dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 143 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł36 m² 11 666 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mokotowska przy Pl. 3 krzyży, tuż obok Trakt Królewski, gmach Giełdy, luksusowe hotele, popularne restauracje, puby, sejm rp, urzędy państwowe, słowem- samo serce Warszawy. Mieszkanie urocze, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadbrzeżna

Kraków,małopolskie

170 000 zł34 m² 5 074,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Okazja! super cena! Mieszkanie o powierzchni 33,5m2 zlokalizowane przy ul. Nadbrzeżnej (olsza). Lokal znajduje się na parterze w 2 piętrowej kamienicy z lat 50-tych. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

260 000 zł32 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie W super lokalizacji - idealne na wynajem! Mieszkanie o powierzchni 31.5 m2 zlokalizowane przy ul. Mogilskiej. Znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z końca lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

150 000 zł52 m² 2 884,62 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe w Wałbrzychu osiedle Podzamcze przy ul. Grodzkiej. Powierzchnia 52 m2, trzy pokojowe. Jest ładne, widne i przytulne. Po remoncie. Stan jak na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Włoska

Kraków,małopolskie

499 000 zł66 m² 7 515 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,4 m2 zlokalizowane na ulicy Włoskiej (wola Duchacka), usytuowane na trzecim piętrze pięciopiętrowego budynku z 2008 roku. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

453 900 zł65 m² 6 929 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Inwestycja: polecam mieszkania w nowej inwestycji na wrocławskim Borku. Ten kameralny, luksusowy i nowoczesny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany przy ul. gen. J. Hallera charakteryzuje się dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kochanowskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

479 000 zł124 m² 3 862,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Zgodnie z pozwoleniem na budowę, piwnicę znajdującą się bezpośrednio pod lokalem zaadaptowano na cele mieszkalne i stanowi ona pierwszy poziom mieszkania. Drugi poziom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Malinka

Opole,opolskie

219 000 zł55 m² 3 921 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe, nowa Malinka Proponujemy Państwu duże mieszkanie 2-pokojowe o pow. użytkowej ok. 56 m2, usytuowanie na wysokim parterze w niskim bloku , na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

257 000 zł59 m² 4 333,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Sprzedam atrakcyjnie położone (w centrum parku) trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Leśnym. Mieszkanie usytuowane na parterze o powierzchni 59,3m: kuchnia 6,7m, łazienka z wc 4,0m, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

127 500 zł63 m² 2 023,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

DO pilnej sprzedaży i negocjacji! pilnie sprzedam mieszkanie do remontu, cena do negocjacji, kontakt tel Alicja  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łagiewniki

Bytom,śląskie

76 000 zł48 m² 1 600 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe komunalne o powierzchni 47,5m2. Składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju. Do każdego pomieszczenia osobne wejście. Wysoki parter. Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

490 105 zł100 m² 4 873 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą w stanie deweloperskim. Osiedle ogrodzone, bez barier,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mydlice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

143 000 zł48 m² 2 979 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana! Do sprzedania mieszkanie o pow. 48 m2 składające się z 2 niezależnych widnych pokoi, łazienki i wc osobno, kuchni oddzielnej widnej oraz przedpokoju i balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wola

Wola,śląskie

130 000 zł55 m² 2 331 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Wola. Miejscowość niedaleko Tychów. Przytulne mieszkanko (odrębna własność) z widokiem na las, na kameralnym osiedlu z pełną infrastrukturą, bez kłopotów z parkowaniem. Wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Okrzei

Stargard,zachodniopomorskie

255 000 zł89 m² 2 865,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe 2-poziomowe - aktualnie podzielone na dwa oddzielne mieszkania z osobnymi wejściami. Dół mieszkania (bez skosów) to 2 pokoje (w pokojach panele), kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł66 m² 5 757 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66m 2 na Gaju. Blok z roku 1987, ocieplony, okolica cicha. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, na 2. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

129 248 zł40 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Kupujący nie płaci prowizji,strona sprzedająca pokrywa koszty prowizji! Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 40,39m2, znajdujące się w budynku na terenie nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

216 224 zł67 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Kupujący nie płaci prowizji,strona sprzedająca pokrywa koszty prowizji! Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 67,57m2, znajdujące się w budynku na terenie nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Lublin

Lublin,lubelskie

120 000 zł22 m² 5 242 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Słoneczna i ciepła kawalerka o pow. ok. 23 m 2 , położona w Lublinie na dzielnicy Tatary. Duży pokój o pow. ok. 16 m 2 , z pokoju wejście do małej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

135 000 zł31 m² 4 354 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o powierzchni 31m2 z loggią na III piętrze. Mieszkanie ciepłe i zadbane. Nowe okna pcv i drzwi wejściowe. Zabudowa w przedpokoju, możliwość pozostawienia wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

351 644 zł85 m² 4 116 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa deweloper! Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe, czteropokojowe z balkonem w nowej inwestycji na Stabłowicach, w sąsiedztwie parków Stabłowickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plater

