na 2 piętrze w 3- piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kozanowska

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł81 m² 5 061 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie na wrocławskim Kozanowie, składające się z czterech rozkładowych pokoi na VII piętrze, z windą. Stan techniczny bardzo dobry - kuchnia w kafelkach, zabudowana meblami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dąbrowszczaków

Gdańsk,pomorskie

175 000 zł27 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie 1 pokojowe w dzielnicy Przymorze, 27 m2 na IV piętrze. Mieszkanie przygotowane do remontu. Bardzo dobra lokalizacja (centra handlowe, szkoły, przedszkola itp.), świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ligota

Katowice,śląskie

129 900 zł32 m² 4 009,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne jednopokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze 4 piętrowego budynku w Katowicach-Ligocie, składające się z 1 pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winogrady

Poznań,wielkopolskie

210 000 zł38 m² 5 511,81 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie. Balkon. Spółdzielczo-własnościowe z księgą wieczysta , czynsz 340zł. Jasna kuchnia z meblami debowymi na wymiar-płytki , pokoje 16m-wykładzina dywanowa , 10m- panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

310 000 zł44 m² 7 045 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie 44m2. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki razem z wc, oraz przedpokoju. Podczas remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Blokowa

Białystok,podlaskie

222 000 zł61 m² 3 663,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Parter, podjazd dla wózków do samego mieszkania, jedno pomieszczenie na drugą łazienkę lub garderobę, obszerny przedpokój, blisko przystanek komunikacji miejskiej, miejsce ciche, mieszkanie do.