dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 061 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 061 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

309 000 zł55 m² 5 618,18 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Bielanach (chomiczówka), trzypokojowe z widną kuchnią, dużą loggią oraz samodzielną łazienka i osobnym w.c. usytuowane na szóstym piętrze w wysokim dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł65 m² 9 523,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie 65m2 na drugim piętrze w apartamentowcu w Warszawie w dzielnicy Wilanów. Dwa pokoje z aneksem kuchennym do wykończenia , okna wychodzące na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

130 000 zł40 m² 3 291,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 39,50 m2 położone na parterze w bloku w spokojnej okolicy Polkowic. Do mieszkania przynależy komórka piwniczna o pow. 3,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

309 900 zł55 m² 5 634,55 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie do remontu, ciche, słoneczne. W pokojach na podłodze pcv. Łazienka i wc osobno. Oddzielna, widna kuchnia. Balkon, piwnica. Okna z kierunkiem Płd-W i Płn-Za. Czynsz 450 zl/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł36 m² 3 239,44 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Podzamczu o powierzchni 35,5 m2. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju i znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzemienna

Szczecin,zachodniopomorskie

211 000 zł53 m² 4 000,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe z balkonem w czteropiętrowym, ocieplonym budynku. Mieszkanie o powierzchni 52,74 mkw składa się z trzech pokoi (dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gęsia

Lublin,lubelskie

185 000 zł38 m² 4 868,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe na parterze nowo budowanego bloku przy ul. Gęsiej w Lublinie. Oddanie mieszkania w lipcu 2014 r. Mieszkanie bardzo ustawne, składa się z sypialni 8 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grottgera

Poznań,wielkopolskie

750 000 zł298 m² 2 520,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1900

Kupuj Z pośrednikiem - kupuj bezpiecznie Przedmiotem oferty jest lokal o pow. 300m2 zlokalizowany na III pietrze w kamienicy przy ul. Grottgera. Lokal składa się z 8 dużych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Przędzalniana

Łódź,łódzkie

100 862 zł27 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta objęta programem "0% od Kupującego" Do sprzedania przestronna kawalerka o powierzchni 27,26 m2 na I piętrze w kamienicy po kapitalnym remoncie. Budynek usytuowany w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

170 000 zł43 m² 3 953,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Częściowo wyremontowane mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, zlokalizowane blisko centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła podstawowa, pogimnazjalna i liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

199 000 zł51 m² 3 886,72 zł/m²

 

Piętro:19/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedażu mieszkanie trzy pokojowe w samym Centrum Katowic.Wieżowiec z całodobową ochroną - portier,mieszkanie posiada trzy pokoje, kuchnię oraz łazienkę z WC.posiada nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł54 m² 10 925,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie w przepięknej kamienicy wybudowanej w 1938r. Kamienica w trakcie generalnego remontu, elewacja, będzie nowa winda, klatki po remoncie, piony wymienione, ciepła woda będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rajska

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł68 m² 9 926,47 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Powierzchnia:mieszkanie 68,09m2 + balkon ok. 5,8m2 + komórka lokatorska ok.4,09m2 Razem prawie 78m2 do wyłacznego użytku! Dodatkowo 80 000 PLN za dwa miejsca (obok siebie) w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzeszyńska

Poznań,wielkopolskie

295 000 zł47 m² 6 276,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedmiotem sprzedaży jest piękne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu na Podolanach, przy ulicy Strzeszyńskiej. Zbudowany w 2010 roku kompleks budynków charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sucharskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

449 000 zł140 m² 3 207,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

W tej ofercie od kupującego nie pobieramy prowizji! Dwupoziomowe mieszkanie w bloku (3 piętro) dla chcących połączyć komfort życia w mieście z przestronnością domu mieszkalnego. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

49 000 zł40 m² 1 238 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużą jasną kuchnią, wc i przedpokojem w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie ciepłe i słoneczne, wymagające remontu. Bardzo zadbana i czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Katowice,śląskie

139 000 zł39 m² 3 609,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Oferta na wyłączność Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze. Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Paderewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

135 000 zł48 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Podzamcze. Lokal składa się z 2 pokoi, przestronnego przedpokoju, jasnej kuchni, balkonu oraz łazienki z wc. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bohomolca

Kraków,małopolskie

305 000 zł54 m² 5 648,15 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

| do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe z osobną, widną kuchnią w nowym budownictwie. Mieszkanie do wejścia, w cenie umeblowanie kuchni oraz istnieje możliwość pozostawienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Braniewo,warmińsko-mazurskie