Suwałki,podlaskie

115 000 zł39 m² 2 948,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 39m2 na E. Plater. Po częściowym remoncie. Nowe panele podłogowe, nowa glazura i terakota w kuchni. Mieszkanie nadaje się do natychmiastowego zamieszkania. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Warszawska

Otwock,mazowieckie

358 800 zł52 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie Otwock ul. Warszawska 52m z antresolą i garażem Ładne, nowoczesne mieszkanie o pow. 52 m2, na zamkniętym osiedlu w samym centrum Otwocka, 1 min. od stacji pkp. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lipiany

Lipiany,zachodniopomorskie

165 000 zł80 m² 2 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Wysoki standard,okna pcv,grzejniki panelowe,panele,terakota na podlodze w holu,kuchni,jadalni ,drzwi drewniane,loggia z markizą ,wc,łazienka w glazurze,rygipsy na ścianach ,sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lecha

Ruda Śląska,śląskie

89 500 zł37 m² 2 418,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Prezentacja wideo: Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37m2 zlokalizowane w Rudzie Śląskiej na ul. Lecha (w bliskim sąsiedztwie Ruda Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Białystok,podlaskie

277 300 zł59 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie 2-pokojowe + garderoba 59m prestiżowa dzielnica Nowe Miasto, bardzo blisko centrum, cegła mieszkanie na 3 piętrze z 4 cegła blok z 96r. funkcjonalny rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

140 000 zł51 m² 2 745 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow.50 m2 składające się z 3 niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki i wc razem. Mieszkanie jest do remontu na podłogach w pokojach są wykładziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana

Wejherowo,pomorskie

325 000 zł74 m² 4 374,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Uwaga! wynagrodzenie dla pośredników pokrywa sprzedający! - - doskonałe położenie! - super cena! - Osiedle Sobieskiego /firma Orlex/ 2005 rok, monitoring, infrastruktura handlowo-usługowa, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Muranów

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł81 m² 7 839,51 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie w ścisłym Cenytum - przy kinie Femina - jeden przystanek do Metra, trzy przystanki do Dworca Centralnego. Na miejscu pełna infrastruktura - sklepy, usługi. Z racji lokalizacji idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

226 242 zł47 m² 4 749 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja tylko W metro nieruchomości! Firma metro nieruchomości jako wyłączny partener sprzedaży prezentuje ofertę mieszkań w nowoczesnym budynku wielordzinnym w centrum Szwederowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Armii Krajowej

Opole,opolskie

232 000 zł58 m² 3 956 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe - sprzedaż - Opole. Proponujemy Państwu mieszkanie w nowej zabudowie o powierzchni ok. 59 m2, składające się z przestronnego pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł55 m² 5 072 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam ładne M-3, na parterze w nowym budownictwie na Czyżkówku. Powierzchnia mieszkania to 55 m2. Łazienka 5m Kuchnia 8m Pokój 28m Pokój 8m Czynsz tylko 190 zł! Ogrzewanie gazowe, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

370 000 zł94 m² 3 936,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie na oś. Dąbrowskiego, blisko Politechniki Rzeszowskiejo pow. 94 m2, blok z cegły, piętro 2/2. Cztery pokoje w tym jeden przejściowy, który może służyć jako garderoba, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Widzew-Wschód

Łódź,łódzkie

245 000 zł61 m² 4 016,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania piękne, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2, położone na 4 piętrze 4 piętrowego bloku na Osiedlu Widzew - Wschód. Mieszkanie rozkładowe z dużym balkonem typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Piekary Śląskie,śląskie

115 000 zł43 m² 2 674,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku o niskiej zabudowie.~Lokal w trakcie remontu.Docelowo na ścianach gładż gipsowa,podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Police

Police,zachodniopomorskie

225 000 zł52 m² 4 326,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe W kameralnej dzielnicy polic Słoneczne i przytulne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,7 m2 zlokalizowane w spokojnej i zielonej dzielnicy Polic. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jerzmanowska

Wrocław,dolnośląskie

133 500 zł26 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkanie W super cenie, oferta spełnia warunki "rodziny na swoim"! 0% prowizji - prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie położone przy ul. Jerzmanowskiej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Straconka

Bielsko-Biała,śląskie

352 770 zł117 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie dwupoziomowe straconka jedyne 3000 zł/mkw Kameralne osiedle zlokalizowane w pięknej, cichej oraz ekskluzywnej dzielnicy Bielska-Białej, otoczonej górami. Tereny zielone znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wapienica

Bielsko-Biała,śląskie

222 300 zł44 m² 4 951 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowa inwestycja osiedle "zielone wzgórze" opis inwestycji: projektowana inwestycja to kompleks 11 nowoczesnych, trzykondygnacyjnych budynków w zabudowie szeregowej wraz z systemem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wapienica

Bielsko-Biała,śląskie

222 300 zł44 m² 4 951 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

239 000 zł51 m² 4 641 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem Radwanicach. Mieszkanie o powierzchni 51,49 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij