dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marchołta

Kraków,małopolskie

275 000 zł43 m² 6 395,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

| do sprzedania dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Marchołta, prądnik Czerwony. Lokal o powierzchni 42,3 m2 składa się z dwóch oddzielnych pokoi, jasnej osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Kraków,małopolskie

335 000 zł48 m² 6 951,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Właściciel sprzedaje jasne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie pomiędzy pl. Bohaterów getta a zabłociem (ul. Traugutta). Mieszkanie 48,19 m2 składające się z dwóch pokoi dziennych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legionowo

Legionowo,mazowieckie

145 000 zł34 m² 4 264,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 34 m2 w centrum Legionowa. Składa się z salonu, przedpokoju, oddzielnej kuchni z oknem oraz toalety. Przynależna również duża piwnica. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pabianicka

Warszawa,mazowieckie

327 901 zł47 m² 7 021,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie w cichym, kameralnym, nowo powstającym budynku na Pradze Południe. Zakończenie inwestycji w stanie deweloperskim przewidziano na II kwartał 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł70 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 69m2 mieszczące się w poniemieckiej kamienicy na Przedmieściu Oławskim, które będzie rewitalizowane. Jednym z najgłośniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sosnkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

105 000 zł29 m² 3 645,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe, składające się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z wc, położone w Gorzowie Wlkp.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

310 000 zł61 m² 5 107,08 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

| funkcjonalne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 60,70m2 po remoncie na osiedlu Kościuszkowskim. Budynek w dobrym stanie technicznym, ocieplony, z nową elewacją. Klatka schodowa czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pawłowice

Pawłowice,śląskie

173 000 zł72 m² 2 402,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-5 Pawłowice Super Oferta! Do sprzedaży przestronne zadbane mieszkanie o pow. 72 m 2 , na I piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się z : salonu z balkonem,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stablewskiego

Poznań,wielkopolskie

240 000 zł51 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60 m2 położone na 9 pietrze w wieżowcu w Poznaniu przy ulicy Stablewskiego, na Łazarzu, 5 minut od dworca kolejowego. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł58 m² 5 155,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta nr 1666. - mieszkanie 2 pokojowe - pełen rozkład - W świetnej lokalizacji - okol. PL. Grunwaldzkiego, uczelni wrocławskich - zapraszamy na bezpłatną prezentację- tel. Polecamy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sonaty

Warszawa,mazowieckie

365 000 zł46 m² 7 934,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie.Dwa pokoje, widna kuchnia i łazienka.Strona wschodnia - na wewnętrzne podwórko, cisza, spokój,Mieszkanie nadaje się do zamieszkania/nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Warszawa,mazowieckie

453 000 zł56 m² 8 089,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Kameralne , mieszkanie w prestiżowej części Starego Miasta. Powierzchnia 50 m 2 w tym:2 pokoje , widna kuchnia, łazienka. Duże możliwości aranżacyjne. Mieszkanie mieści się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł33 m² 8 558,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

Atrakcyjna kawalerka złożona z pokoju, przedpokoju z możliwością aranżacji kuchni oraz łazienki z wc. Wysoki sufit - ok. 3,5 m, dający możliwość rozbudowy o antresolę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

411 974 zł71 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! luxhome Group poleca 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Wielickiej na Podgórzu! Polecana nieruchomość to przytulne i komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

85 000 zł25 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone w samym Centrum Częstochowy na pierwszym piętrze bloku czteropiętrowego. Mieszkanie ustawne z balkonem, po częściowym remoncie, nowe okna pcv, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzywa

Świnoujście,zachodniopomorskie

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 50m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w nowym czteropiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. Z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł96 m² 4 427,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam bardzo atrakcyjne, przestronne mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 96,72 mkw, położone w Śródmieściu, blisko Pl. Grunwaldzkiego, spokojna ulica, mieszkanie ciche. Kamienica z lat 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sułowska

Wrocław,dolnośląskie

214 000 zł34 m² 6 331,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjne, nowe mieszkanie Z balkonem! prowizję biura pokrywa sprzedający Bardzo ciekawe mieszkanie o pow. całk. 50,80m2 użytkowej 33,50m2 położone przy ul. Sułowskiej na osiedlu Widawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmońskiego

Kraków,małopolskie

229 000 zł33 m² 6 939,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

sprzedam ładną ekskluzywną garsonierę na poddaszu 2-piętrowego apartamentowca na zamkniętym osiedlu - ul. Chełmońskiego. Na mieszkanie składa się : living-room z aneksem kuchennym , przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Białystok,podlaskie

219 000 zł44 m² 4 977,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Proponuję Państwu mieszkanie 44m2, dwupokojowe, na trzecim piętrze w bloku z cegły położone na osiedlu Nowe Miasto. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Oświęcim,małopolskie

109 000 zł40 m² 2 699,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Nowa, dobra cena, kupujesz I mieszkasz Do sprzedaży mieszkanie na os. Chemików, ul. Kochanowskiego. Powierzchnia 40,38 m2, II piętro w II piętrowym budynku. Duży, ustawny pokój, który można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Oświęcimskich

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie tuż przy wrocławskim rynku, początek ul. Świdnickiej. Kamienica z odnowioną elewacją, ścisłe centrum, prestiżowa lokalizacja. Mieszkanie o powierzchni 42,51 mkw, na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł62 m² 5 161,29 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam do sprzedaży ładne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 62m2 we Wrocławiu na ul. Poleskiej. Mieszkanie położone na 1 piętrze budynku z windą z 2004r. Mieszkanie posiada balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szamarzewskiego

Poznań,wielkopolskie

280 000 zł67 m² 4 179,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

BT - bezpieczna transakcja tylko Z biurem nieruchomości Sprzedaż mieszkania na wysokim parterze w bloku z cegły wybudowanym w latach 50-tych. Budynek ocieplony po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Francuska

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł17 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Świetna lokalizacja na Saskiej Kępie. Klimatyczna kawalerka w modernistycznej kamienicy z lat 30-tych XX wieku, składa się z pokoju 10m 2 , aneksu kuchennego w przedpokoju 2 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie przy Placu Grunwaldzkim (jest dość ciche) w kamienicy przedwojennej, położone na 1 piętrze. Powierzchnia 49,87m, 2 pokoje (około 22 i 16), wysokie 3,4m, okna wymienione na pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Wrocław,dolnośląskie

220 000 zł43 m² 5 125,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opis: polecam 2- pokojowe mieszkanie do remontu o łącznej powierzchni 42,92m2. Na mieszkanie składają się 2 pokoje, kuchnia i łazienka z wc. Bardzo atrakcyjna cena. Nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum-Zachód

Gliwice,śląskie

150 000 zł59 m² 2 529,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Gliwic ( 3 min od Rynku ). Mieszkanie znajduje się w kamienicy ( oficyna ), zajmuje całe piętro. Pokoje przechodnie, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, 2 Pułku Lotniczego

Kraków,małopolskie

285 000 zł64 m² 4 453,12 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 64m2 na osiedlu 2 Pułku Lotniczego. Budynek w dobrym stanie technicznym, ocieplony oraz z nową elewacją. Klatka schodowa czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie,po wymianie instalacji hydraulicznej,nowe okna antywłamaniowe.Świetny punkt komunikacyjny,blisko sklepy,banki,punkty usługowe,szkoła,przedszkole itp.Lokal z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

360 000 zł106 m² 3 396,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Atrakcyjna oferta! po remoncie, niezależne pomieszczenia, 4 pokoje, 106m2, super lokalizacja , okolice Mostu Teatralnego, jeżyce. Mieszkanie może być również wykorzystane jako lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bałuty

Łódź,łódzkie

98 000 zł34 m² 2 925,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka w pobliżu Manufaktury w okazyjnej cenie. Lokal w dość dobrym stanie, z możliwością zamieszkania. Do wymiany niewątpliwie kwalifikują się okna, remontu wymaga również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Niedzicka

Kraków,małopolskie

480 000 zł56 m² 8 495,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luxhome Group poleca 3-pokojowe, całkowicie nowe mieszkanie na ul. Niedzickiej (róg Wielickiej i Nowosądeckiej). Oferowane mieszkanie o powierzchni 56,5 m2 usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

165 000 zł49 m² 3 367,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 49m2, 2 pokojowe. Rozkładowe. Stan mieszkania - do remontu. Na podłogach parkiet. Opłaty dla wspólnoty mieszkaniowej - ok. 380zł Cena 165.000zł DO NEGOCJACJI Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

103 890 zł35 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 22 014,29 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Częstochowa,śląskie

369 000 zł68 m² 5 408,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na parterze w bloku z 2009 r , w dzielicy Parkitka.Budynek wzniesiony z najwyższymi standardami.(granit, chrom ,zadbane otoczenie itp ).W mieszkaniu zostaną meble robione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Białoprądnicka

Kraków,małopolskie

269 000 zł45 m² 5 977,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na kameralnym, zadbanym terenie, ul. Białoprądnicka. Lokal położony na ostatnim piętrze w czteropiętrowym bloku z 2000 roku. Składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

264 250 zł68 m² 3 899,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowa inwestycja już w sprzedaży, dom wielorodzinny przy ul. Grunwaldzkiej w Lęborku, o wysokości 3 kondygnacji.