109 575 zł49 m² 2 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

2 pietro.przedpokoj-5,8 sypialnia 12,7 kuchnia 8,5 lazienka 3,1 pokoj stolowy 18,6.Uklad przestrzenno-funkcjonalny mieszkania poprawny-rozkladowy,balkon.Tynki wewnetrzne cementowo - wapienne.W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

319 000 zł46 m² 6 934,78 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Funkcjonalne 46m mieszkanie na bliskiej Woli tuż przy centrum. Lokal składa się z trzech oddzielnych pokoi, widnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie do remontu choć są już nowe okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

225 000 zł48 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48mkw., mieszczące się na parterze 4 piętrowego ocieplonego bloku na Pomorzanach. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czołgistów

Lębork,pomorskie

160 000 zł47 m² 3 397,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Komfortowe ładne mieszkanie o wysokim standardzie położone w centrum Lęborka przy ulicy Czołgistów (opodal starostwa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Lębork,pomorskie

185 000 zł60 m² 3 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w centrum Lęborka przy ul. Łokietka o metrażu 60m 2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Władysława Łokietka

Lębork,pomorskie

95 000 zł30 m² 3 114,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum Lęborka przy ul. Łokietka o metrażu 30,05m 2. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

262 128 zł52 m² 5 080 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oraz podatku pcc! zarezerwuj już teraz zapłać po wybudowaniu Do sprzedania słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o powierzchni 51,6

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Perkoza

Gliwice,śląskie

94 000 zł26 m² 3 615,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania kawalerka na os. Sikornik. Kuchnia z zabudową, w pokoju szafy i wydzielony kącikm do pracy przy biurku. Łazienka wykafelkowana z kabiną prysznicową, umywalką, wc. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gołężycka

Wrocław,dolnośląskie

245 000 zł47 m² 5 221,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze niskiego bloku na Kozanowie. Na powierzchnie nieruchomości składają się dwa ustawne pokoje (ok. 17 m2 i 11 m2), łazienka, osobne wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wilkowice

Wilkowice,śląskie

110 000 zł54 m² 2 037,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wilkowice / k. Bielska-Białej - przestronne mieszkanie 3-pokojowe w domu typu bliźniak Do sprzedania bardzo ładne, przestronne, bezczynszowe, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Lębork,pomorskie

120 000 zł44 m² 2 754,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Lęborku przy ul. Jagiellońskiej (koło szkoły podstawowej nr8) o metrażu 43,56m 2. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakusa

Kraków,małopolskie

252 000 zł36 m² 6 904,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie po remoncie w pięknej kamienicy na Starym Podgórzu, przy cichej uliczce w rejonie ul. Limanowskiego. Mieszkanie o powierzchni 36,5m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł52 m² 5 865,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 51.5 m kw. na 6. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Halszki

Kraków,małopolskie

328 227 zł59 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! luxhome Group poleca 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Halszki na Podgórzu Duchackim! Polecana nieruchomość to komfortowe i przestronne mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górny Bór

Skoczów,śląskie

127 000 zł38 m² 3 342,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam własnościowe M3 w Skoczowie na 2.piętrze na os. Górny Bór -38m2, nowe drzwi wejściowe, wymienione okna pcv, częściowo urządzone, francuski balkon, piwnica. Niski czynsz ok.340zł (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cukrowa

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł63 m² 5 634,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszam na bezpłatną prezentację - bardzo ładne mieszkanie W pełni rozkładowe - nowe budownictwo 2001- polecam do sprzedaży rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni ok. 63,10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

129 780 zł43 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 27 563,95 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

105 000 zł36 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36m2, położone na 1 piętrze w kamienicy zlokalizowanej w Brzegu. Mieszkanie utrzymane jest w dobrym stanie, po remoncie. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

300 000 zł51 m² 5 893,91 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zachęcam do obejrzenia 2-pokojowego mieszkania na oś.Dywizjonu 303. Lokal znajduje się na 8 piętrze w bloku dziesięciopiętrowym a jego powierzchnia całkowita to 50.9 m2.Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

341 000 zł72 m² 4 736,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie własnościowe (pierwotnie 4 pokoje), o powierzchni 71,76 mkw., zlokalizowane na parterze 4 piętrowego bloku zlokalizowanego w okolicy ul. Walerego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dźwirzyńska

Wrocław,dolnośląskie

279 999 zł60 m² 4 697,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

| mieszkanie na cichym i spokojnym osiedlu. Kuźniki 9 km do centrum Wrocławia. Dobra komunikacja. Idealnie nadaje się dla rodziny z dziećmi. Mieszkanie z możliwością własnej aranżacji.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij