dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Armii Krajowej

Opole,opolskie

295 000 zł70 m² 4 216,09 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania wyremontowane mieszkanie czteropokojowe z balkonem , o powierzchni użytkowej 69,97 m2 + piwnica 2,38m2, składające się z 4 niezależnych pokoi, dużej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

183 000 zł64 m² 2 881,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy do sprzedaży mieszkanie M-5 po kapitalnym remoncie z balkonem w układzie szwedzkim usytuowane na 8 piętrze (dwie windy które stają co piętro). W całym mieszkaniu zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Łódź,łódzkie

120 000 zł72 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Ze względów osobistych chcę sprzedać 3 pokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 72m2 zlokalizowane w kamienicy przy ul. Lipowej 27 w Łodzi. Kamienica z 1912 roku, 4 piętrowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

420 000 zł62 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Polecam na sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie po gruntownym remoncie, wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie jest położone na 3 piętrze 4 piętrowej kamienicy w centrum Poznania, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

265 000 zł69 m² 3 840,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do prezentacji trzypokojowego mieszkania usytuowanego w cichej i spokojnej części Chełmińskiego Przedmieścia. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze. Duży balkon na jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

240 000 zł42 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Atrakcyjna oferta , doskonała lokalizacja! Piękne, nietuzinkowe mieszkanie. Pomimo małego metrażu lokal daje możliwość wygosporarowania dodatkowej powierzchni na poddaszu. Poddasze wymaga docieplenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

650 000 zł102 m² 6 372,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nowocześnie wykończonego mieszkania pow. 102m2 w bloku z cegły (2007r.). Lokal składający się z 4 pokoi, kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

420 000 zł63 m² 6 656,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecam atrakcyjne mieszkanie urządzone w nowoczesny sposób z materiałów wysokiej jakości. Doskonale położone na osiedlu Sztuk Pięknych. Bardzo dobra komunikacja na Starówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

440 000 zł91 m² 4 810,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjna oferta sprzedaży dwupoziomowego, czteropokojowego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Koniuchy. W pobliżu sklepy, szkoła, przystanki komunikacji miejskiej. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

195 000 zł51 m² 3 831,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecam! Mieszkanie w zacisznej okolicy Torunia i terenów zielonych osiedla Na Skarpie.Na mieszkanie składają się dwa pokoje o wielkości 22, 12,4 , kuchnia, w 2009r. remontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

390 000 zł90 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1991

Gorąco polecam! Przestronne mieszkanie 90m2.Do dyspozycji mamy cztery pokoje o pow.20m2+8m2 aneks kuchenny,12m2,11m2,10m2,kuchnia9,5m2 posiada jeszcze spiżarkę,łazienka7m2 znajduje się w niej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

263 000 zł60 m² 4 420,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji przy kupnie tej nieruchomości! Mieszkanie w pełni rozkładowe 3-pokojowe z oddzielną widną kuchnią. Na uwagę zasługuje balkon, na który wejście jest z 2 pokoi. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

500 000 zł96 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Bardzo eleganckie dwupoziomowe mieszkanie z balkonem oraz tarasem i garażem w cenie. Na powierzchnię mieszkania składają się 4 pokoje, garderoba, 2 łazienki i kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

285 000 zł80 m² 3 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Polecam 80-metrowe mieszkanie położone na osiedlu Koniuchy. Przestronne, rozkładowe mieszkanie na parterze, składa się z salonu (22m2), trzech sypialni (16,14,10 m2), kuchni, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

435 000 zł79 m² 5 506,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wysoki standard 78-metrowe mieszkanie na pierwszym piętrze na osiedlu Słoneczne Tarasy. Trzy pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym zlokalizowane blisko centrum miasta, wokół dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 000 zł72 m² 4 569,44 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie z bardzo dużym balkonem, idealny na popołudnia przy kawie. Jeśli szukacie Państwo przestronnego, klimatycznego mieszkania w centrum to jest to oferta dla Was! Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kozanowska

Wrocław,dolnośląskie

179 000 zł30 m² 5 966,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Opis: super Inwestycja! Atrakcyjna kawalerka zlokalizowana przy ul. Kozanowskiej! Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 30m2, położone na 11 piętrze w jedenastopiętrowym budynku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Koziny

Łódź,łódzkie

125 000 zł36 m² 3 472,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M2, koziny 36m2, 125 000 Oferujemy Państwu w pełni rozkładową kawalerkę na Kozinach na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym z cegły. Mieszkanie jest jasne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Działdowo,warmińsko-mazurskie

149 000 zł51 m² 2 921,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładne, przytulne i jednocześnie przestronne mieszkanie M3 (2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój), o powierzchni 50,80m2, położone na 3 piętrze w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wodna

