dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

205 000 zł84 m² 2 431,79 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu na dzielnicy Podzamcze o powierzchni 84,30 m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni otwartej na jadalnie, łazienki, osobnego wc, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sukiennicza

Łódź,łódzkie

185 000 zł57 m² 3 245,61 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 na Bałutach ul. Sukiennicza Mieszkanie 3 pokojowe, odświeżone lecz wymaga delikatnego remontu. Do mieszkanie przynależy komórka. Posiada balkon. Cicha i pokojna okolica. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

124 000 zł48 m² 2 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, 48M2, 3 pokoje, centrum świetna lokalizacja, centrum, do remontu Trzypokojowe, interesujące mieszkanie o bardzo dobrym rozkładzie, z możliwością aranżacji wedle potrzeb przyszłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Chorzów,śląskie

251 920 zł75 m² 3 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Super okazja! idealna lokalizacja! centrum chorzowa! Do sprzedaży mieszkanie w nowowybudowanym budynku zlokalizowanym w Centrum Chorzowa. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

105 000 zł48 m² 2 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta! mamy przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie typu M-3 zlokalizowane W niskiej zabudowie na II piętrze W jastrzębiu. Nieruchomość godna uwagi dla osób szukajacych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł80 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe w niskim budynku z lat 30 stych XX w, położonym przy Dworcu Nadodrze i Parku Staszica. Mieszkanie o pow. 80 mkw, na 2 piętrze, 4 pokoje (18,5; 18,5;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

125 000 zł53 m² 2 358,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł61 m² 4 754,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Śródmieście, okolice Trzebnickiej/ Zegadłowicza Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 60 mkw, na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku z windą, z 1992 roku, w pełni rozkładowe, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worpie

Bytom,śląskie

92 000 zł43 m² 2 139,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! 2 pietro~bezpłatne doradztwo kredytowe!~~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe, mieszkanie usytuowane na 3 cim piętrze w Bytomiu dzielnica Karb.~Lokal składa się z 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

337 041 zł59 m² 5 712,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecam do kupna mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się na Wrocławskich Krzykach. Mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 59,13mkw, na które składają się 2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielone Wzgórze

Kraków,małopolskie

260 000 zł56 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 56m , zlokalizowane Nowa Huta os. Zielone, mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym z cegły z lat 50- tych. stan prawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł68 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Do sprzedaży bardzo ładne, rozkładowe, ciche, słoneczne mieszkanie na Ul.Powstańców Śląskich,o powierzchni 68 m2.Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie. Do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

710 000 zł75 m² 9 466,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w samym sercu Rynku w zabytkowej kamieniczce z oknami od rynku i podwórza. Mieszkanie o powierzchni 75m2 położone na 2 piętrze (z 4). Kamienica wpisana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum-Zachód

Gliwice,śląskie

157 000 zł44 m² 3 568,18 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z co-miejskim. Lokal usytuowany jest w 7 piętrowym wieżowcu na 6 piętrze. Doskonały lokal dla młodych i kreatywnych osób, również jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

78 000 zł37 m² 2 085,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe- jesteśmy z tobą w banku!~w naszej ofercie do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 7-mym piętrze w bloku o wysokiej zabudowie. ~Mieszknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Towarowa

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,25m 2 przy ul. Towarowej. Wykończone w bardzo dobrym standardzie, gotowe do wprowadzenia! Apartamentowiec z 2011 roku, z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Towarowa

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pasłęcka

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł50 m² 6 160,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie, 50,32m 2 ul. Pasłęcka/białołęka Mieszkanie bardzo przytulne, w stanie do wprowadzenia się. Położone jest na I piętrze w niskim, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł65 m² 5 283,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Ładne, zadbane i przestronne mieszkanie, na pierwszym piętrze przedwojennej kamienicy o powierzchni 65,2m2. Budynek znajduje się na osiedlu Szczepin, w pobliżu ulic Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostocka

Warszawa,mazowieckie

411 000 zł61 m² 6 726,68 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie świeżo po remoncie jeszcze pachnie nowością. Przestronne, ustawne , doświetlone , (poł-zach, pół -wsch ) okna nowe pcv, duża loggia przez całą długość mieszkania , przeszklona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorska

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł54 m² 6 851,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ciche mieszkanie na drugim piętrze. Dwa pokoje z aneksem kuchennym, okna wychodzące na Zach widok na podwórko. Na podłodze panele, terakota, glazura; okna - drewniane. Zabudowa kuchni w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

399 000 zł79 m² 5 050,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| drzwi wejściowe: obite blachą od zewnątrz, pomalowane na brązowo. | możliwość negocjacji ceny! Dostępne do zamieszkania od: zaraz. Obciążenia hipoteczne: brak. Remonty budynku: fasada budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Praska

Kraków,małopolskie

900 000 zł134 m² 6 716,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie położone w okolicach Parku Dębnickiego. Cicha zielona okolica blisko centrum miasta. Widok na Kopiec Kościuszki, wawel oraz na pięknie urządzony ogród. Apartament z czterema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł61 m² 6 967,21 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mokotów. Al. Niepodległości. Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61 m2 w budynku z 1961 r. (cegła). Pietro 6/6. Pokoje o pow. 17, 15 i 9 m2. Z dużego pokoju wyjście na balkon (4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 800 zł38 m² 3 942,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe położone na 1 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym w spokojnej okolicy,bdb punkcie komunikacyjnym.Dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł55 m² 3 050,54 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 7 piętrze w wieżowcu ocieplonym i odnowionym w znakomitej lokalizacji, blisko Centrum.W pobliżu przedszkole,szkoła,sklepy,przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wenecka

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

305 000 zł68 m² 4 518,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Bardzo atrakcyjne, nowocześnie urządzone mieszkanie przy ulicy Weneckiej w Tarnowie Podgórnym! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,5 m2 (pow. całkowita 67,5 m2) mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

415 000 zł96 m² 4 304,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie na Pogodnie z niebanalnym klimatem 96,4 m2 na wysokim parterze w budynku II piętrowym położonym blisko parku .Budynek z 1939 r. po kapitalnym remoncie w 2013 z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lębork

Lębork,pomorskie

199 000 zł73 m² 2 733,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Duże, słoneczne mieszkanie w Lęborku przy ul. E. Plater (opodal szkoły podstawowej nr8) o metrażu 72,80m 2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

219 000 zł45 m² 4 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Okazja! Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow.45m2 w okolicach ul.Borowskiej Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze w kamienicy z 1935 roku. Do nieruchomości przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

49 900 zł42 m² 1 188,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Starego Zdroju,ale budynek odsunięty od głównych ulic, jest cicho i spokojne,miejsca parkingowe, plac zabaw pod domem, wszędzie blisko.W mieszkaniu zostały wymienione okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

345 000 zł93 m² 3 709,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta 1634. -święta katarzyna - super cena - bez pcc - super nieruchomość - 14 km od rynku wrocławskiego - mieszkanie na 1 piętrze - 3 pokoje- 76 m2 + 17 m2 pomieszczenia gospodarczego + miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Żary

Żary,lubuskie

65 000 zł58 m² 1 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mirostowice Dolne- 8 km od Żar- całkowicie bezczynszowe mieszkanie o pow. ok. 60 m2 położone na parterze w domku poniemieckim -dwu-rodzinnym. Lokal składa się z dwóch dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł17 m² 15 588,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Świetna lokalizacja w Centrum. Klimatyczna kawalerka w kamienicy z lat 30-tych XX wieku, składa się z pokoju 11m 2 z antresolą, aneksu kuchennego w przedpokoju 2 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sękocińska

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł84 m² 6 607,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe, 84 m2, na Starej Ochocie w odremontowanej kamienicy,! Do sprzedania klimatyczne mieszkanie w odremontowanej kamienicy w świetnej lokalizacji na Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

190 000 zł38 m² 5 018,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Kupuj przez pośrednika - kupuj bezpiecznie Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 2 pokojowe z garderobą, o pow. 37,86m2 usytuowane na IV piętrze w rewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bałuty

Łódź,łódzkie

320 000 zł75 m² 4 266,67 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Oferta objęta programem 0% od kupującego! Mamy do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 75,04 m2 w cenie 320'000,00zł. Mieszkanie na bieżąco odświeżane w bardzo dobrym stanie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malborska

Warszawa,mazowieckie

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe 47 m2 z balkonem w Dzielnicy Warszawa Targówek Centrum Bródna. Na powierzchnię składa się pokój 19 m2 z wyjściem na balkon, pokój 11 m2, oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Księcia Józefa

Kraków,małopolskie

400 000 zł61 m² 6 535,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferuję do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe położone przy ul. Księcia Józefa. Mieszkanie o powierzchni 61,2m2 składające się z salonu o pow. 18,3m2, jasnej kuchni otwartej na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kręta

Białystok,podlaskie

310 000 zł59 m² 5 272,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Proponuję Państwu mieszkanie i powierzchni 58,8m2, 3-pokojowe, na II piętrze w bloku z cegły wybudowanym w 1997 roku. Mieszkanie posiada salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnów

Tarnów,małopolskie

200 000 zł56 m² 3 539,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o pow. 56.50 m2, położone w IV piętrowym bloku na 2 piętrze. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij