dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tartaczna

Gdańsk,pomorskie

900 000 zł46 m² 19 544 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szukasz stylowego mieszkania w samym centrum Gdańska? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,05 m , usytuowane kilka kroków od Starówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wasilków,podlaskie

679 000 zł65 m² 10 475,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie z balkonem w wyjątkowej Dolinie Cisów cisza, zieleń, komfort. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,82 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł75 m² 10 533,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia - ul. Podwale Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Wrocławia, przy ul. Podwale. Lokal idealny zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

420 000 zł80 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży niebanalna nieruchomość, położona na tyłach zwartej zabudowy, stanowiąca dobudówkę , przylegająca ścianą z jednej strony do dużej kamienicy, a z drugiej do zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wasilkowska

Białystok,podlaskie

554 000 zł62 m² 8 935,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie 4-pokojowe | 62 m | ul. Wasilkowska Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okólna

Kraków,małopolskie

460 000 zł25 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu kameralne mieszkanie o powierzchni 25m2. Nieruchomość znajduje się w Krakowie, na pierwszym piętrze pięciopiętrowego bloku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ludwiki

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł30 m² 20 620,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

Słoneczne mieszkanie 1-pokojowe w klimatycznej okolicy, o powierzchni 30 m , 1 piętro w 3-piętrowym bloku -warszawa, wola, ul. Ludwiki. Budynek znajduję się na terenie zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

318 516 zł30 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorzowska

Gliwice,śląskie

590 000 zł92 m² 6 413,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w Gliwicach przy ul. Chorzowskiej 92 m stylowej przestrzeni w dobrej lokalizacji. Ta pięciopokojowa nieruchomość zachwyca funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

229 000 zł60 m² 3 816,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o ogromnym potencjale, znajdującego się w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Jana Pawła II w Czerwionce-Leszczynach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dolna

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł16 m² 23 765,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 16,2 m , usytuowane na 4 piętrze bloku przy skrzyżowaniu ulic Belwederskiej, sobieskiego, dolnej i Chełmskiej. To doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wdzięczna

Łódź,łódzkie

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przepiękne, widne i jasne mieszkanie z dużym balkonem, do wykończenia według własnych upodobań. Przestronne mieszkanie położone w cichej, zielonej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

781 152 zł66 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

1 239 408 zł57 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. ___ uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczeńcowa

Lublin,lubelskie

482 406 zł46 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Chciałbym Państwu zaoferować nowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Lublin czuby ul: kaczeńcowa. Stan deweloperski, odbiór iiiq 2026r mieszkanie: -45,51m2 2pokoje -salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ozimska

Opole,opolskie

579 000 zł47 m² 12 448,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu w Opolu dostępne od ręki! Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja na wynajem. Mieszkanie wzniesione w nowoczesnym stylu, z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł38 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Opiekun oferty Numer Licencji : 32026 tel. Na sprzedaż 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 z wymienioną instalacją elektryczna i hydrauliczną. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołodzieja

Gdańsk,pomorskie

875 000 zł70 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdańsk, ul. Mariana Kołodzieja Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

838 000 zł28 m² 29 928,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2020 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Karolkowej. Kameralne, zamknięte osiedle z dużym patio. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

457 799 zł38 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,15m2 położone w dzielnicy Śródmieście, na świeżo wyremontowanej ul. Pomorskiej. Super lokalizacja, 5 minut do Rynku, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Wyzwolenia

Zabrze,śląskie

895 000 zł137 m² 6 532,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zachwycające dwupoziomowe mieszkanie w sercu Zabrza ul. Wyzwolenia 137 m To wyjątkowe miejsce, w którym codzienność zyskuje nowy wymiar. Rozłożone na dwóch poziomach, eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gotarda

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł28 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Digital Broker prezentuje kawalerkę o powierzchni 28 m , położoną na 7. piętrze budynku z windą przy ul. Gotarda na warszawskim Mokotowie. To świetna propozycja dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

