dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 225 ogłoszeń

565 000 zł40,21 m² 14 051,23 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w Kołobrzegu, położony na zamkniętej, prestiżowej inwestycji Perłowa Przystań z 2021 roku. To kameralne osiedle o wysokim standardzie, idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 54 mkw, położony w doskonałej lokalizacji, przy ul. Kronikarza Galla. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze (brak windy). Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł50,65 m² 9 457,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych części Rzeszowa na osiedlu Paderewskiego. Nieruchomość znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł31,25 m² 13 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie dwupokojowe położone na III piętrze III piętrowego bloku. Wykaz pomieszczeń: pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój, łazienka. Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł250 m² 11 960 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1903

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 650 zł41,10 m² 10 648,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje z ogródkiem | spokojna okolica | Gdańsk Święty wojciech/lipce Na sprzedaż jasne i dobrze zaprojektowane mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem, położone w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 000 zł80,94 m² 15 011,12 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie na poddaszu o pow. 80,94m2 + strych zlokalizowany w miejscowości Modlniczka, gm. Wielka Wiesi, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł64 m² 11 484,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 64 m - Lublin, ul. Wapowskiego (wrotków) Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł42,97 m² 11 170,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

***nowa oferta wyłącznie W sdp nieruchomości*** Duża kawalerka tuż obok Rynku Doradca klienta: tomasz Zelman tel:   Opis mieszkania: z przyjemnością oferujemy mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54,70 m² 10 950,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Do sprzedaży oferujemy przestronne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 54,70 m2, położone na pierwszym piętrze kamienicy położonej przy ul. Chwaszczyńskiej, w dzielnicy Młyniska, znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

526 162 zł44,59 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł72,80 m² 6 854,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,80 m , położone na II piętrze w budynku przy ul. Pięknej 31 w Ełku. Nieruchomość jest umeblowana i gotowa do wprowadzenia to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 176 608 zł70,88 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

687 300 zł47,40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Komfortowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu! Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Grzybowie na prestiżowym osiedlu Bałtyk. W pobliżu pełna infrastruktura. Na osiedlu znajdują się: plac.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

807 177 zł60,68 m² 13 302,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Górka narodowa - nowoczesne osiedle mieszkaniowe, spokojna okolica - V etap. Prezentowana oferta zlokalizowana jest w północnym rejonie Krakowa, w zielonej i przestrzennej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł64 m² 9 609,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o funkcjonalnym i dobrze rozplanowanym układzie, położone w jednej z bardziej klimatycznych i spokojnych części centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szukasz miejsca, gdzie po prostu wnosisz walizki i zaczynasz nowy rozdział? Zapraszam do odkrycia wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania w sercu warszawskiego Rembertowa (ul. Chruściela Montera.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł50,70 m² 13 708,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,7 m2 przy ul. Heroldów 19C na warszawskich Bielanach. Lokal położony na 3 piętrze w budynku z 1998 roku, z windą.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł77,60 m² 10 940,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wykończone mieszkanie 77,6 m 2 w Wieliczce z pięknym widokiem. N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 77,6 m , zlokalizowane w Wieliczce -.

Szczegóły ogłoszenia

803 740 zł57,41 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokoje, w budynku mającym pozwolenie na użytkowanie. Atrakcyjna cena i widok na Park Grabiszyński z balkonu english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł80 m² 9 962,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i zamknięte osiedle. 80m2 + duży prawie 30 metrowy taras z widokiem na piękną zieleń + 2 balkony. Do mieszkania miejsce postojowe w garażu podziemnym + komórka do.

Szczegóły ogłoszenia

471 300 zł45,73 m² 10 306,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do zaoferowania mam Państwu nowoczesne mieszkanie znajdujące się w trzykondygnacyjnym budynku na 2 oraz 1 piętrze (pozostały 2 takie same mieszkania). Budynek zlokalizowany jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Poleca się na sprzedaż lokal mieszkalny idealny również pod działalność. Ścisłe Centrum - tuż przy Palcu Zgody! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł50,58 m² 8 086,20 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Chełmińskie Przedmieście, centrum, gotowe go zamieszkania! Przedstawiam Państwu mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części toruńskiego osiedla Chełmińskie.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł55 m² 5 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-5, położonego na trzecim piętrze w niskiej zabudowie bloków przy ul.Warmińskiej. W skład wchodzą cztery pokoje, w tym dwa przejściowe,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,40 m² 5 938,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj od razu. Bez kompromisów. Bez remontów. Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których chce się wrócić. To wnętrze zostało zaprojektowane dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł51,89 m² 5 781,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wprowadzenie Na sprzedaż wysokie, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,89 m , położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą przy ul. Kopcińskiego 37, w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł40,42 m² 33 399,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie o powierzchni 40,42m2 w Juracie. Lokal mieści się przy ulicy Ratibora, w wyremontowanym i ogrodzonym budynku z miejscami postojowymi dla.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł43,95 m² 6 029,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,95m2 położonego w Krośnie na os.Magurów, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 828 zł51,08 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Jdk Nieruchomości jako partner w sprzedaży przedstawia I etap nowoczesnych mieszkań na prestiżowym Osiedlu Kochanowskiego. Lokalizacja: ul. Jana Kochanowskiego, sochaczew ścisłe centrum.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł44 m² 13 295,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż w trakcie remontu, zdjęcie poglądowe z inny realizacji. Mieszkanie będzie dosępn w okolicach maja/czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł60 m² 10 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m + komórka lokatorska 2,3 m Lokalizacja: ul. Dożynkowa, ponikwoda, lublin Informacje podstawowe: trzy oddzielne, funkcjonalne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,85 m2 zlokalizowane w Szczytnie przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Udział w mieszkaniu - zakup tylko za gotówkę, idealne dla Inwestora! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia oraz osobny pokój - dodatkową powierzchnię stanowi wspólny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł25,69 m² 7 356,95 zł/m²