Kraków,małopolskie

359 898 zł55 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

| oferta bez prowizji od kupującego! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54,5 m , usytuowane na 3 piętrze w nowoczesnym kompleksie budynków wielorodzinnych w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uniwersytecka

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł66 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Uniwersytecka (centrum miasta, 500m od Rynku). Ze względu na swoją lokalizację (uniwersytet Wrocławski).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł125 m² 12 720 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Apartament w nowym budynku projektu jems architekci w inwestycji M2 apartament owiec o bardzo wysokim standardzie. Elewacja z aluminium i szkła. Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Nowe Miasto nad Pilicą

Nowe Miasto nad Pilicą,mazowieckie

52 000 zł26 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę do remontu,2 piętro w bloku ocieplonym na os.wojskowym.Więcej info.tylko pod numerem telefonu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 985 000 zł150 m² 13 233,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu stolicy- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Strzegomski

Wrocław,dolnośląskie

180 000 zł27 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

1-pokojowe mieszkanie o pow. 27m2 na Starym Mieście w ok ul.Pl Strzegomski Nieruchomość zlokalizowana jest na 6 piętrze w budynku z 1980roku. Bardzo dobra lokalizacja! Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

110 816 zł35 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 22 014,29 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

689 000 zł80 m² 8 612,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Luxhome Group poleca nowe, luksusowe mieszkanie w wysokim standardzie na ul. Łokietka (krowodrza) luxhome Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu wspaniały, elegancki, przestronny, jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Reden

Dąbrowa Górnicza,śląskie

145 000 zł55 m² 2 636,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości tower estates prezentuje: pilne! Do sprzedania pięknie wyremontowane 2 poziomowe mieszkanie w dzielnicy Reden, bardzo niski czynsz, ogrzewanie centralne. Meble kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Warszawy

Poznań,wielkopolskie

329 000 zł63 m² 5 205,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

* gwarantujemy bezpieczną transakcję I profesjonalną obsługę * Gorąco polecam na sprzedaż - bardzo ładne, zadbane i ciepłe - 3 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

260 000 zł49 m² 5 306,12 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe mieszczące się na Gądowie w okolicy ul. Drzewieckiego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

175 000 zł31 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na Jeżycach na 7 piętrze w bloku. Mieszkanie jest jasne, ciepłe, po remoncie, do zamieszkania od zaraz. Istnieje możliwość wykonania dodatkowych prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewinowska

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Piękne mieszkanko W atrakcyjnym miejscu Mam do sprzedania bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Zaciszu. Osiedle znajduje się w cichej i zielonej okolicy, a dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

150 000 zł55 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Komfortowe mieszkanie na oś. Nowiny. W dużym pokoju położono na podłodze deskę barlinecką, na ścianach raufazę, balkon wykafelkowano. Kuchnia pozostaje w zabudowie oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordeckiego

Kraków,małopolskie

320 000 zł53 m² 6 026,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 53,1 m2, położone na II piętrze w oficynie kamienicy z 1938r. przy ul. Kordeckiego. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (ok. 19,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

110 816 zł35 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nefrytowa

Piaseczno,mazowieckie

350 000 zł112 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Dwupoziomowe mieszkanie w Józefosławiu. 82 m2 powierzchnia mieszkalna, po podłodze 112 m2. Poziom I: - salon 22,5 połączony z kuchnią 8 m2 i przedpokojem 12,5 m2 - pokój 10 m2 (skosy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kaźmierz

Kaźmierz,wielkopolskie

200 000 zł56 m² 3 551,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Chciałbyś mieszkać z dala od hałasu i wielkomiejskiego gwaru, w ciszy, spokoju i miłych okolicznościach przyrody ? To oferta specjalnie dla Ciebie! kaźmierz - mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Świdnik

Świdnik,lubelskie

105 000 zł28 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka w centrum Świdnika w bardzo atrakcyjnej cenie! 0% prowizji od kupującego. Mieszkanie (28m2) częściowo do remontu, częściowo do odświeżenia. Duży, ustawny pokój, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krakowiaków

Kraków,małopolskie

270 000 zł56 m² 4 821,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 55,93 m2 , zlokalizowane na os. Krakowiaków, na przeciwko Placu Bieńczyckiego. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku 10 piętrowym z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Emila Serkowskiego

Kraków,małopolskie

247 000 zł41 m² 5 964,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogródkiem! Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 41,41 mkw (lokal+piwnica), położone na parterze w 2 piętrowej odnawianej kamienicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zachodnia

Plewiska,wielkopolskie

475 000 zł125 m² 3 801,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Polecam na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o pow. całkowitej 124,96 m2, pow. użytkowa: 96,36 m2. Mieszkanie położone na drugiej i trzeciej kondygnacjibudynku. Na pierwszym poziomie znajduje.