dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

288 000 zł49 m² 5 877,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie w okolicy ul. Pszczyńskej - boczna Opolskiej. Bliskość centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dowbora-Muśnickiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

164 000 zł63 m² 2 611,47 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3- pokojowe na os. Piaski Mieszkanie składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, wc, łazienki o łącznej powierzchni 62, 80 mkw. Pokój dzienny oraz dziecięcy odremontowany, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

466 943 zł97 m² 4 799 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

0% prowizji od kupującego! luxhome Group poleca 5-pokojowe mieszkanie przy ul. Sołtysowskiej - miejsce parkingowe gratis Polecana nieruchomość to przestronne, komfortowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

190 000 zł60 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe, 3 pokoje ( 60 m2 ) w kamienicy w Katowicach Piotrowicach. Możliwość postawienia garażu w ogródku przed kamienicą. Mieszkanie po remoncie, w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Białystok,podlaskie

179 000 zł48 m² 3 729,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta W programie bez prowizji dla kupującego* Polecamy Państwu mieszkanie położone na lubianym z doskonale rozwiniętą infrastrukturą osiedlu Dziesięciny. II piętro, dwa oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krasickiego

Kraków,małopolskie

309 000 zł41 m² 7 536,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

0% prowizji od kupującego! luxhome Group poleca 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Krasickiego - Stare Podgórze! Polecana nieruchomość to przestronne, komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

310 000 zł94 m² 3 297,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży mieszkanie w Śródmieściu okol. ul. Żeromskiego, 3 pokoje, dodatkowo garderoba, na 2 piętrze, z balkonem, w kamienicy przedwojennej. Mieszkanie idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Stegny

Stegny,warmińsko-mazurskie

73 000 zł50 m² 1 460 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje ,łazienka,przedpokój, kuchnia,piwnica,budynek gospodarczy, co etażowe i piec kaflowy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Trzech Wieszczów

Częstochowa,śląskie

163 000 zł64 m² 2 546,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na parterze w bloku przy ulicy Mickiewicza. Mieszkanie do odświeżenia, układ pomieszczeń dwustronny. Wolne od zaraz. Blisko do centrum miasta.W pobliżu mieści sie szpital,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

240 000 zł45 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przytulne dwu pokojowe mieszkanie w ogrodzonym bloku, w pobliżu lasu położone w Jabłonnie, jedynie 20km od centrum Warszawy. Mamy do dyspozycji pokój połączony z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Bytom,śląskie

173 000 zł69 m² 2 496,75 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie w budynku 3 piętrowym to wyjątkowa oferta, skierowana do wymagających Klientów. W śródmieściu Bytomia, modernistyczna architektura, funkcjonalne mieszkania oraz najwyższy standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rozbark

Bytom,śląskie

129 000 zł38 m² 3 394,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie kompleksowo wyposażone. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Rozbark w budynku po kapitalnym remoncie. Wykonana termomodernizacji, klatka schodowa bardzo ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

53 000 zł33 m² 1 606,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne, jasne mieszkanie jednopokojowe w doskonałej lokalizacji górnego Białego Kamienia. Rozpoczęty jest remont, wymienione okna,w pokoju w gładzie, podłoga przygotowana pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

108 140 zł30 m² 3 623,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży kawalerka w stanie deweloperskim w nowoczesnym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Stefana Batorego

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł29 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja! śródmieście! blisko sgh I sggw! super panorama warszawy! Kawalerka 30 m2 Mieszkanie po remoncie , składa się z pokoju z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miklaszewskiego

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje, 48m2, miklaszewskiego ursynów 335000 zł Parametry ogólne : Dwustronne mieszkanie o powierzchni użytkowej: 47m2, parter w 3 piętrowym Dobry rozkład pomieszczeń: pokoje: 20m2, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wełnowiec

Katowice,śląskie

220 000 zł63 m² 3 492,06 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice Józefowiec- wełnowiec, słoneczne i ciepłe, przestronne mieszkanie o pow. 62,8m2, położone jest na II piętrze w ocieplonym bloku. Dwa pokoje (pierwotnie były 3, dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Łódź,łódzkie

435 000 zł88 m² 4 943,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu Śródmieścia i Polesia powierzchnia 88m2. Apartamentowiec, ochrona całodobowa. Możliwość zakupienia garażu w cenie 30000, zakup nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

205 000 zł33 m² 6 212,12 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Słoneczne, jasne mieszkanie na wrocławskich Popowicach. Mieszkanie o pow. 33 m2 składa się z 2 pokoi ( salon z aneksem kuchennym, sypialnia z wyjściem na balkon, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szkocka

Wrocław,dolnośląskie

229 000 zł33 m² 6 939,39 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ładne, zadbane mieszkanie na wrocławskim Muchoborze Małym. Mieszkanie jasne, słoneczne i ciepłe. Mieszkanie o pow. 33 m2 składa się z 2 pokoi ( salon z aneksem kuchennym, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klonowica

