dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, Bałuty

Łódź,łódzkie

105 000 zł25 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 25 m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły w dzielnicy Łódź Bałuty. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowe Osiedle

Kartuzy,pomorskie

299 000 zł106 m² 2 820,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Obniżona cena! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na parterze budynku wielorodzinnego znajdującego się przy ul. Nowe Osiedle w Kartuzach. Powierzchnia mieszkania wynosi 116 mkw. + piwnica ok. 30 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

100 000 zł47 m² 2 127,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na Nowym Mieście. Mieszkanie posiada osobne wejście. W cenie mieszkania pozostają meble i wyposażenie. Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Panewniki

Katowice,śląskie

379 000 zł70 m² 5 414,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne i bardzo ładne mieszkanie, w Katowicach - Panewnikach o powierzchni 70m2. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze, składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

175 000 zł46 m² 3 804,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 rozkładowe pokoje o powierzchni 45,5m2 na 3 piętrze w bloku 4- piętrowym na Chojnach. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, ciepłe i słoneczne, rozkładowe, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

161 000 zł60 m² 2 683,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,55m2, położone na 2 piętrze kamienicy w centrum Łodzi. Mieszkanie z małym balkonikiem, do całkowitego remontu. Wystawa okien:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stroszek

Bytom,śląskie

69 000 zł30 m² 2 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku o niskiej zabudowie.~Mieszkanie składa się z 1 pokoju,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Katowice,śląskie

165 000 zł44 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferta wstrzymana. Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Proponowany lokal zlokalizowany na Zawodziu w niedalekiej odległości od Uniwersytetu Ekonomicznego, przy ul. Bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budrysów

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł38 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Budynek po remoncie i wymianie instalacji. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura. Mieszkanie do remontu. Kuchnia widna. Łazienka z oknem. W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topolowa

Kraków,małopolskie

550 000 zł79 m² 6 962 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m2 zlokalizowane na ulicy Topolowej (stare Miasto), usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy w oficynie. W mieszkaniu okna wymienione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Miechowice

Bytom,śląskie

170 000 zł62 m² 2 741,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~mieszkanie spółdzielcze własnościowe w dobrym stanie, usytuowane na 4 piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszy Czarnego

Żary,lubuskie

139 000 zł50 m² 2 780 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedane! sprzedane! sprzedane! sprzedam umeblowane mieszkanie żary, zawiszy czarnego 3pokoje, i piętro, 50m2 meble W cenie! nowa jeszcze niższa cena! 139.000 PLN Mieszkanie bez obciążenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

432 900 zł65 m² 6 649 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w rezydencji ogrody hallera. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 24,4m2 z wyjściem na balkon ok.8,9m2, sypialnie ok.14,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

255 000 zł41 m² 6 219,51 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowe budownictwo Ładne 2-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu z garażem, komórką lokatorską i dużym balkonem Sprzedam, chętnie także z podnajmem. Mistrzejowice - Bieńczyce, obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dąbrowszczaków

Swarzędz,wielkopolskie

298 000 zł63 m² 4 730 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 63 m2 w Swarzędzu na Os. Dąbrowszczaków, w bardzo dobrej lokalizacji i atrakcyjnej cenie. Zachęcam aby mieszkanie i okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

238 000 zł58 m² 4 103,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Kaliny. - pokoje rozkładowe 8, 12, 20m2 - jasna kuchnia - balkon - przynależna piwnica - gaz, co, woda - miejskie Mieszkanie po remoncie(wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Legionowo,mazowieckie

216 000 zł38 m² 5 684 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Dwupokojowe mieszkanie 38m2 na naprawdę cichym i spokojnym osiedlu w Legionowie. Drugie piętro w bloku 4 - piętrowym. Blok po kapitalnym remoncie. Kuchnia widna oddzielna W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Raków

Częstochowa,śląskie

93 000 zł25 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie środkowe, słoneczne z dość dużym balkonem , kuchnia mała ale ustawna , w cenie zostają meble kuchenne nowe, w przedpokoju szafa garderoba .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

210 000 zł47 m² 4 468,08 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne M4 o powierzchni 47,46m2, położone na szóstym piętrze w wieżowcu na Bałutach. Mieszkanie własnościowe, wygodne, słoneczne, po generalnym remoncie,do ewentualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Lublin,lubelskie

169 000 zł32 m² 5 248 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Atrakcyjna kawalerka o powierzchni 32,2 m 2 w Centrum Lublina. Lokal mieszkalny położony na parterze w czteropiętrowej kamienicy z 1910 roku. Mieszkanie widne, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gazowa

Kraków,małopolskie

175 000 zł20 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Ładną garsonierę na Kazimierzu sprzedam Lokalizacja: stare Miasto Śródmieście Kazimierz Wisła pl.Wolnica pl.Nowy kamienica 1950, II piętro z wysokim parterem i poddaszem spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radzionków

