dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chopina

Kraków,małopolskie

203 000 zł24 m² 8 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| oferujemy do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie w stanie developerskim usytuowane na wysokim parterze remontowanej kamienicy w znakomitej lokalizacji w rejonie ul. Chopina. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursus

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł58 m² 7 155,17 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

W imieniu naszego klienta, proponujemy Państwu bardzo ładne mieszkanie w Warszawie w dzielnicy Ursus-Skorosze o powierzchni 58 m2, trzypokojowe na 3 piętrze z 6 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wojska Polskiego

Piastów,mazowieckie

227 000 zł46 m² 4 934,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Blok po termoizolacji, dookoła chodniki wyłożone kostką, dużo zieleni. Klatki schodowe czyste i zadbane. Do pkp/skm około 7 minut. W bliskiej okolicy znajdują się szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

160 000 zł46 m² 3 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m 2 usytuowane na drugim piętrze w 4 piętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

194 000 zł48 m² 4 041,67 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone, w pobliżu park oraz centrum handlowe. Mieszkanie rozkładowe, o bardzo funkcjonalnym układzie wnętrza. Pokoje 17/10/9m2; kuchnia 5m2. W dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł60 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie z oddzielną garderobą, zlokalizowane na prestiżowym, strzeżonym i monitorowanym osiedlu Sansara na Bemowie. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

284 000 zł48 m² 5 916,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe nowym Bloku z 2001 roku ( deweloper Wechta ) na Łazarzu. Lokal o powierzchni 48 m2 znajduje się na 5 piętrze w 5 -piętrowym bloku. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

179 000 zł51 m² 3 509,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*********zarezerwowane************sprzedaż mieszkania na o pow. 51m 2 na III p. na osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie składa się z trzech pokoi , kuchni , łazienki i korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Czorsztyńska

Warszawa,mazowieckie

199 000 zł23 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Funkcjonalna kawalerka na drugim piętrze w niskim 4 piętrowym bloku na warszawskiej Woli. Na 23m znajduje się pokój, kuchnia z prześwitem (możliwość otwarcia na pokój),łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

147 000 zł49 m² 3 012,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hit! jedyne takie! super okazja! Śliczne mieszkanie świeżo po kompleksowym remoncie!mieszkanie położone na parterze w bloku 4-piętrowym o powierzchni 48,8m2., składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

331 000 zł55 m² 6 018,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Ciche I jasne mieszkanie polożone W dobrym punkcie komunikacyjnym I handlowym- biedronka real LIDL. Okna zabezpieczone kratami, w przedpokoju duza szafa wnekowa. NA dole wózkarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

137 500 zł35 m² 3 880,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Inwestycja Osiedle Trzy Słońca znajduje się na Osiedlu Pyrzyckim w cichej i spokojnej okolicy w południowo zachodniej części Stargardu Szczecińskiego. W skład inwestycji wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

329 000 zł37 m² 8 891,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie z dużą ilością zieleni wokół, ale blisko stacji metra Racławicka i dużych osi komunikacyjnych. Wys. pomieszczeń 270 m z windą. Duża, widna kuchnia, przestrzenny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

144 000 zł52 m² 2 758,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umeblowane M4 w centrum Rybnika. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni z oknem, łazienki oraz dużego przedpokoju. Wymienione zostały wszystkie okna, instalacja wod-kan, elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Michałkowice

Siemianowice Śląskie,śląskie

119 000 zł43 m² 2 767,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedazy mieszkanie dwu pokojowe na spokojnym, zielonym osiedlu w Michałkowicach o powierzchni 43 m2. Meszkanie posiada dwa niezalezne pokoje, kuchnię, łazienkę z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jaworzno

Jaworzno,śląskie

56 000 zł30 m² 1 884,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi - mieszkanie do generalnego remontu 29,72m 2 - jaworzno - komuna paryska rezerwacja uwaga ważne! Z dniem 01.05.2014r od mieszkań po generalnym remoncie pobieramy prowizję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

571 000 zł86 m² 6 639,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie czteropokojowe na Gocławiu do odświeżenia Budynek z 1994 r. budowany technologią tradycyjną.Mieszkanie widne , widok na trzy strony. Pokój dzienny połączony z kuchnią / razem ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł38 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! śródmieście! super lokalizacja! świetna inwestycja pod wynajem! Mieszkanie bardzo dobrze zlokalizowane. Do odświeżenia. 2 pokoje -16,10 m 2. Kuchnia 5 m 2.możliwość otwarcia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mysłowice

Mysłowice,śląskie

210 000 zł60 m² 3 488,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 60.2 m2 w skład którego wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka z osobnym WC. Miszkanie w bardzo dobrym stanie - nie wymaga nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

130 000 zł45 m² 2 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania 3 pokojowego w Świdnicy o pow. 45 m2 na ivp. (blok) w pobliżu świdnickiego Rynku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi w tym duży pokój z balkonem, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Warszawa,mazowieckie

755 000 zł73 m² 10 342,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży mieszkanie własnościowe z niepowtarzalnym klimatem, usytuowane w przedwojennej kamienicy w samym centrum Warszawy. Mieszkanie posiada powierzchnię 73 m2. Na powierzchnię lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Żyrardów,mazowieckie

