dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Warszawa,mazowieckie

1 125 000 zł90 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Piekny apartament, w doskonalej lokalizacji w samym centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się na trzecim pietrze. Powierzchnia mieszkania wynosi 90 m2. Składa się z : salonu- 26 m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

115 000 zł48 m² 2 386,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 2 piętrze w 3-piętrowej kamienicy, w Gorzowie Wlkp., przy ul. Dworcowej. Centrum miasta! Powierzchnia - 48,19 mkw. Mieszkanie wymaga remontu. Duży pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Pyrzyckie

Stargard,zachodniopomorskie

215 000 zł50 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

* oferta deweloperska - i podatku pcc * Wyjątkowa propozycja - W pełni wykończone atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 49,61m2 usytuowane na II piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

250 000 zł49 m² 5 081,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Nowoczesne, bardzo ładne i przestrzenne mieszkanie w rewelacyjnej części Redy , zlokalizowane blisko centrum. Blok znajduje się na dobrze zorganizowanym osiedlu, z rozwinietą w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cegielniana

Kraków,małopolskie

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane na ulicy Cegielnianej (łagiewniki), usytuowane na trzecim piętrze jedenastopiętrowego budynku z 1984 roku. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł75 m² 8 466,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Piękny apartament przy ul. Gwiaździstej w nowym apartamentowcu Ogrody Wiślane. Mieszkanie trzypokojowe. Trzy pokoje, w tym dwie sypialnie, kuchnia w pełni wyposażona w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skorochód-Majewskiego

Warszawa,mazowieckie

299 900 zł46 m² 6 548,04 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Rozkładowe, dwustronne (wschód i zachód), mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji. Budynek wybudowany dla potrzeb instytucji wojskowej i zarządzany przez prężną Spółdzielnię Mieszk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opolska

Chorzów,śląskie

120 000 zł40 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Do sprzedania mieszkanie w Chorzowie na ulicy Opolskiej. Mieszkanie mieści się na parterze kamienicy. Wysoki standard, stan bardzo dobry, świeżo po remoncie, wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

305 000 zł47 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mam do zaoferowanie śliczne mieszkanie w pełni wyposażone w samym centrum Pruszkowa, do natychmiastowego zamieszkania bez żadnego wkładu finansowego. 3 lata po generalnym odnawianiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filtrowa

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł63 m² 8 492,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie w kamienicy przy Placu Narutowicza na Starej Ochocie. Mieszkanie eleganckie, klimatyczne,wysokie ( 2,95 cm), w zadbanej kamienicy przedwojennej, po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżyny

Kraków,małopolskie

340 000 zł56 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

| do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 56m2 w cenie 350 000 pln do negocjacji. Dwa duże ustawne oddzielne pokoje, duża jasna kuchnia, garderoba, łazienka z wc, przedpokój. Usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Woźniaka

Bytom,śląskie

139 000 zł107 m² 1 299,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~w naszej ofercie mamy Państwu do zaoferowania na sprzedaż mieszkanie połączone z 2 mieszkań,4 pokojowe usytuowane na 1-szym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

194 000 zł62 m² 3 122,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia Polecamy Państwu do kupna mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,13 m2 , położone w Gryficach na 4 pietrze w bloku. W nieruchomości tej znajdują się 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarecka

Chorzów,śląskie

130 000 zł53 m² 2 452,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opis lokalizacji, stanu technicznego mieszkania poniżej. Agent prowadzący Marian Mrozek tel. Więcej zdjęć dotyczących tej oferty na naszej stronie Zapraszamy! Więcej ofert w pobliżu wyszukiwanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

129 000 zł56 m² 2 315,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! rezerwacja! mamy przyjemność zaprezentować pańswtu mieszkanie typu M-4 zlokalizowane W jastrzębiu na ul. Wrocławskiej na I piętrze. W mieskzaniu wymieniono okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gombrowicza

Poznań,wielkopolskie

315 000 zł54 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Super okazja! 0% prowizji od kupującego! wyjątkowe mieszkanie na osiedlu literackim! wysoki standard wykonczenia! opis mieszkania: dwupokojowe przestronne mieszkanie na bardzo cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Kraków,małopolskie

315 000 zł56 m² 5 575,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

| dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Saskiej (płaszów), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z 2000 roku. Pokoje przechodnie (21 i 14 m2), z panelami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaski

Piaski,śląskie

146 000 zł53 m² 2 754,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości nazimek oferują przytulne mieszkanie w czeladzi dzielnicy piaski rozkład mieszkania: mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

145 000 zł43 m² 3 372,09 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. ok. 43mkw, parter w małym ładnym, ocieplonym wieżowcu. Pokoje o pow. ok. 16, 9 i 6 mkw, kuchnia ok. 6mkw, łazienka ok. 3mkw, przedpokój i balkon. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sarnia

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł79 m² 5 050,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Oferujemy piękne, komfortowe 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku na zielonym, cichym Warszewie. Mieszkanie o powierzchni 79 m2 składa się z trzech rozkładowych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Tychy,śląskie