Radzionków,śląskie

169 000 zł61 m² 2 752,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! W cenie kuchnia w zabudowie oraz szafa typu komandor!~ustawne mieszkanie w bardzo dobrym stanie.~Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Osiedle Kalinowe

Kraków,małopolskie

159 000 zł24 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający! Przytulne spółdzielczo-własnościowe 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,34m2 zlokalizowane na wysokim parterze 10-piętrowego bloku na osiedlu Kalinowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grażyny

Kraków,małopolskie

440 000 zł70 m² 6 223 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Grażyny (prądnik Biały), usytuowane na parterze trzypiętrowego bloku z 1998 roku. Teren ogrodzony. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

199 000 zł34 m² 5 852,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe, zlokalizowane na 6 piętrze 10 piętrowego bloku (płyta, lata 80.), przy ulicy Wysłouchów (Kraków/Podgórze Duchackie). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Karolewska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł56 m² 3 839,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładna lokalizacja nad Brdą , mieszkanie nowocześnie urządzone nowa kuchnia z pełnym wyposażeniem agd, łazienka z prysznicem z hydromasażem i sauną i pralka,duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ariańska

Kraków,małopolskie

510 000 zł62 m² 8 225 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow. 62m2 położone na poddaszu ( adaptacja w 2000 r.) w 3-piętrowej kamienicy z 1936 r. Jasna oddzielna umeblowana i wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

235 000 zł40 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,2 mkw+ wykusz razem 40 mkw na 2 piętrze w budynku z cegły 4 piętrowym .Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Wejherowo,pomorskie

179 000 zł46 m² 3 861,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Mieszkanie położone w spokojnej okolicy Wejherowa. Blisko środki komunikacji miejskiej, szkoła, przedszkole, kościół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wallenroda

Kraków,małopolskie

226 000 zł34 m² 6 647 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 zlokalizowane na ulicy Konrada Wallenroda (prokocim), usytuowane na parterze dziesięciopiętrowego bloku z 1980 roku. W mieszkaniu okna wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Centrum B

Kraków,małopolskie

210 000 zł35 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Przytulne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2 ulokowane na 5-tym piętrze 6-piętrowego bloku na osiedlu Centrum B (nowa Huta) w Krakowie Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrzańska

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł65 m² 6 219 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w sąsiedztwie Rynku w kamienicy. Duży pokój dzienny (ok.30m2), 2 sypialnie (ok.16, 8m2), łazienka z toaletą (ok.5m2), kuchnia. Wszystkie pokoje są w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nad Strumykiem

Józefosław,mazowieckie

620 000 zł89 m² 6 966,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Nowocześnie wykończone i atrakcyjnie umeblowane w wysokim standardzie mieszkanie 4-pokojowe; okna na wschód, południe i zachód; garderoba przy sypialni; kuchnia wygodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Reguły,mazowieckie

435 000 zł72 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Trzypokojowe mieszkanie na spokojnym osiedlu w Regułach. Kuchnia połączona z salonem - razem ok 32m2., sypialnia z szafą 16m2 i mały pokój 8m2, duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

240 000 zł40 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze w budynku 4 piętrowym Kuchnia w formie aneksu z glazura i terakotą pokoje ok 16 /8 m2 na podłodze położona jest wykładzina dywanowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

269 000 zł43 m² 6 255 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Radzikowskiego (azory), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z 1972 roku. W mieszkaniu okna wymienione na pcv. Kuchnia - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Polkowice,dolnośląskie

180 000 zł52 m² 3 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest po remocie. Wymienone zostały grzejniki, okna cała istalacja elektryczna. Mieszkanie składa się z 2 pokoi , kuchni oraz wc wraz z łazienką.Kuchnia w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Brodnica,kujawsko-pomorskie

115 000 zł39 m² 2 948,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane na I piętrze przy ul. Wyspiańskiego 9. Mieszkanie jest zadbane,częściowo odnowione, składa się z 2 pokoi, p.pokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

129 000 zł34 m² 3 794,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Gliwicach,calosciowy remont przeprowadzony w 2008 roku,kuchnia na zamowienie lodowka i pralka wbudowane w szafki kuchenne ,lazienka compleksowo wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Łódź,łódzkie

110 000 zł41 m² 2 682,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania duża kawalerka typu M-2 , w samym centrum Łodzi,o pow 41 m, zlokalizowane na 4 piętrze 4-piętrowej kamienicy. Mieszkanie przestronne, o dużych możliwościach aranżacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Łódź,łódzkie

140 000 zł47 m² 2 978,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka po remoncie,mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą w kamienicy na 2 piętrze o powierzchni 47 m2 położone w centrum Łodzi. Bardzo dobra lokalizacja ,.