Kraków,małopolskie

212 520 zł32 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! luxhome Group poleca 1-pokojowe mieszkanie przy ul. Klonowica na Podgórzu Duchackim! Polecana nieruchomość to przytulne i komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł36 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie typu studio o pow. 36m 2, dodatkowo duży 9-cio metrowy taras trzecie piętro w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie położone w kompleksie Nowy Wilanów w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkingowa

Żyrardów,mazowieckie

210 000 zł66 m² 3 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe z oddzielną, widną kuchnią łazienką i wc. Mieszkanie ciepłe ,środkowe, po remoncie (wymiana instalacji elektrycznej,gazowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Julianów

Łódź,łódzkie

329 000 zł62 m² 5 264 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament 2010r Julianów ok 63m2, 3 pokoje w pełnym rozkładzie. Drugie piętro salon z aneksem kuchennym ok 24m2, kuchnia nowocześnie urządzona z płytą indukcyjną. Dwie sypialnie jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Kraków,małopolskie

1 690 000 zł149 m² 11 373,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Duży przestronny apartament o pow. 148,59 m2, pokoje wielkości ( 42,43; 32,8; 27,1), nowe okna drewniane, na podłodze elegancki parkiet, wysokość pomieszczeń 3,50 m, ogrzewanie elektryczne, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Praska

Kraków,małopolskie

240 000 zł35 m² 6 853,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Okazja - do kupienia jasne 2 pokojowe mieszkanie na Ul. Praskiej. Zlokalizowane na I piętrze w kameralnym bloku II piętrowym. Na łącznej powierzchni 35,02 m2 , znajdują się 2 pokoje (wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

220 000 zł47 m² 4 670,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe, wykończone, dwupokojowe mieszkanie z niewielkim ogródkiem na nowym osiedlu w centrum Góry Kalwarii. Mieszkanie usytuowane jest na parterze. Składa się z dużego pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

103 890 zł35 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 22 014,29 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

299 000 zł70 m² 4 261,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowa super oferta Mieszkanie w zabudowie szeregowej z własnym ponad 30 metrowym ogródkiem na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z wjazdem przez bramę na pilota. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zapłocie

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł124 m² 6 907,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania mieszkanie w Wilanowie o powierzchni 124.5m2, z ogrodem 180 m2, garażem 18 m2 i miejscem parkingowym 18 m2. Mieszkanie 4 pokojowe, 2 łazienki, 2 garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grodziec

Będzin,śląskie

89 000 zł37 m² 2 405,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy oraz blisko sklepów. Budynek w którym znajduje się mieszkanie został ocieplony, co znacznie zmniejsz koszty ogrzewania. Lokal jest po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gutta

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w cichej, spokojnej części ursynowa - osiedle na skraju. ok. 10 minut spacerem do metra Stokłosy lub Imielin (2 przystanki autobusowe). Mieszkanie do odnowienia. ogrodzony parking płatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skalbmierska

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł37 m² 6 970,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie słoneczne i ciche, z balkonem. Kuchnia widna. Wymienione okna. W pokoju i przedpokoju stary parkiet. Łazienka z wanną do wymiany, umywalką i sedesem. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Włochy

Warszawa,mazowieckie

374 950 zł75 m² 4 999,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Przedwojenna kamienica, okazyjna cena, jedyna taka oferta na rynku. Kamienica w dobrym stanie , niezbędne remonty i konserwacje wykonywane są na bieżąco. Klatka schodowa po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Strachocin

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł46 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

***atrakcyjna oferta*** Polecam mieszkanie znajdujące się we Wrocławiu na Wojnowie. Powierzchnia mieszkalna 46m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu. Kuchnia otwarta połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

189 000 zł70 m² 2 700 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 70m2, z dwiema antresolami (sypialnia i suszarnia), co w sumie daje około 100m2 efektywnej powierzchni mieszkalnej. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł75 m² 5 066,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie(74,3m2)własnościowe-spółdzielcze przy ulicy Zaporoskiej w budynku 4-piętrowym w odnowionej plombie z 1992r. Nieruchomość znajduje się na 4piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł50 m² 7 302,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nieruchomość położona w prestiżowej dzielnicy Wrocławia. Miejsce ciche a zarazem z dobrym dojazdem do samego centrum jak i autostrady. Nowoczesna zabudowa oraz dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł84 m² 1 369,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone w centrum Wałbrzycha. Powierzchnia: 84 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze 3-puiętrowej kamienicy. Dach budynku po remoncie. Mieszkanie czyste,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Korzona

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł88 m² 6 514,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Ustawne mieszkanie dwupoziomowe. Na dole: salon -24m2 kuchnia i wc, na górnym poziomie: 3 sypialnie 11m i 12m i 14m2. Okna drewniane, nowe, szczelne, wychodzące na południe z wyjątkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Rybnik,śląskie

179 000 zł66 m² 2 726,58 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

M4 na ul. Kilińskiego. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni z oknem,przedpokoju, łazienki oraz w.c. z dodatkowym prysznicem. Wymienione zostały wszystkie okna, drzwi.