130 000 zł46 m² 2 795,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja .Pilnie do sprzedania Mieszkanie do częściowego remontu .Dwa pokoje , kuchnia, łazienka na 3 piętrze. Ofertę Prowadzi Jola Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Równa

Warszawa,mazowieckie

235 000 zł31 m² 7 580,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Z kuchni wyjście na balkon. Niedaleko do Centrum Wileńska. Na końcu uliczki przechodzi się przez skwerek i jest pętla tramwajowa. Do centrum 15 min. W kamienicy wymieniono wszystkie rury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reptowska

Bytom,śląskie

99 000 zł39 m² 2 531,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy!~do sprzedania mieszkanie w spokojnej dzielnicy Bytomia - Miechowicach usytouwane na tym 3 cim piętrze w bloku o wysokiej zabudowie.~W skład mieszknia wchodzą: 2 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sielec

Sosnowiec,śląskie

159 000 zł54 m² 2 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Sielec, proponujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 54m2, położone na III piętrze w bloku z windą. Trzy oddzielne pokoje, widna kuchnia, ładna łazienka wykafelkowana płytkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orla

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

260 000 zł86 m² 3 023,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny zajmujący parter w 1/2 części domu w zabudowie bliźniaczej. Mieszkanie o pow. 86 m.kw składa się z 4 pokoi (w tym 1 przechodni),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

965 000 zł136 m² 7 095,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 136 m2 dwupoziomowe widne na Gocławku w bardzo dobrym komunikacyjnym punkcie Warszawy.Salon 34 m2 połączony z otwartą kuchnią,jadalnia 14 m2 , hol szeroki przestronny 10 m2 .W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

794 000 zł90 m² 8 822,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

mieszkanie w pobliżu placu Zbawiciela (tuż obok stacji Metro Politechnika). Składa się z 3 pokoi w układzie rozkładowym (istnieje jednak możliwość aranżacji amfiladowej), dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mysłowice

Mysłowice,śląskie

149 000 zł60 m² 2 483,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w centrum Mysłowic. Mieszkanie o powierzchni 60 m2 położone na dziewiątym piętrze w 10-piętrowym bloku mieszkalnym. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Klimzowiec

Chorzów,śląskie

289 000 zł46 m² 6 282,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Klimzowiec w Chorzowie. Mieszkanie mieści się w apartamentowcu na 2 piętrze z pośród 4. Budynek w bardzo zacisznym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

411 000 zł41 m² 10 024,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Przestronne mieszkanie w przedwojennej kamienicy. Składa się z dwóch pokoi, widne kuchni oraz łazienki przeznaczonych do remontu. W mieszaniu zostały wymienione okna, instalacja wodna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skoczylasa

Warszawa,mazowieckie

238 000 zł32 m² 7 437,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Przytulne mieszkanko jednopokojowe na warszawskiej Pradze w budynku z cegły z 1950 roku. Mieszkanie o powierzchni 32m2 i wysokości 2,85m składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł30 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

W imieniu naszego klienta, proponujemy Państwu 1-pokojowe przytulne mieszkanie, idealne dla singla lub pary. Mieszkanie zlokalizowane jest w samym Centrum miasta, ale dzięki kasztanowemu dziedzińcowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

215 000 zł28 m² 7 678,57 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

W pokoju okno 2 m, dwuszybowe, ramy pcv, wychodzące na płd.-wsch, kuchnia ciemna, podłoga lastriko; łazienka ok. 2,5 m.kw., podłoga lastriko, sedes i natrysk; przedpokój ok. 2,6 m.kw. z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

151 000 zł47 m² 3 212,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie-3 pokojowe położone na 4 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym na osiedlu Błonie w znakomitej lokalizacji. Pokoje - 16 m,11 m,7 m,kuchnia 6 m.Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chwaliszewo

Poznań,wielkopolskie

600 000 zł75 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta - "3 X 0 zł " Bezpieczny zakup- oferta sprawdzona przez pośrednika.Oferta z rynku pierwotnego- kupujący nie płaci podatku PCC 2% oraz prowizji pośrednikowi.Polecam mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filarecka

Kraków,małopolskie

499 000 zł64 m² 7 758,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe położone przy ul. Filareckiej. Mieszkanie o powierzchni 64,32m2, składajęce się z dwóch niezależnych pokoi (20m2 i 17,5m2), oddzielnej jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

216 000 zł64 m² 3 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra Cena - Po kapitalnym remoncie mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 63,77m2 położone na osiedlu Letnim w Stargardzie Szczecińskim.Lokal posiada rozkładowe pokoje,oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomickiego

Poznań,wielkopolskie

244 000 zł54 m² 4 518,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie o powierzchni 54,29m2 + garaż 18m2. Cena mieszkania 244 000zł Cena garażu 15 000zł. Możliwość sprzedaży mieszkania z garażem lub bez. Mieszkanie położone na parterze w II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

89 000 zł36 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o łącznej pow. 35,6 m.kw zlokalizowane w bloku IV-piętrowym na 3 piętrze. Osiedle Manhattan bardzo dobrze zagospodarowane, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł54 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Zapraszam na bezpłatną prezentację - 2 pokoje- pełen rozkład dwustronne- winda tylko U nas- zapraszamy na prezentację. Dwupokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 54m2.