583 000 zł31 m² 18 867,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kapitał, który zarabia - lokalizacja, która pracuje na Ciebie Masz środki, które chcesz ulokować rozsądnie? Zamiast szukać okazji - wybierz rozwiązanie, które już działa. Gotowa kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

461 555 zł51 m² 9 075 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

739 999 zł63 m² 11 746 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż komfortowe, doskonale doświetlone mieszkanie położone na 9. piętrze w 11-piętrowym budynku na wrocławskim Gaju. Mieszkanie pierwotnie miało układ trzypokojowy - istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bytom,śląskie

425 000 zł64 m² 6 688,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy widne mieszkanie 63,54 m2 , wysoki parter, , ogrzewanie miejskie mieszkanie składa się z 3 pokoi, łazienki, osobnego wc, przedpokoju oraz kuchni. Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł55 m² 9 734,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Projektant - Rzeszów, ul. Nowosądecka! Biuro Res Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o pow. 55,37 m2, położonego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepodległości

Leszno,wielkopolskie

379 000 zł62 m² 6 132,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 61,8 m2, gotowe do zamieszkania, znajdujące się na 4 piętrze 4 - piętrowego bloku mieszkalnego, w Lesznie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boruty-Spiechowicza

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł54 m² 10 236,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Prezentujemy państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 53,73m położone na drugim piętrze w niskim bloku przy ul. Spiechowicza w Rzeszowie. Mieszkanie dwustronne, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasna

Malbork,pomorskie

249 000 zł30 m² 8 355,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Oferta Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 29,8 m , zlokalizowana przy ul. Jasnej w Malborku. Mieszkanie w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia idealne dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wenus

Gdańsk,pomorskie

438 628 zł41 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w otoczeniu natury i z doskonałą komunikacją. Brak pcc oraz prowizji - sprzedaż bezpośrednia. Zapraszam do kontaktu Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Łódź

Łódź,łódzkie

273 976 zł30 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Oferta bez prowizji i podatku pcc! Zapraszam do kontaktu telefonicznego, jestem dostępna w godzinach 9:00-19:00. To propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę miejskiego życia, doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Flaminga

Szczecin,zachodniopomorskie

659 000 zł61 m² 10 876,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

-Rezerwacja- na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 znajdujące się na 1 piętrze budynku z 2021 roku przy ul. Flaminga 2. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł62 m² 13 810 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Posiadamy na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż na Białołęce Metraż 62.2m2 na 3 piętrze z windą, wyżej jest jeszcze półpiętro z apartamentem. Na piętrze znajdują się tylko 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

479 000 zł64 m² 7 504,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się ze świetną ofertą mieszkania z widokiem na starodrzew parku. Zielona enklawa w samym sercu Łodzi Funkcjonalny rozkładowy układ mieszkania z korzystną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

350 000 zł58 m² 6 043,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

* nowa cena * znakomite M-4 na sprzedaż Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie M-4 mieszczące się przy ulicy Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. Nieruchomość wykończona w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Otwock,mazowieckie

793 800 zł59 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 58,8 mkw. zlokalizowanego w ścisłym centrum Otwocka. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pruszków,mazowieckie

659 000 zł44 m² 15 284,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

To mieszkanie nie jest tylko adresem. To początek nowego etapu miejsca, w którym każdy dzień ma swój rytm, a poranki smakują spokojem. Na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorlice

Gorlice,małopolskie

380 000 zł48 m² 7 888,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne mieszkanie w Gorlicach o powierzchni 48,17 m2 usytuowane na parterze w pięciokondygnacyjnym bloku przy ul. Józefa Hallera. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

394 218 zł45 m² 8 712 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

489 900 zł32 m² 15 252,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu z windą z 2018 roku zlokalizowane w Warszawie - Włochy, ul. Aleje Jerozolimskie. Mieszkanie składa się z:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij