dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

405 300 zł39 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Unikatowe, nowe mieszkanie w prestiżowym budynku w usytuowanym w ścisłym centrum Wrocławia. Doskonała lokalizacja, oryginalne budownictwo i wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł38 m² 9 220,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie 38,40m2 na Ochocie przy ulicy Baleya - po kapitalnym remoncie. Wymieniona instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna, gazowa. Wymienione okna, drzwi wewnętrzne, nowa glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stałe

Jaworzno,śląskie

143 000 zł41 m² 3 487,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jaworzno, os. Stałe, 41M2, II piętro, 3 pokoje, balkon, po remoncie Chciałabym Państwu zaprezentować odremontowane 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni ok. 41 m2. Mieści się ono na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

266 555 zł43 m² 6 156 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w nowoczesnym budynku. budowanym w technologii tradycyjnej. z garażem podziemnym i komórkami lokatorskimi. z podjazdami dla osób niepełnosprawnych i windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Leszno,wielkopolskie

145 000 zł47 m² 3 059,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! zadzwoń! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w bloku po przeprowadzonej termomodernizacji. Lokal o powierzchni ok 47m2 położony jest na III piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł66 m² 3 637,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na os. Nad Wisłą o powierzchni 65,7m2. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze czteropiętrowego bloku. Jest zadbane, a co najważniejsze jest ciepłe, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

215 000 zł72 m² 2 994,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, w kamienicy w centrum Zabrza. Mieszkanie składa się z 4 niezależnych pokoi, przy czym jeden z wejściem ze wspólnego korytarza, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mochnackiego

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł67 m² 5 247,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

| rozkład! 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na Karłowicach. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, widnej kuchni oraz łazienki. W kuchni pełna zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Warszawa,mazowieckie

688 000 zł59 m² 11 661 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Przestronne, rozkładowe i wysokie 3,60m mieszkanie w kamienicy na Nowym Mieście; dwa pokoje 19m2/14 m2 Słoneczna widna kuchnia z aneksem jadalnym 13m2 Garderoba 2,47m2 Przedpokój 6,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

239 000 zł41 m² 5 829,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Kamienica Z windą! Polecam do sprzedaży mieszkanie w stanie developerskim w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Matejki.Mieszkanie typu\"studio\" z wnęką sypialnianą.Całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wola

Warszawa,mazowieckie

458 000 zł65 m² 7 067,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Przytulne, bardzo zadbane komfortowe mieszkanie, przestronne i dobrze doświetlone. W mieszkaniu jest bardzo przyjemnie, świeżo i czysto. Pod podłogami rozprowadzone dodatkowe ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Poznań,wielkopolskie

211 000 zł31 m² 6 850,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Oferuję do sprzedaży mieszkania w zrewitalizowanej kamienicy położonej na Starym Mieście w Poznaniu w niedalekiej odległości od Starego Rynku i Starego Browaru. Stylowa kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

108 140 zł30 m² 3 623,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży kawalerka w stanie deweloperskim w nowoczesnym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Poznań,wielkopolskie

279 000 zł44 m² 6 297,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkania W odrestaurowanej, stylowej kamienicy W samym centrum poznania! stare miasto - ul.DŁUGA , "0" prowizji - wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pajdaka

Warszawa,mazowieckie

273 000 zł52 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

52 M mieszkania naw centrum białołęki W doskonałej cenie. Mieszkanie ciche, ekspozycja wschodnia, blok zadbany ,ocieplony Rozkładowe, przestronne mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poznańska

Warszawa,mazowieckie

1 580 000 zł180 m² 8 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1930

Do zaoferowania apartament dwu-poziomowy 180 m2 w centrum Warszawy przy ul. Poznańskiej / róg Wilczej./ Mieszkanie zlokalizowane jest w 3 piętrowej kamienicy, z przełomu 19 i 20 wieku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolibrów

Katowice,śląskie

345 000 zł55 m² 6 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 55m na Ptasim Osiedlu ,w idealnym stanie,zmodernizowane,drzwi przeciw wlamaniowe,wymienine okna,sufity podwieszone,umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bałtycka

Międzywodzie,zachodniopomorskie

111 400 zł20 m² 5 450,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Dobra inwestycja! Oferujemy do sprzedaży apartamenty z balkonami w budynku apartamentowym z 2008 r. położonym w Międzywodziu ok. 300 m od plaży. Apartamenty składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strachocińska

Wrocław,dolnośląskie

315 000 zł55 m² 5 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam Państwu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie! Mieszkanie o powierzchni 55,25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Ośno Lubuskie,lubuskie

170 000 zł67 m² 2 537,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 67m, na parterze w bloku przy ulicy Kościuszki w Ośnie Lubuskim. 3 pokoje, duża łazienka i kuchnia, wszystko po remoncie. W bliskiej odległości są dwa dyskonty (dino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

266 600 zł62 m² 4 272,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta sprawdzona przez licencjonowanego pośrednika - bezpieczny zakup. - 0zł za pośrednictwo w zakupie nieruchomości - 0zł za ubezpieczenie nieruchomości na okres 1 roku - 0zł za wycenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

230 234 zł37 m² 6 156 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

123 000 zł49 m² 2 510,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży przytulnego, zadbanego mieszkania położonego na parterze w bloku przy ulicy Palisadowej na Podzamczu. Bardzo dobra lokalizacja, wszędzie blisko- sklepy, przystanki, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bażantów

Katowice,śląskie

478 000 zł78 m² 6 128,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice Kostuchna (osiedle Bażantów)! Do sprzedania apartament znajdujący się na pierwszym piętrze trzy piętrowego budynku. W skład mieszkania wchodzą: 3 niezależne pokoje z czego jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł64 m² 7 968,75 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Rozkładowe ,słonecznie mieszkanie w budynku z 2002roku. Wysoki parter (nikt nie chodzi pod oknami ). 2 sypialnie (po ok. 11m2), salon z kuchnią w aneksie około 30 m2. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Kraków,małopolskie

335 000 zł50 m² 6 716,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

2-pokojowe mieszkanie przy ul. Długiej. Lokal mieści na 3 piętrze, w 3-piętrowej zabytkowej kamienicy (nad mieszkaniem jest strych). Powierzchnia mieszkania wynosi 49,88 m2, w tym 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skrzetuskiego

Polkowice,dolnośląskie

270 000 zł63 m² 4 272,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam luksusowe 4 pokojowe mieszkanie ul. Skrzetuskiego, dobra lokalizacja: blisko przedszkole, żłobek, przystanek autobusowy, sklepy i centrum. Ponadto mieszkanie jest bardzo słoneczne, gdyż okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Wandy

Kraków,małopolskie

299 000 zł56 m² 5 343,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie kilka lat po generalnym remoncie i od tego czasu praktycznie nie zamieszkałe. Stylowo urządzone i wyposażone. sprawia wrażenie większego niż wskazywałby na to metraż. Ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

250 000 zł84 m² 2 976,19 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży wstrzymana do odwołania. Superkomfortowe mieszkanie! polecamy do sprzedaży piękne, trzypokojowe mieszkanie położone na 9 piętrze w bloku 15-piętrowym.Mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sikornik

Gliwice,śląskie

159 000 zł38 m² 4 184,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane w niskim bloku na 3- im piętrze na w jednym z bardziej zielonych miejsc na osiedlu. Lokal składa się z; - dwóch oddzielnych pokoi - widnej kuchni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Malta

Poznań,wielkopolskie

255 571 zł41 m² 6 264 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Uwaga! nowa inwestycja! Mieszkania w ok. Malty Oferuję do sprzedaży mieszkania w stanie developerskim , w czterokondygnacyjnym budynku wielorodzinnym willi miejskiej, położone w ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

935 000 zł122 m² 7 663,93 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Luksusowy apartament położony w budynku przy Trakcie Królewskim. Budynek wybudowany z najlepszych jakościowo materiałów budowlanych przez firmę skanska. W apartamentowcu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Centrum A

Kraków,małopolskie

195 000 zł35 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

| oferujemy do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie o metrażu 35m ( 34,86m2) , zlokalizowane w samym Centrum Nowej Huty na os. Centrum A, mieszkanie w stanie dobrym, na podłogach panele , okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ruda

Ruda Śląska,śląskie

240 000 zł75 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie gruntownie odremontowane o powierzchni 75 m2. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pomieszczeń, kuchni z jadalnią oraz łazienki z wc. Jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł38 m² 7 423,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Bardzo ładne mieszkanie w dobrej lokalizacji! Mieszkanie jest bardzo jasne i przestronne. Ma powierzchnię 38 m2 i znajduję się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł82 m² 10 975,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

lokal mieszkalny o powierzchni 82,5 m2 z dostępem na strych. Stan lokalu - surowy, do wykończenia. Usytuowany jest on na ostatnim piętrze kamienicy. Lokal można zaaranżować na biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Poznań,wielkopolskie

317 000 zł46 m² 6 906,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Dębniki

Kraków,małopolskie

603 087 zł114 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja Kraków, dębniki, ruczaj - jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa. W pobliżu znajduje się kampus uj, jagiellońskie Centrum Innowacji, autostrada A4, szybki tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł72 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie na cichym osiedlu w pobliżu skrzyżowania ul. Górczewskiej i Powstańców Śląskich. Duży salon 20m2 z wyjściem na zabudowaną loggię, dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

261 014 zł42 m² 6 156 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł78 m² 7 051,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Piękne trzypokojowe mieszkanie (78m2) z dwoma balkonami na cichym, kameralnym osiedlu na Bemowie, niedaleko pętli autobusowej i tramwajowej (nie słychać! ) i wjazdu na trasę S8. Idealna.