dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magnoliowa

Białystok,podlaskie

281 000 zł58 m² 4 844,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Proponuję Państwu mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 58 m2 położone na osiedlu Zielone Wzgórza. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

502 500 zł67 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mokotów - Al.Sobieskiego. Mieszkanie o pow.67 m2 w budynku z 1998r. (cegła) p. 3/4. Lokal to 3 pokoje (18,6, 12,1 i 11,2 m2), widna, częściowo otwarta na salon kuchnia (10,6 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Wrocław,dolnośląskie

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zzapraszam na bezpłatną prezentację - mateuszukparter-słoneczne- świetna lokalizacja- idealne pod wynajem- polecam Państwu słoneczne i przytulne mieszkanie. Powierzchnia użytkowa lokalu to 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielna

Łódź,łódzkie

159 000 zł48 m² 3 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 na Bałutach ul Zielna. Blok ogrodzony, brama na pilota, za opłata 20zł. miesięcznie własne miejsce parkingowe. Mieszkanie jest do remontu. Bez balkonu. Duża kuchnia - widna. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

305 000 zł39 m² 7 820,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| oferujemy do sprzedania komfortowe mieszkanie, usytuowane na wysokim parterze w bloku II piętrowym z cegły. Mieszkanie znajduje się przy ul. Kazimierza Wielkiego, łobzów. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szamarzewskiego

Poznań,wielkopolskie

280 000 zł67 m² 4 179,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

BT - bezpieczna transakcja tylko Z biurem nieruchomości Sprzedaż mieszkania na wysokim parterze w bloku z cegły wybudowanym w latach 50-tych. Budynek ocieplony po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł60 m² 9 995 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opis: polecam mieszkanie w wysokim standardzie w bloku z 2008roku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi: salon połączony z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecam eleganckie mieszkanie dwupokojowe z balkonem (46,5 m2) położone przy ul. Pilczyckiej na osiedlu Maślice. Nowe budownictwo - budynek 3 piętrowy z 2004 roku. Lokal usytuowany jest od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Duracza

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł51 m² 6 647,06 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Bielany ul. Duracza. Mieszkanie 3- pokojowe o pow. 51 m2, p. 3/10. Pokoje (16, 10.20, 9.20 m2), kuchnia widna, oddzielna (5 m2) z możliwością połączenia z dużym pokojem. łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł112 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Śródmieście , mieszkanie w kamienicy na pierwszym piętrze z dwoma balkonami. Imponujący metraż 112 m kw, to kuchnia z jadalnią 20 m kw, ( w pokojach i kuchni po dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

179 000 zł25 m² 7 160 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedam kawalerkę przy ulicy Powstańców Śląskich, po remoncie. Jasna kuchnia, bardzo dobra lokalizacja, strona wschodnia, widok na zieleń i panoramę miasta, blok ocieplony, blisko odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł29 m² 9 275,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Wygodnie urządzone 1-pokojowe mieszkanie 29m2.! okolica Rynku! Wyposażona kawalerka usytuowana jest na 2 pietrze w budynku z 1930 roku. Dogodne usytuowanie w samym centrum miasta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łazarza

Kraków,małopolskie

535 000 zł77 m² 6 948,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

| do sprzedania pięknie umiejscowione, duże, słoneczne mieszkanie. 2 pokoje, kuchnia, łazienka , wc w sumie 77m2 mieszczące się przy ul. Łazarza. Niedaleko przystanki mpk, do centrum Krakowa kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

375 000 zł97 m² 3 881,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy, na pierwszym piętrze o powierzchni 96,6. Dwustronne, 3-pokojowe, osobna kuchnia, łazienka. Pokoje o wymiarach 28mkw, 20mkw i 21mkw. Kuchnia duża, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

164 730 zł55 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 31 785 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około 132.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pawłowice

Pawłowice,śląskie

169 900 zł74 m² 2 295,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jedyna taka oferta na rynku! M-5 pawłowice I piętro! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie typu m-5 w układzie szwedzkim usytuowane na I piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Brynów

Katowice,śląskie

339 000 zł51 m² 6 647,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z niezwykle atrakcyjną ofertą sprzedaży apartamentu na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Ligota Park w Katowicach. Osiedle znajduje się w najatrakcyjniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

249 000 zł56 m² 4 438,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie - 56,10 m2 w dogodnej lokalizacji w Legionowie. Lokal składa się z 3 pokoi, przedpokoju, oddzielnej widnej kuchni, łazienki i osobnej toalety. Przynależna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Bohaterów Września

Warszawa,mazowieckie

805 000 zł76 m² 10 592,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania 3 pokojowe , piękne mieszkanie o powierzchni 76 m2 na Ochocie , Aleja Bohaterów Września (przy Parku Szczęśliwickim, na tyłach Blue City).l Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

328 000 zł37 m² 8 864,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Bardzo ustawne do aranżacji 37m2. mieszkanie 2 pokojowe na 1 pętrze w 4 kondygnacyjnym budynku z cegły. Wymienione wszystkie instalacje. Nowe okna, estetyczna klatka schodowa. Malowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł53 m² 5 094,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokojowe 53 m2, rozkładowe z potencjałem do gruntownego remontu. Widna kuchnia, sypialnie 7 i 9 m2 z ekspozycją na wschód, salon 17,5 m2 z wyjściem na spory balkon - ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wężyka

Kraków,małopolskie

354 676 zł67 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! luxhome Group poleca 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Wężyka na Czyżynach! Polecana nieruchomość to przytulne i komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

342 559 zł69 m² 4 964,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecam do kupna mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się na Wrocławskich Krzykach. Mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 69,91mkw, na które składają się 2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielska

Wrocław,dolnośląskie

259 000 zł51 m² 5 078,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe - Kozanów / Pilczyce - okolica ul. Sielskiej - nowe budownictwo - rozkład - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zofin

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł43 m² 4 302,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w bloku z cegły (1998r)ładne,ciepłe do wprowadzenia.Super położenie,w pobliżu Górki Fordońskie,szkoły,punkty usługowo-handlowe,bdb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłużna

Warszawa,mazowieckie

225 000 zł44 m² 5 165,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania mieszkanie 44 m2 na Białołęce (lewandów) Osiedle zamknięte strzeżone. dwa pokoje z aneksem kuchennym. Mieszkanie do wykończenia. Pokoje 17.5 m2 i 10,7 m2, kuchnia 6 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Polecam, idealne mieszkanie dla studentów. Pl. Grunwaldzki w odległości 15 min pieszo. Na przeciwko Park Tołpy. Mieszkanie 2 pokojowe w pełni rozkładowe o powierzchni 45,8 mkw (wg kw),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Śliwowa

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł60 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do kupna mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 60mkw, mieszczące się przy ulicy Śliwowej na Wrocławskich Maślicach. Mieszkanie składa się z 2 rozkładowych pokoi, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł68 m² 10 588,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w kamienicy położonej na Starym Żoliborzu w najpiękniejszym miejscu Żoliborza Urzędniczego przy ulicy Wyspiańskiego. Mieszkanie bardzo ciche i słoneczne, trzypokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ziołowa

Katowice,śląskie

116 280 zł26 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super oferta! bardzo niskie koszty utrzymania cena za m2 4500 zł kupujący zwolniony Z podatku 2 % pcc lokalizacja Inwestycja znajduje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Katowice

Katowice,śląskie

101 000 zł25 m² 4 040 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie (aktualnie remontowane) położone w Centrum Katowic w okolicach Akademii Ekonomicznej. Mieszkanie o powierzchni 25 m2. Ogrzewanie węglowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

185 000 zł63 m² 2 922,59 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się na 7 piętrze w 9 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, widnej kuchni (wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

270 000 zł72 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam nowe, słoneczne mieszkanie na cichym i spokojnym osiedlu, u podnóża Pałacu Paulinum. Osiedle ogrodzone, położone wśród zieleni, własny plac zabaw, miejsca parkingowe, widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

187 000 zł43 m² 4 348,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Okazja! na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe 187.000 PLN Niski blok czteropiętrowy, po termomodernizacji i remoncie, pełna infrastruktura, sklepy, przedszkole, szkoła, pięknie zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Ruczaj

Kraków,małopolskie

592 200 zł118 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

| apartament o powierzchni 118,10 m2 w stanie deweloperskim. Apartament składa się z salonu z wyjściem do ogrodu, otwartej na salon jasnej kuchni, czterech dużych sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bocheńska

Kraków,małopolskie

310 000 zł44 m² 7 045,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie do remontu na krakowskim kazimierzu Przedstawiam państwu bardzo przytulne i ciepłe mieszkanie o powierzchni całkowitej 44 m2, znajdujące się w centrum miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zagumienna

Białystok,podlaskie

243 000 zł72 m² 3 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży przestronnego 4- pokojowego mieszkania znajdującego się na dzielnicy Białostoczek w Białymstoku. Mieszkanie usytuowane jest na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łączności

Wrocław,dolnośląskie

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Łączności (okolice ronda Powstańców Śląskich, krzyki), atrakcyjna lokalizacja blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Bielska

Tychy,śląskie

500 000 zł87 m² 5 747,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Lokalizacja Aleja Bielska - główna arteria komunikacji północ-południe Tychów. Ulica krzyżuje się z Aleją Jana Pawła II i Niepodległości i w prostej linii prowadzi przez Czułów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Francuska

Katowice,śląskie

350 000 zł126 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 126m2 (powierzchnia użytkowa 75m2) Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Kamienica, klatki schodowe i korytarze zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płochy

Katowice,śląskie

260 000 zł72 m² 3 611,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis: oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72 m2. Lokal znajduje się na 5 piętrze w budynku 10 piętrowym. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni połączonej z jadalnią,.