dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pokoju

Kraków,małopolskie

175 000 zł36 m² 4 929,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta ograniczona czasowo! 3 mieszkania składające się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz przedpokoju w stanie deweloperskim do sprzedania w Czyżynach w okolicy Al.Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

155 000 zł50 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowe informacje Rodzaj budynku: blok Gaz: tak - miejski Woda: tak Dojazd: asfalt Ogrzewanie: miejskie Winda: tak Rozkład: dwustronne rozkładowe Usytuowanie: środkowe Opłaty w czynszu: woda, co,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lipowa

Stegna,pomorskie

263 150 zł36 m² 7 309,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Teraz wyższy standard i niższe ceny już od 159.000 zł brutto - stać Cię na nadmorski komfort! S P R Z E D A N E ! Apartament nr 43 / budynek A1/ - Cena netto apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

254 000 zł34 m² 7 470,59 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie dwupokojowe 34m2 w bardzo dobrej komunikacyjnie lokalizacji - do Metra 10 minut. Ładny widok w kierunku centrum miasta. Doskonały dojazd do Metra oraz Placu Bankowego. Na miejscu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Białystok,podlaskie

221 000 zł50 m² 4 420 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Polecamy Państwu mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji. Kameralne i zaciszne osiedle bloków dwupiętrowych budowanych w 1999 r. przy ul. Zachodniej o powierzchni 49,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kielce

Kielce,świętokrzyskie

109 395 zł24 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Mieszkania bezpośrodnio od dewelopera! Bez prowizji od Kupującego oraz zwolnione z 2% podatku pcc. Mamy do zaoferowania mieszkania w nowym kameralnym budynku wielorodzinnym zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

149 000 zł63 m² 2 365,08 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży efektowne,funkcjonalne mieszkanie na Podzamczu.Trzy pokoje,w tym duży, otwarty salon, ustawna kuchnia , duża szafa w przedpokoju, wc z bidetem.Pod domem miejsca parkingowe,blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

185 000 zł40 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam mieszkanie o powierzchni 40 m2 położone na parterze 4 piętrowej kamienicy w pobliżu ulic Jedności Narodowej i Nowowiejskiej. Nowe drewniane okna wychodzą na wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bandurskiego

Kraków,małopolskie

307 000 zł41 m² 7 487,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 40,85m2 położone na drugim piętrze w zadbanej kamienicy (1936 r.) przy ul. Bandurskiego (śródmieście, osiedle Oficerskie). Składa się z pokoju o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jaworowa

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł135 m² 10 370,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

2 przystanki autobusowe od Metra Natolin, mijając z jednej strony duży kompleks wielorodzinny a z drugiej kościół, wychodzimy na zabytkową Aleję Drzew, zabudowaną niskimi kameralnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł30 m² 8 862,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie jednopokojowe 29,9m.z cegły. Blok ogrodzony z możliwością parkowania na terenie. Instalacje w mieszkaniu wymienione, nowe plastikowe okna, na podłodze w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

63 000 zł64 m² 979,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania oferuję mieszkanie wraz z ogródkiem w spokojnej części Podgórza. :dodatkowe informacje Rodzaj budynku: budynek z cegły Gaz: tak - miejski Woda: tak Dojazd: asfalt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł135 m² 2 481,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w kamienicy w samym sercu miasta Bydgoszcz. Wnętrze mieszkania posiada pięć niezależnych pokoi, w których na podłogach znajdują się deski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Madziarska

Poznań,wielkopolskie

469 000 zł210 m² 2 233,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Piękny dom w zabudowie bliźniaczej w cichej i spokojnej dzielnicy Piątkowo okolice ul Umultowskiej a Sarmacka w Poznaniu. Dom o pow 200m2, na działce 242m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

264 600 zł64 m² 4 136,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,33m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym 26,26m2 z wyjściem na duży balkon ok 12m2, dwóch sypialni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

316 628 zł61 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem, na drugim piętrze nowego budynku na Bielanach Wrocławskich, 60,89mkw, na pierwszym poziomie salon połączony z kuchnią oraz sypialnia, na drugim poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nalewki

Warszawa,mazowieckie

245 000 zł26 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie przy ul. Nalewki, w bardzo dobrym punkcie Warszawy, blisko do Starego Miasta, mieszkanie do wprowadzenia, odświeżone, aneks kuchenny, aktualnie wynajmowane, opuszczenie mieszkania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Słowiańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł88 m² 4 534,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowy Świat

Gliwice,śląskie

159 000 zł35 m² 4 542,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania komfortowa kawalerka w rejonie ul. Nowy Świat. Mieszkanie składa się z pokoju i oddzielnej widnej kuchni, niewielkiego przedpokoju i łazienki. Łazienka razem z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Załuskiego

Kobyłka,mazowieckie

340 000 zł76 m² 4 473,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z 250 metrowym ogródkiem prawie w centrum Kobyłki, ale nie przy głównej ruchliwej ulicy ( segment A ).Do podmiejskiego autobusu ok 300m, do sklepu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lipowa

Stegna,pomorskie

351 600 zł50 m² 7 046,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Teraz wyższy standard i niższe ceny już od 159.000 zł brutto - stać Cię na nadmorski komfort! Apartament nr 19 / budynek A2/ - Cena netto apartamentu 285.854 zł /+ VAT 23 %/. Lokal 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spokojna