107 000 zł36 m² 2 955,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulna kawalerka położona na parterze w niskiej zabudowie.Kuchnia z oknem, wc i łazienka razem, Pokój posiada wnękę, co umożliwia przeróbkę mieszkania na dwa pokoje.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Panewnicka

Katowice,śląskie

240 000 zł63 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: seweryn Kolonko tel. Przedmiotem naszej oferty jest słoneczne mieszkanie położone w bloku mieszkalnym przy ul. Panewnickiej w Katowicach znajdujące się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł120 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w kamienicy położonej w Śródmieściu w ścisłym Centrum Warszawy, znajduje się przy ulicy Marszałkowskiej (okolica ulicy Hożej). Kamienica przedwojenna, wybudowana została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czerwone Maki

Kraków,małopolskie

370 000 zł65 m² 5 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 zlokalizowane na ulicy Czerwone Maki (ruczaj), usytuowane na wysokim parterze ośmiopiętrowego budynku z 2005 roku. Teren ogrodzony. Parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

185 000 zł50 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję do sprzedaży nowe mieszkanie o pow 50 m2 , 2-pokojowe w stanie developerskim w Rokietnicy zlokalizowane na parterze w budynku wielorodzinnym .Trzy kondygnacyjny budynek obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wolności

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

110 000 zł40 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Prezentujemy Państwu mieszkanie położone na poddaszu budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

179 000 zł109 m² 1 642,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, w kamienicy na "starym Polesiu". Kamienica jest w dobrym stanie, bardzo czysta i zadbana, klatka schodowa jest po remoncie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielogórska

Legnica,dolnośląskie

115 000 zł50 m² 2 300 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży własnościowe 3 pokojowe mieszkanie o pow.50,2 m2,położone na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku położonym na UL.WIELOGÓRSKIEJ. Mieszkanie słoneczne, dwustronne, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żory

Żory,śląskie

169 000 zł63 m² 2 699,68 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

** mieszkanie typu M5 na os.PAWLIKOWSKIEGO ** Mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,60 m2, po remoncie. W salonie, kuchni oraz przedpokoju sufity podwieszane. Instalacja wodna w miedzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie 50 m2, w kamienicy, 3 piętro, duży salon z kuchnia, mniejszy pokój i nyża-sypialnia, łazienka. 4 lata temu zrobiony remont. okna pcv, panele, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł50 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieskanie w pieknej okolicy Muranowa. Około 10 min do metra Dworzec Gdański. 2 pokoje ,aneks kuchenny, w łazience wanna. Usytuowanie południowo zachodnie. Szczegóły:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł39 m² 6 112,53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie o układzie jednostronnym, okna od strony zachodniej. Niezależny układ: dwa pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Na podłogach w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

97 000 zł36 m² 2 694,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe w Solcu Kujawskim , o powierzchni 35,90mkw.Mieszkanie znajduję się w 4 piętrze w bloku ocieplonym, i odnowionym w otoczeniu zieleni.Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Zamość,lubelskie

169 000 zł56 m² 3 017,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie dwupokojowe bardzo ciepłe (nowoczesne bardzo szczelne okna), wygodne, przestrzenne, z pięknym widokiem na miasto i okolice, duża kuchnia , łazienka, dwa przedpokoje. Piwnica, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł79 m² 3 598,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Przestronne mieszkanie na osowej górze W doskonałej cenie Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o pow. 79,19m2 położone na trzecim piętrze w bloku z cegły (1993r) na Górnym Tarasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

128 000 zł44 m² 2 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży M4-44m2 po generalnym remoncie na ul.Śląskiej na idealnym 1 PIĘTRZE.Mieszkanie składa się z 2 pokoi,kuchni z oknem wraz z nowoczesnym umeblowaniem kuchennym,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kościan

Kościan,wielkopolskie

107 100 zł34 m² 3 150 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę składającą się z pokoju, przedpokoju, kuchni, łazienki o podwyższonym standardzie wykończenia. Łączna powierzchnia 34,18 m2. Kawalerka położona jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hallera

Stargard,zachodniopomorskie

143 000 zł36 m² 3 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do wydania od zaraz mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,40m2 usytuowane na IV piętrze niskiego budynku wielorodzinnego na Oś.Hallera w Stargardzie Szczecińskim.Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

143 500 zł34 m² 4 214,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 34,05m2 usytuowane na III piętrze niskiego budynku wielorodzinnego na Przedmieściu Szczecińskim w Stargardzie Szczecińskim.Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

150 912 zł42 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ostatnie mieszkanie - Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych"

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. 5 Lipca

Szczecin,zachodniopomorskie

199 000 zł45 m² 4 456,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Ładne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 44,65 m2 w skład wchodzą: pokój z balkonem (20 m2), przestronna kuchnia połączona z pokojem ( ok. 20 m2), łazienka widna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij