dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jar

Toruń,kujawsko-pomorskie

529 000 zł52 m² 10 173,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Jar | Watzenrodego | 3 Pokoje | 52m2 W cenie mieszkania miejsce postojowe w hali garażowej Prezentuję do sprzedaży lokal mieszkalny, zlokalizowany na I piętrze budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

850 000 zł70 m² 12 153 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 69,94M2, 3 pokoje, pruszków, ul.BOLESŁAWA PRUSA (Pruszków, mazowieckie, Prusa) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kraszewskiego

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł61 m² 8 660,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szukasz mieszkania Z potencjałem inwestycyjnym oraz świetnym układem pomieszczeń? atuty: - ustawne mieszkanie z możliwościami aranżacyjnymi - kamienica znajdująca się na granicy Wrzeszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Kraków,małopolskie

949 230 zł85 m² 11 133,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe! kraków - podgórze duchackie ok. ul. Kamieńskiego | ok. Rezerwatu Przyrody Bonarka Pragniemy zaprezentować Państwu nową inwestycję sprawdzonego na rynku ogólnopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł56 m² 5 535,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy ofertę trzypokojowego mieszkania do remontu zlokalizowanego w spokojnej części dzielnicy - Błonie. Budynek Nieruchomość, w której umiejscowiony jest lokal mieszkalny to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł62 m² 8 854,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam Państwu do zaoferowania piękne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na parterze w 3 piętrowym budynku mieszkalnym, przy ulicy Himalajskiej/ Alpejskiej w dzielnicy Krzyki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

1 393 900 zł118 m² 11 813 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witomińska

Gdynia,pomorskie

542 000 zł47 m² 11 531,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, mam na sprzedaż nowocześnie wykończone 3-pokojowe mieszkanie wielkości 46,6 m2 w idealnej lokalizacji blisko centrum Gdyni. Lokalizacja: dzielnica Działki Leśne, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Suwalska

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta wstrzymana Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe w nowym budownictwie na Maślicach! ogrzewanie z kotłowni w budynku wyposażone znakomita inwestycja - możliwość przejęcia najemców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

235 176 zł14 m² 16 798 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

313 808 zł36 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedam mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane przy ul. Wagrowskiej (nowe miasto/rataje). Atutem mieszkania jest bardzo dobra lokalizacja, która pozwala na łatwy dojazd do centrum (bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wygoda

Białystok,podlaskie

475 000 zł77 m² 6 135,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie 4- pokojowe m6a o powierzchni 77,42 m2 w budynku w zabudowie szeregowej w trakcie realizacji. Lokal jest częścią III etapu większej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Ząbki,mazowieckie

756 000 zł94 m² 8 041,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Dopiero rozpoczęta inwestycja sprawdzonego dewelopera. Jej największe zalety: - kameralna inwestycja składająca się tylko z 6 segmentów/apartamentów, - spokojna i bezpieczna okolica, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 900 zł61 m² 5 781,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnie skomunikowanym punkcie Fordonu. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na trzecim piętrze niskiego (4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Osiedle Kalinowe

Kraków,małopolskie

269 000 zł25 m² 10 760 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie zlokalizowane na 7 kondygnacji 10 piętrowego bloku, składa się z pokoju z wnęką (17 m2), kuchni z korytarzem (3,6 m2) oraz łazienki (3 m2). Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Wrocław,dolnośląskie

654 300 zł73 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Rewelacyjna Cena Wrocław Olimpia Port, ul. Vespucciego 72,70 m2 - 4 pokoje Opis Inwestycji: osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 72,70 m2 Cena: 654 300, 00 zł Termin realizacji: 2022-06 Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł63 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 63 m2 w przedwojennej kamienicy na Grochowie. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym i balkonem około 20 m2, - pokój około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Łódź,łódzkie

300 000 zł42 m² 7 072,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania które pojawią się w trakcie przeglądania ogłoszenia. W tym celu, prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł122 m² 8 142 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Gorąco Polecam! Pakiet 3 kawalerek przy Parku Południowym. Opiekun Oferty Budynek - otoczenie Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu na 3 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

2 284 275 zł114 m² 19 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Witam serdecznie, mam do zaoferowania atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie na warszawskim Wilanowie! Osiedle jest świetnie skomunikowane z ulicą Wilanowską, co pozwala na szybki dojazd do centrum oraz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boya Żeleńskiego

Łódź,łódzkie

499 000 zł74 m² 6 743,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł55 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta na wyłączność! 2 pokoje ,balkon, winda,garaż, ochrona, 2012, tarnogaj Polecam do sprzedaży bardzo ładne , 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pod Stokiem

Kraków,małopolskie

888 400 zł68 m² 13 065 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Grobli

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł78 m² 19 230,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie na Mokotowie! Mieszkanie 78 m2 zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, stylowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trocka

Warszawa,mazowieckie

432 000 zł49 m² 8 816,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela: przestronne mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 49m2, na 3 piętrze odnowionego bloku. W każdym pokoju pełne umeblowanie, w przedpokoju duża,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

478 400 zł37 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni klienci wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i analizie rynku proponujemy nową ofertę apartamentów na sprzedaż w miejscowości Karpacz. Mając na uwadze że w przypadku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Czyżyny

Kraków,małopolskie

840 650 zł109 m² 7 738,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania kraków - czyżyny (ok Centrum Handlowego M1) Nowa Inwestycja sprawdzonego na rynku dewelopera w dynamicznie rozwijającej dzielnicy Czyżyny, to kompleks ośmiu 5-piętrowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

3 122 200 zł156 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

411 100 zł36 m² 11 366 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kurczaba

Kraków,małopolskie

324 000 zł27 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z kuchnią w okolicy ulicy Jerzmanowskiego i Jana Kurczaba w dzielnicy Prokocim w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Złocieniowa

Kraków,małopolskie

500 000 zł46 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe; czynsz: 450.00 zł; Dodatkowo: domofon, miejsce postojowe pod budynkiem, łącze internetowe, balkon; W pobliżu: apteki, dworzec PKP, korty tenisowe, ośrodek zdrowia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

541 700 zł41 m² 13 125,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper Jeden z gigantów rynku deweloperskiego z Francji. Działają od 1956 r. i poza licznymi inwestycjami mieszkaniowymi, zrealizowali takie projekty jak: tunel pod kanałem La Manche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

427 000 zł65 m² 6 569,23 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Cztery pokoje - 65m2 - 4 pokoje - widna kuchnia widok na panoramę miasta Przestronne czteropokojowe mieszkanie położona w nowo powstającej inwestycji w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pod Stokiem

Kraków,małopolskie

918 000 zł65 m² 14 123 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

493 600 zł53 m² 9 313 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

464 000 zł76 m² 6 119,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zadbanego, 3 pokojowego mieszkania, położonego na parterze odrestaurowanej kamienicy na Bielawach. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podgórz

Toruń,kujawsko-pomorskie

350 000 zł48 m² 7 246,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie na Podgórzu Zalety : - parter - blisko sklepy, drogeria - bezpieczna okolica dla dzieci, z dala od ulicy - atrakcyjne place zabaw - kompleks sportowo-rekreacyjny - mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł39 m² 14 871,80 zł/m²