Kraków,małopolskie

309 000 zł46 m² 6 717,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne pod wynajem! Polecam zakup mieszkania dwupokojowego (16m2 i 12m2) z widną kuchnią, łazienką i przynależną piwnicą. Mieszkanie w świetnej lokalizacji. Blisko agh,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Młyńska

Kraków,małopolskie

165 000 zł24 m² 6 734,69 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

| jednopokojowe mieszkanie o powierzchnia 24,5 m2 zlokalizowane przy ulicy Młyńskiej (olsza), usytuowane na parterze ośmiopiętrowego bloku z lat 70 - tych. Ekspozycja zachodnia. Kuchnia - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

145 000 zł38 m² 3 766,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowocześnie urządzone mieszkanie w dobrej cenie! Ełk, ścisłe centrum, mieszkanie o pow. 38,50m2 po kapitalnym remoncie (grudzień 2012r) .Okna nowe PCV , z roletami w kasetach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka 2-pokojowa, ul. Lipowa

Stegna,pomorskie

175 500 zł24 m² 7 405,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Teraz wyższy standard i niższe ceny już od 159.000 zł brutto - stać Cię na nadmorski komfort! R E Z E R W A C J A! Apartament nr 58 / budynek A2/ - Cena netto apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w bloku z cegły -5 min. od Centrum; teren ogrodzony. Atutem mieszkania są niskie koszty eksploatacji i doskonala lokalizacji- idealny punkt wylotowy we wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bracka

Pabianice,łódzkie

169 000 zł60 m² 2 816,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie osiedle bugaj Pabianice ul.Bracka 23 3 pokoje,ściany gładź i tapeta przedpokój ,kuchnia glazura łazienka ,ubikacja glazura,blok ocieplony balkon na całej długości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brukselska

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł58 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Do sprzedania mieszkanie zadbane na Saskiej Kępie. Budynek po generalnym remoncie, ocieplony, nowe instalacje, ogrodzony, miejsce parkingowe możliwe wewnątrz przy budynku. Na podłogach parkiety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chorzów Batory

Chorzów,śląskie

125 000 zł37 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo przytulne, jasne mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wymienione wszystkie instalacje, drzwi, okna, kaloryfery. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ. Pokoje z niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ceglarska

Kraków,małopolskie

840 000 zł140 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

| pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 140 m2 zlokalizowane na ulicy Ceglarskiej (zakrzówek), usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku - nowe budownictwo. Mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Legnica,dolnośląskie

123 000 zł41 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe 2 pokojowe na os. Kopernika Współpracując z nami kupujesz nie płacąc prowizji. Zaoszczędź z nami również na opłatach notarialnych. Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szombierki

Bytom,śląskie

39 999 zł64 m² 624,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe- jesteśmy Z tobą W banku!~oferujemy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny usytuowany w Bytomiu-Szombierkach przy ulicy.Modzewskiego.Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

89 000 zł39 m² 2 282,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na Piaskowej Górze. Powierzchnia: 39m2. Lokal składa się z 2 pokoi, przedpokoju, jasnej kuchni, łazienki z wc. Mieszkanie jest rozkładowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

117 000 zł48 m² 2 434,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 w Rydułtowach do zamieszkania od zaraz! Przedstawiam Państwu piękne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48 mkw usytuowane na wysokim parterze w 3 piętrowym bloku. Mieszkanie po remoncie, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lipowa

Stegna,pomorskie

254 800 zł36 m² 7 077,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Teraz wyższy standard i niższe ceny już od 159.000 zł brutto - stać Cię na nadmorski komfort! Apartament nr 58 / budynek A1/ - Cena netto apartamentu 207.154 zł /+ VAT 23 %/. Lokal 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rydza-Śmigłego

Zielona Góra,lubuskie

99 500 zł29 m² 3 387,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ustawne, idealne do własnej adaptacji 2 pokojowe (przerobiona kawalerka), mieszkanie 30 M2, wysoki parter W bloku na ul. Rydza śmigłego (os. Łużyckie)! cena do negocjacji! Mieszkanko idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Reguły

Reguły,mazowieckie

499 000 zł112 m² 4 455,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Dwupoziomowe mieszkanie na spokojnym osiedlu w Regułach k. Pruszkowa. Na pow. 112m2 rozmieszczono salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienkę. Wysoki standard wykończenia, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pogorzelica

Pogorzelica,zachodniopomorskie

190 000 zł101 m² 1 881,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 101 ,m2 w budynku 4-rodzinnym na parterze w miejscowości znajdującej się w odległości 5 kilometrów od Trzebiatowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podchorążych

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu imo dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lipowa

Stegna,pomorskie

254 800 zł36 m² 7 077,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Teraz wyższy standard i niższe ceny już od 159.000 zł brutto - stać Cię na nadmorski komfort! Apartament nr 39 / budynek A2/ - Cena netto apartamentu 207.154 zł /+ VAT 23 %/. Lokal 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piwnika-Ponurego

Sosnowiec,śląskie

98 000 zł49 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w Sosnowcu dzielnicy Pogoń przy ulicy Piwnika - Ponurego. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, przedpokoju, widnej.