dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

124 000 zł33 m² 3 803,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

ul. Waszyngtona*.*os. Piaski*.* 32m2*.*124.000zł Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32,6m2 położone na III i ostatnim piętrze bloku przy ul. Waszyngtonaj. Budynek z odświeżoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemcewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

185 000 zł33 m² 5 606,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Ładne mieszkanie jednopokojowe na zamkniętym nowym osiedlu. Drugie piętro w budynku czteropiętrowym. Salon z kratką balkonową, kuchnia z oknem, garderoba, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

97 500 zł60 m² 1 633,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nowo budowane apartamenty w Świebodzicach. Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym - stan wykończenia pod klucz. Na mieszkanie składa się: aneks kuchenny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jałtańska

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł42 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na Stegnach , pierwotnie było dwupokojowe, właściciele zlikwidowali ścianę i powstała otwarta przestrzeń, bez barier architektonicznych. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Markowskiego

Kraków,małopolskie

365 000 zł35 m² 10 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

| jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 zlokalizowane na ulicy Markowskiego (osiedle Eldorado, ugorek), usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku z 2006 roku. Osiedle chronione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

165 000 zł50 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości nazimek prezentują komfortowe mieszkanie W dąbrowie górniczej w centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gojawiczyńskiej

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł54 m² 7 943,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Polecam Trzy pokojowe mieszkanie wn na Sadach Żoliborskich, cicha i spokojna okolica, dogodny i szybki dojazd do centrum miasta. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe.Po wymianie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

182 000 zł62 m² 2 935,48 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (20m/20m), oddzielnej kuchni, jadalni (8m), łazienki, wc, przedpokoju oraz 2 balkonów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Kraków,małopolskie

273 500 zł55 m² 4 932,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Słoneczne, mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,45 m2 usytuowane na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku na ulicy Kurczaba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

168 000 zł55 m² 3 066,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości nazimek prezentują komfortowe mieszkanie W dąbrowie górniczej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Nowogrodzkiej (okolica Kruczej) w Śródmieściu w ścisłym Centrum Warszawy. Dwustronne ulokowane na pierwszym piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł45 m² 5 634,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym o pow. 45,26 m2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi , osobnej kuchni, łazienki wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

159 000 zł50 m² 3 199,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie położone na III piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Zachodniej. Na powierzchni 49,70 m2 rozmieszczono: trzy pokoje (w tym jeden z balkonem typu Loggia),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł47 m² 6 702,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ciche, trzy pokojowe mieszkanie w pięknej okolicy, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym, kameralnym budynku. Mieszkanie posiada salon, dwie sypialnie, łazienkę i osobną kuchnię oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białystok,podlaskie

250 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Elegancki i funkcjonalny lokal mieszkalny w nowoczesnym apartamentowcu gwarantującym wygodę swoim mieszkańcom.Budynek powstał w 2010 roku - na parterze znajdują się lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Kraków,małopolskie

335 000 zł50 m² 6 730,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Bez prowizji od kupującego! Polecam przytulne, jasne mieszkanie na ul. Drukarskiej blisko Kampusu uj. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej widnej kuchni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa

Szczecin,zachodniopomorskie

200 000 zł56 m² 3 590,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Super Oferta - duże, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 55,7 m2 (3590zł/m2 w cegle) usytuowane na wysokim parterze przy ul. Fieldorfa. Lokal składa się z dwóch pokoi ok. 21m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Baczyńskiego

Żary,lubuskie

115 000 zł42 m² 2 738,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Żary-ul. Baczyńskiego- atrakcyjna kawalerka o pow. 42 m2 położone na I piętrze w budynku pięcio-rodzinnym. Lokal składa się z przedpokoju, z którego prowadzą osobne wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilgi

Gliwice,śląskie

163 000 zł48 m² 3 424,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienię z dopłatą na kawalerkę (na os. Gwardii Ludowej - bardzo chętnie do remontu) dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie (47,6m + piwnica) na os. Sikornik znajdujące się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

153 000 zł48 m² 3 154,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe położone na 4 piętrze w bloku w cichej i spokojnej okolicy.W pobliżu szkoła,sklepy,rynek,górki Fordońskie,bdb punkt komunikacyjny.Mieszkanie do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

189 000 zł56 m² 3 393,18 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność! Do sprzedaży przestronne trzypokojowe mieszkanie, położone na siódmym piętrze 9 piętrowego bloku na osiedlu B. Pokoje mają niezależne wejścia, wc i łazienka razem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

124 900 zł53 m² 2 356,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wstrzymane. Posiadamy do sprzedaży mieszkanie M-4 na idealnym I piętrze usytuowane przy ulicy Kaszubskiej. W pokojach zostały wymienione okna (na pcv) wraz z parapetami, w dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Leśna,dolnośląskie

119 000 zł48 m² 2 463,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowo-spółdzielcze w Leśnej (pow. lubański) na ul. Kochanowskiego o powierzchni 48,3 m2 (1 pokój 17,6 m2, 2 pokój 12,0 m2, kuchnia 8,5 m2, łazienka 3 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Barczewo

Barczewo,warmińsko-mazurskie

170 000 zł46 m² 3 671,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jasne, słoneczne, w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania (po ewentualnym odświeżeniu). Spokojna okolica, w bliskiej odległości od sklepów( w tym supermarket), przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Parowcowa

Warszawa,mazowieckie

254 000 zł36 m² 7 055,56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie składające się z dużego pokoju i dużej oddzielnej,widnej kuchni,W budynku mieszka tylko 5 rodzin.Jest cicho,czysto i miło. Wielkim atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł44 m² 5 558,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne nowocześnie zaaranżowane mieszkanie w bloku z cegły; do ceny mieszkania kupujący powinni doliczyć cenę miejsca parkingowego w garazu podziemnym- 30000; atutem mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł79 m² 4 580,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowe słoneczne mieszkanie na maślicach Na powierzchnię 78m2 składają się: salon, 2 sypialnie, niezależna kuchnia, łazienka, oddzielne wc oraz przedpokój. Przestronny salon ok.25m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

145 200 zł33 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Siechnicach. Atrakcyjna cena 4400zł./m2 w programie "Oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

214 200 zł51 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z balkonem 11m2 w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt w banku pko bp).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

235 200 zł56 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem 88m2 w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt w banku pko bp lub bs-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

251 405 zł46 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,57m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

263 201 zł44 m² 5 939,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

288 729 zł53 m² 5 472,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 24,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

341 188 zł61 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,74m2, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

165 000 zł43 m² 3 837,21 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w zadbanej kamienicy w doskonałej lokalizacji- ok. Gdańskiej. Duzy salon z wneka, kuchnia, łazienka i sypialnia. Gotowe do wprowadzenia,nie wymaga żadnych nakladów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł74 m² 3 756,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! 3 przestronne pokoje, ciemna kuchnia, łazienka z wc, duży przedpokój, spiżarka. Wysokość mieszkania ok 3,3 m; okna wychodzą na wschód i zachód. Spiżarkę można przerobić na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bliskie Zaodrze

Opole,opolskie

173 049 zł47 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - Mieszkanie 3 pkł - Opole - bliskie Zaodrze! Proponujemy Państwu mieszkanie trzypokojowe, o powierzchni użytkowej 46,77 m2, położone na trzecim piętrze w niskim, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł74 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 74m2 widne, przestronne, w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym! W skład mieszkania wchodzą pomieszczenie takie jak: 3 duże pokoje, łazienka 8m2, hall x2, widna kuchnia! Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sas-Zubrzyckiego

Kraków,małopolskie

370 000 zł75 m² 4 933,33 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przestronne jasne mieszkanie 4-pokojowe o pow. 75 m2, zlokalizowane na 9 piętrze w 11-piętrowym bloku z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gaj

Gaj,dolnośląskie

304 000 zł44 m² 6 833 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

| dwustronne mieszkanie - z ogródkiem -, położone w kameralnej części osiedla Gaj. Budynek strzeżony, wybudowany w 2009 roku. Lokal wykończony, w pełni rozkładowy składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

492 707 zł98 m² 5 022,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Biuro sprzedaży developera! rynek pierwotny! niepobieramy prowizji od klienta! lokalizacja czyżyny ul. Sołtysowska : W ostatnich latach ta południowa część Krakowa staje się coraz bardziej.